Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
21. bře 2010

peti - ty jo, ja cetla huraaaaaaaa a uz jsem videla //, tak i tak gratuluju k mrse a sup na novy cyklus.

zuzka.o
21. bře 2010

PETO....moooooc gratuluju, že se mrcha konečně dostavila.... a hupky šupky na snaženíčko 😉

pettrraa
21. bře 2010

no holky rači bych vám napsala hurá našla jsem dvě // ale bohužel no ☹
Ele a co vy snažilkujete pořádně neflákáte to?
a copak jaruška jak snažílkují?,
zuzi tak super že manžel maluje už to bude zase o krok blíš ke stěhováníčku 😉
jo a co aso kali jestli je ještě celá nebo už má malého u sebe??

dennisa
21. bře 2010

Ahoj holky.
Tak manžel teď odjel na noční, tak jsem večer sama doma. Ráno musím hooodně brzy vstávat, protože jdu ještě před prací do nemocnice na anesteziologii na poslední dovyšetření před zákrokem. Snad tam nebude moc lidí a stihnu to do práce 😕

Péťo, tak aspoň, že MS dorazila a nemusíš řešit ještě nějaký trable s cyklem.

Zuzko, malování, to už je dobrý, to už bude byteček vypadat krásně a pomalu k nastěhování 🙂 Až se to všechno uklidí apod., to je pak zas pěknej pocit být v úplně nově udělaným bytě a čisťoučkým. To tam budou mít dětičky super 🙂

pettrraa
21. bře 2010

Denisko tak at to do práce v pohodě stihneš a na té anesteziologii je ok
holky dala jsem do alba fotečky kluků a mě z fotoatelieru tak můžete mrknout když budete chtít 😉

dennisa
21. bře 2010

Díky Peti, zítra to snad zmáknu, ale ta středa bude horší 😅

Parádní fotky námořníka a kovboje 🙂 A moc Vám to sluší na těch společných 🙂 Tak teď ještě tu holčičku do party, co? 🙂

zuzka.o
21. bře 2010

PETO...moc ti to tam s klukama sluší.... fakt nádhera 😵

DENNI.... tak ať to zítra stihneš 😉

Malování je fajn, teď tam taťka mění zásuvky a vypínače (byly v děsném stavu) a mamka myje okna a futra. Já jsem se tam tak jenom šubelila a stejně mi od všeho odehnali... jo a je vymalováno, hotovo, teď vyklidit, strhat lina a poločit podlahy.... už aby to byloooooo!!!!

Taky jsem dneska myslela na KALI...jestli už je mamina a jak to zvládla.

kalimero11
21. bře 2010

Ahoj holky,
já jsem tuuuuu!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Dnes jsem pekla a zdobila perníčka, aby bylo co mlsat na velikonoce. 😉 Chtěla jsem se ozvat dřív, ale stránky byly mimo provoz a dnes jsem nestíhala. Ve čtvrtek v poradně mi Mudra řekla, že už je prcek tak velký, že je neměřitelný, ale že pěkně roste, průtoky jsou OK, zjevně se mu daří dobře a že porodní cesty nejsou připravené, takže i přes cukrovku ho necháme zatím ještě v břiše. 😉 Další kontrola mne čeká ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, co se dozvím. No, alespoň jsem v pátek stihla poslední pro mne důležitou přednášku a teď už se mrňous klidně může klubat kdykoliv. Jsem už připravena a mám vše co jsemn chtěla splněno. 😎 manža teda říká, abych ještě zítra vydržela vcelku - má poslední šichtu a pak 14dní volna. Tak myslím, že by to mohlo klapnout a až se Marek poklube, nebudu muset řešit odvoz do porodnice ani hlídání staršího dítka. 🙂

Petra - nádherné fotky. 😵 Sluší vám to všem. 🙂 Škoda, že mrcha dorazila, už to vypadalo celkem nadějně. 😒

Zuzi, to je fajn, že máš pomocníky, kteří uklidí. Už aby to bylo... Určo se stihnete přestěhovat před porodem. Už vám toho moc nechybí. 😉 Jinak jses ptala - manža k porodu nepůjde. Bude hlídat dítko. Nebyl ani u prvního porodu, nechtěl. Tehda mne to moc mrzelo, ale teď už to neřeším. Vím do čeho jdu a hlavně mi ohlídá prvorozenou. 🙂

Denni, ať Ti vyšetření dopadne dobře! Na tu operaci jdeš už ve středu? 😲 Ty jo, ten čas tak letí...

