Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
14. zář 2007

ahoj holky, tak blani preji prijemne uceni - blbost, ja vim 😀 a uzijte si s manzou vyroci, lec trislo...a davej na sebe bacha...
marti, asi ti je jasne, ze ti nemusime rikat at vyfotis ryfliky a sup do albicka,ze?
a kocarek, no to je tezke, ja taky nevim...kamaradka ma ted malou 2 mesicni holcicku a nabizela mi kocarek po ni, je to presne ten kocarek, co by se mi libil, ale mam porad takovy pocit, ze pro to prvni dite bych chtela kocarek asi novy...nevim, pro ten pocit, jit do obchodu, vybrat ho...chapes co tim myslim? zase vsichni rikaji, ze treba za hluboky jsou to vyhozene penize, je to jenom na chvili, ze pry brzo chce dite sedet a koukat ven, tak to je pry lepsi kvalitnejsi sportak a kdyz se hodne jezdi autem coz my jo, tak je prdola stejne v sedacce, takze nevim...

blanuleplus
14. zář 2007

holky, fakt nejak nezvladam a za pul hodky vyrazim za MM do prace a pak do KH. Tak vam vsem preji hezky slunecni vikend...
Marti, malem bych zapomnela, ze taky slavite 🙂 Tak at se vecere vydari 😉
Jo holky jeste se vam musim pochlubit, jak jsem blba... 😅 MM byl u me na obede, odchazel a za chvili telefon, bylo spatne rozumet a ja z toho pochopila, ze uviznul ve vytahu, tak jsem vybehla na chodbu, zjistit co se deje a zabouchly se mi dvere, tak jsem tam stala pul hodiny v teplakach a s mokrou hlavou, nez mi prijel MM odemknout 😅 Pry budu nosit po zbytek tehotenstvi klice na snurce na krku 😀 No jeste, ze jsem mela aspon ten mobil v ruce 😖

lucikpetik
14. zář 2007

ahoj holky, tak Blani uz se to tehotenstvi zacina projevovat?? 😝 ale kamaradky me ujistovaly, ze to je proste normalni, tak si z toho nic nedelej...
preji vsem krasny vikend
milo tak co???? jak to slo?

mila30
14. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem doma. Ani nevím jak začít 😀 . No nejdřív mi rovnala nohy abych je měla stejně dlouhé, říkala, že to trvá většinou 10 až 15 minut, tak na to koukla a zjistila, že mám jednu o 2 cm na délku kratší a začala rovnat. Rovnala je asi 45 minut, říkala, že to se jí stává málokdy. Pak mě rovnala přes stydkou kost a to jsem myslela, že nerozdýchám, to byla taková bolest, že jsem to musela po každém tom cviku dýl rozdýchávat a ona taky, říkala, že jí dávám pěkně zabrat 😀 . Tak tohle bolelo oparvdu moc a říkala mi, že klidně můžu u toho nadávat, že to nebude brát osobně 😀 . Pak mi rovnala krk, to bolelo ale tak nějak normálně a pak jsme šly na kostrč a to bylo zase něco, to taky mooooocccc bolelo. Jooo a mezitím ještě než dělala tu kostrč mi dělala nějakou Bachovu masáž a pak těma baňkama a už při tom mě ta kostrč bolela, ale jinak to bylo moc příjemný. Pak mi přikryla záda papírem a zabalila mě do peřin a začala mi něčím jakoby hrabat ve vlasech, to bylo moc fajn a pak mě nechala odpočívat. Potom následovala ta kostrč a pak ramena,lokty a prsty.Bylo toho moc, byla jsem tam 3,5 hodiny a pak mi ještě ukázala cviky abych zachovala ty srovnané nohy, to budu dělat každé ráno a večer 5X na každou nohu 3 týdny a pak stačí jen jednou denně.
Holky, už teď mě začíná tak nějak všechno bolet, ale připadám si tak nějak jinak a hlavně když jsem šla, tak mi připadalo jako když se kolíbám 😀 .

mila30
14. zář 2007

Jo a Marti, já bych chtěla raději nový kočárek,ale pokud by byl po někom koho znám a byl by jako nový, tak bych asi vzala klidně ten.
Blani, ty si teda éro 😀 , ještě že si tam nemusela čekat dýl a nenastydla si.
Užijte si holky pěkný večer se vším všudy, hlavně hodně romantiky a zítra třeba s některými pááááááá.

