Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucbra06
8. črc 2009

Ahojky ,krásný ránko 🙂
Tak zuzka určitě jsi to ještě nedosatala že mám pravdu 🙂
Mar už ti naskočil 40týden 😵 😵 to je paráda.ještě že nejsou tropi 😝
Já rodila v květnu a nohy jako konve.

zuzka.o
8. črc 2009

Nazdáááár 🙂

Hm, tak se musim "pochlubit", dělala jsem ráno ten test a byl negativní, takže zase nic!!!!! ☹((((
No a manža mi oznámil, že asi bude muset na 2týdny na Moravu.... no a zrovna v tý době budu mít polodný dny, takže zase nic!!!! Ach jo! To je hnus! Chce se mi normálka regulerně bulet, snad si nevyplavim čočky. Takže jestli to vůbec do Vánoc stihneme.....
No a další testovníní vidím až na 30.8., dřív ne, takže jsem fakt vyřízená!!!!!!! Už mi to nebaví!

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mar26
8. črc 2009

Ahoj holky,

lucbra no jo 40tt ...to vypadá úplně děsivě 😀
Naštěstí vůbec neotékám,tak že mi ani ty vedra nevadí.

zuzko a kolikátý DPO jsi? Třeba zrovna příští měsíc bude ovu ze špatné strany,tak se nic moc dít nebude...nebo si vem dovču a vyraž na dva dny za manžou 😉

zuzka.o
8. črc 2009

Ovu byla 12-14DC, takže dneska jsem 28DC a mrcha se asi hlásí, odpo určo dorazí.15-17DPO, to už by se na testu // oabjevily.

Vzít si dovču nemůžu. Musím být v cestovce, mám sezonu, tak se hodí každý prodaný zájezdíček. Takže to je baznadějný. Manža ještě zkusí vedení přemluvit, aby nemusel jet, ale nevidí to dobře.

Já mám prostě pořád pocit, že mi při laparce něco zkazili. Je divný, že poprvý jsem otěhotněla okamžitě a teď nic! Od 22.3. je to už dlouhá doba.

mar26
8. črc 2009

zuzko nemyslím si,že by něco pokazili,ale ona i ta psychika dělá svoje ☹
Posílám pohlazení a sílu na další měsíc 😵,neboj se, určitě se brzy zadaří

zuzka.o
8. črc 2009

Mar mooooc díky 😵 😵 😵
Máš pravdu, jsem docela psychicky na dně a to mimi určitě nepočneme. Musím se hodit do pohody, ale nějak to nejde..... 😢

seb
8. črc 2009

ahoj holky,
zuzko, to mě mrzí, že na testíku nejsou //, ani nevíš jak ☹ , ale nesmíš to vzdávat, není to od konce března zas tak dlouho, tak neztrácej naději, dočkáš se určitě neboj 😉 a kdo ví, třeba se ti příští měsíc šoupne ovu a zrovna se to povede, když s tím nebudeš počítat 😲

jarka09
8. črc 2009

Zuzko, to jsou děsný stavy, já vím, ale musíme to zvládat. Vždyť psychika může ovlivnit otěhotnění až z 85%, to je síla! Určitě je vše v pořádku, jen tím, jak na to pořád myslíme a urputně se snažíme, tak zrovna se to prostě jak na potvoru nedaří, ale určitě to půjde, neboj, do Vánoc času dost, neházej flintu do žita!

zuzka.o
8. črc 2009

Jarko... na 85%???? Ty mě děsíš! No, tak to jen tak těhule nebudu. Dost jsem se na to upnula a nejde mi tu myšlenku na mimi opustit. Musím si najít jinou aktivitu.

Teď jsem mluvila s kamarádkou a ta se snažila rok a půl a když na to přestala myslet, tak do 2měsíců otěhotněla.