Ele, to je fajn, že ovulka funguje. 😉 Jak kolegyně v práci, marodí tedy? Makáš za ni?

Halpa - ahoj! NO NEŘÍKEJ, ŽE UŽ MÁ MALÝ ROK! 😲 😲 😲 To snad není možné, jak ten čas letí! 😲 Jak si užil oslavu? Koukám, že dortík měl krásný. 😉 Už Ti prcek chodí? Sluší vám to spolu... 😵

kalimero11
21. bře 2010

Jo a jinak ten název - NEDOBROVOLNÁ BEZDĚTNOST, ten je fakt hroznej a necitlivej. 😠 😠 😠 Navíc nepravdivej, spousta z nás děti má. A ostatní mít také budou!!! 😠 😠 😠

dennisa
21. bře 2010

Kali, ahojkyyy 🙂
Tak to se Ti už blíží, možná třeba už příští týden? 😉
Tak teď už máš klídek i od školy a už se můžeš soustředit jen na blížící se porod.
To tak děsně letí, nedávno jsi byla na začátku těhotenství a už budeš rodit 😨

A ten název fakt strašný. I plno holek z různých diskuzí o umělým oplodnění už děti mají a nejsou bezdětný, tak proč zvolili takovej nepochopitelnej název opravdu nechápu 😠

pettrraa
21. bře 2010

Holky moc díky za pochvalu foteček 😵 😵
kali tak ty jsi stále celááá já už myslela že to máš zasebou.Tak hlavně že jsi stihla co jsi potřebovala a ted už by mohl jít Mareček ven 😉
zuzi to je fajn že mamka vám pomáhá ty se musíš šetřit 😉
Denisko tak ve středu na tebe budeme moooooc myslat 😉 😉
no Denisko mooooc bych byla štastná kdyby ta holčička vyšla ale i klučík hlavně zdravé miminko že 😉

zuzka.o
22. bře 2010

Jéééé...KALI je tu ještě celá .... to je fajn, že to máš zařízené s hlídáním, Mareček i důležitou přednášku vydržel v bříšku... paráda. Teď jen aby si našel hezké datum a rychle a bezbolestně vylezl z maminky.

DENNI... ve středu na tebe budu moc myslet. Držím palce. Další krok k miminku.

Už by se to tady mohle roztěhulkovat, co? Venku je teplíčko, občas i sluníčko vyjukne....

halpa
22. bře 2010

Ahoj 😉
No kali - je to tak , uteklo to jak voda a už jsme měli mega oslavu 😀 On to zatím nějak moc neprožíval, měl radost z dárečků, ale jinak to pro něj byl den jako každý jiný. Jen maminka byla unavenější, protože vařila, chystala a ještě kolem něho lítala, i když kolem něho bylo i dost jiných lidí, tak jsem měla přece jen aspoň na chvilku klid. 🙂 Dort jsme dělaly s mamkou společnými silami, nebyl jako některé ty megadorty, které vidím v albech některých holek, ale byl dělaný s láskou. 😉
Chodí dost obstojně za jednu ruku a v místnosti se už pouští a pár kroků udělá sám. Venku se ještě bojí. Je to ale naše šikulka, hrozně rád se učí nové věci, snaží se žvatlat, ale zatím mu nejde rozumět... 😝 😀

pettrraa
22. bře 2010

ahojky Halp moc krásný dortík jste měli na oslavu vašeho už ročního klučíka je to děs jak to letí vid?je moc krásný a šikulka
dnes bylo krásně ale my seděli doma kubík zase kašle už se tak těším na léto to jsou kluci ok

