Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
19. říj 2007

tak jak jsem sla na UTZ, tak se doktor zacal strasne smat, tak jsem se lekla co je, ptam se ho a on...nooo tak to uz jsem dlouho nevidel a ja zase co, co se deje a on no to, aby to slo tak brzo tak krasne videt, to nejde prehlidnout....
a rika, tak ten vas prcek je teda extremne vyvinuty uz ted...a porad se strasne smal, pak na to najel a holky to by fakt poznal i slepy...a porad se tam vracel, ze se jeste musi podivat, ze to fakt jde krasne videt. a protoze mimi uz neslo videt na UTZ cele, tak mi vytiskl ruku a pak toho pindika...to rikal, ze musi...tak vam ho tu holky dam, at vidite pindika

lucikpetik
19. říj 2007

marto ty sis to precetla uz na dubnovkach, ze??? 😉
a dekuji moc...

romcatko
19. říj 2007

Luciku, tak gratuluji k chlapečkovi.

lucikpetik
19. říj 2007

dekuji..

maova
19. říj 2007

Luci, ne ne, v dubnovkach ne, ale v PASu 😀
To muselo být hezký na tom utz 🙂

lucikpetik
19. říj 2007

aha... jsem pako... 😉
jj, bylo to vcera fajn, jsem byla dojata, to vis...

maova
19. říj 2007

Luci, to se vůbec nedivím. Úplně si to představuju, je to prostě něco nádherného 🙂

zuzan
autor
19. říj 2007

Romčátko, gratuluju, to je nádherná zpráva 🙂)) Budu ti moc držet palečky, ať to všechno zvládnete...taky už sis prožila dost, tak teď už si to štěstíčko zasloužíš, ale tu cestu teda jednoduchou nemáš... Hlavně se nenervuj a nestresuj z těch všech zpráv, ty si vůbec nepřipouštěj, teď musíš uvažovat o všem jen optimisticky 🙂))
Lucíku, teda to jsou zprávy, samozřejmě taky gratuluju, jen se holky obávám, aby měli ti vaši kluci nevěsty, když holčičky nějak nejsou 🙂))

fedra
19. říj 2007

vynasnazime sa nejake tie dievcatka "dodat", OK ? 😀

lucikpetik
19. říj 2007

no zuzi holky jsou vetsinou mladsi, tak my pockame na ty vase... 😀

zuzan
autor
19. říj 2007

Jo takhle to máte vymyšlený, tak to jo 🙂)) Tak fajn, my vám nějaký holčičky dodáme 🙂))
Marti, fotky jsem vám poslala mailem, tak by měly dorazit každou chvíli 🙂 Jsou ale jen zvenku a jedna se schodama - ono se vevnitř moc fotit nedá, resp. fotit se dá, ale nebylo by tam vidět nic jiného, než holé zdi a představit si z nic celkové rozmístění místností moc nejde 🙂))

romcatko
19. říj 2007

Zuzi, děkuji, je to fakt krásný domeček. 😵

zuzan
autor
19. říj 2007

Romčo, děkuju...moc se opatrujte...

mila30
19. říj 2007

Téééééééééédáááááááááááááááááá to jsou dneska krásné zprávy 😵 .
Romíííííííííííííííííííí mám s tebe strašnou radost a jsem tak dojatá a já nevím co všechno, no prostě gratuluji 😵 . určitě vše dopadne dobře, jinak to prostě ani nejde. Podívej, moje kolegyně má už mnoho let roztroušenou sklerozu a je strašně hubeňounká a už má jednu zdravou holčinku a teď je v 6 týdnu těhotenství a je jí 35 let, takže nevěš hlavu, dopadne to dobře tak jako jí 🙂 .
Jinak Fedra, hormony jsem brala CLOMHEXAL 5a9 DC, tak uvidíme.
A holky snažilky, máme závazek, dodat holčičky, takžeeeeee, šup šup ať jsou další těhulky 🙂 .
Lucíku, to teda bude chlapák, to ti povím 😀 , takže ještě jednou velká gratulace.

fedra
19. říj 2007

zuzi, mate novy domcek ?
Aj my ... byvame v nom od leta 🙂

fedra
19. říj 2007

mili ... neboj, dobre to dopadne. Uvidis, ze folici budu.
Aj som bravala Clostil, co je asi v podstate to iste.

zuzan
autor
19. říj 2007

Jééé Fedra a nemohla bys nám taky poslat fotky vašeho domečku? Třeba pro inspiraci a taky hlavně ze zvědavosti 🙂)) My teprve stavíme, máme hrubou stavbu, hotovoustřechu, okna a dveře a teď nás čekají vnitřky-rozvody vody, elektriky, topení a až bude tohle hotový, tak nahazování vnitřních zdí 🙂 Pokud bys chtěla taky fotky, pošli mi tvojí e-mailovou adresu do IP a během chviličky je tam máš 🙂

