Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
28. kvě 2007

marta prolomila ledy a holky jedeme dal, ted blani ty...a pokracujem

blanuleplus
28. kvě 2007

no, byla by to sranda, vzít to všechny takhle hopem... 😀

lucikpetik
28. kvě 2007

no me to minimalne mesic jeste nehrozi... ☹

zuzan
autor
28. kvě 2007

Luci, ještě máš naději 🙂 Dokud MS nepřišla, tak bych nedělala závěry 🙂)) Já uvidím tenhle měsíc, snažím si namlouvat si, že je mi to jedno, ale vydrží mi to vždycky jen chviličku... Ale je to krásná pozitivní zprávička, která dodá naděje 🙂 Marti, přijmi obrovskou gratulaci!!! Mám z toho radost...A Blani od tebe čekám jen pozitivní zprávy 🙂)) Dominička na sebe nenechala dlouho čekat 🙂))

lucikpetik
28. kvě 2007

no zuzi ja vim, ale tento mesic opravdu prijde, jsem uz i podle toho dostatecne protivna 🙂) tento mesic mi to opravdu nevadi, chci se vrhnout na tu dietu, co minuly mesic kvuli dovci nevysla, ikdyz ted kvuli tem svatbam a oslavam to bude obdobne....asi ...
a co ty zuzi, co dieta? 🙂)
a dominicku si preje kdo? marta nebo blanka?

blanuleplus
28. kvě 2007

Tak začínám mít pocit, že MS dorazí. ☹ No aspoň se budu moct pořádně doléčit... Jeden z příznaků je, že strašně žeru (s prominutím 😉 ). Dieta u mě nehrozí, ale chtěla jsem se trochu hejbat a s tím bolavým břichem se mi to moc nedaří.
Luci, Dominika byl "pracovní název" pro mimi z dovolený. Vymyslela to nezávisle na sobě babi s manžílkem 🙂

zuzan
autor
28. kvě 2007

No, Blanča přece odlétala do Dominikánské republiky s tím, že odtud má za úkol přivézt Dominičku 🙂)) Pokud se teda nepletu 🙂))
Luci, dieta zatím žádné ovoce nepřinesla 🙂)) Asi to bude tím, že mi vždycky vydrží tak 2 hoďky, ale včera měla mamka oslavu svátku, kde jsem se tak přecpala, že dneska jsem vstávala s tím, že už fakt jo a hodně vážně 🙂)) Zatím dobrý, k snídani jsem sice měla buchtu z oslavy, ale jen kousek a k obědu vodovou polévku 🙂 Doma na mě čeká rajská od včerejšího oběda,tak si k ní akorát uvařím těstoviny a když budu mít chuť,tak si dám trochu k večeři,jinak si je vezmu zítra do práce na oběd, takže dietku ano, ale takovou,že zásadně omezím množství a po 17.hod. už nebudu jíst vůbec 🙂)) Jsem ráda, že do toho nejdu sama 🙂

lucikpetik
28. kvě 2007

aha blani, no to vis, nez mi to taky dojde....ale dominika neni spatna 🙂)
no ja tu MS taky porad ocekavam...
dneska mam zravku a nechci se prezirat, ach jo....
jinak jsem se hecla a zmensila ty fotky, a neco vam poslala... 🙂)
ted se chystam zehlit, tak se zatim loucim 🙂)

zuzan
autor
28. kvě 2007

Luci, fotky super...fakt nádhera 🙂)) Teď už pádím na autobus, zítra jsem na školení, tak zase ve středu 🙂

ivkacz
28. kvě 2007

Ahoj holky, dlouho jsem se tady neukazala, naposledy nekdy zacatkem kvetna, tyden po operaci. Manzel byl porad ne internetu a nechtel me pustit 🙂 tak dnes uz to davam do poradku. Cetla jsem si vase prispevky a vidime, ze se tady hodne udalo.
Marti, pokud je to tak jak holky tady naznacuji, tak ti moooooc gratuluji a mooooc ti to preju. Jinak co se tyce dovolene na Lefkade, tak jsem tam zrovna minuly rok byla s manzelem ve Vassiliky a vrele doporucuji. Nadherne plaze, budes urcite nadsena.
Romcatko, tobe take drzim palce at se vsechno da do poradku.
Vcera jsem dostala MS ale dnes rano se to poradne rozjelo. To je moje prvni MS po 5.tydnu od operace a musela jsem si vzit volno. Celou noc jsem nespala a rano mi bylo take na zvraceni jak Ivus pise a na odpadnuti. Take me boli na leve strane, jak mi odstranili vejcovod a hodne krvacim. Take jste to tak mely? Musela jsem si vzit cipek proti bolesti.
Holky, take jsem zvedava, ktera bude dalsi. Moc vam to vsem preji. Ja si bohuzel musim dat jeste 3 mesice pauzu, takze muzeme zacit az v zari. Tak to verim, ze se to uz kazde povede.
Aspon pozitivni je, ze chceme s manzelem pejska - fenku (maly vendeersky baset) a zrovna se minuly tyden narodili stenatka, tak se aspon z toho vytesujeme a hlavne prijdu na jine myslenky. Takze tento rok dovolena zadna akorat u nas doma na zahrade. Ale tesim se! Hezky vecer vsem preji. 🙂

romcatko
28. kvě 2007

Marti to je úžasné 😵 😵 Tak hlavně A´t to vše dobře pokračuje. Držím palečky.

