Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

halpa
26. čer 2009

Holky, vůbec si nepřipouštějte své selhání, to si spíš postěžujte na osud, na toho nahoře nebo na co jiného chcete, hlavně z toho vynechte sebe. A nakukování do kočárků a koukání na fotky miminek se u mě taky neobešlo bez slz. Je to prostě tak a je třeba to brát jako průvodní jev. Všechno bude fajn a brzy budete všechny těhule. Já jsem tomu taky nechtěla věřit a čas tak strašně utíká a všechno je jinak.

seb - hlavně klííííííííííííííííííííííííííd. zvětšující se děloha opravdu více bolí na pravé straně, takže tě to bolí správně. 😉 nestresuj sebe ani toho malinkého drobečka, poskytni mu nejlepší možné podmínky k tomu, aby krásně rostl. 😉

A náš Ondra - má problémy po novorozenecké žloutence, má dost zvýšené jaterní testy a málo vit. B12, neustále mu berou krev z hlavičky a zjišťují možné a nemožné. Doufám, že se z toho nic nevyklube a brzy bude vše OK. 😒

lucbra06
26. čer 2009

Jo,jo holky mate pravdu,ale občas to člověka trochu popadne,takový ty myšlenky ☹
Halpa to je mi líto co musí Ondrášek prožívat,ale budte statečný a bude všechno dobrý 😉 Vím co je starost o prcka mam 3letou slečnu a bojim se čím dál víc.
SEB gratuluji k srdíčku 😵 😵 tak ted už snad budeš klidná,mysli na prcka at je u tebe jako v bavlnce 😵 🙂

mar26
26. čer 2009

seb potratila jsem v 7tt..začala jsem krvácet...ale stejně mě hnali na revizi...pak 3 dny pohoda no a pak mě zase začalo bolet břicho a krvácení a jezdila jsem denně do nemocnice a pořád mi jen píchali oxytocin na stahy dělohy,aby se dočistila...vůbec mi po revizi nenabrali ani jednou Hcg nic...pak si po operaci manža stěžoval u primáře a dočkali jsme se teda omluvy..v té druhé nemocnici nechápali,že to takhle zanedbali.
Ale je fakt,že zdravá Natálka mi dovolila skoro zapomenout..i když si taky někdy říkám,že už bych měla dva tříměsíční rošťáky v postýlce 😵 ...vůbec nemám tušení,jestli to spolu souviselo,ale ještě jsem neslyšela,že by někomu vyndali vejcovod a druhé mimi bylo ok ☹ ...tady jsou jen případy jako já.

halpa držím palečky,ať Ondrovi brzy pomůžou a už je zdravoučký 😵

seb
27. čer 2009

mar, tak to sis teda prožila chudinko peklo ☹ , ale Natálka ti to všechno vynahradí, určitě a až jí budeš mít vedle sebe, tak už si na to zlé, čím jsi musela projít ani nevzpomeneš 😵
už to máš za pár, tak moc držím palečky, jůůů se máš za chvilinku už uvidíš svoje miminko na vlastní oči 😅

seb
27. čer 2009

kalimero, lucbra: dneska už mě zas nic nepíchá a zas je mi podezřele moooc dobře, holky to je hrůza, já nevím co chci 😎 když mě něco bolí znervoznuje mě to, když mě nic nebolí a není mi špatně od žaludku znervoznuje mě to taky, sem hrozná 😠
halpa: držím palečky Ondráškovi, aby byl brzo jak rybička a nemusel už se trápit s doktorama 😉

jarka09
27. čer 2009

Čau holky, tak jsem se vrátila z dovolené a koukám, co to za novinky!!! Denis - to jsou super zprávy. Tak nervíky krotit a myslet pozitivně 😉 No, mě se to říká, poslední mrchu jsem jsem psychicky taky moc nezvládla, tak uvidíme. My jsme byli na slovensku v Roháčích, bylo to suprový, počasí nic moc, ale odpočinula jsem si a tak snad teď bude zase líp. Tak se mějte, mám z vás radost, holky!! 😉

zuzka.o
27. čer 2009

Ahoj holky 😵

Moooc děkuju za vlídná slova podpory, občas to potřebuju slyšet. Jenom jsem se potřebovala vypsat. Nemám nikoho, kdo by to pochopil, jen vás, které jste tím prošly...... DÍKY VŠEM 😵 😵 😵

