Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

romcatko
22. lis 2007

ZUZAN - ony se tdny těhotenství posílají od prvního dnes poslední MS. Takže fakticky je mimísek cca o 2 týdny mladší, ale "těhotenství" se bere od MS. Takže dnes jsem 11tt+4 dny a mimískovi je cca 64 dny "staré".

mila30
23. lis 2007

Hezké páteční ráno holky 😵 . Konečně pátek a před námi víkend. Hurááá 🙂 .
Co máte holky v plánu? My musíme zítra za bráchou manžela 😒 , moc ho nemusím a v neděli jedeme za babi. Takže budu mít celý víkend rozlítanej 😖 . Při tom bych tak ráda byla v klidu doma a užívala si, no nic, snad to vyjde příští víkend.
Blani, moje kolegyně má také RS, má 8 letou holčičku a teď v 35 otěhotněla nečekaně podruhé a lékař jí řekl, že zatím vypadá vše dobře a že se miminko vyvíjí mnohem lépe než její první mimísek a už je ve 12 týdnu 🙂 . takže není nikdy nic ztraceno. 😉 Ale samozřejmě vím, že člověk nemůže nikdy vědět jak to dopadne, ale moc bych ti přála, aby si pokud budete chtít druhé miminko mít mohla 🙂 .
Lucíku, kde jsi ty? Dlouho si o sobě nenapsala ☹ . Jak se máš, co mimísek?
Zuzi a co ty? Včera ti bylo nějak smutno, je to už lepší? Ono to počasí nepřidá, sluníčko nesvítí, takže depka je tu hned 😒 . Ale určitě je dnes už mnohem líp 😵 , viď? 🙂

zuzan
autor
23. lis 2007

Ahoj Mílo...příští víkend už si s manželem užijete hezky v pohodičce 🙂
Náš se nebude nijak odlišovat od těch předchozích 🙂 Ale snad už tenhle víkend elektriku doděláme a pak by to mohlo být o něco volnější - i když kdo ví, zas přijde na řadu topenář, rozvody centrálního vysavače,musíme ještě letos vybrat a koupit kotel ještě s nižším DPH a v prosinci chtějí zedníci nahazovat vnitřní zdi a když tak koukám do kalendáře, tak prosinec začíná už příští týden...nějak ten čas strašně rychle letí...
Líp je možná o trošku, protože mi dneska přijede manžel, ale dokud nebudou svátky za námi, tak to nebude žádná sláva...letos se na ně vůbec netěším, budou u nás hodně smutný a nejraději bych je úplně vynechala...
A jak je tobě? Volala jsi někam kvůli tomu Utrogestanu, jestli je to takhle v pořádku? A ten budeš brát jak dlouho?

mila30
23. lis 2007

Zuzi, tak koukám, že máš víkendy pracovní, ale když je to kvůli vašemu domečku, tak to bych taky pracovala 🙂 .
Kvůli Utrogestanu jsem nikam nevolala, myslím si, že to je jedno. Zavádím ho dobře, takže to asi tak má být. Hlavně nejsem ani těhu, tak proto to neřeším.
Budu ho brát 3 týdny a když v tom dostanu MS tak ihned Utrogestan vysadím a 3DC začnu brát Clomhexal. Pokud MS během 3 týdnů nedostanu, tak musím ihned do CAR, aby zjistili čím to je ( těhu, nebo to jen brzdí ten Utrogestran ). Tohle se ale nestane, takže si myslím, že po příštím víkendu to dostanu a zase začnu brát hormonky 😀 . Beru to všechno optimisticky 🙂 .
A jaké ty máš užívání?

zuzan
autor
23. lis 2007

Tak to jsem moc ráda, že to bereš takhle s rezervou 🙂)) Já na příští měsíc Clomhexal nemám, tak se nebude asi dít nic...teď mám brát 10 dní Duphaston ráno a večer a pak čekat, co z toho vyleze 🙂)) Buď MS, tak pak mám přijít na kontrolu až skončí a pokud nepřijde, tak mám kontrolu 3 týdny po inseminaci (takže to vlastně vychází po 3 týdnech tak jako tak 🙂))

mila30
23. lis 2007

Holky, tak já letím z práce, máme padla. Tak vám přeji krásný a klidný víkend 😵 .

