Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lenikova
22. lis 2015

@hul ano, ale už ne tak pravidelnou 😒

hul
23. lis 2015

@lenikova co ne pravidelnou?

lenikova
27. lis 2015

@hul "hul Ahojky všem. Měly jste všechny ms každý měsíc po odstranění vejcovodu??" - na tohle jsem ti odpovídala 🙂

hul
27. lis 2015

@lenikova jooo děkuju moc 🙂 Naštěstí už to neni aktuální dotaz. MS chodí jako hodinky. Kromě toho jednoho dne kdy se opozdila...

lenikova
30. lis 2015

@hul super 🙂

keny123
8. pro 2015

ahoj...mám za sebou mezi klukama jedno mimodelozni.... zajima me jestli je tu někdo kdo mel mimoděložní a měl vzorové těhu testy?mě tedkom krasne sili u mimodelozniho dlouho nesilily pak trochu jo a pak zase slably... a ted mam krasne testy ale strach ve me zustane...

myslite ze u mimodelozniho jsou vždy testy pozitivni az o hodne později?nebo jste někdo měli vse ukazkove ale bylo to mmt?

keny123
8. pro 2015

moje testyy... kontrola az za tyden

hul
8. pro 2015

@keny123 Mně krásně sílily a i jsem ukázkové hodnoty z krve. Akorát nebylo vidět jak stoupají protože mi je udělala doktorka jen jednou. Měla jsem v té době 6000HCG a týden na to mi praskl vejcovod. Nechápu to.

keny123
8. pro 2015

@hul fakt?mela si je jako já? :( se porad uklidňuju ze když je to tak hezky ze je to ok ☹

hul
8. pro 2015

@keny123 těžko říct. Já netestovala každý den . Aale neboj. Moje doktorka říkala že ještě nezažila aby se mimoděložní opakovalo 2x. To už by byla hodně velká náhoda.

keny123
8. pro 2015

@hul no to uz jsem taky četla na rodina.cz 😀 stalo se to ... ty jo snad ne me :( :(

martinkamoj
8. pro 2015

@hul
@keny123 Já říkám, že tohle je pozitivní úplně.. U mě třeba bylo jinak nejdřív sílilo a pak sláblo..a do toho půl měsíce krvácení... A nakonec bolest a na sál..buď v klidu keny, v úterý čekám fotečku ;)

keny123
8. pro 2015

@martinkamoj jsi strašně pozitivní člověk.děkuji ti

martinkamoj
8. pro 2015

@keny123 nemáš za co, prožila jsem si své a tak bych si přála aby mi ta pozitivita nadělila taky špunta 🙂 Proto ti říkám, že to bude dobrý 😉

hul
8. pro 2015

@martinkamoj já to nemyslím špatně, ale měla jsem jiný průběh. A kontrolní taky hodně výraznou..... a krvácení a bolesti vůbec. Bylo to jak blesk z čistého nebe. Prostě každý je jiný a proto se to nedá tak uplně paušalizovat....ale určitě to bude ok 🙂 @keny123

keny123
8. pro 2015

@hul jo vim neda ,,ale lip se prezivá když člověk čte hezý řádky...6dni ještě musim vydrzet... to dám... stejne to nija neovlivnim a prece rano nepoletim k dr když jsem objednana na utery...

hul
8. pro 2015

@keny123 Však jo. vyčkej. Ono by to nic nevařešilo když přijdeš dřív. Pokud je v děloze tak ho za ten týden už uvidíš 🙂

elana
8. pro 2015

@keny123 já jsem to bohužel měla úplně stejně jako
@hul . Prostě někdy ani GEU nemusí probíhat pod klasickým učebnicovým obrazem. Ale pořád většina jich je jednak jednorázových, neopakujících se a druhak tam ty varovné signály jsou. Tvoje testy vypadají moc dobře, určitě je tak 1000x větší pravděpodobnost, že jde o normální prosperující děložní těhotenství, než že budeš další bílá vrána, co má všechno super a najednou leží na ambulanci s litrem a půl krve v břiše 😉

keny123
8. pro 2015

@elana
@hul diky snad se to opakovat nebude jeste si uvedomuji ze 8 den po ovu jsem mela neco jako nidacni krvaceni tak by me zajimaloo zda muze byt i i mmd.

martinkamoj
9. pro 2015

@keny123 too se ti jenom mrňousek uhnizďoval, to je naprosto běžné u těhu.. Mě u mimoděložky tlačilo hodně na močový měchýř a chodila sem poměrně dost na wc, a takové píchání v podbříšku.. Ale koho by to napadlo. Rozhodně neplaš zbytečně a vyčkej do úterý uvidíš,že to bude dobré 😉

keny123
9. pro 2015

@martinkamoj jo to vim ze je běžné právě ale stava se to i u mimodelozniho?doufam ze ne a tak muzu byt v klidu :D jak čára neslábne tak zatím ok ... no co s téma testama co mam doma :D ještě mam asi dva... kašlu na to stejne na tom nic nevykoumam hold osud...

martinkamoj
9. pro 2015

@keny123 přesně, zbytečně se nenervuj testováním, vykoukat na tom nic nevykoukáš.. A vyčkej doktora, určitě si odneseš i ten obrázek 🙂 Věřím v to.. 🙂 takže dočkej času jako husa klasu 😀

keny123
9. pro 2015

@martinkamoj ano ano 🙂 a tobě brzy přeji totééžž 😉

zofka1
9. pro 2015

holky za jak dlouho vám doktor řekl,že se po mimděložku můžete snažit?

keny123
9. pro 2015

@zofka1 za 3 měsice

martinkamoj
9. pro 2015

@zofka1 ano 3 cykly musíme vydržet a pak můžeme 🙂 Takže od ledna na to vletííme juchůů..

zofka1
9. pro 2015

@martinkamoj to my si ještě musíme počkat ☹ tak snad to uteče.A Tobě moc držim palečky 😉

martinkamoj
9. pro 2015

@zofka1 uteče ani nebudeš vědět jak.. Já jsem byla na zákroku v říjnu, máš prosinec ani nevím jak.. Druhý cyklus těstě předemnou,v prvním jsem obkoukala ovulku, a od ledna na to jdeme opět do plna.. a doufám, že si tentokrát najde správný místečko 😉

zofka1
9. pro 2015

@martinkamoj no to taky doufám,příště dostane rovnou mimi kompas aby nezabloudilo 😉

keny123
9. pro 2015

@aguaverde
@nonacek
@nathy80
@hul
@slunicko01
@martinakl

mám dotaz měli jsme u mimoděložního silné těhu testy?a zajima me co implantační krvácení může byt i u mimoděložního?