Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
31. srp 2009

🙂 Taky si to tak myslím, že počkám tak do toho 5.týdne, dřív to nemá cenu. ...už se těším na večer. Vyrobila jsem přáníčko....to se má manža na co těšit.

eleanthis
31. srp 2009

teda ZUZI !

strasne ti to preju a taky strasne - ale v tom hezkym, zavidim! ty se maaaaaaaas!!! doufam, ze jsi cely den jen skakala radosti! pockej jeste na nas pristi tyden - prihlasuju nas vsechny, co jsme jeste v ocekavani, do ty novy vlny :D

ty jo to je tak pozitivni zprava, ze ani nevim, co ted mam delat :D to je tak hezky! ty jo, sila - tak nejdriv manzelovi oznam, ze chces definitivne udelat pauzu se snazilkovanim :D

a kdyz se bude vztekat, tak mu dej to prani :D

a ten orbitrek uz pouzivej jen jako vesak!!!!!

vinie
31. srp 2009

Ahoj holčiny, 🙂 tak jsem byla o víkendu u rodičů takže jsem neměla přístup na PC tak teď všechno rychle dočítám
Pro Laru: v lázních jsem taky nikde nebyla
Jinak jak si užíváte teplé počasí, snad to ještě nějakou dobu vydrží 🙂
Zuzi: no to je sílá! 😅 😅 😅 Moc ti to přeju,urř¨čitě tam jsou dvě 😉

kalimero11
31. srp 2009

Ahoj holčiny,
tak jsem se dovalila z práce, dala si véču a jdu nakouknout... A tady takové překvapení ! 😵 😵 😵

Zuzka, obr gratulace! 😅 😅 😅 Na testíku je pěkná tlustice, to určitě musí klapnout. 😵

Holky, já na vás prskla těhubacily a Zuzka se nakazila. 😀 Tak Zuzi, pořádně sem prskni, ať je tu pandemie! 😀
Paráda, kdo bude další? 😅

zuzka.o
1. zář 2009

Ahoj holkýýýýýý mojeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

Já skáču radostí ještě teď, usmívám se jako měsíček nad hnojem..... a je mi nááááádherně. Dneska jsem opakovala testík, strašně jsem se bála, že tam ta čárka nebude (jsem magor, no) .... ale byla tam!!!!!! Stejná jako včera. Hned jsem musela manžílkovi dát zprávu. On je holky tak šťastnej,...... a oba moc věříme, že teď už je to ono.

Tak proto ty bolesti v kříži......už je mi to jasný! Já pořád, že jsem nastydla na tý oslavě (co jsem se zlískala jak zákon káže) a ono neeeeee..... ono je to mííííímooooo 🙂

Kali, máš pravdu, chytla jsem ten těhubacil se vším všudy..... mám dokonce od včerejška rýmu (ale vůbec mi to nevadí) ....takže holky moje....... PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK PRSSSSSSSSK ..... a koukejte se všechny nakazit...přece mě v tom nenecháte!!!!!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucbra06
1. zář 2009

Ahojky
zuzka ne aby jsi prodávala zájezdy zadara samou radostí 😀 😀 uplně si tě představuju jak tam sedíš a směješ se jak sluníčko 😵 😵 já se tim předpovídánim mužu živit 😅
Nelinku mam ve školce první den počítam každou minutu 😅

zuzka.o
1. zář 2009

Ahoj ty naše čarodějko 🙂 😉 .... a nechceš se tím fakt živit? Tohle ti vyšlo naprosto dokonale!

Jsem vyžulená a stašně bych to chtěla všem říct...ale vím, že nemůžu, až to bude potvrzené.

