Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

blanuleplus
18. dub 2007

Ahoj holky. Tak mám po kontrole, UTZ dopadl dobrě (žádná cysta ani volná tekutina). Ráno jsem tvrdila, že už mě nic nebolí, ale teď to zas trochu začíná. Snad to není tím, jak jsme včera tahali obrovský dřevěný květináče... Už se ale moc těším, až to bude všechno hotový. Asi se pak pochlubím 🙂
Podle teploty ovulace proběhla, tak snad už bude všechno v pořádku. Příští měsíc už tomu asi necháme volný průběh 😉 Stejně je to na blázinec - snažit se neotěhotnět, pak zas otěhotnět...a pořád dokola.
Luci, držím palce 😉

lucikpetik
18. dub 2007

blani presne jak rikas, blazinec...
a diky za palce 😉
a jsi blazinek, uz netahej zadne kvetinace apod...at toho pak nelitujes

zuzan
autor
18. dub 2007

Holky, loučím se s vámi...Blani, na fotky se moc těším 🙂)) A Luci, třeba tě fakt čeká milé překvapení 🙂)) Já zase začínám bláznit, normálně si ty příznaky vsugerovávám a přitom žádný nemám ☹(( Tak ahojky a hezký zbytek dne

ivusa1
18. dub 2007

Ahoj holky.
Tak prohlídka dopadla dobře - zatím🙂 na UTZ všechno v pořádku, říkala jsem že to zkoušíme dál a nechráníme se, tak mi vzali rovnou krev, kdybych byla náhodou těhotná. Mám si tam teď po 4 hod. zavolat. Moc se bojím, chtěla bych aby se nám to povedlo,a zároveň mám strach že to nevyšlo - asi to nevyšlo.
Bojim bojim.
Blani byla jsem v tom Gynce u Dr.Mikulík.Má to jak na běžícím páse, ani jsem se nestihla na nic zeptat, sestra co tam byla vypadala včera vypadala docela v pohodě, ale na první dojem se nedá soudit.
Tak mi držte palce za 10 min tam zavolám.
Mám takové smíšené pocity, moc bych si to přála, ale asi tušim že to hned nevyšlo a bojim. Jsem fakt blázen ☹ 😉

ivusa1
18. dub 2007

Tak výsledky jsou negativní ☹ Tak teď už jen čekat na MS.
Hrůza.

lucikpetik
18. dub 2007

ivus chapu zklamani, tak hura do dalsiho mesice...ja tady budu psat za chvili, ze mrcha dorazila...takze na tom budeme podobne

maova
18. dub 2007

Ahoj holky, tak jsem tady aspoň na chvilinku. Mrzí mě, že přes den už nemůžu, tak aspoň takhle odpoledne.
ivus, nebuď smutná, jste na začátku a tělo se musí určitě na další těhu připravit. Ale vím, že tyhle první zklamání jsou nejhorší. Já jsem první dva měsíce znovu snažení taky nesla hůř. Teď je to třetí a zatím jsem docela v pohodě, už si to tolik nepřipouštím 😉
A vám ostatním držím moc palce, aby to vyšlo 🙂
Hlavně je dobře, že jste u doktorů dopadly dobře a všechno je v pořádku.
Musím běžet, miláček mě tady zaúkoloval, šel dělat bazén a už se vrátil a já jsem pořád nic neudělala. To je hrozný zdržení, když na ten net přes den nesmím ☹ 😉

zuzan
autor
19. dub 2007

Dobré ráno,
Marti, je to fakt škoda, že tu s námi nemůžeš být přes den, ale třeba se situace v práci časem uklidní a zas to půjde 🙂 Jinak, už jsou ty tvé uzliny v pořádku? Snad ano...
Ivčo, neteskni... víš, trošku si myslím, že tě zmátli tím preventivním odběrem krve, člověk hned začne doufat a věřit a pak je zbytečně zklamaný...Uvidíš, ta chvilička přijde, jen to chce asi víc času a trpělivosti 🙂
Luci, tak jak to s tebou vypadá? Věřím, že zatím nic a tak to i zůstane 🙂))
A Blani, jak pokračuje teráska?

lucikpetik
19. dub 2007

dobre ranko vsem....zuzi tak stale nic....ale priznaky jsou, uz to tu musi byt kazdou chvili, takze uz nedoufam....
a Blani na tebe jsem vcera myslela, ze ti musim napsat, koncert byl uzasnyyyyyy, byli opravdu skveli.....