misa1982
23. bře 2010

Ahoj holky tak jsem vas nasla 🙂 🙂 koukam zuzu uz 33tt ty jo za chvily budou mimi na svete,jinak mam v albu nejake fotecky uz nam bylo 5mesicu porad uspesne jen kojime a dneska jsme byly na ockovani tak jsem si maleho prevazila a ma 7.350kg a od 6mesice zacnem prikrmovat to bude sranda!Holky jestli budete tuto diskuzi zamikat napiste mi pak prosim do IP kde vas najdu vim ze tady moc casto nechodim ale rada si vas prectu a popovidam tak bych chtela vedet kde jste pak....Jinak malej je hodnej ma sve dny ale jde to Marta je pisny velky bracha a mame se celkem dobre.Tak se holky drzte!A tesim se az bude mit zuzu miminka u sebe a da vedet co vlastne maji.Ja vim ze mas jeste cas ale za 3tydny muzes klidne rodit Martin se taky narodil v 36tt a je s nej kus chlapa. 😉 🙂

zuzka.o
23. bře 2010

HALPA....krásný dortík jste s mamkou udělaly, klíďo může konkurovat. A malý má úžasný kukuč, to bude kukuč na balení holke jedna báseň. 😉 😀 A koukám, že už je to šikulka.

MISA... no jo, je to fofr, jak to letí. Od čtvrtka už 34tt!!! A nějak mám pocit, že přestávám zvládat. Nestíhám, do toho DPH, lítání kolem bytu....uf! Dneska jsem byla po pár úřadech a myslela jsem, že mi trefí. Všude přetopeno (už vím, kam utíkají peníze daňových poplatníků), tak jsem se potïla jak vrata od chlíva! Taky mi šoklo, že už bych teoreticky mohla rodit za pár týdnů.....ale pak jsem si to zakázala, musí vydržet do konce dubna a basta! 😀 Jsem naivka,co? 😅
Jsem se smířila s císařem a najednou se jeden prcek otočil z KP hlavičkou dolů....tak jsem zvědavá, jak nakonec budu vlastně rodit. Nebyla jsem na žádném kurzu, nevím co mi čeká...to bude sranda 😖

PETRA... vy už zase marodíte, jejda, co s tím? Nechtělo by to třeba k moři?

misa1982
23. bře 2010

Dala jsem do alba nejake fozky tak mrknete jestli chcete 🙂 🙂

zuzka.o
23. bře 2010

MISO....teda "dělání Matesa" je naprosto boží!!!!!!!! Se chechtám ještě teď, když to píšu...... nádhera. 😵
A teda piráta jste udělali úžasnýho 🙂

pettrraa
24. bře 2010

ahojky Míšo kluky máte moc krásný a teda Tomík roste jak z vody že?Mates dobrý 😀
Zuzi u moře jsme byli chodili jsme na podzim do solné jeskyně vše prd platné prostě Kubík má asi tu imunitu horší.Dávám mu vitamíny .Tomík ten nikdy takhle moc nemarodil
venku je fakt krásně včera jsem hrabala zahradu a mám z toho puchejř 😀

zuzka.o
24. bře 2010

Ženská fakt za volant nepatří ! ! !

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, viděl jsem v něm za sebou ženskou v posledním modelu BMW,která to frčela snad 160-tkou a při tom si ve zpětném zrcátku malovala oči!
Když jsem se po ní za chvíli znova ohlídl,byla už napůl v mém jízdním pruhu a pořád si malovala ten ksicht ! ! ! Já teda něco vydržím,ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil holící strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu.
Jak jsem se ve zmatku snažil vyrovnat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyklouzl mi mobil od ucha a spadl do kelímku s kávou,který jsem měl mezi koleny.Kafe se vylilo, popálilo mě na koulích, zničil se mi mobil a přerušil důležitý hovor..................