zuzan
autor
23. lis 2007

Mílo, už tě asi nezastihnu, tak aspoň takhle na dálku taky krásný a pohodový víkend...a vám všem ostatním samozřejmě taky 🙂

blanuleplus
23. lis 2007

Jé ahoj holky, tak jsem sedla k počítači a vy se už loučíte... ☹ Také vám přeji krásný víkend. Mě už je trochu líp, tak možná uskutečníme konečně o víkendu mezi učením nějaké návštěvy...
Milo, přesně jak říkáš, teď nemá cenu nic řešit, uvidíme jak to nakonec všechno dopadne...hlavně, že se snad toho našeho broučka teď už dočkáme 😉
Mějte se hezky, moc na vás, těhulky čekatelky, myslím 😉 🙂

maova
25. lis 2007

Ahoj holky, jenom vás jdu pozdravit. Nezapomněla jsem na vás, jenom mám špatné období a tak na Koníka radši skoro nechodím. Držím všem palečky, ať je všechno v pořádku a holky netěhulky jsou brzy těhotné a holky těhulky ať si všechno užívají bez problémů.

Jenom snad ještě jedna informace, za můj potrat mohla pravděpodobně listerioza ☹

mila30
25. lis 2007

Ahoj Martínko. My naprosto chápeme, že sem k nám nebudeš chodit tak často jak dřív, ale jsme strašně moc rády, že si na nás vzpomeneš a napíšeš. Pořád na tebe moc myslíme a držíme palečky, aby bylo u tebe vše co nejdřív v pořádku 🙂 . A ta listerioza...to je děs, kde takový hnusný nemoci vznikají???? 😠 , dřív nic takového nebylo a teď, aby se člověk bál něco sníst!!! 😠 Marti, je mi to moc líto ☹ ...chtěla bych ti strašně moc pomoct, vím ale, že tady pomůže jen čas...ale nezapomeň, jsme tady pořád pro tebe, kdykoliv 🙂 .

zuzan
autor
26. lis 2007

Dobré ráno, holky...od rána jsem se nemohla přihlásit a teď se to konečně povedlo, tak vás můžu pozdravit... Martinko, chápu, že nemáš moc náladu, jen budu ráda i za stručnou zprávu, jak se ti líbí v práci??? Co se listeriózy týče, tak já vím, že je to smutný, ale na druhou stranu je dobře vědět důvod a tenhle je ještě z těch přijatelnějších - víš, že tvoje tělo funguje správně a tohle je mnohem příznivější důvod, než kdyby něco nefungovalo tak, jak má... Myslím na tebe a posílám hodně moc síly!!! A jak jste si jinak užily víkend? My naprosto parádně - v pátek večer zavolal elektrikář, že marodí, takže jsem vstávali každý den v 10 hod. a v pět už jsme byli ze stavby zase zpátky - po dlouhé době jsme měli čas jeden na druhého a už jsme to opravdu potřebovali 🙂

mila30
26. lis 2007

Hezké ráno 🙂 .
Taky jsem se nemohla ráno přihlásit, až teď. Já jsem měla víkend rozlítaný, jak už jsem psala v pátek, ale jinak dobrý.
Holky, chci se vás zeptat na váš názor :
Utrogestan mám brát 3 týdny, pokud to teda mezitím nedostanu. Jenže co jsem četla, tak většinou Utrogestan MS brzdí, takže 3 týdny končí příští týden 8.12.2007, teorericky někdy potom bych měla MS dostat, takže jak počítám, tak mi prostě další inseminace vychází na svátky a to v CAR nejsou. Tak jsem si myslela, co kdybych ten Utroš po 14 dnech vysadila? Těhu určitě nejsem, nebo alespoň si to myslím, takže pokud Utroš vysadím, tak i kdybych náhodou těhu byla, tak se stejně nic nestane, ne? Nebo jak to vidíte vy? Já bych totiž chtěla tu 3 IUI v prosinci pokud to bude možné stihnout. 😕