maova
14. zář 2007

Tak jsem holky doma 🙂
Přivezli jsme si postýlku a plno další věcí, jako povelčení, prostěradla, deky ... A to nejdůležitější je, že si vezmu ten kočárek od kamarádky 🙂 Byli jsme se před tím podívat i v obchodě na kočárky a ten co má se mi pak stejně líbil moc, vypadá pořád hezky a nezničeně a prostě už jsem se rozhodla 😉 A jinak děkuju za rady 🙂

Mílo, teda, jak to popisuješ, to musí tááák bolet. Jste holky statečný, že to podstupujete a čekám, že přibudou další těhulky 🙂

Blani, to těhotenství nám dává ale zabrat co 😀 Ze mě si dělá pořád srandu mamka 😉

Luci, džíny se právě zkracují, budou až za týden, tak potom je vyfotím. Chtěla jsem je na počkání, ale byl by to 100% příplatek, tak jsem to vzdala 😒

mila30
15. zář 2007

Ahoj holky, tak dnes teda cítím všechno, jako kdybych včera cvičila 5 hodin v kuse 😀 . Bolelo to jako blázen, ale zase můžu říct, že se po tom cítím tak nějak jinak a hlavně mám ze sebe takový dobrý pocit..nevím jak to vysvětlit, ale prostě že se snažím pro to tělo dělat jakž takž vše a necpu se jen lékama a nečekám až se stane zázrak..i když k tomu to také samozřejmě může dojít, ale do té doby se budu snažit dělat vše bez léků a tak podobně, nebo jen s minimem léků..nevím jestli to takhle jak to píšu chápete. 😝

maova
16. zář 2007

Přeji všem hezkou neděli 🙂
Mílo, tak co dneska, už tě všechno nebolí 😉 A myslím, že jak to píšeš, tak to všechny chápeme 🙂
My jsme byli včera u kamaráda a na jabkách, který jsem pak úspěšně zapomněla u nich v autě, když mě vezli domů 😀 A zrovna jsem na ně měla takovou chuť, jsou totiž vynikající. Ale dneska je snad přivezou 🙂
A dneska máme naše roční výročí, tak asi nebudu ani vařit a zajdeme si na žebírka do naší svatební restaurace 🙂

mila30
16. zář 2007

Také přeji všem moc hezkou neděli plnou sluníčka 😵 .Dnes už se cítím mnohem líp 🙂 .
Marti a s těma jablkama to je mazec 😀 , důležité ale je, že ti je přivezou 🙂 . Ten obídek a ty žebírka ti táááááááákkkkk mooooocccc závidím, to bude mňamka 🙂 .
Holky, nevíte když mám od 1 dne cyklu pořád stejnou teplotu mimo jednoho dne, jestli je to normální? Mám trochu strach jestli to neznačí anovulační cyklus...Vím, že se to dozvím v pátek na té průchodnosti jestli bude ovu nebo nebude, ale mám z toho divný pocit.

ninouch
16. zář 2007

Ahoj holky, přeji krásnou neděli, tady u nás je nádherně, za chvíli jedeme k rodičům na oběd 😉 no a pak budu muset vyžehlit ☹ ale mám celý týden dovču a začnu jí tím že zítra ráno jdu k zubařce na trhání ☹ a zítra taky máme s manžílkem výročí 2 roky od svatby, tak mu asi koupím nějakou maličkost a s tou mojí nateklou pusou od zubařky mu pak dám hubana 😀 😀 😀 a Milo, to s tou teplotou Ti neporadím, já si ji nikdy neměřila, když mám plodné dny, poznám to úplně jinak, tak krásnou neděli všem!!!!!pa

maova
16. zář 2007

Mílo, no jo, jsem skleróza 😀 Vezli jsme víc věcí, který jsem měla položený vedle sebe a jablka zůstaly v kufru a nikdo si na ně nevzpomněl 😀 A té teploty se vůbec neboj, je to úplně normální, horší by bylo, kdyby teplota skákala nahoru dolů, takhle se hezky drží a pak najednou začne stoupat po ovulaci 😉 Podívej na tenhle graf 😉 : http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/739...