blanuleplus
19. říj 2007

Ahoj holky, teda vy jste se rozjely 🙂 Všechny vás tu ráda vidím a zdravím...
A koukám, že dnes mě tu čekaly krásné zprávy, to je super, Romčátko, moc gratuluju a uvidíš, že tentokrát si to ten drobeček vybojuje proti všemu 🙂 A jak ti je?
No a Mila se Zuzkou jsou odhodlany pridat se už tenhle měsíc...tak se mi to líbí 🙂
Luci, to musel být manža opravdu hrdý, umím si to představit 😉 MM taky hned říkal, že jak to, že to ještě neni jistý, že jestli je mrňou po něm, že to přece nemohl doktor přehlídnout 😀 Tak jsem zvědavá, aby nám v pondělí na velkým utz neřekli, že máme holčičku 😅
No a Ivuš má dalšího chlapáka...to je super, moc vám gratuluju.
Já měla včera perný den, dopoledne školu a další až od 18 do 20 a domu jsem se doplazila po 12ti hodinách úplně hotová...navíc mě z těch školních tvrdých židlí strašně bolí kostrč 😒 Ale aspoň jsem měla čas zajít se sestřenkou na oběd a odpo s holkama, co se vrátily po roce studia v zahraničí na horkou čokoládu, tak byla fajn změna, že jsem měla s kým pokecat naživo 🙂 O víkendu jedeme k rodičům do KH, tatínek má narozky, tak si nacpem pupek 🙂 Holky, trošičku to na mě konečně začíná být vidět, ale nic moc...spíš to poznám podle oblečení. Včera jsem si hodila pro jistotu do batohu nepromokavou bundu a když začlo lejt, tak jsem zjistila, že ji sotva zapnu 😅
Tak ráda bych tu s váma drbala, ale musím makat do školy... ☹ Užijte si krásný víkend a ať mě tu vždy čekají jen pozitivní zprávičky 😉

fedra
19. říj 2007

poslem ti fotky, jasne.
Teraz trosku davame do poriadku zahradku ... to najnudnejsie /aspon pre mna bolo/ mate pred sebou. Aspon pre mna to tak bolo. Dlho sa mi zdalo, ze nic nepribuda 😠

lucikpetik
19. říj 2007

holky tak fotky jsou v albicku

lucikpetik
19. říj 2007

zuzi, ten domecek je krasny, je neuveritelne, jak rychle jste ho postavili, nedavno jste zacinali kopat zaklady a ted...
parada, krasa...
blani ty se honis...nechces trosku vypnout?
marto a tobe drzim palce,at ti to vyjde s praci, a jenom na par mesicu... 😉

fedra
19. říj 2007

luci ... maly je fakt krasny.
A vybrala si hrozne moc pekny kociarik ... aka to je znacka ?

zuzan
autor
19. říj 2007

Luci, to je paráda, ty fotky...jsou kouzelný, roztomilý-nádhera 🙂)) Děkuju za pochvalu domečku 🙂 Je fakt, že to šlo rychle, když jsme 3.dubna poprvé hrábli do země (teda bagr 🙂 Taky ti musím říct, že jsem se musela smát, když píšeš Blance, aby zvolnila a já mám takový pocit, že se sama nezastavíš a na odpočívání ti nějak moc času nezbývá 🙂)) Ale je to fajn, že je všechno v pořádku a takhle to holky zvládáte, jsem za to ráda a moc vám to přeju 🙂
Fedro, na fotečky se mooooc těším 🙂
Marti, tobě samozřejmě taky přeju, ať to s tou prací vyjde tak, jak si sama představuješ, ale taky si myslím, že to bude jen na chviličku 🙂
Blani, tobě přeju ve škole jen a jen samé úspěchy a opatrujte se 🙂 A jak to vypadá s tím vaším jménem? Už máte jasno a bude se opravdu jmenovat po tatínkovi a dědečkovi?

lucikpetik
19. říj 2007

zuzi, jj, nestiham moc, ale to je tim, ze porad nekde litam...tak to si za to muzu sama..

zuzan
autor
19. říj 2007

Luci, já myslím, že je to naprosto v pořádku 🙂 Vždyť těhotenství není nemoc a pokud je ti fajn, tak proč ne 🙂))

blanuleplus
19. říj 2007

tak jsem zas tady, byla jsem zvedava na pindika 🙂 me na minulem utz dr. nic neukazal, tak snad bude ten dr. v pondeli na genetice sdilnejsi...
Zuzko, domecek je krasny, je neuveritelny, jak jste to zvladli rychle...sama jsem zvedava, jestli taky jednou skoncime v baracku. Ja bych si hlavne prala zahradu. A abyste vedely, tak jdu spat, protoze jsem fakt uz uplne hotova...vcera jsem to prehnala a navic posledni dobou hur spim. Takze dobrou... 😉

blanuleplus
19. říj 2007

Tak jeste pockam, az se dopere pradlo, at to pak nemusim moc zehlit.
Jojo, Zuzi, vypada to, ze budem mit doma "petku" 🙂 Uz si celkem zacinam zvykat, navic jmeno Kamil mi zas tolik nevadi (kdyz vezmu, ze treba muj tata se , chudak, jmenuje Jarmil 😀 ) jen kdyz nekde reknu presnou podobu jmena, tak vsichni koukaj a jeste nikdy se mi nestalo, ze by nekdo prohlasil takovy to, "Je, to je ale krasny jmeno" 😅 No, hlavne ze bude tatinek a dedecek pysny... A diky za prani, ted si fakt maknu a hlavne mam strach, ze za mesic uz budu z toho tak hotova, ze misto poradnyho sprtani na postupky uz budu jen tupe zirat do zdi...

lucikpetik
19. říj 2007

holky dneska se asi loucim, boli me v zadech, tak jdu od PC pryc...tak zatim...krasny vikend vsem...

zuzan
autor
19. říj 2007

Taky už se opravdu loučím - užijte si parádní víkend a v úterý se zas ukážu 🙂

ivusa1
19. říj 2007

Luci gratuluji ke chlapečkovi!!!!