blanuleplus
26. lis 2007

Krásné slunečné ráno 🙂
Martinko, jsem moc ráda, že jsi k nám zavítala a je mi moc líto, že tě pronásleduje smutné období... ☹ To jsi mě zas vyděsila s tou listeriozou, snažím se dávat pozor, jenže pak tu potvoru stejně najdou i ve věcech, kde by neměla normálně vůbec být... Ach jo, to jsi měla teda velkou smůlu, ale zas jsou dobré zprávy, že jste s MM v pořádku a nemusíte se bát, že by se to opakovalo... A to oni nedělají testy na listerii už v nemocnici, když tam přijedeš s problémem? Tak snad Ti aspoň dnes to sluníčko zvedne náladu, i když tam pěkně fučí...
Milo, asi ti moc neporadím. Zatím ale neházej flintu do žita, zatím bys nemohla ani nic poznat a je mi jasný, že bys chtěla stihnout další IUI v prosinci, ale zas je spousta volna a ideální podmínky na "domácí snažení" 🙂 , tak to vyjde třeba i bez toho 😉
Zuzko, tvůj víkendový program zní pěkně 😉 A jak ti je? Já se učila a v sobotu odpoledne jsme navštívili kamaráda s tříměsíční holčičkou. Je naprosto kouzelná, už začíná vnímat okolí a pořád se culí... MM byl z toho taky nějak naměkko, on takhle malé dítě viděl snad poprvé a bylo krásné, vidět ho s tím zvláštním výrazem...doteď jsem měla pocit, že naše mimi s ním vůbec nic nedělá a jen jsem doufala, že až bude malej mezi náma a přestane být takový "fiktivní", že se to změní... Jinak pro představu...když jsme se domlouvali, kde se s nimi sejdeme, tak MM si spojil dítě a sejít se, ale už si nespojil, kolik tomu dítěti je a navrhl jeden park, že jsou tam pěkný prolejzačky... 😀 Někdy je fakt roztomilej, až mě děsí 😅

zuzan
autor
26. lis 2007

Blani, tak to je hezká příhoda s manželovým návrhem 🙂)) Máš pravdu, že ti chlapi jsou někdy fakt kouzelný 🙂)) Ale abychom nezůstaly pozadu, tak se přidám i se svým přiznáním 🙂)) Dneska mám opravdu úspěšný den 🙂)) Ráno mi přišel e-mail, který jsem automaticky otevřela, ale bohužel se jednalo o vir, který se automaticky rozeslal na všechny kontakty v mém adresáři, takže asi budu v následujícím období oblíbená 🙂)) Naštěstí v tom nejsem sama, protože to samé udělalo dalších 6 mých kolegyň (kupodivu samý ženský) 🙂)) Tím jen pokračovalo ranní rozčarování ze sněhové kalamity, auto jsme pod námrazou pomalu nemohli najít, když jsme ho konečně našli, tak nestartovalo...když se po hooodně dlouhém přemlouvání nakonec udobřilo, tak zase nefungoval větrák, takže jsme cestu absolvovali bez topení (poznala jsem 13.komnatu slovníku svého manžela a nestačila jsem se divit 🙂)) Tak snad už to byl poslední dnešní karambol 🙂))
Jinak je mi dobře, akorát mám od víkendu strašně citlivý a bolavý bradavky, takže nemůžu ani ležet na břiše, ale to se mi občas stává, takže s toho žádné závěry nedělám 🙂))
Mílo, taky ti neporadím - jak už jsem psala, tak s Utrogestanem nemám žádné zkušenosti...a myslíš, že by to dr. nepochopil, když bys mu to takhle vysvětlila a zeptala se ho, jestli můžeš to užívání zkrátit??? Víš, zrovna v pátek jsem četla nejčastější chyby při užívání léků a předčasné ukončení bylo mezi nimi... Asi bych radši doužívala celé balení a na IUI si počkala do ledna...To je jen můj názor...

blanuleplus
26. lis 2007

Zuzko, to máš den opravdu úspěšný 🙂 Ale co, oni to nějak přežijou a ty jsi človíček, na kterýho se určitě nikdo nedokáže zlobit 😉 A tu cestu v promrzlém autě ti vůbec nezávidím...já teď vyrážím do centra MHD a taky se mi do zimy moc nechce 😖 A v sobotu jsem řídila, protože MM pil a to byla akce...no hlavně, že jsme všichni ve zdraví dojeli 😅 Trénuj, ležet na břiše nebudeš moct hodně dlouho 🙂 A teď bych prý neměla už ani ležet na zádech, tak nebýt "kojícího" polštáře, asi bych se nevyspala vůbec 🙂
Tak já pomalu vyrážím...hezký den, myslím na vás, holčiny 😉

mila30
26. lis 2007

Zuzíku, díky moc. Ještě uvidím, v neděli si udělám test. To už budu 15DPO, takže by snad mělo být něco vidět. Myslím si ale, že nic vidět nebude, protože si těhotně nepřipadám 😀 .
A ty bradavky..já to měla minulý měsíc, to jsem psala, mě strašně bradavky naběhly a zčervenaly a bolely jako blázen a ještě mi z nich něco teklo. No u mě to nic neznamenalo, ale třeba u tebe 😉 ...tak tfuj tfuj pro štěstí 🙂 .
Holky nevíte co je s Luckou, už se dlouho neozvala 😒 .