Nino, tak ať tě zítra zubař trápí co nejmíň a užij si krásně dovolenou 🙂

mila30
16. zář 2007

Martíííí díííky mooooc 🙂 , strašně moc si mě uklidnila 🙂 .Opravdu moc moc moc 🙂 . Ještě jednou díky.
Nino a jestli se můžu zeptat, jak to poznáš ty, že máš plodné dny..teda jestli to můžeme vědět... 😉 .
A taky ti přeji moc hezkou dovču a hlavně hodného a jemného zubaře. 😉

ivusa1
16. zář 2007

Ahoj holky.
Vítám nově příchozí Renču🙂 já jsem byla v deváté týdnu když jsem s bolestma jela na gyn.pohotovost a také se hrozně divili jakto že nemám ultrazvuk. Někteří gynekologové jsou fakt d..... 😒
Holky já jedu v pátek na kontrolu, tak jsem moc zvědavá co mi řekne a jestli mi nabere krev na ty tripl testy nebo jak se tomu říká? 😉 Jinak mi roste bříško a brzy už se nevejdu do kalhot, nevíte v Praze o nějakym normálním krámku pro těhotný kde mají kalhoty? Snažilkám držím palce, aby se už zadařilo!! 🙂

ninouch
16. zář 2007

Milo, já to poznám tak že mě za prvý trochu pobolívá v podbřišku a hlavně, když jdu na wc a poté se utřu, tak cítím kluzký hlen, takže poznám že mám zrovna ovulaci, pár mých kamarádek mají to samé, ale to není nic novýho, četla jsem to i v knížkách.A pokaždé jsem otěhotněla, třeby to byla náhoda, já nevím, ale třeba taky ne. Pa

mila30
17. zář 2007

Ahoj holky,
Ivuš, určitě ti musí ty testy udělat a kdyby se k tomu nějak neměl, tak se ho na to rovnou zeptej a na nic nečekej.
Nino, tak to jo, to jsem dřív také poznala, teď naposled mě bolelo v podbřišku a pak podle BT jsem opravdu ovu měla.Ten hlen nevím, zkusím na to dávat příště pozor jestli taky něco zaznamenám 😉 . Teď v pátek bych měla podle UTZ zjistit jestli mám nějaký folikul v pravém vaječníku. Doufám, že alespoň jeden pořádný se tam ukáže 😉 .
Nino a teď nevím jestli jsem na to zapoměla, ale ty už jsi byla těhotná i před tím moděložním?
Ostatní holky tady po víkendu vítám a rovnou se ptám: " jak bylo, co romantické večeře a tak "?

kreten2
17. zář 2007

Ahoj měla jsem taky mimoděložní a ted už mám krásnou 3letou holčičku tak se nebojte a schutí do toho už pracujem na druhym tak uvidíme co se bude odehrávat tentokrat jestly to vyjde na poprvé a nebo zase ne ale už vím aspon co mě čeká

mila30
17. zář 2007

Díky moc za povzbuzení Kreten2. Tady už jsou 4 holky těhu a ještě 4 čekáme, takže je to vyrovnáné a všichni věříme, že ta těhu půlka bude za chvíli převažovat a taky se na tom řádňácky pracuje 🙂 .

