Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

martinakl
6. zář 2011

Holky dekuju. Dneska po 15h me pustili z nemocnice. Zakrok trval jen asi 20min, protoze velikost miminka odpovidala konci 12 tydne. Je mi celkem dobre, teda jen po fyzicke strance ☹ Uprimne receno na nejaky dalsi snazeni a novy tehotenstvi nemam ani pomysleni, nechci znova ty nervy ☹ Tak uvidime, jestli to prejde.. 😢 😢 Tak vam tehulkam preju, at vas hlavne nepotka nic zlyho!

saronka
6. zář 2011

@martinakl kočko moc jsem na tebe myslela..odpočiňte si..užij si manžela..vím že je to blbá chvilka..ale prostě si užijte jeden druhého, a opatruj se...

rizecek08
6. zář 2011

@martinakl Drž se! Já bych si asi dala pořádnýho panáka 🙂 To já takjle udělala po tom mimoděložním, kdy mě ve středu pustli a v pátek jsme jeli na Moravu na svatbu, tak jsme zapili žal a protančila jsem celý večer. Novomanželé dostali darem kapelu Brian Adams revival, tak to byla bomba 🙂

martinakl
7. zář 2011

@rizecek08 Ja spis pujdu nan pivo. To je vec, ktera mi v tehu fakt chybela.. Jinak kolega ma zitra vecer rozlucku, ale asi se mi tam nechce. V praci to skoro vsichni uz vedeli, ze cekam miminko, tak by se akorat vyptavali. A do prace se mi taky nechce. Asi zustanu jeste pristi tyden doma, navic jsme dostali jako svatebni dar stenatko, tak by s ni mel nekdo byt.

cuci25
7. zář 2011

@martinakl taky jsme na tebe myslela. To je dobře, že už jsi doma. Dostali jste štěňátko? Tak tě snad aspoň starost o něj přivede na jiný myšlenky, ale je mi jasný, že miminko se tím nahradit nedá...

saronka
7. zář 2011

@martinakl je dobře, že máš alespon nějaké zpestření... chápu, že se ti do práce nechce.. pokud můžeš, zůstaň určo doma..

martinakl
7. zář 2011

Jj, Viktorka (stendo) je rozkosna. Ale porad to neni miminko ☹ ☹ Ach jo. Uz jsem zacinala citit rostouci brisko ☹

cuci25
8. zář 2011

Holky nevíte některá, co je s denouskem? 😕

martinakl
8. zář 2011

@cuci25 Taky me to zrovna vcera napadlo, ze se dlouho neozvala. Ted koukam, ze naposledy se ozvala 24.8., ze jde druhej den na UZ. A nema v profilu ani fotku a tehotenstvi, tak snad je vsechno v poradku... 😲

gammaray
8. zář 2011

Zdravím holky...já jí už taky před časem psala a nějak se neozývá.tak snad je ok..

cuci25
8. zář 2011

@martinakl Je to fakt divný, že se najednou tak odmlčela...

saronka
8. zář 2011

holky vím.. Denousek zalozila skupinu duben 2012 kam chodím..oni ji stopli admini, prý dublovala témata..co vím .. takže nemá přístup...jinak naposledy když psala tak mimčo vše ok

martinakl
8. zář 2011

@saronka No tak snad se zas brzo ukaze treba pod jinym nickem ...

cuci25
9. zář 2011

@saronka ty jo,to mi přijde trošku drsný,že ji vyhodili :$

rizecek08
11. zář 2011

@martinakl Marti, co ti vlastně řekli v nemocnici? Musíš asi zase nějakou dobu čekat, co?

martinakl
12. zář 2011

@rizecek08 Ahoj. V nemocnici za mnou ani dokor neprisel, propoustela me sestra. Az muj doktor i rekl, ze doporucuje pockat pul roku. Na vsechny vysledky z genetiky a taky rikal, ze fyzicky budu urcite schopna otehotnet driv, ale nez se vyrovnaji hormony na spravnou hladinu a tak, to ze trva dyl.. Asi je to tim, ze uz jsembyla ve 2. trimestru. Po laparce doporucoval jen tri mesice. S manzelem jsme se dohodli, ze to dodrzime. Aspo si oba odpocinem i psychicky.. Treba si to rozmyslim, ale rada bych doktora poslechla a navic pr me to bude asi taky lepsi, momentalne na dalsi tehotenstvi nemam teda ani pomysleni...