zuzan
autor
26. lis 2007

Blani, tak ať ti to ve městě dopadne dobře!!! Myslím na tebe...
Mílo, těhotně si připadat vůbec nemusíš a přitom... 🙂))
Lucka psala naposledy asi před týdnem, že jí není dobře, tak snad toho má jen moc a brzy si na nás aspoň tu chviličku udělá 🙂)) Já se dneska loučím, tak krásný zbytek odpoledne a ještě hezčí večer 🙂)) Manžel nakonec po lapáliích s autem neodjel, tak spolu budeme ještě do zítřka - je to vždycky takový hezký zpestření a jsem vděčná za každou chviličku, kterou spolu můžeme být navíc 🙂))

blanuleplus
26. lis 2007

Tak uz jste asi zase pryč... Zuzka je u manžílka, tak se jí ani nedivím, že pospíchala z práce 🙂 Já se vrátila z kontroly v centru. Všechno v pohodě, akorát jsem doufala, že budu kojit aspoň půl roku a dr. mě důrazně upozornila, ať počítám max. se čtyřmi měsíci... ☹ Zítra nikam nejdu, budu šprtat doma a odpočívat. Už v čekárně mi zas tvrdlo bolestivě každou chvíli bříško, tak jsem po městě ani moc nechodila. Radši se nebudu už moc honit, přece jen by to chtělo ještě aby mrňous vydržel aspoň měsíc v bříšku...

mila30
27. lis 2007

Ahoh holky 🙂 .
Blani, to je dobře, že kontrola dopadla dobře a to kojení? 4 měsíce jsou dobrý 4 měsíce 😉 , takže nesmutni, mám kamrádky, které by mohly kojit ostošest a nechtějí nebo dostaly zánět. A v téhle dpbě je tolik "náhražek", že mimí určitě strádat nebude 🙂 . Je dobře, že dnes budeš odpočívat, bříško si potřebuje odpočinout 🙂 .
Zuzi a jak se cítíš ty? Mě už od včera večera bolí břicho jako když to mám dostat 😒 , takže když v neděli Utroš vysadím, tak v pondělí je tu MS jako na koni 🙂 .

zuzan
autor
27. lis 2007

Dobré ráno...Blani, taky si myslím, že 4 měsíce na kojení jsou dobrý...já to s kojením taky nemám úplně jasný, protože mám vpáčený bradavky a nevím, jestli to bude technicky možné, i když bych strašně moc chtěla... Těch důvodů, proč by to nemuselo jít, je spoustu, tak si važ toho, že můžeš alespoň v těch prvních - nejdůležitějších měsících 🙂)) Tak hezky odpočívej a mimísek vydrží v bříšku ještě minimálně 3 měsíce, žádnej jeden!!!! Jen ať pořádně doroste!!!
Mílo, tvé bolení bříška by mohlo být dobrým znamením, ale taky nemusí...taky se mi to někdy stává, že mě začne bolet jako před MS už týden dopředu... Jinak já se cítím pořád stejně, těhu příznaky žádný, jen ty citlivý bradavky 🙂)) Takže už ses definitivně rozhodla, že Utroš vysadíš už po 2 týdnech???