Já se ozvu zítra asi až večer.

lucikpetik
29. kvě 2007

ahojky vsem, romi budeme cekat na tve zpravy, zuzi diky 😉 , marto co u tebe noveho?
ivus ja tu prvni MS mela stejne jako ty, valilo to ze me jak hrom, myslela jsem, ze radeji zustanu sedet na wc porad 😉 , ale je to jen tak dva dny pak je to uz lepsi a dalsi MS uz pak v pohode....

blanuleplus
29. kvě 2007

Ahoj holky, hlásím hcg negativní ☹ Takze je mi asi blbe jen z toho zanetu... No aspon to neni mimodelozni a ani se nemusim bat brat ted antibiotika. Tak doufam, ze Romca bude mit vecer lepsi zpravy. Zatim pa.

ivkacz
29. kvě 2007

Ahoj holky 🙂 Luci, dekuji, jeste, ze jsi me uklidnila. Myslis, ze si muzu vzit i tampon - zitra 4 den? Ja mam totiz zitra dulezitou pracovni akcicku a nechci tam litat s vlozkou 😒 hlavne i kvuli obleceni. Tak mam ted dilema aby jsem si neublizila a aby se to vsechno vycistilo.
Blani, tak to mi je lito, ze se to ted nepovedlo, citim s tebou, taky bych se bala stejne jak ty jestli to neni opet mimodelozni - tak to je dobre, ze tohle se vyloucilo. Ale neboj, ted se das do poradku s tim zanetem a pak uz to urcite vyjde.
Holky mejte se fajn, jdu zas makat 🙂

romcatko
29. kvě 2007

Ahoj holky, tak další zprávy z CAR. S hcg se opět nic nerozhodlo. Další kontrola včetně utz v pátek. 😒 Fakt jsem taky doufala v pokles. je to takové to "nevěřím, ale doufám" Blbý co? A je to skoro měsíc. Jen pro přehled HCG- minulé úterý 184, v pátek 164 a dnes 179. Fakt nevím, co se děje. Krávcení prý je v pořádku, pokud při tom nejsou bolesti, křeče... A to nejsou. Ale mám být připravená na všechno. No, asi už nejsem. ☹

Blani, to je mi líto, že to není těhu, ale zase je dobré, že to není mimo.

maova
30. kvě 2007

Ahoj holky, přeji krásné ráno, dneska jsem nějak rychle připravená, tak píšu ještě z domova 😉 Teď jsem sem dva dny nestíhala zajít, pořád jsme někde byli, ale dneska odpoledne už budu mít čas, tak všechno dočtu a všem vám odepíšu 🙂

lucikpetik
30. kvě 2007

ahoj holky, blani nezoufej, dulezite je ted vylecit ten zanet, at je tam pak vse hezky pripraveno pro mimi...ja dneska uz cekam MS, uz to uplne citim, ze prichazi a porad nic..predevcirem nam pry nad barakem leteli dva capi 😅
ivus s tim tamponem nevim, ja bych si ho asi nedala, ale mela jsem to fakt hnusne, ale dulezite je, jak se citis....
zuzka se nam asi dneska nekde skoli...
a marto, urcite jsme te vsechny zahltily dotazy, ze? tak cekame na odpovedi....
😀

blanuleplus
30. kvě 2007

ahoj holky, psala jsem vám dlouhatánskou zprávu a celá se mi smazala 😠
Všem vám děkuji za podporu. Je mi pořád špatně, ráno jsem málem omdlela při cestě k doktorovi. Nesla jsem moč na kultivaci a ve středu si mám přijít pro antibiotika. Takže příští měsíc budeme snažení asi vynechávat...ach jo. Kdybych alespoň věděla, který měsíc je ten plodný. Tenhle cyklus byl podle teplot hodně divoký, tak ani nevím, jestli byla ovulace. A MS nikde (30 DC).
Luci, díky za fotky, jsou super. Určitě jste si to tam moc užili 😉 A koukala jsem, že vám tam i foukalo. My se příště chystáme už se svojí výbavou do Egypta nebp na Lefkadu. Škoda, že se počítají jenom čápi...máme u nás spoustu strak a bažantů 🙂 Tak třeba přinesou štěstí (dvojnásobný?) 😉
Romčátko, mrzí mě, že musíš žít tak dlouho v nejistotě. Snad se to už v pátek dá do pořádku 😉 Mně dělali hcg až po měsíci, tak vůbec nevím, jak by mělo klesat.
Marti, jsem strááááááášně zvědavá na podrobnosti 🙂
Zuzko, jaký bylo školení?

