Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

dennisa
18. srp 2009

Zuzko, slečna tam provolala za jedno dopoledne 6 tisíc na nějaký linky 900, kde minuta stojí stovku. No mazec.

Tenhle víkend mám po 3 týdnech volno a v pátek ráno vyrážíme s holkama na dámskou jízdu na chatu. Pronajaly jsme si srub, to bude paráááda 😵

Já taky divně spím, jsem přetažená, je mi v noci horko a dneska, když jsem konečně mohla vyspávat, jsem od osmi vzhůru a cítím se nevyspale. A bolí mě koleno, ochladilo se, včera tu byla bouřka a koleno mě nezklamalo, poznám změnu počasí 😅 Mám totiž artrozu, už od dvaceti let. No jsem jak babka 😀

zuzka.o
18. srp 2009

Týjo, to je teda ale borkyně!!!! 6tis za dopo....to snad volala na nějakou sex linku, ne? 😲 😀

jů, dámská... paráda, to se odreaguješ.....
My máme v pátek oslavu kamarádových třicetin.... tak vymýšlíme, co mu provedeme za legraci 😀
A v sobotu hurááá na fesťáček na Okoř 🙂

Artroza???? Uuuuu, to je hnus! Já jsem si teda kolena odkurnila na step-aerobicu, takže při větší námaze to fakt bolí.... Takže jsme tady 2báby 😉 😀

dennisa
18. srp 2009

To budeš mít taky prima víkend 😉 Fesťák na Okoři, to mi je povědomý, je to celkem známý. Co tam bude za kapely?

Takže taky kolena jo. No to jsme dvojka 😀 Akorát já to teda nemám ze sportu, vůbec nevím z čeho to je a taky nevím co budu dělat, až mi bude třeba padesát, to se ani nevyškrábu do schodů domů 😀

zuzka.o
18. srp 2009

http://www.festivalokor.cz/program

Těsim se na Desmondy a na Billa 🙂

Hm a nějaký vitamíny brát, by nepomohlo? Na klouby, kosti, minerály,.... Přesně to jsem si říkala, co budu dělat v 60! Tak holt umělej kloub....

dennisa
18. srp 2009

Zuzi, koukala jsem a jsou tam super kapely 😉 Hlavně Vypsaná fixa, to jsou kluci od nás z Pardubic, s jedním jsem chodila na základku a známe se 😉
To si to tam krásně užijte, bude to super 🙂

Jo jo, to bych měla brát nějaký vitamíny, ale jsem lajdák. Jsem ráda, že se teď donutím zobat kyselinu listovou 😅

zuzka.o
18. srp 2009

Jůů, spolužák? Kterej.... juknu na něj 😀
Díky, už se na to těším...teda The Rasmus nic nepřekoná, ale tohle bude fajn odreagování. Už mi ze všeho hrabe, takže je na čase někam vypadnout a změnit prostředí.

Hm, tak listovku nějak podezřele vynechávám 😅 Teď se snažím 2x denně kontryhelový čaj do ovu. Docela mi chutná. Taky jsem lajdák..... ale já jsem lajdák na všechno,

dennisa
18. srp 2009

Zuzko, Milan Kukulský, má v kapele přezdívku Meyla. Chodil vedle do třídy a bydleli jsme kousek od sebe. Ale už jsme se neviděli pár let, naposledy, když jsem byla v jednom klubu v Pardubicích, kde hráli. Ptal se mě na jednu spolužačku, jak se má. Mě se ani moc neptal, jak se mám já 😀 😀

Já listovku jo, ale ten kontryhelovej čaj jsem nepila snad od jara, to jsem teda ostuda.

Dočítala jsem, jak jsi psala, že jsi poslední dobou ze všeho toho smutná. Já to chápu, jsou někdy období, kdy taky cítím úplně beznaděj a pak se to projeví i na náladě. Teď, jak jsem hodně v práci, tak na chmury není čas, ale to neznamená, že jsem na miminko zapomněla úplně. Tam kde pracuju, tak to je pobočka v nákupním centru, takže tam denně projde tak neuvěřitelně velký množství těhotných, že jen koukám. Normálně jsem si minule z nudy dělala čárky, prostě za každou těhotnou čárku.... 😀 No bavilo mě to jen dopoledne, kdy během dvou hodin prošlo 16 těhulí s velkým bříškem.
Pak jsem volala manželovi, že všichni na celým světě jsou těhotný, jen já ne. Takže tady vidíš, že jsem jakoby v pohodě, ale vlastně jsem naprostej blázen 😀 😀

zuzka.o
18. srp 2009

Tak s těma těhulema jsem na tom stejně. Tady je gyn.praxe v ulici, k tomu ještě pěší zona, takže těhulí a mamin s kočárkama je tu straaaašně moc! A ty stavy, že všichni jsou těhu jenom já ne, znám, mívám je taky 😀 Takže blázni a ještě k tomu báby jsme obě 😀

