Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

elana
28. zář 2009

Dasule, podle těch testíků se neorientuj vůbec. Já měla po IVF mimoděložní a testy jsem měla normálně krásně sílící, 17dpET už byla testovací mnohem silnější než kontrolní, i v krvi jsem měla jednotek hcg dost a stejně to bylo špatný 😒

Buď ráda že JE to pozitivní a počkej na dynamiku růstu v krvi🙂

andree01
28. zář 2009

Ahoj holky, dekuju za prani k svatku. 🙂

Denni, teeda carka pekne sily, to je jasny... 😉 tak at vsecho vyjde.

Ele, me se udelalo nejak dobre 🙂, bricho boli trochu a jen obcas, nevolnosti nejak ustupuji, zjistila jsem, ze se musim rano normalne najist a pak to pres den jde.

Jinak ta moje kontrola az za 4 tydny, to je doba takova doba. 😎
ja mam moc nosit na kazdou prohlidku, dostala jsem zkumavku 🙂 taky o te navsteve jdu hned na krev a udelaji mi testy, ktere se normalne delaji az v 16 tydnu. asi je opravdu kazdy pristup Dr jiny. Mozna taky Praha a pak taky asi to, ze platim rocni poplatek a i kdyz jsem ted tehu, tak si taky neco priplatim, ale co bych pro mimi neudelala. 😀

Ele, ty jdes vlastne uz tento tyden na kontrolu, co?! No to uz taky uvidi srdicko, jeste asi slyset nebude, ale na utz uz bude problikavat. 🙂

Holky, predepsal nektere z Vas Dr prasky na udrzeni? Me se ptal, ale protoze jsem mela pravidelnou ms, tak rekl, ze neni treba. Zatim je vsechno v poradku, tak snad je to jenom dobre, ze do sebe nic necpu.

A uz jste to rekli doma? Z me strany uz to vsichni vedi, ale radsi vsem opakuji, at jeste nejaky tyden s radosti pockaji, at je vetsi jistota. Jsem se ptala Dr a rekl, ze se casto stava, ze srdicko prestane bit, ale tak od toho 10 tydne uz lze rict, ze je vyhrano. Tak snad nam to dopadne vsem a chce to myslet pozitivne.

papa

dasule
28. zář 2009

Ahoj elana,tak snad to mimoděložní není!To bych snad na sobě poznala.Ale děkuji za reakci.

elana
28. zář 2009

Dasule, tak to zas pozor...(reaguju jen že bys to na sobě poznala): já to nepoznala. Neměla jsem vůbec žádný varovný příznaky, rovnou mi to na zač. 7.tt prasklo a skončila jsem na pohotovosti odkud jsem putovala rovnou na sál.

Ale určitě jsi těhotná normálně, hodně štěstí 😉

zuzka.o
28. zář 2009

AHoooj HOLKY 😵

DENNI: krááásný testíky, teda, čárka sílí jako blázen 🙂 Moooc ti držím palečky, brzo se objednej an kotrolu, ať jsi klidná a pod kontrolou. Přecejenom toho máš hodně za sebou.

Já jsem zase měla strašnej sen, ach jo! Zase se mi zdálo, že jsem byla na kontrole a že tam bylo jenom jedno miminko 😢

ELE: s tím zadýchávání, únavou, špatným spaním .... jsme na tom stejně. Připadám si jako lemra líná, ale ono se nedá nic dělat. Miminko potřebuje výživu a kde jinde jí brát než od svých maminek. Ono to bude lepší. Jen přežijeme 1.trimestr, pak to bude dobré a budeme si těhu jenom užívat.

DASULE: testíky máš krásné a taky se mi zdá, že čárka sílí, takže se nestresuj, to miminku neprospívá.

