Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
19. říj 2007

dekuji.. 😉

lucikpetik
19. říj 2007

vsak ja tobe taky

ivusa1
19. říj 2007

Koukám že se na jaře budou rodit samí kluci 🙂

ivusa1
19. říj 2007

A chtěli jste kluka? Manžílek byl hrozně šťastný když nám řekli že je to kluk, mě to bylo tak nějak jedno 😉

lucikpetik
19. říj 2007

tak mi to bylo celkem jedno, manza kluka chtel...
a vy?

ivusa1
19. říj 2007

Manžílek jako každý chlap chtěl kluka 🙂 mě to bylo jedno

mila30
19. říj 2007

Ahoj holky. Vím, že už tady žádná nejste, tak si to přečtete až budete. Zprávy nemám dobré 😒 , mám nízkou děložní sliznici, jen 5mm, na pravé straně malý folikul 9mm a větší opět na straně levé, ten má 14mm, což odpovídá 10DC. V pondělí musím ještě na kontrolu a uvidí se dál. Už nějak přestávám doufat.
Holky pa a hezký víkend.
Těhulky opatrujte se a snažilky snažte se 🙂 .

maova
19. říj 2007

Mílo, to mě mrzí, že nejsou zprávy úplně nejlepší ☹ Jenom nevím, co znamená nízká děložní sliznice? Je divný, že u tebe je ovulace většinou na levé straně ☹ Kdy tam jdeš znovu?

mila30
19. říj 2007

Marti, děložní sliznice by měla být alespoň 7mm vysoká aby se v případě oplození vajíčka, mělo vajíčko kde uchytit. Když je moc nízká, tak to vajíčko jen projde a neuchytí se. Na kontrolu jdu v pondělí odpoledne a uvidí se jestli třeba nepovyroste. Ta levá strana zarazila i doktora a myslím, že asi ještě zkusíme tu stimulaci příští měsíc a když to bude zase na levo, tak myslím že mi už pak navrhnou rovnou IVF. ☹

maova
19. říj 2007

Aha, tak doufám, že do pondělí vyroste, aby byla pro miminko připravená. Je to zvláštní, pořád ta levá strana, doufejme, že příští měsíc už by byla pravá, aby byla šance. Je mi to líto, že to tak pořád nevychází ☹

mila30
19. říj 2007

Marti, já si myslím, že na té pravé straně je to opravdu vyjímečně a možná tak 2x za rok 😒 . Takže to asi nemá ani smysl očekávat příští měsíc. Prostě si myslím, že šance je u mě minimální ☹ .

maova
19. říj 2007

Mílo, ale je důležité, že se na to přišlo a že nebudeš čekat dál a doufat, že otěhotníš, když je třeba šance hodně malinká. I kdyby došlo na IVF, tak aspoň bude mnohem větší šance 🙂

lucikpetik
19. říj 2007

milo souhlasim s martinkou, ale treba poroste...ono se to jednou musi povest...musi

mila30
20. říj 2007

Ahoj holky, já také doufám, že se to musí jednou povést. Pořád lepší, když je to alespoň na té levé straně, než když by to nebylo nikde. Takhle mám možnost alespoň na to IVF. A třeba pokud by nasadili nějakou vyšší dávku hormonů, tak se pochlapí i ten pravý vaječník 😉 . Uvidíme 🙂 .
Jo, Lucí ty fotky z UTZ jsou úžasný, manželovi se strašně líbili a smál se tomu pindíkovi a říkal, že to teda bude velikánskej kus chlapáka 🙂 .

lucikpetik
20. říj 2007

😀 😀 😀 aby z toho nakonec nebyla jeste holcicka... 😉

mila30
20. říj 2007

No to by byla teda bomba 😀 😀 . Ale já myslím, že z takovým materiálem to bude chlap jako hora se vším všudy 😀 .

maova
20. říj 2007

Ahoj holky,
Mílo, doufám, že už je ti dneska líp. A ještě se zeptám, když teď je teda ovulace na špatné straně, tak zkusíte počkat na příští měsíc a kdyby ani to nevyšlo, tak půjdete na IVF?
Mě od včera bolí dost na levé straně, nevím, asi levý vaječník, tak přemýšlím, co se tam asi může dít, jestli už se třeba tělo nějak připravuje na MS?