zuzan
autor
19. dub 2007

Luci, tak to vypadá nadějně 🙂)) Uvidíš, necháme se všechny překvapit 🙂))

lucikpetik
19. dub 2007

test je nagativni jak brno, i kdybych chtela, tak tu druhou carku tam nedomyslim....

blanuleplus
19. dub 2007

Ahojky. Mám tu zatažený závěsy v celým bytě, aby mi sem pořád nekoukali dělníci a podle toho, jak nadávají, tak jim to asi moc nejde 😠 A to jsem doufala, že už budou pryč a budu moct natírat mříže na popínavé kytky... Už jsem je včera všechny zasadila. Bylo docela zima a pořádně foukalo. Brrr...chtělo by to zase sluníčko ☹
Luci a Ivuš, však mi se dočkáme...myslím, že do konce léta budem skutečně těhulky 😉 My chceme ještě absolvovat dovču s windsurfem, ale vypadá to až na červen, takže asi teď ani zkoušet nic nebudem, protože těhotná bych po minulé zkušenosti nejela. Ale na druhou stranu se mi nechce propást šanci otěhotnět... To je dilema 🙂
Ivčo, já chodím k MUDr. Tesařovi. Toho druhého neznám a chodím do jeho druhé ordinace, kterou mám kousek od bytu. A tam má sestry hrozný. Naposled tam byla teda jedna sama a chovala se celkem normálně. Asi se projevuje nějaký pud stádnosti a ve dvou se z nich stávají... 😉

lucikpetik
19. dub 2007

blani mas pravdu, jeste absolvujem dovcu a pak se na to vrhnem, takze si stanovujeme limit konec leta....jasny???!!! 😀

zuzan
autor
19. dub 2007

Luci, kam vy se chystáte na dovču?

zuzan
autor
19. dub 2007

A s tím testem...Luci, je mi to upřímně líto...jediný pozitivum v tom je,že zase víš, na čem jsi...Ach jo, je to trápení...

lucikpetik
19. dub 2007

no to jo...uvidime, nejdriv dovca, pak mimi...kam se chystame? no vzhledem k tomu, ze to odkladame kvuli prace uz od unora tak nevim, puvodne to byl egypt, ale ted...netusim, nekam...

blanuleplus
19. dub 2007

My taky chtěli původně do Egypta. Na konci února, splodit potomka... Jak naše plány dopadli, víte ☹ Teď mám strach, že už bude na Egypt moc teplo... Takže hledáme jinou variantu.
Jasně, do konce léta nám to všem vyjde. Mohli bysme uzavřít sázky, jaké bude pořadí 🙂

zuzan
autor
19. dub 2007

No, Blani, takové sázky bych radši neuzavírala 🙂)) Chudinky ty, co by se ocitly až na konci řady 🙂)) Pro mě bude pro povzbuzení stačit, když některá z nás ty ledy prolomí a podaří se 🙂)) Pak věřím tomu, že se ta nejistota a nervozita v nás zlomí a budeme vědět, ŽE TO JDE!!! A pak už to bude jak lavina 🙂)) Nejdřív první a v hodně krátké době druhá, třetí...Jinak se na dovču hezky natěšte 🙂, my letos zůstaneme "na M(m)altě 🙂))

blanuleplus
19. dub 2007

Já si myslím, že to zvládneme. Vždyť se vám to všem podařilo skoro hned 😉
Zuzi, kdy plánujete dostavět domeček? Já bych klidně dovču obětovala, ale bylo by mi líto mužíčka. Moc se těší, už půl roku zjišťuje informace...a hlavně potřebuje trochu vypadnout z práce... Já mám teď celkem klid, doháním školu a trochu mu pomáhám + dělám na terásce a to mněc baví, tak to počítám spůš za odpočinek (i když jsem z toho občas hotová... 🙂 )

zuzan
autor
19. dub 2007

Blani, myslím, že tak někdy v listopadu příštího roku bychom se mohli stěhovat, ale jsou to jen hrubé odhady... Střechu nad hlavou máme, tak nás nic netlačí 🙂 Chtěli bychom dodělat obytné přízemí a všechno ostatní si pak už dodělávat v klídku sami podle financí a času 🙂 Jinak s tou větší zahradou to nevyjde...vedou tudy koleje, které sice nikdo využívá, ale dle drážních předpisů tam musí zůstat a kolem nich zachovalý bezpečnostní pás, máme smůlu a musíme si vystačit s tím, co máme 🙂))
Holky, dovču si ujít nenechte 🙂)) S miminkem už to pak bude úplně jiný a užívejte si, dokud můžete 🙂))
Ještě jsem se chtěla zeptat, Blani, ty studuješ VŠ?