zuzan
autor
17. zář 2007

Krásné ráno, holky...jen jsem vás chtěla při pondělku pozdravit a dočítat budu až za chviličku 🙂)) Taky jsem zvědavá na vaše romantické "výroční" i "nevýroční" víkendy 🙂 Já měla romantiku slíbenou, ale ve čtvrtek jsem dostala takovou ošklivou rýmu, jakou už jsem dlouho neměla, takže jsem víkend proležela - v sobotu odpoledne jsme se teda zajeli podívat do Budvaru na den otevřených dveří, ale po prohlídce jsem toho měla už dost, takže jsme po hodině nasedli zase do auta a jeli do postele 🙂)) Ale i tak to byl fajn víkend, manžel se o mě vzorně staral a já si to užívala 🙂))
Jinak teď my-netěhulky dokonce převažujeme, takže stav je 5:4 (Marťa, Blanka, Lucka, Ivča) a na druhé lodi (Míla, Romča, Nina, Renča a já)
Marti, s tím kočárkem je fajn, že už jste se rozhodli...u nás je to tak, že manžel by se spíš přikláněl k novému a já bych se klidně spokojila i s nějakým starším, ale zachovalým a max. po 1 dítěti... Když si vezmeš ceny, tak za nový dáš o moc víc a přitom účel splní stejný, jako "mírně ojetý"...ale je to samozřejmě věc názoru a kdybychom neplatili hypotéku, taky bych si možná chtěla ten nový dopřát...alespoň pro první miminko...
Mílo, s tou masáží, no nevím, nevím...asi sis užila dost bolesti, ale hlavně že už to máš za sebou a určitě to bude pro dobro věci 🙂)) Mě to čeká od zítřka za týden, tak snad to taky zvládnu 🙂
Blani, teda ty vyvádíš 🙂)) A jak to nakonec teda bylo s manželem, když nebyl ve výtahu??? Hlavně že všechno dobře dopadlo a žes na sobě měla alespoň ty tepláky 🙂))
Nino, ty si užij krásnou dovolenou, zatím vypadá sluníčkově...i když u zubaře, no ať to to bolí co nejméně a hlavně se z toho trhání brzy dáš zase do pořádku a můžeš si užívat volné dny 🙂
Ivuš, tobě ať kontrola dopadne co nejlépe a pak nám určitě napiš, co je nového a jak se vašemu miminku daří 🙂
Luci a jak ty se máš? Ještě ti bývá špatně, nebo už je to lepší?
Holky, já teda nevím, ale já na sobě ovulaci nepoznám ani náhodou...o víkendu mě teda bolelo v podbřišku dost hodně, ale ne na pomačkání, spíš při nějakém pohybu, tak nevím, co to bylo, ale dneska už zase ne... A hlavně s ovulací to nemělo nic společného, protože to bylo 4.-5. den menstruace...
Romísku a kdepak máte tebe??? Přijď se na nás taky občas podívat...jak to vypadá s vaší IVF??? Už budete mít výsledky toho vyšetření?

zuzan
autor
17. zář 2007

Já věděla, že jsem ještě na něco zapomněla 🙂)) V pátek jsem oběhala v ČB asi 6 bylinkářství, ale čaj podle Mojžíšový nikde nevedou ☹(( Ještě jsem se chtěla zastavit v lékárně, jestli třeba tam by ho neměli, ale pak už jsem to nestíhala, tak už nevím, kam jít 🙂)) Mílo, prosím, jak se pohybuje cenově? Jestli by se třeba nevyplatilo objednat ho na netu???

maova
17. zář 2007

Ahoj holky, přeji hezké pondělní ráno 🙂
Náš včerejší výroční den nebyl nic moc, nějak jsme se na sebe už od rána mračili, no ale nedá se nic dělat, každý den nemůže být ideální.
Zuzko, a jak je dneska, už je to lepší, nejsi nemocná? Já jsem o tom kočárku taky přemýšlela strašně dlouho. Na jednu stranu bych si samozřejmě nový přála, ale právě kvuli těm cenám a všem splátkám tohle vyšlo nejlíp a když jsem ho v pátek viděla, tak se mi i moc líbil a korbička ta vypadá úplně jako nová 🙂 Tak ještě jenom doufám, že budu spokojená s trojkolkou 🙂
Mílo, co dnešní teplota, pohla se trochu? 😉

mila30
17. zář 2007

Zuzi, vidíš, tak je nás pět, už jsem nějak zapoměla počítat 😉 , a to jsem si nás vyjmenovávala a stejně... 😀
Ten čaj je na půl roku, tak dlouho se má pít aby měl ten správný účinek a stojí 346 Kč.
S tou rýmou mě to mrzí, ale zase sis hezky užila obskakování manžela kolem tebe i když by asi ta večeře byla mnohem lepší 🙂 . Tu bolest podbřišku jsem měla dřív při ovu, aspoň si myslím, že to bylo při tom, ale někdo to opravdu necítí, lepší je měřit BT nebo ty ovu testy.A ta bolest je hodně podobná bolesti při MS. A ta masáž, vydržet se to dá a myslím si, že to stojí za to i když to třeba k tomu vytouženému miminku hned nepovede, určitě to ale neuškodí.