Jako jinak jsem OK, ale občas mě to nějak přepadne ...... a chechtám se moc ráda. Ale opravdu cítím, že mě to dost změnilo, na spoustu věcí se dívám jinak než před LPS. Ale asi to tak mělo být a budu si miminka o to víc vážit, bude takové zasloužené.

Halpa: snad bude Ondrášek v pořádku, doktoři se určitě snaží mu pomoct,.... držím palečky 😵

Jarko: je super, že jsi si odpočinula a nabrala sílu a pozotivní energii, to se to bude plodit 😀

Mar: Muselo to být dvojnásob těžké, ztratit 5 miminka.... ale Natálka ti to za pár dní stonástobně vynahradí 😵

Seb:gratuluju k srdíčkuuuuuu 😵

********************** A JEŠTĚ JEDNOU DÍÍÍÍÍÍÍÍKY ***********************

seb
27. čer 2009

ahoj jarko a zuzko 🙂
Roháče bych taky chtěla navštívit, ještě jsem tam nebyla 😎
zuzko: taky to tak cítím, že po těch našich zkušenostech nechtěných s LPS si budem pak hrozně vážit toho zázraku a že to v dnešní době zázrak je, počít a donosit zdravého mimíska, ale my to dokážem všechny tady, protože to nikdy nevzdáme, co? 😉

zuzka.o
27. čer 2009

SEB: my to rozhodně nevzdáme a zvládneme pro ty naše prďolky i nemožné!!! Jsme přece ženský a ty zvládnou vždycky všechno 😉

seb
28. čer 2009

holky vy to koníkování flákáte 😀

zuzka.o
28. čer 2009

SEB, já jsem tadyyyyyy 😉

jarka09
28. čer 2009

Holky, já sem taky nakukuju a čekám, kdo přinese další dobré zprávy 😉 A teda "na oko jste mě namíchly", protože jste mě nedaly do tý tabulky a já tam taky chci, protože hodlám otěhotnět co nejdřív 😀 Takže prosím o zařazení: pro info, je mi 26 (na podzim mi bude 27), LPS byla 2x v únoru, vejcovod mám pouze levý, beru kyselinu listovou, a zatím se odhodlávám na kontryhelový čaj, ale ten jsem ještě nezkusila. Jinak, jak jste psali o tom javorovým sirupu, tak to mě dost nadchlo, máme ho doma, med taky, tak ho začnu více používat... A to by holky bylo, aby to tam nebylo 😅

seb
28. čer 2009

jarka: no to je bordel, že nejsi v tabulce ještě 😀 to se musí hned napravit 😉 aby bylo kam doplnit ty tvoje // až na tebe vykouknou 😵
zuzko, já takyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

mar26
28. čer 2009

Ahoj holky,
my byli o víkendu na chatě, ještě si užít volnosti 😀 ,bylo to moc fajn a počasí nám taky vyšlo

Jinak vám schválně napíšu, čím jsem se po LPS dopovala já...tak jsem snědla 800tbl. Wobenzymu, k tomu jsem brala Calibrum baby plan a kys.listovou -vše na doporučení nového gynekologa. Pak jsem pila kontryhel a koupila si Femigard (ten jsem brala asi 14 dní,protože pak jsem našla // 🙂 ).

zuzko těžký to bylo,ale na druhou stranu, když mi doktoři řekli,jak to mohlo dopadnout..tak jsem byla moc šťastná za život...a upřímně pak ten smutek nad ztrátou miminka šel přeci jen malinko do pozadí a snažila jsem se dát co nejdřív dohromady....zdravotně i psychicky. Ale tím nechci říct to,že bych z toho nebyla v háji...byla jsem!

