Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

saronka
11. kvě 2011

@denousek jojo to vím ale poslední 3 měsíce mám pocit, že ovuluju jen z pravého 🙂)

denousek
11. kvě 2011

@saronka to je zajímavý 😀 ja nevim ze ktere strany ovuluju nikdy me nic nebolí 😒

saronka
11. kvě 2011

@denousek možná se pozoruju až moc hihi 😀

denousek
11. kvě 2011

@saronka no mě už to pozorování nějak nebavi už toho mám spíš plný zuby..ještě že už je tak krásně a nesedím pořád jen doma... 😀 aspon přijdu na jiný myšlenky..

cuci25
11. kvě 2011

@saronka Mě zase bolí už asi 3 týdny ta zdravá strana. Proto jsem byla u gynekoložky na vyšetření a ona mě div neseřvala, že tam chodím s každým píchnutím v břiše. Ale jak mám asi vědět, co je normální a co ne? A přece nemám ovulaci tři týdny v kuse ne? 😒 Dostala jsem přednášku jak malá holka a prý mám přijít, jen když budu mít křeče... 😖

cuci25
13. kvě 2011

Holky po jak dlouhý době od 'tulení'🙂 může být vidět pozitivní těhu test? Gynekoložka mi nabrala i krev a včera mi volala,ať přijdu příští týden znovu,že jsem měla trošku zvýšený hodnoty HCG...

saronka
13. kvě 2011

@cuci25 no tak po týdnu můžeš mít už pozit. těhu test..ale tak cca 10dní od tulení..... HCG je hned od početí záleží kolik toho máš.. to je prima, kdyby to vyšlo

cuci25
13. kvě 2011

@saronka no doktorka mě docela naladila, mám strach, abych nebyla zklamaná ☹ test si zatím dělat nechci, asi počkám na tu krev příští týden...to bude dlouhý čekání 😖 na jiný diskuzi jsem četla, že někdy je to zřejmý dřív z krevních testů než z těch domácích...

saronka
13. kvě 2011

@cuci25 jojo to asi jo.. moc tomu nerozumím, ale já bych to nevydržela a testovala..jak dlouho máte od toho tulení??

cuci25
13. kvě 2011

@saronka asi nějakej 10. - 12. den, zkoušeli jsme to podle toho, kdy by měla být ovulace, ani nevím, jestli opravdu byla. Spíš jsme to jen zkoušeli, velký naděje jsme tomu nedávali, proto mě to docela překvapilo, ale příjemně 🙂 já to možná taky nevydržim a udělám si ho 😉

saronka
13. kvě 2011

@cuci25 tak to by mohlo být něco na testu vidět ale spíše bych počkala tak na 14 den, to už by mohlo být dálnice 🙂

rizecek08
13. kvě 2011

@cuci25 Ahoj, počkej si na krevni testy, je to presnejsi. Domaci testy se maji delat nejdrive od prvniho dne vynechane mentruace, jinak jsou casto falesne negativni. Ja jsem vydrzela na 35. den, abych nebyla taky zbytecne zklamana. Drzim palce, at to vyjde, ikdyz je vic nez pravdepodobne, protoze kdyz bys tehotna nebyla, tak mas hcg jasne na nule 🙂

cuci25
13. kvě 2011

@saronka +- v úterý bych měla dostat MS, tak uvidíme 🙂

cuci25
13. kvě 2011

@rizecek08 kéž by to bylo, jak říkáš 😉 děkuju za povzbuzení... 😉

saronka
13. kvě 2011

@cuci25 joo tak to počkej do úterka a pak testni 🙂 já mám krátký cyklus od ovu takže testuju dříve 🙂

denousek
14. kvě 2011

@cuci25 jé co to vidíímmm to by bylo super... klidne testik udelej tim nic nepokazis

cuci25
15. kvě 2011

@denousek ja vím,že nic nepokazim,jen by mohlo být ještě brzy a nebude tam nic vidět :-/ a pak budu zklamaná...stejně to ale asi nevydržim a dnes po práci si ho koupím 😉

cuci25
15. kvě 2011

Tak jsem to nevydržela a test si udělala. Jasná druhá čárka tam neni ☹ jen slaboulinká,tak z toho nejsem o moc chytřejší ☹

saronka
15. kvě 2011

@cuci25 a je v limitu? to vůbec nevadí..jen at sílí... vyfot..