mila30
20. říj 2007

Marti, už je dnes o něco líp, ale to počasí jaké je mi taky moc nepřidá 😒 .
Bude to takhle: pokud v pondělí povyroste folík na levé straně, tak IUI bude, pokud se nějak výrazně nesníži děložní sliznice. Myslím, že to ještě zkusíme příští měsíc a i v prosinci, to ale nevím budou vánoce a pak už mě hodí asi rovnou na IVF.

mila30
20. říj 2007

Jo a Marti, taky mi u tebe připadá, že se ti blíží první MS a to je pozitivní, protože tím se hned pozná, že je tělo v pořádku 🙂 .

maova
20. říj 2007

Mílo, takže IUI jde zkoušet třeba každý měsíc? To je fajn, že se nemusí čekat třeba dýl 🙂 Kéž by se to povedlo brzy. Já jsem tady radši zavřená a ven ani nekoukám, to počasí je fakt strašný. Mrzí mě, že to co se mi stalo, se třeba když už se to muselo stát, nestalo na jaře. To bych za pár týdnů vzala kolo a pročistila si pořádně hlavu a nebo bych si lehla na sluníčko ... . No kéž by to byla pravda a MS se už hezky připravovala, budu určitě klidnější, že je všechno v pořádku 🙂

mila30
20. říj 2007

IUI jde zkoušet každý měsíc pokud máš hormony, které se každý měsíc můžou užívat. Pokud jsou to ty v injekcích, tak ty už jsou silné a to tělo by dostávalo vělký záhul, takže tam se to pak provádí ob měsíc. Alespoň doufám, že to tak nějak je.
Marti, úplně ti věřím že jaro nebo léto by bylo mnohem lepší. Člověk vyleze ven na slunko a už jen to člověku dodá moc energie a pozitivní nálady. Zkus se prosím zabavit něčím jiným, třeba kino, divadlo a třeba si zaplaťte nějakou dovču v zahraničí a jeďtě tam v zime, zájezdy na poslední chvíli bývaji fajn. 🙂

maova
20. říj 2007

Aha, tak už jsem zase o něco chytřejší 🙂 Já pořád věřím, že se vám to povede co nejdřív 🙂
No jo, já bych hned někam jela, jenže nejradši s manželem a on najednou nikam nechce. Už si začínám plánovat všechno sama a když to bude trvat, tak budu chodit s kamarádkama a budu prostě doufat, že časem se všechno zlepší.

lucikpetik
20. říj 2007

ahoj holky, Marto to je mi lito, ze se s manzou tak odcizujete, ale asi s tim co se stalo timto zpusobem bojuje....musite byt oba moc silni a uvidis, ze brzy bude zase vse v poradku, moc na vas myslim a posilam silu a stesticko...

maova
21. říj 2007

Ahoj holky,
luci, moc děkuju. Je to takový jednou nahoře, jednou dole. Občas už si říkám, fajn, všechno bude dobrý a pak se to zase pokazí. Ale prostě musím doufat 🙂 Večer si vždycky v posteli pobrečím a ráno je zase líp.

mila30
22. říj 2007

Hezké dobré ráno holky 🙂 .
Tak jaký byl víkend, jak jste se měli? My byli na té chatě u babi a dědy a jsem ráda, že jsem doma. Tam byla takováááááá zima, tfuj to byl hnus fialovej 😀 . Jinak to bylo fajn, ale stačí když tam jezdím tak jednou za 2 měsíce, jsou to prarodiče mažela, takže se nemusím cítit špatně 😉 .
Přeji hezký den 🙂 .

lucikpetik
22. říj 2007

ahoj holky, jdu vas jen pozdravit a jdu se nachystat, jedu k tomu novemu doktorovi, tak jsem zvedava jaky bude a taky jestli mi potvrdi pindika...

mila30
22. říj 2007

Lucíku, tak držím palce ať pindíka potvrdí a pan doktor je fajn 🙂 .

lucikpetik
22. říj 2007

tak dneska to bylo jen konzultacni, vice budu vedet, 5.11.
a jak se mate holky vy?

mila30
22. říj 2007

Ahoj holky. Já jen hlásím, že ve čtvrtek jdu na první IUI. Děložní sliznice vyrostla, folikul na pravé straně taky, na 14mm a vlevo má už 20mm. Takže zítra večer jdu na injekci a ve čtvrtek dopol jdu na inseminaci.

maova
22. říj 2007

Ahoj holky,
Luci, tak držím 5.11. palce, ať se chlapeček potvrdí a jsi s doktorem spokojená 🙂
A Mílo, z tebe mám velikánskou radost a doufám, že to dopadne výborně a za pár dnů hlásíš // 😵