lucikpetik
19. dub 2007

no holky taky si rikam, treba uz je to posledni dovca bez mimi..ale to jsem si rikala uz loni 😉 jinak blani egypt se jeste da, my tam byli v cervnu a pak i v cervenci a pohoda...da se to, je tam jine klima..a navic more nikde hezci opravdu asi neni...ty rybicky...krasa..¨
ale jinak jsem holky fakt zvedava, ktera prvni tady napise //, a uz se na to tesim....

zuzan
autor
19. dub 2007

Holky, kdy jste byly na operaci? Luci, ty určitě už nekdy vloni, viď? Jak je to dlouho? U Marti vůbec netuším, Blani, ty máš cca 6 týdnů po??? A u Ivči to asi taky nebude tak dlouho... Já byla operovaná 31.ledna 2007

lucikpetik
19. dub 2007

no ja jsem zuzi v tomto smeru nejstarsi, byla jsem na operaci 26. zaří...

blanuleplus
19. dub 2007

Teda holky, já jsem trdlo. Kecala jsem tu s vámi a zapomněla jsem, že jsem dala rozpálit olej na cibulku... 😅 Tak jsem to zachraňovala, pak přijel mužík na oběd a šla jsem natírat. A blbě jsem se pohnula a skřípla jsem si nějaký nervík u páteře. Auuu
Zuzko, sice mám teď oficiálně do září přerušeno, ale jinak ještě studuji. Mám před sebou ještě 2 roky. Tenhle rok jsem se to sice snažila nahonit dopředu, ale moc mi to nevyšlo... Ta stavba postupuje tak rychle, že jsem myslela, že tam chcete být už na vánoce. S tím pozemkem je to škoda, ale aspoň máte jistotu, že vám tam někdo něco nepostaví.
V sobotu budu 8 týdnů po operaci... Když nad tím přemýšlím, víc jsem byla a jsem špatná z toho potratu. Teď to beru jako smůlu, tuším proč se to stalo a že už to bude díky operaci dobrý. Ale pořád přemýšlím, proč jsme přišli o první mimi a bojím se, jestli se to nebude opakovat... ☹

lucikpetik
19. dub 2007

blani opakovat se to nebude, uvidis, taky jsem nad tim vcera premyslela...do leta pamatuj 😎

casia
19. dub 2007

Ahoj holky, dneska mam 8 dnu od vynechani MS, udelala jsem 3 testy a nic, ani slaboucka, proste nic, navic mi zacina pichat v brise - nevim, jestli jsem si to nevsugerovala, i kdyby to bylo mimodel., byl by pozitivni test? Moc diky za radu a odpoved. Casia

lucikpetik
19. dub 2007

ahoj casia, tak ja jak jsem mela mimodelozni, tak jsem mela pozitivni test, a mela jsem i vsechny tehotenske priznaky, bolely me prsa, bylo mi zle, natahovalo me z kartacku, citilam jsem kazdy pach..
ale neboj, bude to vse v poradku, zadne mimodelozni..
a osm dni po vynechani, to jsi na tom skoro jako ja, ale taky to mam negativni...tak uvidime, co nam z toho vyleze... 😉
drzim moc palce a dej vedet

zuzan
autor
20. dub 2007

Dobré (obvlášť dobré) páteční ráno 🙂 Tak jaké máte plány na víkend?
Casia, taky jsem měla pozitivní test (i když hodně slabě), ale ještě k tomu jsem střídavě špinila a krvácela. Bolesti břicha naprosto žádné, ze začátku premenstruační, ale pak ani ty ne... U tebe se jedná 100% o něco jiného a občasné píchnutí nemusí znamenat vůbec nic, neboj 🙂

lucikpetik
20. dub 2007

dobre ranko, zuzi tak ja budu pres vikend slamena vdova, manzilek si jede s hasicema na chatu, tak jestli bude zitra hezky, pozvala jsem holky a budeme mit malou gril a mojito party...a co ty?
a casio, jak je?

zuzan
autor
20. dub 2007

Ahoj Luci, tak to máš na víkend hezké plány-taková dámská jízda...no už ani nepamatuju, kdy se u mě něco podobného konalo, naposledy snad před svatbou 🙂 Já plány nemám naprosto žádné, uvidíme, jestli bude potřeba něco na stavbě, ale dneska mám slíbený romantický večer, tak už se moc těším 🙂