Jejda, ... jak to asi Nelinka zváldá, ...neboj, je to holka šikovná a brzo si tam najde spoustu kamarádů.

lucbra06
1. zář 2009

no jo když mě to musí samo prolítnout hlavou,když se mě někdo zeptá tak asi nepovim 😀 kdybych věděla kdy budu já těhu tak to nevim 😀
Jo,jo vydrž já to asi taky nepovim jen manželovi,stačilo ta zkušenost v květnu každýmu jsem to roztroubila a pak..... 😒 ,ale ty máš krásný čárečky 😵 😵
Za pul hodky už jdu pro ní uplně se bojim co bude chudinka říkat,doufam že se jí líbilo.Na děti je zvyklá,ale to nový prostředí a bez maminky ☹

zuzka.o
1. zář 2009

Lucbra, pak dej vědět, jak se Nelince líbilo 🙂

dennisa
1. zář 2009

Ahoj holky.
Zuzko, poprskala jsi to tu pořádně, snad jsem nějakej prskanec taky chytla 😀

To věřím, že byl manžel šťastnej, teď si to budete oba dva jen užívat. 🙂
Jak jsi se ptala ohledně dr., já bych šla až tak v 6 tt, aby tam už určitě bylo něco vidět.
Nebo si ještě předtím skoč na krev dvakrát za sebou, ať vidíš, že HCG krásně roste 😉
No čárku máš pořááádnou na to, že jsi ještě před termínem MS 🙂
Já jsem taaak ráda za Tebe, strašně Ti to přeju 😵

misicka1982
1. zář 2009

Ahojky Zuzi velika gratulace!A urcite to budou dvojcatka 😉 😉

zuzka.o
1. zář 2009

Denisko: děkujuuuuuu 😵 😵 😵
Já fakt nevim, kdy za tím doktorem dorazit, aby nebylo moc brzo nebo moc pozdě. Ale na mimoně je ta čárka řádná, tak se zas až tak nebojim... a věřím, že to dopadne dobře. Prostě už musí! Takže se docela dost raduju a už to nevidím tak černě, že se něco může stát. Budu zkrátka testovat a uvidím, jak čárka sílí. Pokud sílit nebude, začnu mít obavy a poletím za doktorem na krev. 18.9. to bude 6týdnů, takže někdy kolem toho data vyrazím za mudrem.

Ahoj misicko....ježiš nestraš dvojčátkama! To bych asi nedala! 😲 😀 😀 😀 😀

dennisa
1. zář 2009

Zuzko, dopadne to dobře, smůly už bylo dost. I mně to další těhotenství už dopadne dobře, prostě jsem se rozhodla a basta 😅
Tak kolem půlky září vyraž, to bude asi akorát, to jsou dva týdny, uteče to 🙂
A čárku přehnaně nekoumej, mně přijde silná dost už teď 😉
A testuj třeba jen jednou za 3 dny, ať se tím zbytečně nestresuješ, že moc nesílí.
Koukám, že jsem zas chytrá jak rádio, už radši mlčím 😀

zuzka.o
1. zář 2009

Denni, já jsem ráda, když mi někdo poradí, protože sama pořádně nevím, jak a kdy, abych nebyla moc hr a pak neměla stresy, že to není v děloze vidět. Ale ta čárka mi přijde super. Testovala jsem dneska, abych měla jistotu,že si ten včerejší testík ze mě nedělal jenom srandu, že těhu jsem. Takže testíky mám ještě 3, tak si je rozložím do té půlky září a budu se kochat, jak čárka sílí.
A taky jsem se prostě rozhodla, že to bude dobré! 🙂

Ale misicka mi teda ale dala ....dvojčátka to je mazec. Ale přecejenom...zdálo se mi to (jak jsem vám to tady vyprávěla) a vyplnilo se, že jsem těhu. Tak 2bych teda moc nechtěla, ale kdyby se nedalo nic dělat, byla bych ráda. 😅

dennisa
1. zář 2009

No dvojčátka to by byl mazec 😅 🙂 No to bys poznala rychle, až by jsi šla na HCG a to by vykázalo nějaký šílený hodnoty a bylo by to skoro jasný 😅

Testi, jak budeš chtít, to já nemyslela, že nemáš testovat vůbec 🙂
Já jen, že v tom červenci jsem jak magor testovala každej den a jen jsem sílu tý čárky přehnaně koumala na světle, odstíny a tak a to pak fakt jen stresuje.

kalimero11
1. zář 2009

Holky, ale Zuzi má pořádnou tlustici, tedy HCG vysoké, to určo budou dvojčata. 😀 😀 😀 Kde máme naši čarodějku, aby to Zuzce vyvěštila? 😀

Zuzi, jsem zvědavá, kdy vyrazíš k Mudr. Nejlepší je v 6-7tt, to už bude vidět i srdeční akce, ale kdo to má tak dlouho vydržet, že? 🙂 Když ty dny tak pomalu ubíhají.

