Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
15. čer 2010

ehm ehm... trocha beverly hills k dnesnimu dni.... uz mam zase svyho "staryho" chlapa 🙂 jsem blbka, a asi jsem si potrebovala uvedomit neco, co jsem netusila... 🙂

blondata.sestricka
15. čer 2010

@eleanthis teda ty tomu dáváš 😀 😀 no hlavně, aby jsi byla spokojená a šťastná! 😉

pettrraa
15. čer 2010

ahojky jejda Ele to je ale chaoz 😀 tak at vám to vyjde 😉

pettrraa
15. čer 2010

sestři jak je co bříško roste??

larri
15. čer 2010

Ahoj holky,jen jsem nakoukla a jsem trochu v šoku z Ele.
Nevím co na to říct,protože když jsme se my dva ted rozešli,tak jsem o dalším chlapovi nechtěla ani slyšet.Ty máš chvilku nového,plánuješ s nim rodinu a během pár dní už máš zase svýho starýho.
Podle toho co tady píšeš bych pochopila,že chceš dítě a je ti jedno s kým.

eleanthis
15. čer 2010

larri - ne, je v tom zmatek... vztahovy problemy vybujely v muj totalni utek do cizi naruce, ale i kdyz toho chlapa miluju a je skvelej, bojim se opustit 5 let s mym stavajicim chlapem, kterej i takovou situaci dokazal ustat a udrzet me v realite... spis jsem potrebovala po tom vsem zjistit, kam patrim a co bude... ten novej spis neresil, ze ja chci dite. bylo mu to proste fuk, mel elan a velky sny. bohuzel jsem zjistila, ze patrim jinam. je to cele smutne. neni mi z toho dobre, ale asi jsem takovou lekci taky potrebovala.

jarka.09
16. čer 2010

El: no já zírám, Beverly Hils je proti tobě nuda 😀 Hele, ale beze srandy, držím pěsti, aby ses co nejdřív našla a jestli tohle s tvým původním chlapem zvládnete, tak jste oba machři a jestli to ustojí on a nebude ti to pak dokola předhazovat, tak je machr dvojnásobnej a drž se ho jak klíště! Po tom, co jste za poslední rok prožili, máte oba nárok na to nějaký škobrtnutí. Já si tohle teda osobně nedovedu představit, ale zařekla jsem se, abych někdy někoho za něco odsuzovala, na to se fakt necítím kompetentní 😉
Jinak holky, již pernamentně chodím u kalhot s rozepnutým knoflíčkem, snad abych to začala řešit, ne? 😀 Když já se k žádným nákupům nemůžu dokopat, jsem fakt hrozná v tomhle... 😖

zuzka.o
16. čer 2010

ELE...teda, to jsou změny.... každopádně ti přeju, ať jsi šťastná, to je nejdůležitější. A v novém starém vztahu hodně porozumění a lásky.

pettrraa
16. čer 2010

ahojky Ele také tě nebudu odsuzovat to mi nepřísluší moc Vám přeji at to vše ustojíte a jste štastný a brzo se mimi zadaří.
Jaruš no holka asi by sis měla koupit těhu kaťata 😀 at se bříško nemačkáš
Zuzanko miminka jsou boží ale teda kdyby nebylo jedno v modrém a druhé v růžovém tak nevím kdo je kdo 😀 jsou si dost podobný 😉
tak v práci dnes ok

blondata.sestricka
17. čer 2010

Peťul, bříško už pomalinku začíná vykukovat, už jsem si koupila těhu gaťata 😀

Zuzi, miminka jsou kouzelný 🙂 Jaký to je zvládat dvě miminka najednou? Když někde potkám maminku s dvojčátkama fakt ji obdivuju 🙂

Ele, hlavně že sis to ujasnila a snad už to bude v pohodě...v životě se může stát cokoliv 😝