lucikpetik
30. kvě 2007

blani diky, foukat tam foukalo opravdu malo a jak foukalo, tak jsme byli radi, bylo tam desne vedro, ale fajn....s tema bazantama apod. je to dobry napad, staci se zamerit na jine ptactvo 😀
romi to trapeni je hrozne, preji, uz aby to skoncilo....
na martu jsme zvedave asi vsechny, kazda urcite mela plno dotazu, tak doufam, ze nam to marta vsechno tady napise, at jsme zase chytrejsi....

maova
30. kvě 2007

Ahoj 🙂 Tak jsem myslela, jak půjdu dneska ve dvě z práce, protože mám nadělané hodiny a je konec měsíce a nakonec jsem měla jak naschvál odpoledne práci, že jsem tam byla do čtyř. Ale zase práci, která mě baví, tak mi to ani tolik nevadilo 🙂

Blani, je mi líto, že těhu nevyšlo, ale zase je lepší, když se teď nejdřív pořádně vyléčíš. Tak ať tě ten zánět teď hlavně co nejdřív opustí.

Romcatko, pro tebe už to musí být tak dlouhé ☹ Je to hrozný, jak pořád jenom čekají a hcg se pořád drží ☹ Moc na tebe myslím, aby to příště už bylo lepší.

Luci, moc děkuju za fotky 🙂 jsou krásný 😵 Muselo tam být moc hezky.
Zuzka byla na školení myslím včera, tak dneska asi měla hodně práce, snad se ukáže zítra 🙂

Ivko, nebyla jsi tady dlouho, to je dobře, že jsi se ukázala. Já jsem první MS měla klasickou jako každou jinou, ale já jsem jí měla i když už jsem byla těhu a pak přišla další úplně přesně, jako kdyby se mezi tím nic nedělo. My jsme taky čekaly ještě tři měsíce, než jsme se opět začali snažit o mimi, nejdřív mi to přišlo strašně dlouhý, ale uteklo to hodně rychle. My jsme teda nakonec dodrželi asi dva a půl 😉

maova
30. kvě 2007

Jdu se podívat do IP a odepsat vám 😉

lucikpetik
31. kvě 2007

ahoj holky, tak ja mam MS uz taky tady a s takovyma bolestma bricha jako nikdy, vcera me to bolelo na te prave strane, ze jsem byla schopna jenom lezet...vzhuru tedy do diety a do dalsiho mesice...ach jo...

blanuleplus
31. kvě 2007

Ahoj holky. Luciku, MS dnes dorazila a sotva se hejbu, tak se k tobě hekající přidávám. 😒 Piju urologický čaje a jsem strašně unavená. Tak snad se dám tenhle měsíc do pořádku...
Marti, díky za odpoveď. Určitě se ozvi, jak jsi dopadla u doktorky. Držím palce 😉

lucikpetik
31. kvě 2007

blani tak to to mame na chlup stejne, tak se pristi mesic budeme podporovat, nalada dneska pod psa ☹

blanuleplus
31. kvě 2007

Rozumím ☹ Taky už to chci mít všechno za sebou... No a to jdu teprve ve středu pro antibiotika, takže mě čeká ještě 14 dní na prd. Tohle snad do dvou dnů přejde nebo se já z toho zblázním a muž mi uteče. Někdy si říkám, jak to vůbec se mnou může vydržet 🙂
Mám trochu strach snažit se hned po ATB (doberu je někdy těsně před ovu), ale četla jsem názory, že to nevadí. Tak možná do toho půjdu příští měsíc s tebou 😉

lucikpetik
31. kvě 2007

jasne ze do toho pujdes dalsi mesic semnou... 😉 ty moje kamoska, co loni porodila mela dlouho problemy s mocovym mechyrem, takze nejak neresila, ze ji MS nedosla a ve 4 mesici tehotenstvi brala antibiotika, vesele popijela a kourila a mala je zdrava.....

maova
31. kvě 2007

Ahoj holky 🙂
Kde máme Zuzku? Už se dva dny od školení neukázala ☹
Napíšu vám IP.

lucikpetik
1. čer 2007

dobre ranko...
no taky si rikam, kde zuzka je, to ji to skoleni tak skolilo? ani ivca uz tu dlouho nebyla...

blanuleplus
1. čer 2007

Ahoj Luci, holky nas nejak zanedbavaji.. ☹ Co ty? Uz je lip? Vcera to byla fakt sila, dnes se to da vydrzet... Muz mi privez elipticky rotoped, tak se tesim, az mi uz konecne bude lip, ze zacnu cvicit. Uplne jsem ted z kondice a navic jen kynu, jak jsem ve stresu a chyta me zrava.
Co mate v planu na vikend? My jedeme k rodicum manzela a vezeme windsurfing, kdyby foukalo... Ja zas budu jen technicke zazemi a fotograf ☹

lucikpetik
1. čer 2007

🙂)) musim se fakt smat, od pondelka jezdim na tom rotopedu co pises - orbitrecku, nedam na to dopustit, kdyz se chce tak se na tom fakt jde zhubnout, kynu, zeru, takze fakt mam tento mesic cil alespon neco dat dolu...
jinak uz je to lepsi, bricho boli jen malinko, jen na te prave strane a sem tam, ale MS tentokrat fakt stoji za to - fuj....asi si zajdu pak k doktorce...