Určitě se ta tabulka brzy začne plnit samýma // 😵

zuzka.o
29. čer 2009
seb
29. čer 2009

ahoj holky, jak se dnes máte ? je vám dobře ? mě zatím celkem jo, akorát teda trpím nechutenstvím, ale hlad mě vždy donutí něco do sebe natlačit 🙄

zuzka.o
29. čer 2009

Ahoj SEB, včera jsme na sebe volaly marně, co 😀 😀 😀

Mně se dneska zamotala hlava, málem jsem sebou šlehla! Naštěstí to bylo doma před odchodem, tak jsem si nachvilku lehla. Ale je mi tak nějak divně pořád!

zuzka.o
29. čer 2009
seb
29. čer 2009

ahoj zuzko, tak si jdi k dr. nechat přeměřit tlak, asi ho budeš mít nízký
já se zas cítím pořád nějak studená, jako po těle, ze začátku jsem měla zvýšenou teplotu pořád a ted nic, doufám, že BT se drží a embryjko taky 😔

zuzka.o
29. čer 2009

jj, tlak mám nižší, ale tohle se mi ještě nestalo, je to tím divným počasím. Tohle bylo jiné. Třeba je to příznak těhu 😝 😅 😀

seb
29. čer 2009

no taky mě to napadlo 😉 , ve kterém dni cyklu ted jsi ?

jarka09
29. čer 2009

Zuzko díky!!! hned jsem klidnější 😀 ...a k tomu videu - doufám, že to není tvůj soused 😉

zuzka.o
29. čer 2009

Jarko... to jsem ráda, konečně můžeš v klidu spát, co? 😀 😀 😀 😀

Takovýho souseda bych zabila!!!!!

seb
30. čer 2009

zuzi, tak to je dobrej cvok 😀

dennisa
1. črc 2009

Ahojky holky.
Tak jsem si užila super víkend s rodinkou 🙂
Dneska a zítra mám volno, tak odpočívám doma a flákám se 😅
Vítám Jarku z dovolený 😎

seb
1. črc 2009

ahoj holky, dennis, kdy ty jdeš k dr. ? byla jsi na té krvi ?
já dnes byla u dr. a dle utz jsme 5+6, ale dle ms mám být už 6+4 tak mám strach jestli se to dobře vyvýjí, protože vím, že ovu jsem měla 16 DC, tak bych měla být už aspon 6+2 😒

dennisa
1. črc 2009

seb, nakonec jsem se rozhodla, že půjdu k dr. tak jak mě objednali. Takže až za 2 týdny. Je to sice za dlouho, ale pokud bych šla teď nemuselo by ještě být nic vidět a jen bych se nervovala. zatím nemám žádný obtíže kromě lehkýho pobolívání břicha, tak budu věřit, že to je ok, i když se samozřejmě bojím. Tady u nás ani není žádná laborka, kam bych zašla na krev.

Já jsem podle mých výpočtů a MS dneska 5+4 tt.

Neboj, to bude dobré, to jsou malé rozdíly a třeba opravdu mohla být ovulace o pár dní později, to nemůžeš vědět 🙂

zuzka.o
1. črc 2009

Ahoj holky těhulajdy 😀

Tak jak se máte? Koukám, že Denni se flákoší doma, to se teda máš. Už jsi to řekla manžílkovi????

dennisa
1. črc 2009

Zuzko, já budu pracovat zas celý víkend, takže teď mám volno zasloužené 😝

No co myslíš, neřekla 😀 Prostě není čaaas, my se doma míjíme a nechci mu to říkat nějak ve spěchu.
No ono to neuteče 😅

zuzka.o
1. črc 2009

Jééé, Denni, že to vydržíš, já bych mu třeba poslala MMS s fotkou // .....TO by byl šok!!!

Tak to jo, to budeš pracovat i na státné svátek? Co ti Cyril a Metudek udělali? 😀