mila30
27. lis 2007

Zuzi, mě asi bříško začalo bolet po včerejším karambolu co jsem měla s autem 😒 . Spadla jsem totiž do příkopu a z té hrůzy se mi udělalo tak strašně špatně, až jsem se málem pozvracela a pak mě začalo bolet bříško ☹ .Jinak s Utrošem jsem rozhodnutá, ptala jsem se holek v tématu "Komu se podařila inseminace? " a oni říkaly, že si mám udělat v neděli test a když bude negativní (což bude ), mám Utroš vysadit, protože to už bude 16DPO. Prý, že je zbytečné brát 3 týdny Utroš, prostě to tu MS zbrzdí ať chceš nebo ne 🙂 . Manžel s tím souhlasí, takže v neděli ho vysadím a jsem zvědavá kdy MS dojde 😉. A hlavně já jsem zvědavá když začnu brát Clomhexal 3DC jak na mě bude působit 😉 , jsem strašně zvědavá baba 😀 . Jo a Zuzi, víš, že můžeš mít 2 IUI v jednom cyklu? Prý když máš víc folikulů, tak ti můžou jeden den udělat IUI a pak za další 2 dny zase, prý to pak víc vychází. A tím, že ty pěkně reaguješ na hormonky, tak by se to třeba vyplatilo 😉 . Co ty na to?

zuzan
autor
27. lis 2007

Mílo, proboha, co se stalo??? Právě včera jsem na tebe myslela, když jsem jela ve sněhové vánici autobusem domů a 20km jsme jeli 1,5 hod... Na nádraží pro mě přijel manžel a ten kilometr domů jsme jeli taky 5 min a v té chvíli jsme si vzpomněla, že vlastně jezdíš autem, tak jak jsi zvládla cestu domů z práce...snad se nestalo nic vážného - hlavně že ty jsi v pořádku a auto se dá vždycky opravit...
S těmi IUI je to zajímavý, ale nevím, jak bych to říkala doktorovi - měla bych pocit, že mu fušuju do řemesla, tak většinou spíš čekám, co navrhne on a já buď souhlasím, nebo ne 🙂)) A jak teda funguje ten Pregnyl? Myslela jsem si, ze způsobí rychlé dozrání a prasknutí všech folíků... No, musím přiznat, že od IUI se hodněěě poctivě snažíme přirozeně, většinou víckrát denně 🙂)) Ale nic si od toho neslibuju - v pátek jsme koupili lyže a přeskáče (dostanu to ale až od Ježíška), tak se těším na zimní radovánky a od jara do podzimu budeme prohánět motorku, objíždět srazy, tak to už se taky nemůžu dočkat - jasně, že bych radši proháněla kočárek, ale nějak už to nehrotím 🙂))
Co se Clomhexalu týče, tak já ho brala jen jednou, ale jak už jsem psala, tak na mě nepůsobil vůbec nijak, kromě toho, že mi od 4. dne úplně zastavit MS a pak ten 14.DC už jsem měla veliký tlaky v břiše - asi jak rostly folíky...
Jinak díky sněhové kalamitě mám manžela doma i dneska 🙂))
Tak na sebe dávejte veliký pozor a těhulky zůstaňte radši doma v teplíčku - a pokud už přece jen ven musíte, tak hlavně opatrně, ať někde neuklouznete!!!

mila30
27. lis 2007

Zuzi, prostě ten sníh a najednou na jedné cestě z panelů zmizel panel a byl tam půlmetrový příkop a já i když jsem ho zahlédla včas a ubrzdila to, tak sem tam stejně zahučela. No a pak jsem zase nemohla vyjet, protože přede mnou byl takový velký kopec hlíny, no ale nakonce jsem to zvládla a vyjela jsem. Hned jsem jela do servisu, tak mi řekli, že jsem měla veliký štěstí, protože mimo prasklého plastu vespod auta se nic nestalo. No byla to hrůza 😠 .
Já také většinou doktorovi nic neříkám, ale někdy se jako zeptám, že jsem slyšela a že chci znát jeho názor...ale to je vyjímečně, většinou udělám to co chce, teda mimo toho Utroše 😀 .
Pregnyl tak působí, že ti zajistí ovu, ale právě oni tam psali, že jdeš třeba ten den na IUI, pak ti dají Pregnyl a pak jdeš znovu. Taky jsem to slyšela poprvé... 😕

zuzan
autor
27. lis 2007

No, každopádně je to zajímavý 🙂)) Ale nevím, ty pokusy zase nejsou neomezený, tak já bych možná teď třeba tak půl roku až rok zkoušela IUI ob měsíc, ale pokud by ta šance byla zvýšená, tak proč to třeba jednou nezkusit a pak šla rovnou do IVF...Ale může se stát, že třeba za kratší dobu na mě zase dolehnou chmury a zvolíme postup úplně jiný, možná IVF dřív...
Tak to jsem moc ráda, že to včera dopadlo tak, jak to dopadlo - hlavně že tobě se nic nestalo, ale je mi jasný, že ti bylo veliký horko... Musíš jezdit moc opatrně... Včera jak jsme jeli domů, tak vyjíždíme dlouhý a poměrně strmý kopec se zatáčkami, tak 6 aut tam bylo odstavených, protože nevyjely vůbec a dalších pět bylo v sobě...no katastrofa, ten kdo nemusí, tak ať radši zůstane doma...