Dneska jsem tak pesimisticky naladěná..... musím se vzchopit a jít dál!

jarka09
8. črc 2009

Já mám Zuzko taky nějakou depresi, no, blíží se mi taky termín MS, do toho pořád ta voda, deště - už mě to taky štve, no, asi je nějaká blbá konstelace hvězd. Asi si fakt budeme muset najít nějaké činnosti, abysme na to nemysleli. Ale to bych musela asi chodit na hypnózy 😒 Stavíme barák, jsme rozlítaní, na nic není čas, domů se vracíme pozdě večer, domácnost absolutně nestíhám, ale myslet na otěhotnění, to si čas vždycky najdu, tak nevím, jak to udělat... 🙄

zuzka.o
8. črc 2009

JJ, Jarko, přesně tak. Mám spoustu práce, koníčky, ale čas myslet na mimi mám pořád! Hm, tak zkusíme tu Hypnózu, ne? 😀
Teď mi holčina poradila, že jí k otěhu pomohlo tohle:

http://www.nadeje-byliny.eu/Vyluhy-z-pupenu/284...

jarka09
8. črc 2009

Já si teď koupila ten kontryhelový čaj, tak jak začne MS, tak ho začnu pít 😉

zuzka.o
8. črc 2009

Jdu do něj taky. Kde se to kupuje? V lékárně?

jarka09
8. črc 2009

Já ho koupila v prodejně zdravý výživy, měli tam různý bylinkový čaje.

zuzka.o
8. črc 2009

Tak hned dneska tam letim a to by nebylo, aby nebylo! 😉

seb
8. črc 2009

držím vám palce holky 😉
a na tý psychice sice možná něco bude, ale upřímně, kdo kdo tady na koňovi na to nemyslí a kolik je tu těhulí 😉

mar26
8. črc 2009

já myslím,že to není o tom "na to nemyslet", ale prostě nějak v pohodě, jako když to teď vyjde super,když ne,vyjde to další měsíc...to je tak psychika.
Samozřejmě každý,kdo se rozhodne,že chce miminko na to myslí,to snad ani jinak nejde 😀

jarka09
8. črc 2009

Přesně tak, myslíme na to všechny, ale jde o to, myslet na to pozitivně a být celkově tak v pohodě. Já právě pořád řeším, že když se to najednou nepovedlo hned, tak že je určitě někde problém a to už si to pak celý rozjedu a hned jsem v naprosté depresi... 😒

dennisa
8. črc 2009

Ahoj holky.
Jdu Vám napsat, že se tu teď nějaký čas nebudu ukazovat.....
Zrovna jsem se vrátila z nemocnice ☹ V neděli v noci jsme jeli na pohotovost a už si mě tam nechali. Bylo to jak přes kopírák stejný s lednem. HCG pozitivní a na UTZ nic. Myslela jsem si, že se se mnou propadla místnost, že doktorova neslyším, co říká, že je prostě po mě.
Každý den UTZ a odběry HCG, dneska to ráno kleslo, tak mě pustili s tím, že v pondělí tam pojedu na odběr a že se asi jedná o spontánní potrat, ale ještě nevylučují mimoděložní ☹ ☹ ☹
Hodně krvácím a nemám bolesti a HCG třetí den klesá, takže se modlím, aby to byl aspoň "normální" potrat.
Ale je mi strašně, určitě vám nemusím vykládat, jak se cítím. Probrečela jsem moře slz. Nekonečný čekání v nemocnici a neuvěřitelný nervy. Nevím, jestli najdu zase sílu za čas zkoušet dítě, teď mi doporučují zase půl roku pauzu, ať to dopadne jakkoliv.
Holky, ať se Vám daří, mějte se dobře a já až se dám do kupy a všechno se mi srovná v hlavě, tak za Váma zase budu chodit čerpat sílu. Teď potřebuju vypnout od všeho, nezlobte se na mě....

mar26
8. črc 2009

denni za tohle se nikdo nemůže na tebe zlobit...moc mě to mrzí...co na to napsat, snad jen,že to chce čas...i když je to blbá fráze,ale je to opravdu nejlepší lék. Určitě pak najdeš sílu a budeš zase věřit,že se to povede a dobře dopadne. Posílám pohlazení a myslím na tebe. A budeme se těšit,že jednou přijdeš s krásnými // na testíku a fotečkou z utz.

seb
8. črc 2009

ahoj dennisko, to je mi moc líto, ale prosím tě nevzdávej to, kolik jsi měla to hcg ? Mě se stalo to samé !!! Otěhotněla jsem v dubnu a hcg mi pak brali dvakrát, ale naštěstí jsem se rozkrvácela a odešlo to tím pádem samo, když ti hcg klesá, tak si myslím, že to mimoděložní už nebude a to je to hlavní !!! můžete se snažit dál, protože pořád máš jeden vejcovod. Já na tom byla stejně, cítila jsem se v tu chvíli v koncích a za dva měsíce jsem byla těhu znova a musím to zaklepat zatím je to ok, takže držím palečky, jen trochu nechápu ten půl rok, já bych se na to vykašlala, počkala bych měsíc (to stejně bude asi na řadě ten vejcovod co nemáš) a další měsíc bych se už nebránila

