Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
5. črc 2007

balit? asi mi nejak uniklo, kam jedes?
a preji prijemne lenoseni, ja vyzehleno uz nastesti mam..

maova
5. črc 2007

Luci, jedeme na tu cyklodovolenou, kam si radši ani neberu kolo 😀 Ale už to máme naplánovaný, budeme jezdit autem a s ostatníma se vždycky někde sejdeme a tak to bude myslím i tak fajn 🙂 Jedeme v sobotu na týden.
Ty se máš, já tady toho mám plno a zrovna jsem vyprala další pračku. Ale zatím se mi pořád nechce 😉

lucikpetik
5. črc 2007

aha, jo tak to jsem uplne zazdila...takze se tu ukazes zase za tyden...no tak se tam mejte krasne a hlavne se opatruj. ja jdu balit na chatu, za chvili vyrazime...

maova
5. črc 2007

Já se tu možná ukážu i v průběhu týden 😉 Napíšu, jak jsem dopadla v pondělí na UZ 😉
Mějte se moc hezky 🙂

lucikpetik
5. črc 2007

jasne, budeme se tesit na zpravicky, co jsi videla...

maova
5. črc 2007

Ty jsi Luci ještě tady? Nebo už na chatě? 😉

amal
5. črc 2007

Vím, že sem nepatřím, ale žije to tu, tak se chci zeptat: Holky help me! Právě jsem si kontrolovala "prstíkem" čípek, v jaké je poloze-zda bude menses či ne a ucítila jsem u¨vnitř tvrdou bulku velikosti většího hrášku, co je to????

maova
5. črc 2007

amal, ráda bych ti poradila, ale čípek jsem nikdy nekontrolovala, tak vůbec netuším. Nevím, jestli se tu teď ve dnech volna pohybuje len, ale zkus se zeptat jí 😉

blanuleplus
6. črc 2007

Ahoj holky. Hlásím, že nám žloutkový váček povyrostl za týden z 3,4 na 9,7mm 🙂 Zkusím vydržet a jít na příští UZ nejdřív 17.7. podívat se na srdíčko 😅 .
Včera jsme dorazili k našim a oba jsme s MM vytuhli. Akorát jsme večer zvládli malou procházku. MM zas kašle a má rýmu, tak z ježdění stejně asi nic nebude. 😒
Holky, užijte si volno a snad se to počasí umoudří. Já jdu ušít závěsy do pokojíku...papa
Amal, s tím ti taky neporadím...

ivusa1
6. črc 2007

Ahoj holky.
Mám novinku, asi jsem těhulka!!!! 😀 Včera jsem si dělala ráno testík a byla na něm skoro neviditelná čárka, ale viděl ji i manžel 😉 Zítra si udělám další testík a v pondělí se asi objednám na gyndu. Moc se ale bojím,aby na UZ bylo něco vidět a nebylo to zase mimoděložní. Mám zvětšená nalitá prsa, nafouklé bříško, a začíná se mi dělat špatně vždy jen chvilku a hlavně v noci. Je to úplně jiné než poprvé, tak snad to dopadne dobře jsem teď 32 den od MS. Ale jsem strašně moc unavená, ale spát se mi nechce, nevyvečím ani našeho hafa, abych nebyla úplně zničená. Jak pak jste na tom vy? Moc všem držím palečky, aby to bylo v pořádku.
Pa Ivuška
(zítra jedem na svatbu sestřence, ale pak hned dám vědět jestli tam jsou pořád // 😉 )

ivusa1
6. črc 2007

Holky mám fakt velkou radost ale zatím se moc bojím, až mimi uvidím na UZ že je tam kde má, tak budem s manželem slavit!! 😉

ivusa1
6. črc 2007

Jaká myslíte že je šance aby se to miděložní opakovalo? 😖

maova
6. črc 2007

Ahoj holky, jen tak jsem přišla nakouknout mezi uklízením a chystáním věci na dovču a koukám na samé úžasné zprávičky 😵
Blani, jsem moc ráda, že váček tak hezky roste a že je všechno v pořádku 🙂 Jestli dobře počítám, tak na příští kontrole budeš v osmém týdnu, to už srdíčko určitě bude 🙂 Taky jsem pak byla až v osmém, ono ti to uteče rychle 🙂
Ivus, to je úžasná zpráva, držím palečky, aby zítra čárka byla ještě silnější, ale neboj, ta už se neztratí 🙂 A myslím, že se nemusíš bát, je to hodně malá pravděpodobnost, že by se opakovalo mimoděložní 😉 Určitě dej zase brzy vědět, jak to s tebou vypadá 😉
Hezky se nám to těhotenství tady rozrůstá, každý měsíc někdo a splníme to, že do konce léta budeme těhulky všechny 🙂

lucikpetik
6. črc 2007

ahoj holky....marti my nakonec nejeli, jeli jsme jen do lesa na hriby a na boruvky a budeme vyrazet asi kazdy den nekde, dneska jdu cvicit, tak se mi desne nechce...ale musim, kdyz jsem se dala na tu dietu...
blani super, prdola roste, to je parada....no a Ivus skveeeelaaaa zprava.....drzim palce, at je vse ok, mimodelozni to nebude neboj...a hlavne nas informuj!!! to se nam to tady snad prolomily ledy, ted ma zuzka aktivni dny, tak bude treba dalsi, mila u moricka a na me taky jednou doufam dojde...
jenom doufam holky, ze neopustite nasi diskuzi...
a amal s tvym problemkem ti taky neporadim, nikdy jsem to "tam" tak nezkoumala...