Jaru, no šup pro těhu gaťky 😉

eleanthis
17. čer 2010

holky dik, no je to slozity jak prase... sama se v tom placam, do toho cekam, co bude, v brise se mi deji hotovy veci... tak fakt nevim

jarka.09
17. čer 2010

EL.:jo tak jestli se nepletu, tak tenhle měsíc by možná bylo lepší, když by to nevyšlo, co? 😒

pettrraa
17. čer 2010

ahohjky Sestři tak to je dbře že už jsi si pořádila pohodlné kalhotky 😉
Jaru to samé si taky říkám že by pro Ele bylo lepší kdyby tento měsíc přišla ms aby v tom neměla ještě větší chaoz 😉
to je fakt jak ze seriálu 😀

eleanthis
20. čer 2010

jari - tak to se sakra pletes! tento mesic si hafec fandim :D bezte do haje holky, prejte mi to!!! :D

pettrraa
20. čer 2010

Ele tak dobrá tak ti to moc přeji at to vyjde 😀 jsi číslo 😀

jarka.09
21. čer 2010

No jo, tak to proti gustu, žádný dišputát 🙂 hlavně, aby jsi pak věděla, na čem jsi 😀 Tak teda už zase držím pěsti 😉

lechovicezan
21. čer 2010

Tak holky, jsme se rozhodli s přítelem, že už to zkusíme a začneme na nějakým tom drobečkovi pracovat 😉 tak uvidíme za jak dlouho to vyjde 🙂 doufám, že co nejdřív jinak chudák moje nervy 😀

eleanthis
22. čer 2010

lechovicezan - tak to ti verim... moje nervy, to je taky horska draha...

skoro se bojim prezentovat tu svoje beverly hills, ale zase je vsechno jinak... tak holky, ted nanovo, s novym a doufejme lepsim rozjezdem :D

zuzka.o
22. čer 2010

Ahoooj holky, včera jsme se byli přivítat na městě (vítání občánků), tak jukněte na fotečky. Dětičky byly moc hodné.

ELE...co to čtu, zase změna partnera? Holka, ty mi děsíš.... jsem to asi blbě pochopila. Každopádně držím paluchy, ať jsi šťastná.

luciemar
23. čer 2010

Teda Zuzi ... já už jsem se tu dlouho neozvala, ale na tohle se nedá reagovat.
Jsou to prostě zlatíčka 🙂 A tobě to opravdu moc sluší. Eliška je v té růžové jako panenka a Davídek...teda ten vypadá už jak velikej chlapák. No nádhera. Moc ti to přeju.
Jinak...tady se teda dějou věci... 😲 😉

luciemar
23. čer 2010

ehm...opravička...chtěla jsem říct, že na to se nedá NEreagovat... 😅

pettrraa
23. čer 2010

ahojky zuzanko moooooc krásné fotečky všem vám to moc sluší 😉 😉
Ele teda to jsou zase věci 😀 tak hodně štěstí
luciamer moooc drží pěstičky at vám brzo miminko výjde
Kdepak máme denisku doufám že je vše ok 😉
já chodím na brigádu tak jsem ráda 😉

jitulka1970
24. čer 2010

ahojky po delší době všem 😉
ele - hledej a zkoušej (držím ti "palečky" ať to vyjde)...... 😉 já teď taky "z lehoučka" začínám "zkoušet" někoho jiného.(I když vlastně NE, protože je to můj bývalý manžel). I po 10-ti letech od rozvodu jsem si naprosto jistá, že miluju jen a jen jeho! Ať bylo, co bylo - asi na té naší lásce něco bylo, protože jinak by se mi asi o něm každou noc nezdálo..... ☹ . Zatím jsou to jen SMS a telefonáty, ale (po tom, co mi řekla kartářka.....začínám věřit všemu, protože to, zatím, klape a vychází, a prý se k sobě vrátíme a budeme spolu mít holčičku - a tu bych si hooodně přála 😢 ). Je toho strašně moc na pokecání a, bohužel, ani takhle to nejde vyjádřit! Nenarodila jsem se jako spisovatelka, takže se mi o tom nechce tady "sáhodlouze" rozepisovat...(P.S.: Vztah s mým současným přítelem opravdu už asi není "to pravé ománkové", takže i to mimuško (které jsem s ním chtěla atd 😒 ..., o které jsme se snažli a chtěli) už s ním nechci!!!! Rezignovala jsem na prášky od MUDra. i na injekce. Mám je doma v lednici a čekám......Čekám na "toho svého-toho svého bývalého". I přesto, že mi jeho bývalá přítelkyně řekla, že je neplodný!)) 😝 Uvidím.... 😉 Kdyžtak se mi ozvi na IP. Budu se těšit.
Zatím všem......pa pa, berušky, a hlavně ať mimuška rostou 😉