Jinak mně už je druhý den bídně, špatně. Fuj. Lituji těhule, které nevolnosti trápí celé těhu. Zítra jdu k Mudr. - už se těším, až uvidím mimíse. Pokud dostanu fotku, tak ji zkusím vložit, ale nevím jak na to. 🤐

S Nikčou jsem dnes byla ve škole. Uvítání měli moc hezké a po dnešním dni se všude chválí, že je školačka. Je na sebe pyšná a už se nemůže dočkat zítřka... 🙂 Ve škole na nás hned vybalili, co vše se musí nakoupit a kolik to bude stát. 😲 A hned v září budeme mít dvě třídní schůzky. 🙄

Misicka, jak se Ti vede? Vše OK? Pracuješ nebo marodíš?

Lucbra, jak Nelinka? V pohodě? Také vzpomínám, jak jsem odvedla Nikču poprvé do školky a ona byla úplně v pohodě, zato já na mrtvici. A jak se mi zdál ten čas do oběda než si ji půjdu vyzvednout nekonečný... 😉

lucbra06
1. zář 2009

No holky na ty dvojčátka jsem taky myslela,ale nechtěla jsem zuzku strašit 😅 ,ale určitě by byla štastná i tak 😵 😵 a dvojnásob 😉
Jinak Nelča si pofnukala a dobrý,odpo se doma vzbudila a říkala že už chce do školky 😀 tak uvidíme jak jí to vydrží.Jinak pro mě to byla strašně dlouhá doba 😕

zuzka.o
1. zář 2009

Holky! Co to tady čtu! Nestrašte těma dvojčátkama! Ty jo, to by byl ale mazeeeec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
On se toho manžílek dneska chytil a dělal si prču, že jednomu dáme jméno Hynek, druhému Vilém a pak si teda ještě uděláme Jarmilu. Když jsem mu teda 3děti zatrhla, tak začal plánovat Ivana a Natašu!!! 😀 😀 😀

misa1982
1. zář 2009

Zuzi no jsem na tebe taky zvedava az pak hodis info s ultrazvuku 😉 😉 kalimero ja se mam dobre nepracuju od zacatku jsm na rizikovem a uz se tesim az se to narodi ten konec je nejhorsi pripadam si jak veleryba!Ale ty nejvetsi vedra jsem prezila tak uz snad preziju vsechno,jinak doktorka rikala ze me bude posilat do porodnice v 37tt a oni se rozhodnou jdu totiz cisarem takze za mesic a neco....strasne to uteklo.....

andree01
2. zář 2009

Ahoj Zuzko,
a vy mate v rodine dvojcata nebo si holky delate legraci? 😉
u me zatim nic, beru horcik a ty bolesti celkem, tak nevim jestli diky horciku nebo protoze nic... Ale je mi celkove lip, ani zle mi neni a bolesti jen obcas pichnuti, ale to se da lehce prehlednout, takze si myslim, ze mrcha v pondeli dorazi. Asi ani nepujdu k dr pred tim chorvatskem, abych nebyla za plasana. 🙂
a co Lucbra, Ele a Jarka? Nekdo dalsi z vas? 🙂

jarka09
2. zář 2009

Andree, to je fajn, že je ti líp, v chorvatsku si odpočiň, uvolníš se a přijedeš opálená a za měsíc nám budeš hlásit novinu 😉
Já nic, tento měsíc to nějak vzdávám, myslím, že ani ovulace nebyla, tak se nevzrušuju. Ale El by mohla mít nějaké dobré zprávy, ne? 😉
Dneska je u nás tak nějak pošmourno, ani se mi vůbec nechce pracovat, ale příští týden mám dovolenou, tak už se nemůžu dočkat... 🙂