maova
6. črc 2007

Luci, neboj, já tuhle naší diskuzi určitě neopustím 🙂 Mám vás tady ráda a moc jste mi pomohly a pomáháte 🙂
Tak si dneska hezky zacvič, já už jsem necvičila ani nepamatuju a trochu mi to chybí. A co houby, rostou? Na borůvky bych šla taky ráda. A myslím na vás na všechny, abychom těhulky byly brzy všechny 🙂

lucikpetik
7. črc 2007

ahoj marti, tak hribky rostou, ale malo, ja to zabalila v prvnim boruvci, takze jsem nenasla ani prasivku, ale boruvek je opravdu hodne...
tak to jsem rada, ze nas tady neopustis, tak jsem si tu na vas nejak zvykla, ze by me asi mrzelo, kdyby to tu skoncilo....

romcatko
7. črc 2007

Ahoj holky vrátila jsem se z dovči, takže jen bleskově nakukuji.
Milo, gratuluji ke svatbě. Moooc vám to slušelo. Takže hodně štěstí a radosti v manželství.
Maova, gratului, že se vše dobře vyvíjí.
A MOOOOOC GRATULUCÍ IVUŠCE. A HLAVNĚ AŤ SE VĚ DOBŘE A SPRÁVNĚ VYVÍJÍ.

Jinak mě po 36 dnech dorazila MS, takže po jejícm konci si začínáme užívat léta i s tuleníčkem. 😉

mila30
7. črc 2007

Ahoj holčinky 🙂
Tak jsem tady s oslavy, byla skvělá, ale jsem ráda, že jsem doma 😀 . Nechutně jsem se tam přežrala, asi ze mě bude po zbytek života vegetarián 😀 .
Ivuško, to jsou mooooc krááásnééé zprávičky, držím palečky, aby se vše vyvíjelo tak, jak má a nebuj se, další mimoděložní to 100%, protože jsme se přece tady tak domluvily a zakázali jsme to 😉 .
Marti, ty si užívej pěknou a pohodovou dovču a opatruj se nám tam. 🙂
Romísku, tebe naopak vítam po vaší dovče a přeji až příjde "čas" to nejúžasnější tuleníčko 🙂 .
Luci, ty neztrácej naději, ta umírá poslední a podívej jak to všem ostatním holčinám jde, tak vám to musí vyjít taky, to je prostě jasňačka 🙂 . A já jsem v tom pořád s tebou a ještě Romísek a vůbec my tady všichni jsme tady kvůli tomu a ty co už jsou těhulky, tak ty postupně "plivou" to těhotenské štěstíčko i na nás 😅 .

romcatko
8. črc 2007

Luci, vždyť i témátko se jmenuje - následné těhotenství 😵 Tak bychom se postupně měly všechny změnit na těhulky, ne? A ani nemusíme měnit název 😀
Děkuji za přivítání z dovči.

blanuleplus
8. črc 2007

Ahoj holky. Doufám, že jste si užily super prodlouženej víkend. My sice byli u našich, ale MM bere antibiotika a já se taky necítím úplně dobře, tak jsem "v izolaci" a snažím se co nejvíc spát. Jsem úplně hotová. Ruce mi snad každá váží 50kg...
Ivuš, to je skvělá zpráva. Moooooc gratuluji 🙂 Vždyť jsem říkala, že do toho spadneme jedna za druhou... 😉
Marti, na UZ budu teprve 6+5. Tady to počítají nějak napřed... Už mi není tolik na zvracení, tak doufám, že je vše v pořádku. Do kontroly budu pěkně nervózní...