badik
15. kvě 2011

Ahoj holky,jen jsem vstupuju abych dodala odvahy a naděje všem co se jim po mimoděložním nedaří.Já ho prodělala před skoro 3 roky a chvíli se nám nedařilo,ale loni koncem září jsem objevila // a za 12dní mám termín porodu.Držím všem palce ať se brzo zadaří a to neštěstí už se neopakuje

denousek
15. kvě 2011

@cuci25 a to sis nedelala z raní moči?tak se nediv! 😀 to je v pohode!hlavne ze tam neco je!určitě ráno vyzkoušíš zase ne? 🙂

@badik jééé to je super...a taky ti brali vejcovod??ale máš uzasnou fotečku v pase 🙂 tak at se daří 🙂

cuci25
15. kvě 2011

@saronka jak myslíš v limitu? Je hodně slabá,teď přemýšlim,jestli si jen nenamlouvám,že tam je 😉

cuci25
15. kvě 2011

@denousek dělala jsem si ho teď večer... Měla jsem jen jeden,tak to zopakuju až za pár dni 🙂

denousek
15. kvě 2011

@cuci25 saronka mysli v limitu jak je uvedeno v navodu u testu..napr do 10ti minut od počůrání 🙂 jaktoze si mela jen jeden? ☹( to je skoda. ☹( mela si ho jeste zkusit rano 😉 tak drzim pesti at to dopadne na testik mrkni rano na dennim svetle u okna to se nemuzes divit kdyz to delas vecer rano by to bylo urcite lepsi 😉

badik
15. kvě 2011

@denousek jj jsem bez vejcovodu,doktor mě docela zanedbal a poslal domů pak jsem se vrátila na poslední chvíli a rovnou na sál,už nebylo co zachraňovat už šlo jen o můj život,ale vše dobře dopadlo.Tak ještě jednou držím palce i ostatním.

cuci25
16. kvě 2011

@denousek stejně je hrozný,jak se tím necháme pohltit. Říkala jsem si,že tomu nechám volný průběh,ale najednou nejsem schopná vydržet pár dní na krevní testy :-/

denousek
16. kvě 2011

@cuci25 ano je to tak... chces na to zapomenout ale proste....ono to nejde....z podvedom to nedostaneš ☹( bohuzel.. skoda ze sis jeste neudelal testik rano...heleee...kup si dneska jeste jeden a zkus rano z rani moči prroossiimm 🙂) a at se nemusim vracet kolik dni mas spozdeni?držím palečky 😵

cuci25
16. kvě 2011

@denousek hned po práci si jdu pro testík a rano ho udelam 😀 zpoždění snad ještě ani nemám. Dneska je to 28 dní,co mi začala poslední MS. Já bych na to ani nepřišla,kdyby mi doktorka nebrala tu krev :-/

denousek
16. kvě 2011

@cuci25 aha 😅 tak to jeste ani byt videt nemusi tak klidek 🙂 a jak dlouhy míváš cykly?a kdy máš jít znova na krev?a proč ti ji vubec brala? 😲

cuci25
16. kvě 2011

@denousek abych byla upřímná, tak jsem asi ještě ani nestlhla zjistit, jak dlouhé mám cykly. Od šestnácti jsem brala antikoncepci a vysadila ji poprvé až loni v prosinci. No a těhotenství i když mimoděložní asi muselo přijít hned, když jsem už 17.2. ležela v nemocnici a brali mi vejcovod a prý to bylo na poslední chvíli. Po operaci jsem měla první MS asi po měsíci, to jsme se chránili a až teď to bylo bez...Já jsem se tím předtím nijak moc nezabývala.
U doktorky jsem byla proto, že mě občas pobolívalo v podbřišku a měla jsem strach, že to má něco společného s tou operací, tak jsem radši šla. Vzala mi krev kvůli HCG a druhý den mi volala, že normálně se to do pěti považuje za negativní, ale že já mám dva a radši mi udělají za týden další test. Moc tomu nerozumím, ani neměla snahu mi to vysvětlit 😖 Takže ve čtvrtek jdu na další odběr... Třeba to opravdu nic nebude...