Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

saronka
27. črc 2011

ahoj holky..tak hlásím // na testu 🙂) bolel mě levý vaječník takže tam kde není vejcovod..zatím jen hcg 137, a 22.8. jdu na ultz. pro jistotu jdu 8.8. na kontrolní HCG. jinak ale dle testů slabá čárka v litmitu 8DPO 🙂 mimoň 17DPO jen pidi stíneček 🙂)

denousek
27. črc 2011

@saronka jéééééééé no to snad néééé 😲 😲 😲 😲 fakt si to cítila na te levé strane jo??no drsný 😀 takmoocc gratuluju !! 😵 pak napis co dál..škoda ze jdes na uzv az 22.8.tp je mazec jako na to ze jsi mela mimoně .. a mela si spozdeni ms?? a uz 8dnu po ovulaci jo 😲 drsny..

saronka
27. črc 2011

@denousek jojo.. no ted ještě si počkat na srdíčko 🙂) jinak 5. cyklus snažení.. a to jsme se 2x nepotali s manželem během ovu 🙂

saronka
27. črc 2011

@denousek já jsem u mimoně měla zpoždění MS o 4 dny..test stíneček a pak jsem to uplně normálně dostala.... týden po MS mě bolel vaječník no a dělala jsem si test a //

denousek
27. črc 2011

@saronka pockej ted to nechapu..ptala jsem se jestli ted uz si mela mit ms ze si testovala...nebo jako jak mas dlouho spozdeni? 🙂

saronka
27. črc 2011

@denousek jo tak.. no já testovala prostě dřív..MS mám 11DPO ale tak 9DPO mi už klesá teplota tak vím..ted byla hezky nahoře.. 🙂

martinakl
27. črc 2011

@saronka Ahojda. tak to moc gratuluju! a preju, at je vsechno v nejlepsim poradku...
U me zatim vse ok. Jen bych porad spala a taky zacinam mit strach, ze se nevejdu do svatebnich satu 😀

denousek
27. črc 2011

@saronka tak si testovala 3dny pred terminem ms jo?jéé.no ty se mas...hod foto testiku .-)

saronka
27. črc 2011

tady jsou holky testíky zatím chybí dnešní.. ted mám skoro stejnou jako kontrolní...
a ten samostatný je 8DPO 🙂) Jsem testovací maniak 🙂) co jsem měla 8DPO jsem měla při mimoňovi 4dny po vynechání MS a ten 10DPO jsem měla když bych měla být tak 6+3.. takže myslím že stoupá hezky... no uvidíme uvidíme..

sonulkaaaa
27. črc 2011

Ahoj holky,
určitě otěhotnět jde i s jedním vejcovodem, já jsem příklad 😉 . V listopadu 2007 mimoděložní těhotenství-levý vejcovod, únor 2008 mimoděložní těhotenství levá strana děložní a leden 2009 narození našeho zlatíčka. Na potřetí, ale přece 🙂 a to s jedním vejcovodem a kouskem dělohy pryč. Teď se začínáme snažit o druhé mimi, tak doufám, že to klapne bez komplikací. Mějte se a nedejte se 🙂 .

rizecek08
27. črc 2011

@saronka paráda, gratuluju 🙂 🙂 Když je to takhle krásně vidět ještě před ms, tak to mimoň určitě není. Teď jen myslet pozitivně a neděsit se samého píchání a pobolívání. To jsou jen srůsty po tom chybějícím vejcovodu. Všechno bude v pohodě a budeš se moct těšit na jarní miminko 2012 🙂 Ještě jednou moc gratuluju.

saronka
28. črc 2011

@rizecek08 no právě že mě nic není 🙂 naprosto žádné těhu příznaky..kromě výtoku 😀 jojo taky se uklidňuju, že to mimoň není ale víš jak..ted zase aby bylo srdíčko atd.. kolem mě bylo ted dost katastrof s miminkama...