Já i přes ten zápařah v práci na to pořád myslím. Ale teď jsem podrážděná a vyjíždím na manžela. Zrovna včera večer a teď po telefonu... a jsem sama sobě nesnesitelná. 😔 😠

lucbra06
18. srp 2009

Ahoj kočky
Koukam máte hezky naplánovaný víkend,to je fajn.
Já mám v plánu v sobotu taky babskej slet 😀 co chodíme s dětma na písek tak jdeme na lod,jezdí tady po labi hraje hudba,tancovačka atd 😀 tak se těšim.
A jinak po dovolený zatim jsem v klídku vubec nemyslim na to kdy se to povede jestli se to povede,jsem normálně free,A jsem zvědavá jak dlouho to vydrží (asi do první mrchy 😀 )

andree01
18. srp 2009

Ahoj holky,
teda tady to dneska zije... 🙂
Jsem zase po tydnu zacala spinit... v patek mi skoncila mrcha, trvala jen tri dny a byla tak polovicni co jindy a dneska uz zase spinim...jsem volala k Dr a rikal, ze to je normalni, ze se cisti deloha, mam zavolat v patek.
Vubec tomu nerozumin, od ceho se mi jako cisti??? z toho biochemickyho tehu? to ty hormony muzou byt vazne tak poblazneny? to uz spis vypada na mini potrat...☹test mam negativni, takze mimon je snad vyloucenej, ach jo

No, ale jinak se mam dobre 😀 😝

zuzka.o
18. srp 2009

Andree: taky mi to přijde divný, že by ses čistila....z čeho proboha. Kdybys měla vyšší sliznici, tak holt budeš krvácet dýl nebo víc....

Lucbra: to je fajn, lodička, tancováníčko,.... to bych si taky nechala líbit. A ta dovča člověka dovede udržet v dobrý psychický pohodě...jen tak dál a brzo máš // 😉

lucbra06
18. srp 2009

Jsem štastná že jsem v pohodě 😅
Nelča už brzy pujde do školky to budou nový starosti.
Dneska jsem 11DC kdy mam zkusit ovu testík?Ještě mam asi čas když mam cykly tak 33dní,no tak to mam ještě aspon tyden čas co 😅 😅 .

dennisa
18. srp 2009

Andree, to určitě může souviset s tím biochemickým těhu. Biochemické těhotenství je vlastně potrat. Já jsem to měla teď v tom červenci. Akorát jsem byla už na začátku 7 tt.

Luc, taky super plány na víkend 🙂 Dovču sis užila, jak jsem četla, dobrá nálada přetrvává, no chválím tě 🙂 😅

lucbra06
18. srp 2009

holky já jsem asi tatar 😀 jak si mam dát zpátky snažilka snž 😀 ?

dennisa
18. srp 2009

Luc, to bude asi někde v nastavení v profilu.

dennisa
18. srp 2009

Nahoře dáš nastavení a zaškrtneš "snažíme se".

lucbra06
18. srp 2009

Denis dík 😀 já jsem si to tam dávala už,ale ted jsem zapoměla jak na to 😎 no asi jsem pořád mimo.

zuzka.o
19. srp 2009

Ahoj holky, jak se dneska máte? 😵
Tý jo, to už je středa??? Páni, toto letí 😕

lucbra06
20. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Teda to vedro už mi leze na maják,zuzka a dneska už je čtvrtek 😀 mám na tento měsíc u tebe moc dobrý tušení 😉 normálně jsi se mi dostala do myšlení 😅
Já dneska zkusim ovu testik pobolívá mě břich,ale je to jen ze zvědavosti mívam jí později.