ANDREE: a jak rodina reagovala? Jsou šťastní?

misa1982
29. zář 2009

Ahoj holky ja teda koukam jak se tady rozrustate hlavne na sebe davejte vsechny pozor! 😵 😵

zuzka.o
29. zář 2009

Ahoj MISO, to je ale těhupandémie, co? Už aby se k nám přidaly další holky.... a budeme tady jedna velká, těhotná rodinka 😀 . Už 37tt??? 😲 Jak zvládáš ten konec těhu?

lucbra06
29. zář 2009

Ahoj holky 😵
To je dneska hnusně,už to začíná 😠
Jé Míša 37t to je nebezpečný 😅 už se ti ti krátí určo se nemužeš dočkat.
Včera se narodil kamarádce klučina 3,50 a 50cm no dal jí zabrat ona je malá tak měla co dělat.

larri
29. zář 2009

AhOJKY moje holcicky,
kdykoliv tady vlezu,tak si poplacu,ale radosti.Vzdycky se tady ukaze nova tehulka.

Dennisko,moc a moc gratuluji a preji tady vsem,aby jste to tentokrat dotahly do stastneho konce.

Holky ja vam tak zavidim,ale snad chapete,ze vam to moc preji.

Ale ja se k vam za par mesicu pridam a budeme stastne vsechny. 😉

zuzka.o
29. zář 2009

LUCBRA: tak to je hezký....... pěknej chlapák ...gratuluju 😵

Tady je taky dost hnusně, vypadá to, že každou chvilkou bude pršet.

Jinak hlásím blicí premiéru 😅 😀 😀 😀

LARRI: je jasný, jak to myslíš.....ale neboj, brzo se k nám přidáš....kdy to máš naplánovaný? Ještě do vánoc?

lucbra06
29. zář 2009

Zuzi tak gratuluju k premieře 😀
Já se zatim držim,zatim nepláču musim udělat tuk,tuk,tuk.ale časem určo mě to taky dostane 😉

zuzka.o
29. zář 2009

LUCBRA: žádný bulení a hupky šupky na snaženíčko....násilnit manžílka....vždyť jsi další na řadě s těhulením 😉 Kdy to NEMÁŠ dostat? 🙂

misa1982
29. zář 2009

Ahojky no zvladam to celkem dobre v ramci moznosti uz se strasne tesim.....ve ctvrtek jdu na kontrolu tak uvidim co mi rekne ale prej uz mi vypise papiry do porodnice tady u nas je skarede a zima.JJ nejlepsi je 2 cast tehotenstvi ta prvni a posledni je des ale poradne si to uzivejte ke konci bude hur.... 😉 😉

lucbra06
29. zář 2009

Zuzi já to nemam lehký,manža je vždy na 3-4 dny v praze v práci,když bych ho nejvíc potřebovala 😀
Nemam to dostat nevim kdy,naposled jsem to měla 10.9 tak nějak kolem a kolem to dostanu.

zuzka.o
29. zář 2009

MISA: teď už nebude vedro, tak ti všechno půjde líp. Hm.... 2.trimestr...už se těším 😵

LUCBRA: teda, to je ale prekérka. Takhle neplnit manželské povinnosti..... 😠

lucbra06
29. zář 2009

No jo no,práce musí být jinak by ani mimi nemohlo být.Ale zatim jsem v pohodě no,jen když přijde mrcha tak jsem krapet smutná.Když je doma tak plníme na 100% 😀 😵 Ale s Nelinkou to všechno rychle utíká.Už máš nějaký termíny porodu?Mě se narodila 15.května a ty budeš mít květnatka dvě 😵

zuzka.o
29. zář 2009

LUC: zatím mi dle ms vychází termín 14.5., ale teď půjdu na kontrolu 9.10. a tam mi asi termín upraví....a moooožná dostanu i průkajdu. Ale dvojčátka se rodí dřív, tak to klidně můžou být ještě dubňátka.
Moc dobře si to pamatuju, jak jsem byla při každé ms smutná a pak před ovu zase plná euforie a očekávání. Ale je jasný, že ty se s Nelinkou zabavíš, já jsem těch 14dní do mrchy myslela jenom nato, jestli si to už konečně podařilo. No je jediný měsíc, kdy jsem tak nějak rezignovala, že už na to prdíme,....byl srpen... a našla jsem //.