giraffe8
14. zář 2011

ahoj holky tady denousek pisu sem pres kamosku me zablokovali nick a nechteji me pustt zpet kdo chcete s kym se znam muzete si me dat do pratel ja vas potvrdim me to nejde... zajima me jak se mate...

giraffe8
14. zář 2011

@saronka tak koukam ze na me myslite 😀

@martinakl co to čtu to snad nééé ☹( holkááá ☹( á jsme zrovna dneska byla na krvi a za 3 tdny jdu na uzv jestli to bude blbý tak mě odvezou ☹

giraffe8
14. zář 2011

@cuci25 @rizecek08 @saronka holky prosim hodte ssi me do přáte at mam o vas zpravy 🙂 me to pozadat nejde..

saronka
14. zář 2011

@giraffe8 vítej ale moc sem nepiš, že jsi to ty 🙂 čte se všechno 🙂
@martinakl Marti můžu se zeptat, tys byla na krvi a pak i na tom ultz nebo na to ani nedošlo..jak brzo ti volali po té krvi?? mám ted jít zítra na krev a 27. ulz docela se bojím..

giraffe8
14. zář 2011

@saronka kdyz me bloknou tak me bloknou ale oni nemuzou bo píšu od kámošky a ta nic neprovedla .-)

giraffe8
14. zář 2011

@saronka ty se mas ze jdes na uzv tak brzo ja jsem byla dneska na krvi a na uzv jdu az 7..10. ☹

saronka
14. zář 2011

@giraffe8 to nevím jak mi to vypočetli tak jdu..volala jsem si k apolináři a mám takhle přijít..já budu už 12+4 a max se to dělá do 12+6 co jsem slyšela..

saronka
14. zář 2011

@giraffe8 ale řeším že ted odpovídáme o týden víc tak nevím no.. zítra tam jdu na krev tak se poptám...

giraffe8
14. zář 2011

no me to vypocitali na 13+1 😀

martinakl
14. zář 2011

@saronka Ahoj. Ja byla na UZ v 12. tydnu u meho doktora, mel akorat novy, kde mohl zmerit NT. Na krev jsem sla na genetiku do Thomayerky. Volala jsem si o vysledky asi za 10dni. To byl patek. Pozvali si me tam na pondeli, kde mi rekli, ze mam vysoke riziko Edwardsova syndromu, tak mi doporucili odber choriovych klku. Tam jsem se objednala az za tyden, protoze jsem tam chtela jit az po svatbe. Prisli jsme tam, nejdriv delali UZ, kde zjistili, ze mimi uz nezije, tak jsem rovnou odtamtud jeli do nemocnice. Overili to , poslali domu a druhy den jsem sla na zakrok. Ale jinak jsem cetla, ze nekde z te krve volaji ten samy den.V nemonici jim to asi trva dele, takze zalezi, kam jdes.

saronka
14. zář 2011

@martinakl já jdu na odběr na Karlák všechny odběry pro Apolinář dělají tam...i při mimoděložním jsem chodila na karlák z Apolináře na odběry.. no a Mati jak ti ted je?? jsi ještě doma???

saronka
14. zář 2011

@giraffe8 jeee jsem to špatně spočetla.. jdu 13+4 max je to 13+6 🙂)) pardon hihi

martinakl
14. zář 2011

@saronka Jsem doma, pristi tyden jdu do prace. Nejak se mi nechce mezi lidi, ale na druhou stranu mi to asi pomuze.. Akorat na svatbe 4 dny predtim, nez jsme se dozvedeli tu smutnou zpravu, jsem oznamila kolegum, ze cekame mimco. Tak doufam, ze se to uz rozneslo, jak to dopadlo, aby se moc nevyptavali. Po fyzicke strance jsem v pohode. Ale po psychicke jak kdy.. Nektery den jsem v pohode, jindy se mi chce cely den brecet.. To chce proste asi cas. Ani nemam porad myslenky na dalsi tehotenstvi. Pred par dny jsem v jednom svem zachvatu place dokonce rekla manzelovi, ze uz nechci dite. Tak snad tyhle stavy prejdou ☹

saronka
14. zář 2011

@martinakl jojo myslím že to bude náročné jak se budou ptát, al emožná bych předem poslala sms, at se to rozkřikne samo a nikdo se ptát nebude.. uvidíš, práce ti pomůže..ale ted odpočívej.. kočko.. moc na tebe myslím a přeju at se i srdíčko brzo zahojí.. už jste si toho vybrali hodně..zasloužíte si krásné zdavoučké miminečko..