zuzka.o
20. srp 2009

Lucíííí: cože??? Myslíš??? Já jsem čoveče včera dělala ovu testík a byl pozitivní, tak jsem včera manžu přepadla, ani se nestihl bránit..... a dneska ho chci přepadnout pro jistotu znova 😀 Sichr je sichr 😎
Kééééééž bys měla pravdu.....už mi fakt hrabe! Večer nemůžu usnout a chce se mi jen tak bulet... to se mi nikdy nestávalo 😒 😕 ....nikdy jsem nebyla plačka a teď bych se s tím mohla profesionálně živit na pohřbech 😅

lucbra06
20. srp 2009

zuzka fakt že jo,a to kolikrát něco předpovim a stane se a manža mi říká že jsem čarodějnice 😀
No já čekam na čurání 😀 a zkusim ho.Manža má od soboty dovču takže to bude ve velkém 😅 😅

zuzka.o
20. srp 2009

Tý jo..... tak to by bylo skvělé, kdyby se ti věštba vyplnila ..... nějak doufám, že to teď vyjde. Máme totiž 31.8. s manžílkem výročí seznámení ... ♥♥♥ 12let ♥♥♥ ..... a tohle by byl pro nás oba ten nej dárek // na testíku .....
No ovu test byl pozitivní, sexík byl, tak teď jenom čekat a doufat .... já to čekání tak nemám ráda ☹

Já takhle mívám občas sny, že se mi třeba zdá o někom, koho jsem už dlouho neviděla a já ho druhý den potkám nebo mi zavolá, napíše,.....

lucbra06
20. srp 2009

No tak to je jasná věc že se dočkáte dárečku 😵 😵 to vubec neutíká co ta čekací doba 😠 je to na prd.Ten testík musí mít tlustici když je ovu,každym dnem sílý že?A když je ještě slabá čárka tak už taky mužu otěhotnět?

zuzka.o
20. srp 2009

Přesně tak, ovu test musí mít obě čárky stejně silné,jinak je neagativní. V út jsem měla slabou čárku a ve středu už tlustici. Nesmí se to dělat z raní moči, spíš odpo a dělat test každý den ve stejnou dobu a nesmí se předtím moc pít, pak je to zředěděné. Když najdeš tlustici, tak ovu je tak do 48hod max. Takže při slabé čárce nemůžeš otěhu. Ale spermíci se drží v těle min 2dny, tak když bys našla tlustici, tak honem na to 🙂 😀

lucbra06
20. srp 2009

už tam mam čárečku 😀 ale zatim ne tlustici,takže to čeká na tu sobutu huráááá 😀
Když držim ten pružek a koukam na ty dvě čárky tak už chci držet takovej těhu 😵 😵
Já mám takovou radost ještě jsem nečekala nic.

zuzka.o
20. srp 2009

Přesně to jsem si myslela, když jsem včera měla na ovu testu ty čárky...že by bylo lepší čekat ty čárky na těhu testíku.

Tak v sobotu ti budu moc držet palce, ať se ti to povede a těhulíme tady spolu.... a třeba se k nám pak další přidají 😵

zuzka.o
20. srp 2009

Kde jsou vůbec všechny? To tak zuřivě pracujete nebo se válíte u vody? 🙂

lucbra06
20. srp 2009

No to jo teda nikdo tady neni 😕 Ani mar se nepřijde podívat,koukala jsem jí na fotečky malá je krásná,roztomiloučká.
Snad se to povede brzy,musíme věřit neztrácet naděje.Když mě popadnou chmury tak bych jela zase na dovo,ale to asi neprojde 😅 😅

zuzka.o
20. srp 2009

Natálka od Mar je nádherná 😵 😵 😵 Přesně takovou princeznu bych si přála. No, jestli to podle tvé věštby tenhle měsíc vyjde, tak podle kalendáře by to měl být klučík.

Jojo, dovča, ....to bych si na blbou náladu nechala líbit....jéééé. Moře, palmy, piňakoláda,.... 😵 No, bude mi muset stačit víken, kamarádovo třetiny a fesťák v sobotu. Se pořádně zlískám! 🙂

jarka09
20. srp 2009

Jojo holky, vy drbete a někdo to pak musí odpracovat 😀 A co to tady kujete za koalice, že těhulíte spolu, tak to teda ne!! Já v tom jedu takyyyyy 😀