andree01
2. zář 2009

Jo, vcera jsem si zkousela doma plavky a mam tentokrat tak nality a bolavy prsa, ze se nevejdu do podprsenky...🙂
Tak si asi vezmu takovou tu sportovni, no ono pokud to v pondeli dostanu, tak mi zase splasknou a bude to v pohode...🙂 taky si myslim, ze kdyz to tentorkrat dostanu, tak to bude poradny, protoze minule asi diky tomu biochemickymu tehu jsem to mela slaboucky a jen tri dny. ☹

zuzka.o
2. zář 2009

Ahoooj holky 😵 😵 😵 😵

No, já jsem si vzala jedno z dvojčat..... 😅
jukněte....
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

tak nevim, jaká je šance....ale zdálo se mi o tom utz a tam byly 2 miminka.....

Andree: to je dobře, že ti je líp. U moře načerpáš síly na snaženíčko a brzo budeme tady číst skvělé novinky.

Misa: ty jo, už se ti to blíží, co? A jméno už máte vybrané?

Jarka: neházej flintu do žita, třeba tě to příjemně překvapí. Já neměla vůbec žádné příznaky (...jenom teda teď lítám v jenom kuse čůrat.... ) a // tam jsou. Jůůů dovolená, to je paráda.... ale asi jí budeš trávit na Maltě a Zlatých pískách, co? ... jak pokračuje baráček?Máš na modrastrecha album? Že bych se kochla... já po domečku moc toužím.

No a kde je vlastně pomlácená Ele?

lucbra06
2. zář 2009

Ahojky 😉
Zuzka jaký jsi dělala test stou citlivostí 25?Moje očka taky pořád koukaj po lékárně,ale chci to vydržet co nedéle stejnak jsem smířená že nic nebude.Měla jsem tu kazišuka 😀 a hned že by se to povedlo taky nevěřim.A dvě květnátka to se mi asi taky nepoštěstí.Necháme se překvapit.Prsa mě teda zase začínají bolet,ale to mě bolí i před MS.

zuzka.o
2. zář 2009

Ahoj Lucbra....mám klasicky MAMATEST. Je prý nejspolehlivější. Dneska jsem netestila, nechci aby se ze mě stal testovací maniak..... 😀

No přece mi v tom holky nenecháte samotnou....já chci spolutěhulajdu...... Lucbra, nevzdávej to, já taky neměla žádný příznak. Ale určitě jste to zvládli v době ovu aspoň 1, ne? Kazišuci musí taky občas spát..... 😀 😀 😀 😀

lucbra06
2. zář 2009

Kazišukovi je skoro 7,chodila spát po 10hod a než usla to byla doba a jak jsem se pohnula už na mě koukala 😀 😀 před a po ovu jsem taky ještě plodná takže snad jsme něco podělali 😅 Já se budu snažit se stebou kulatit 😅 asi v pátek zkusim test jsem hrozná já vim jsem netrpělivá.

zuzka.o
2. zář 2009

Ajajaj....to je nebezpečnej věk, 10let..... ale neboj, spermoni jsou v těle i 3dny 😉
A kdy má nepřijít mrcha? 🙂 Koukni na mě....já testila 25DC!!! 😲

lucbra06
2. zář 2009

No jo ty jsi nějaká super plodná 😀 takovou čáru před očekávanou MS 😀 já jsem dnes 26DC jenže mam delší cyklus tak 33dní.

jarka09
2. zář 2009

Zuzko, přesně tak: Malta a zlatý písky - i když, my stavíme ze dřeva, tak to není až tak výstižný 😀 Na modré střeše album nemám, ale tady jsou nějaký fotky: http://public.fotki.com/Polarnici/stavba_jp/ jsou to stránky mojí ségry, dává tam různý fotky, tak i něco, co nafotila u nás

zuzka.o
2. zář 2009

Teda, Jarko, to je stavba jako řemen! Nádhera..... už teď je ten domeček úžasnej....a tý práce, co je za váma vidět....jste šikulíci 😉

Lucbra: hihihi 😅 plodná.... hahahahahahah ..... 😀 😀 😀 ...já mám cykly tak 28-29dní