Zasraný baby za volantem ! ! !

eleanthis
24. bře 2010

ahoj holky, no my snazilkujeme, ale kdyz sla ovu z vybrakovany strany, tak si moc nefandim, test delat nebudu, cekam mrchu o velikonocnim vikendu a jedeme na slovensko, takze se nehodlam vzrusovat testenim. bylo by to sice super, kdyby vajicko zabloudilo do sousedniho vejcovodu, ale jak rikam, necham to nahode... jinak prace ted nad hlavu, tak se moc neozyvam :(

pettrraa
24. bře 2010

Zuzi dobrý vtip 😀 😀
Ele tak uvidíš třeba zrovna když si myslíš že to neyšlo to vyjde moc bych ti to přála 😉

kalimero11
25. bře 2010

Ahoj holky 🙂 ,
jdu se rozloučit. 😉
Dnes jsem byla na kontrole, prcek dorostl na 4kg a má mírně zrychlený tep, tak už padl termín plánované indukce. 😉 Už si mě chtěli v porodce nechat, ale byla jsem bez tašky. 😀 Takže mě pustili domů, mám vzít tašku a rozloučit se s rodinkou a dnes ve 14hod nástup do porodky. Indukce asi až zítra, uvidí se však dle záznamu srdíčka malého. Tak se tu opatrujte a držte mi pěsti, ať je vše Ok. Po návratu domů se ozvu. 😉 Papá

zuzka.o
25. bře 2010

KALI....mooooooooc ti budu držet paluchy, pěsti, zkrátka všechno, dvojčátka se připojují..... ať to všechno s Marečkem zvládnete. Už se moc těším na fotečky malého. DRŽ SEEEEEEE 🙂 🙂 🙂

dennisa
25. bře 2010

Ahoj holky!
Zrovna jsem přijela domů z nemocnice 🙂 A co to čtu, Kali nabrala opačnej směr. Tak to držííím palce, ať všechno dobře dopadne a budu se těšit na fotky malýho 🙂 😉

Já jsem ráda, že jsem doma, zákrok v pohodě, narkóza cca 20 minut, ani jsem pak nespala a za 3hod.jsem šla už do sprchy. Jen jsem malinko krvácela a bolelo trochu břicho, ale to všechno do večera ustalo a teď se cítím skvěle. Tak si pár dní odpočinu doma, do práce jdu až ve středu, tak to nemá chybu 😅

Do zprávy mi napsali, že děloha normální, žádný patologický útvary ani polypy, prostě naprosto OK 🙂

kalimero11
25. bře 2010

Zuzi, Deni - díky. 🙂 Také se těším, až prďolu 🙂 uvidím. 😀

Denni, to je super, že se vše jeví Ok. Tak ať Tě nic nebolí, hezky a brzo se bolístka zahojí a než půjdeš do práce, to snad už stihnu dodat i foto. 😉

Zuzi, Ty se ještě drž vcelku, ať také mohu sledovat Tvůj odjezd do porodky. 😀

zuzka.o
25. bře 2010

DENNI....vítej, to je skvělé, jak jsi to zvládla. A bezva výsledky, takže další krůček k miminku. Kdy máš jít do CARU na další domluvu? Už aby jsi šla na umělé.

KALI....rozkaz, šéfe! Vydržím i kdybych měla pojít. Nebuj, musím to doklepat do konce dubna, aby se mimísci dopekli.

dennisa
25. bře 2010

Kali, ty nám tu rodíš skoro on line 😅 Tak to zvládni, ještě jednou držím palce!!! 😉

Zuzi, teď počkám na MS, až to dostanu pojedu do Gennetu na krev na hormonální profil a objednám se na další konzultaci.
Pak už se to bude hýbat. Teď se můj život řídí cykly, takže to neuspěcháme. Jedu od MS k MS 😅

zuzka.o
25. bře 2010

DENNI.... tak to fakt nejde uspěchat. Já jsem strašnej nedočkavec, už bych tě zítra hnala na odběry vajíček a po víkendu na transfer 😅 😉

ELE....třeba se stane zázrak a vyjde to i z té vybrakované strany. Naděje umírá poslední.
To si teda užiješ-mrcha a ještě s ní cestovat. Ať se ti na Slovensku líbí.
A v práci to taky nepřeháněj 😉

zuzka.o
25. bře 2010

http://mojzovi.rajce.idnes.cz/konik/#P3240001.JPG

jak pokračujeme s rekonsrukcí 😉