zuzan
autor
17. zář 2007

Marti, tak to jsem moc ráda, že se vám kočárek líbí a určitě poslouží stejně dobře, jako kdyby byl nový  Taky mě mrzí, že na výročí nebyla ta správná nálada, ale máš pravdu, že každý den není posvícení a na tom jednom jediným dnu vaše manželství přece nestojí  Taky jsem se na naše výročí těšila, jak si ho užijeme, budeme se věnovat jeden druhému a nakonec jsme celé odpoledne a večer strávili na jiné oslavě, která měla přednost, přijeli domů v devět večer, v rychlosti si popřáli a šli spát…byla jsem z toho smutná, ale pak jsem si řekla, jak jsem šťastná, že mám toho nejbáječnějšího chlapa na světě 🙂 Hezkej večer spolu jsme si spolu užili den po výročí a svět se nezbořil ))
Blani a jak dopadla vaše exkurze do továrny? A co to vlastně bylo za továrnu? A výročí?
Mílo, tak to si ten čaj asi objednám…říkala jsem si, kdyby stál 40,-Kč, tak abych platila poštovný 100,-Kč, to by se moc nevyplatilo, ale když je na půl roku, to už jo…tak díky za radu ))
No, když Lucka líčila tu masáž, tak jsem si říkala, že kvůli miminku to absolvuju, ale nebude to nic příjemného…ale protože už je to delší dobu, tak ze mě ta nejistota z nepříjemného vyprchala a sebrala jsem odvahu – do té doby, než své zážitky vylíčila Míla a zase tu představu oživila )) Naštěstí tam se mnou pojede manžel, tak ten mě zachrání, když půjde do tuhého-snad ))

mila30
17. zář 2007

Marti, teplota stále stejná, no jsem zvědavá co zjistí v pátek...už aby to bylo i přes to vyšetření té průchodnosti. Je to takový zvláštní mít pořád stejnou teplotu, ale vždycky se uklidním tím grafem co jsi sem dala 😀 .
Zuzi, určitě to rovnání zvládneš a nezapomeň, já mám od narození jednu nohu slabší a chodidlo kratší, takže se u mě dalo předpokládat že to půjde hůř, u tebe to tak vůbec být nemusí 😉 .

blanuleplus
17. zář 2007

Ahoj holky,vsechny moc zdravim po vikendu. Za chvilku musim bezet na kontrolu, tak si me tu zas moc neuzijete, ale urcite se ozvu. Navic jdu zitra zas zkusit tu statistiku a chci aspon udelat veceri, hezky prostrit a rozmrazit svatebni kolacky...Holt "oslavime" prvni den noveho spolecneho roku 😉 Na exkurzi jsme byli ve slevarne, prezili jsme to ve zdravi a pak jeste v kostele v KH, ktery je normalne zavreny. Obed byl vyborny, akorat jsem se hrozne nacpala a pak uz jsme jen vytuhli a vecer jsem se ucila. Vcera jsme akorat koupili skrin v Ikea, protoze jsme byli pobliz, tak ted ty krabice preskakuju na chodbe a mame cely tyden co delat... 🙂 A koupili jsme tam nasi rybicce prvni hracku 😅 A pak sedli na terasu´, pili caj a koukali na zapad slunce nad Prahou a byl tam i ohnostroj, tak jsem se smala, jak je ten muj muz romanticky, ze to urcite zaridil zas on...(o svatbu absolutne necekane zacal krasny ohnostroj v arealu, kde jsme meli svatebni hostinu, protoze tam byla nejaka akce pro deti a MM zacal rozhlasovat, ze me chtel prekvapit) 😀
Milo, mas muj obdiv, urcite ti to udela dobre. Sama nad tim uvazuju, protoze se zady mam velke problemy.
Zuzko, doufam, ze uz je ti lip. MM byl uz na ceste, uviznul v zacpe a byl tam blby signal a nez jsem se mu dovolala, tak se zas musel vracet uz skoro z prace. Nastesti si hned na zacatku, kdyz jsme se nastehovali, zabouchnul dvere taky a jeho tatinek mu musel prijet odemknout az z KH, tak se mi zas tolik neposmival 😉
Holky zbytek potom, musim bezet... to zas bude na 2 hodiny minimalne... 😒