zuzan
autor
9. črc 2007

Přeji vám všem krásné pondělní ráno 🙂 Holky, vy jste takový zlatíčka...Moc vám děkuju, že jste na nás mysleli...Snažili jsme se opravdu poctivě... manžílkovi nebylo dobře, takže jsme oba svátky strávili pod peřinou, až sobotu a neděli pak na stavbě 🙂
Ivuško, tobě gratuluju ke // čárkám, je to krásná zpráva...ať ti ten čas do prvního potvrzení mimíska tam, kde má být, rychle uteče...
Blani a Marti, vy se hrozně moc opatrujte...mám z vás radost 🙂))
Luci, Milo a Romco, na nás to štěstíčko teprve čeká, ale vím, že se taky dočkáme...jen asi ještě nenastal ten správný čas 🙂))
Amal, tobě taky poradit nedokážu...pokud je to něco apatyckého, radši si zajdi k dr., ať máš jistotu, že je všechno v pořádku... Drzim palecky

blanuleplus
9. črc 2007

Hezký začátek týdne 🙂
Zuzko, doufám, že vaše pilné snažení bude odměněno 😉 Já vám teda závidím i ten víkend v posteli. My ho teda ztrávili taky v posteli, ale každý v jiném pokoji, aby na mě manžílek moc neprskal bacily... ☹ Doufám, že mimi to všechno zvládne. Včera mi bylo hodně špatně, dnes to bude snad už lepší.

lucikpetik
9. črc 2007

ahoj holky, tak vas vsechny zdravim po prodlouzenem vikendu...ja se vsechny mate?
a jaky byl vikend? my byli na chate, a vcera oslavili prvni vyroci manzelstvi 😉 byli jsme se podivat na miste cinu 🙂)

lucikpetik
9. črc 2007

blani a kdy jdes zase na kontrolu?

blanuleplus
9. črc 2007

Ahoj Luci, přijmi gratulace 🙂 My se taky zastavili na "našem hradě". A můžu říct, že jsem byla pořádně dojatá 😅 . Zrovna stejně foukal vítr a byla tam ještě výzdoba po nějaké svatbě... No a konečně jsme si vyzvedli prstýnek, který tam manžílek ráno po svatební noci zapomněl. 😀

blanuleplus
9. črc 2007

Kontrolu plánuju příští úterý až čtvrtek. Zítra se půjdu objednat. To budu 6+4 až 7, tak snad bude vidět srdíčko. Teď jsem se hodně bála, aby mimí zvládlo to MM marodění...

zuzan
autor
9. črc 2007

Ahoj holky...Blani, neboj...vaše miminko je veliký bojovník a zvládne naprosto všechno!!! Musela jsem se zasmát s tím prstýnkem 🙂 To manželovi dlouho nevydržel 🙂)) Kamarádčin manžel ho zapomněl půl roku po svatbě ve skříňce na plovárně a doma z toho měli pomalu rozvod, protože ho mezitím, než to zjistil, samozřejmě někdo ukradl, tak jste měli štěstí, že je na světě 🙂))
Lucíku, tobě gratuluji k prvnímu výročí...a jak bys ten rok zrekapitulovala? I když před víkendem jsi vlastně psala, že by sis to zopákla se stejným osazením, tak to je super 🙂)) Ještě to maličký štěstíčko aby si k nám tu cestu našlo, viď? Ale taky se dočkáme...holky prolomily ledy a teď už nás to čeká všechny 🙂))

mila30
9. črc 2007

Ahojky holky 🙂 .
Zuzan, tak moc držím palečky aby to vaše snaženíčko mělo ty správné výsledky 😉.
Blani, určitě to mimísek zvládne, on se nedá, nebuj se nic, oni jsou na to do přírody připravení 🙂 .
Lucíku, také gratuluji k vašemu ročnímu výročí, my měli teď v pátek týdenní výročí 😀 😀 . Jsem zvědavá jaké to bude za rok 😉 .
My už jedeme v pátek na tu naší svatební cestu a řeknu vám holky, tahám ten kalendář očima jak se těším, tak doufám, že tím něco nezakřiknu a dovča se vyvede i přes to, že to mám hned po příletu dostat.

blanuleplus
9. črc 2007

Já tam volala hned druhý den, tak nám ho tam nechali. Nikdo ho neukradl, protože prstýnek byl za 29Kč z "Bankrotu", takže se nikdo neobtěžoval. Cenu má jen pro nás. Jsem ráda, že neztratili trpělivost a nevyhodili ho 🙂
My si totiž objednali prstýnky ocelový a nepřišly včas, tak jsem vlítla do obchodu a sháněla něco, co bysme si mohli vyměnit. No pak prstýnky dorazily, ale nejsou nám pohodlný, tak je nenosíme a říkali jsme si, že si časem pořídíme normální zlatý. Jenže vždy je za co ty penízky utratit... Takže MM prstýnek nenosí a já mám od něj takový, který vypadá jako snubní (dostala jsem ho, když jsem bourala - že se mi nic nestalo 😀 ), tak "dělám vdanou" s ním 😉
Co vaši manžílkové? Nosí prstýnky poctivě?

mila30
9. črc 2007

Blani, tak to je teda příběh, to ti povím 🙂 . Ale vše dopadlo tak jak má, takže je vidět, že na prstýnku až tak nezáleží 😀 .
Můj manžel zatím prstýnek nosí, ale zatím si na něj úplně nezvykl, tak uvidíme 😉 . A hlavně... má ho teprve přes týden 😀 .