misa1982
24. čer 2010

Ahoj holky jak se tady vsechny mate?my se mame dobre maly mel 8mesicu a vazi 8kg a meri 73cm mame uz 2tuby a je to zlaticko!
Zuzi miminka jsou nadherne!Jinak jsem docetla a koukam co se tady deje.....ale radeji bez komentare at si kazdy dela co chce.. ale neda mi to .jen chci rict ze si nedovedu predstavit preletat s jednoho chlapa na druheho a mit dite za kazdou cenu a asi by mi nebylo jedno s kym ho mam a ze toho chlapa poradne neznam....je to dost nezodpovedne......ale to je muj nazor nastesti ja to resit nemusim....mejte se tady krasne a zase nekdy pisnu zatim ahojky

lechovicezan
24. čer 2010

teda děvčata tady se děje věcí 😉
začínám pomalu ale jistě nesnášet léto, mám pocit, že je kolem mě každej těhotnej a nebo má mimčo ☹ asi mě z toho za chvilu hrábne 🙄
jinak holky všem držím palečky ať se vám to povede 🙂 a těm který už nějaký to krásný miminko mají tak ať moc nezlobí a ať si ho užívají všemi deseti 🙂

luciemar
25. čer 2010

Péťo, moc díky, už se povedlo...aktualizovala jsem si profil 😉 Začínáme 12. týden ... ťuk ťuk ťuk.
Potichounku se radujeme a věříme, že bude vše v pořádku. Za pár dnů nás čeká screening v 1. trimestru.
Moc držím palečky všem, které se snaží, aby to vyšlo...A věřte, ono to vyjde.
Ele a Jitulce moc přeju, aby to dopadlo tak, jak má, a aby byly moc šťastné. Určitě si to zaslouží... 🙂

halpa
25. čer 2010

No teda, vylézají na povrch tajnůstkáři 😉 Gratuluju a přeju hlavně hodně zdravíčka 😉
A snažilkám k tomu přeju ještě i kus štěstí 😉

zuzka.o
25. čer 2010

@luciemar mooooooooooooooooooc velká gratulace 😵 😵 😵 To je paráda, jsem říkala, že se to tu po jaře začne hemžit těhulkama.

Co Deniska? Moc na ní myslím.

Všem snažilkám přeju brzké těhulkování 😵

pettrraa
25. čer 2010

ahojky jééé Luciemar moooooc gratulujiiiiiii to je super tak se šetři a odpočívej a neboj určo bude vše ok
holky Ele jitul tak at si vyberete toho pravého a jste štastné
já stále pracuji a když příjdu domů jsem ko 😀 ale zvykám si 😉

eleanthis
26. čer 2010

🙂 - ne, takove torpedo zase nejsem... jen jsem mela v hlave trochu vitr... proste, rozesli jsme se, pak jsme se znovu sesli a pak se zase rozesli a ja se vratila k tomu svemu novemu, ktereho jsem na pet minut ranila a pak se mu zase vratila... proste neni to nikdo treti, porad ten druhy a ted uz proste nafurt 🙂 kez by co :D

jinak holky, 25.DC se mi ukazal krasny duch, byla jsem stastna jak bleecha a 28. dc prisla mrcha :( takze nic no... fakt me to prudi, ale pritel me povzbuzuje, ze kdyby to neslo, tak si priplatime a dvojcatka budou :D 🙂

Zuzi - krasny mimiskove a taky ty vypadas moc dobre 🙂 doufam, ze uzivas

co Jaruska? jak se tehulkuje?

ostatni moc pozdravuju, Jiti, tobe jsem poslala IP