mila30
27. lis 2007

Zuzi, my už jsme s Dr. domluvení,že podniknu celkem 4IUI, takže ještě mám 2 před sebou a pak se uvidí. Při té 4 by jsme se už rovnou domlouvali co dál a jak stimulovat, pokud by i ta 4 IUI byla neúspěšná. Tak uvidíme...
Jinak s tím autem jsem opatrná, raději jedu pomalu a ať si mě každý raději předjede, jak se říká :
Lepší ztratit minutu v životě než v minutě život. 🙂
Holky, co ta Lucka???? Nemám jí napsat raději sms???????

blanuleplus
27. lis 2007

Ahoj holky 🙂
Vcera to bylo opravdu "o hubu" i ja sla jak pripo..., jen abych nepadla na brisko a MM se vratil s dalsim sramem na auticku, ale v pohode, nic se nestalo, byl to jen tukec. Jsem rada, Milo, ze jsi to taky zvladla a z ceho se ti delalo spatne, se jeste uvidi 😉
Zuzko, at zije kalamita 😉 To si manzilka uzivas, vid? Ja bych se taky "snazilkovala" 😅 , ale co mi zacal rust pupik a malej kopat, tak je nejintimnejsi jednou za cas pusa na brisko a tu jsme dostali taky zatim jen parkrat...ale musim rict, ze navsteva znamych s miminkem s MM prece jen trochu pohla 😉
Lucka si snad uziva tehulkovani a dohani praci, ale ozvat by se mohla, ulicnice, at o ni nemame strach...

zuzan
autor
27. lis 2007

Mílo, SMS Lucce klidně písni, aspoň budeme vědět, že je v pořádku, jen má asi moc starostí 🙂)) Mám pocit, že jsme tu zbyly jen my tři...Taky jsem četla na inseminaci o těch IUI víckrát v jednom cyklu 🙂 Je to určitě zajímavý...asi půjdeš k doktorovi dřív, než já, budeš se ho na to ptát? Já když jsem to počítala, tak na IUI jsem byla v pondělí a podle teploty byla ovulka až v úterý, ale měla jsem v sobě Pregnyl a taky jsem začala užívat Duphaston, tak mohly teplotu zvednout klidně i tyhle hormony...

Blani, manžílka si užívám jak se patří 🙂 Zítra už zase do práce půjde 🙂 I tak už to ale pak do pátku budou jen 2 dny a 2 noci, tak to uteče rychle... A v pondělí máme volno (přijedou nám montovat centrální vysavač), tak si spolu prodloužíme víkend 🙂)) A snaženíčko si vychutnáte po porodu do sytosti 🙂)) Manžel má určitě strach, aby to mimískovi nebo tobě nějak neublížilo a buď ráda, že je tak starostlivej 🙂

mila30
27. lis 2007

Blani, já si nemyslím, že bych měla být těhu, ale třeba... 😉, zázraky se dějí 🙂 .
Zuzi, Dr. bych se zeptala jen v tom případě, že by mi narostlo víc folikulů na té správné straně a to se mi ještě nestalo. Ale pokud by to tak někdy bylo, určitě bych se zeptala 🙂 a pak ti písnu co na to říkal. Ale jak píšu, u mě to nepředpokládám, jsem vděčná za jeden 🙂 .
Holky, té Lucce napíšu, uličnici jedný a doufám, že se co nejdřív ozve 🙂 .

makulacek
27. lis 2007

Ahoj holky, omlouvám se, protože sem můj příspěvek asi zrovna moc nepatří, ale máte zkušenosti s mimoděložním těhotenstvím, můžu se zeptat jak jste to poznaly a hlavně který tt? Díky moc

zuzan
autor
27. lis 2007

Tak dej pak vědět, co s ní je 🙂)) Já zase běžím pracovat 🙂