lucikpetik
17. zář 2007

ahoj holky, tak vas jdu pozdravit, mam dopracovano, a venku je fajn, tak pujdu ven...
teda zazitku mate to jo....hodne vas ma vyroci, tak to vsem gratuluji a jestli jste to neoslavili presne podle predstav, nevadi, mame na to cely zivot...
blani tak hodne stesticka...
marti tak uz nakupujes...a kdy budes mit kocarek doma?
milo teda uplne jak to popisujes, tak uplne vim, o cem mluvis, ale je fajn, ze to mas za sebou, ted aby byly vysledky. a ty cviky na nohy mas asi to same co ja, s rucnikem pod kolenem pritahovat a narovnavat???
jinak me zase tak kostrc ted zacina pobolivat, nevim, jestli tak tloustu a telo to nezvlada, nevim...
ted hlavne aby to melo milo vysledky. a zakazala vam sex na par dni?
zuzi ted jeste ty a brzo jste tehulky...
nino zuby nezavidim, taky me to ceka ☹
ivus tak brisko uz roste, vsak je na case 😉

maova
17. zář 2007

Holky, dodělala jsem háčkovanou soupravičku, tak se můžete podívat do alba 😉

Zuzko, taky si říkám, že si ten náš hezký den uděláme prostě jindy. Ono to tak většinou je, když se na něco těším, tak to není ono a jiné dny jsou hezčí, tak to radši neřeším 🙂

Mílo, neboj, je to opravdu v pohodě ta teplota. Ale ten graf je krásný co? 😀 Já jsem ti chtěla najít nějaký, kde jsou stejné teploty a pak je vidět ovulace a on je ještě k tomu těhu 😉

Blani, ať dopadne kontrola dobře a těším se na fotku, jestli dostaneš 🙂 A hlavně zítra držím palce, abys zvládla zkoušku 🙂 A jakou skříň jste koupili?

Luci, jak dneska je? Jinak ještě moc věcí nenakupuju, tohle je všechno vlastně díky kamarádce, ale jsem za to moc ráda. A kočárek ... já nejsem vůbec pověrčivá, tak bych ho měla doma třeba klidně od ledna, ale protože všichni okolo říkají, že před narozením ani náhodou, tak budu poslouchat 😉 a domluvili jsme s s kamarádkou, že si ho vyzvedneme, až se mimčo narodí 🙂

mila30
17. zář 2007

Lucí, přesně tenhle cvik mám taky a sex zakázala na 4 dny. Já stejně musím do středy brát ty bobule na to pročištění, takže by stejně nic nebylo, tak na to vlítneme až ve čtvrtek a v pátek uvidíme co nám řeknou 😉 .
Martíííí, ty si táááák velká šikula, já úplně žasnu 🙂 .Moc pěkne jsi to udělala, klobouk dolů... 🙂 .
A ten graf...kéž by ten můj vypadal stejně..tfuj tfuj 🙂 😉

lucikpetik
17. zář 2007

milo tak to jsme meli stejne, sex zakazan na 3 dny, treti jsme to zkusili a pravdepodobne ten den otehotneli...
tak ten cvik mam taky delat kazdy den, ale priznam se, ze to flakam, proto me mozna ta kostrc boli...zase si dam rucnik k posteli a poctive zacnu....
marti divala jsem se do alba, to je neuveritelne, zes to delala sama, nadherne, fakt sikulka

blanuleplus
17. zář 2007

Tak jsem zpatky. Dnes jak na potvoru tam nikdo nebyl a sla jsem hned na radu, tak MM ultrazvuk nestihnul a kochal se jen doktor ☹ Mne mrnouska ukazal jen na chvili. Dokonce ma novy 3D utz, tak si ho na me zkousel, ale mimi melo hlavicku zaborenou, tak pry priste... No ale dulezity je, ze jsme v poradku, jen budem mit asi obrika, protoze jsme podle utz o cely tyden vetsi 😅 A uz mame prvni odhad, co to bude, ale protoze zatim napinam i MM, tak to reknu nejdriv jemu 😉
Marti, soupravicka je opravdu nadherna 😵
Aja jdu sprtat, at neco dneska jeste stihnu... 😒 Uzijte si slunicka 🙂

maova
17. zář 2007

Holky, děkuju moc za pochvalu 🙂 Už vymýšlím, co bude dalšího a mám vyhlídnutý svetřík, ale musím nakoupit vlnu 😉

Blani, tak to je fajn, že má doktor takový utz. A jsem zvědavá, jestli holčička, nebo chlapeček 😉