larri
29. zář 2009

Zuzi,zalezi kdy dostanu MS,protoze ji mam nepravidelnou.Pristi mesic muzu stimulovat nebo pri dalsi urcite.

zuzka.o
29. zář 2009

Tak to bys mohla stihnout do Vánoc....to by byl nádhernej dáreček, co? 😵

Já si vždycky vzpomenu navejce bez vody a chechtám se 😀

lucbra06
29. zář 2009

Taky si na to vzpomenu,ale prostě tomu nevěřim.Tady moje sousedka má dvojčátka a dokonce jí museli vyvolávat porod ve 42týdnu 😅 tak se jim ven nechtělo,ale říkala že byla jako kulička sotva se koulela 😅

zuzka.o
29. zář 2009

Ajajaj..... to jsou teda ale výhledy.... kulička.... jejda, jejda.... no bezva 😅 😀 Ale zase by mi už bylo líto, kdyby to třeba bylo jenom jedno mimi. Už jsem si na pocit těch dvou v břiše zvykla.....

lucbra06
29. zář 2009

Zuzi kdybych čekala třeba i trojčata tak to za to koulení stojí 😀

lucbra06
29. zář 2009

A kdepak máme Jarku,ta má určo taky už pár dní po ovu 😵 tak držíme pěstičky.

pettrraa
29. zář 2009

ahojky lari moc držím pěstičky aby se vám mimi brzo zadařilo 😉
Dašule moc gratuluji ke // určo bude vše ok
zizi tak ty už jsi měla blinkací 😀 tak at jí nemáš moc často 😉 Kámoška co má dvojčátka tak rodila myslím ve 40tt a teda měla oooooobr břicho až mi jí bylo chudinky líto naštěstí je vyšší takže to šlo ale stejně chudák a to malá měla 2200g a malej 2600g.A jedné známé známá měla dva kluky a jeden měl 3010g a druhý 3100g tak to musela být taky pěkná a rodila až ve 42tt ale obě císařem ty dvojčata jsou většinou císařem ale není císař nic strašného mě ho dělali při první a říkali že i druhý tak bude a nakonec šel normálně.ale to jsem tu už myslím psala.Doufám že jsem tě Zuzko nevyděsila to by mě mrzelo 😒
Míšo tak to se máš že už zachvíli budeš mít mimi ,moc přeji at jde porod pohodově.
Lucbra tak to je taky těžké spoldit když je manžel v práci hodně no ale co se dá dělat že moc přeji at se brzo zadaří.

lucbra06
29. zář 2009

Petra děkuji,tobě přeji to samééé 😉 vlastně všem zbývajícím snažilkám 😵

dasule
29. zář 2009

Ahoj holky,tak nevím jestli mám dobré zprávy,krev mám sice pozitivní,ale hladina hcg je nízká...90!V pátek jdu znovu na krev,tak uvidíme!Je mi hrozně,jdu si lehnout,teprve teď jsem dorazila domů.Ale máme prý mražáčky,tak nevím...dělali Vám KET hned,přerušili Vám PN anebo jste jeli vkuse?
Petule,gratuluji!

lucbra06
29. zář 2009

dasule a jak dlouho jsi od ovulky?Budeme ti držet pěstičky a určo ti to vyjde 😉

dasule
29. zář 2009

dnes jsem 14 den po ET.

zuzka.o
29. zář 2009

PETRA: vůbec jsi mě nevystrašila, já s tím óooobr břichem počítám....... a uvidíme, jestli bude císař nebo normoš.... ale co bych pro mimi neudělala.

DASULE: tak 90 je fakt málo. Ale třeba to v pátek ještě povyskočí.

dasule
29. zář 2009

jj já vím...uvidíme no. ☹