denousek
28. črc 2011

@saronka za katastrofy s miminkama muze kurevská fukušima 😠 😠 😠 nic se nedaří ovzduší je nezdraví .-( tak moc gratuluji!!kdy budes volat dr:at se nám tu co nevidet můžeš pochlubit fotečkou z uzv 😵 nemeris nahodou BT?že bych omrkla grafik 🙂 zatim papa

saronka
28. črc 2011
denousek
28. črc 2011

@saronka to máš dobře vysoko me to ted štve že to ta teplotka pada ach jo ☹( uz nevim co pro to mam udelat ☹

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/denousek/gra...

saronka
28. črc 2011

@denousek pokud to padá tak asi přijde MS, nevím jak dlouho máš LF já jen 10-11dní tak když jsem 8DPO měla teplotu nahoře zkusila jsem test..protože 8DPO už mi teplota padala

konik28
28. črc 2011

Ahojky moc gratuluji všem ,kterým se povedli letní miminka, občas k Vám nakouknu,ale již vás nechci rušit. U mě probíhá vše v naprostém pořádku,akorát je malej drobounkej, tak uvidíme kolik chlapák nakonec vyroste. 🙂

denousek
28. črc 2011

@saronka no mivam cykly 36 dni ale minle byl 31 nevim proc... a dneska jsem 28DC tak uvidime ☹

maac
28. črc 2011

@saronka ahojky, srdečně Ti moc gratuluji, testíky máš krásné, tentokrát bude vše v pohodě, uvidíš. 😉, držím palečky

martinakl
28. črc 2011

Ahoj holky. Tak se jdu pochlubit prvni foteckou prcka 🙂 Je to z minuleho tydne 20.7., kdy mel 11mm, pry odpovidalo 7tplus2, podle MS o 6 dni vic, tak uvidime, jak se dal bude vyvijet 🙂

denousek
28. črc 2011

@martinakl jééééééé 😵 😵 😵 nádherná bublinka 😵 gratuluji

maac
29. črc 2011

@martinakl krásný, také se připojuji ke gratulaci 🙂 😵 😵

saronka
30. črc 2011

@martinakl juu velká gratulace

holky..co si myslíte o tom, že bych šla si zaplatit HCG test.. (200kč) jdu ofiko od doktorky 8.8. a říkala jsem si, že bych si v pondělí zaplatila test.. manžel říká že nejde o peníze, ale že když to nestoupne tolik budu týden ve stresu, a třebas uplně zbytečně..

martinakl
30. črc 2011

@saronka Ahoj, no ja sla k doktorovi poprve az vice nez po trech tydnech, co jsem mela pozitivni test. A reknu ti, nervy jsem mela velky.. Takze pro svuj klid (coz je dobre i pro to male 🙂) si tam klido zajdi... Proc ne?
A dik za gratulace vsem 😎

halpa
31. črc 2011

@saronka já vím, že jsou to nervy, ale já bych to nedělala.Manžel má pravdu. Já jsem při tomhle druhém těhotenství nebyla na hcg vůbec, ani jednou, těhotenství bylo potvrzeno až na utz v nějakém 10 tt...

saronka
31. črc 2011

@halpa no já jdu 8.8. na hcg přímo do ordinace doktorky a pak kolem 17.8. mám přijít na utz.

denousek
31. črc 2011

ahoj holky...dneska odpoledne v 17.30 hod jsem delala test a / / jsou tam!!! 😵 mám radost ale i strach..a jsme teprve 10DPO tak mi drzte pesti...teda nám!pa

maac
1. srp 2011

@denousek jéééééééééééé, tak to je paráda 🙂 , moc moc moc držím palečky i pěstičky 🙂

denousek
1. srp 2011

@maac ddíikkyy 😵 no uvidime jak dopadneme ..snad už dobře 🙂

saronka
1. srp 2011

@denousek juu bomba..to budeme stejně ..🙂))