andree01
8. črc 2009

Ahoj holky.
Denisko, tak to je zprava, kterou zadna z nas necekala. hned jsem si vzpomnela na tu tvou dr, ktera te chtela videt az toho 15.7. to je fakt kr..., bych ji s chuti neco rekla. Ale vypada to, ze to je snad " jen" potrat. pokud ano, tak na druhou stranu vis, ze druhy vejcovod mas pruchodny... a to je urcite aspon jedna dobra zprava.
ja se po tom svem mimoni aspon uklidnovala, ze vime s manzelem ze jsme oba plodni... tak ty ted dokonce muzes vedet, ze tvuj druhy vejcovod je pruchodny...bohuzel tu cestu k miminku mame trochu trnitou...ale ono to vyjde, uvidis. Hlavne se ted dej co nejrychleji do kupy, budeme na tebe myslet a cekat, az se zase ukazes mezi nama... 😉

zuzka.o
8. črc 2009

DENNIIIIII...... ježiš!!!! Mám husinu a chce se mi bulet. Je mi to tak líto!!!!! Opravdu moc. Moc na tebe budu myslet, vždyť tohle přece není možný.... snad to bude "jenom" ten potrat a nebude to mimoděložní. Držím všechno co mám, ať je ti už dobře.
A je jasný, že sem teď nějakou dobu nebudeš za náma chodit, vůbec se za to neomlouvej, my všechny to tady chápeme, kdo jiný by to měl pochopit než my, které jsme si tím už prošly. na tvém místě bych se zachovala stejně.
Jen na nás prosím nezapomeň a až ti bude líp, najukni, rádi tě tady uvidíme 😵 😵 😵

Jsi statečná holky, která to všechno zvládne a do budoucna budeš určitě skvělá máma, která si svého štěstí v podobě miminka bude neskutečně vážit 😵

DRŽ SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dennisa
8. črc 2009

Holčinky, moc Vám děkuju. Já Vám dám vědět v pondělí, jak dopadne krev. Teda pokud si mě tam nenechají...Na pokoji jsem byla s holkou a jsme na tom v podstatě úplně stejně, tak jsme se podporovaly a moc mně tam pomáhala, taky jde v pondělí na krev, tak snad obě dopadneme dobře.
Jen ještě to HCG. V pondělí bylo 171, včera 95 a dneska 75.
Andree, to máš pravdu, já jsem se dneska ptala paní doktorky v nemocnici a ona říkala, že pokud se prokáže "normální" potrat, že pak by byl ten zbývající vejcovod průchodný. Ale důrazně mě upozorňovala, že mi nějaký čas opravdu nedoporučuje znova otěhotnět, aspoň do konce roku ☹

zuzka.o
8. črc 2009

Denni: určitě dej vědět, jak to hcg klesá. No a ono opravdu bude lepší nechat tomu volný průběh. Pár měsíců si dej oddech a až se na to budeš cítit, tak začni na mimi pracovat. Ono ti tělo řekne, jestli už je připravený. A je moc dobře, žes tam v nemocnici měla parťačku, ve dvou se to táhne líp. A být tam sama by bylo v týhle situaci to nejhorší.

lucbra06
8. črc 2009

Deni četla jsem si to už odpo,ale teprv jsem ti schopna něco napsat,holky ti tu napsali asi tak co bych ti taky napsala.Věřim jaká to musí být bolest,ale bud prosím silná.Moc na tebe myslim,at se aspon brzy z toho všeho dostaneš.

jarka09
9. črc 2009

Deni, myslím, že ani slovama nedokážeme vyjádřit tu opravdovou lítost...Myslím na tebe a v duchu se modlím, ať máš hodně síly a ať se tobě i nám všem podobné prožitky už nikdy neopakují....

larri
9. črc 2009

Ahoj holky,omlouvam se,ze vam tady lezu,ale potrebuji poradit.
Chtela bych se zeptat,v kterem tt se da poznat mimodelozni.Jsem po ivf,ale protoze hcg jde nahoru jenom malinko,jsem sledovana kvuli mimodeloznimu.Na utz neni nic poznat,takze chodim na kontroly utz a na krev.
14dni po ET jsem zacala spinit a krvacet,tak jsem to brala za ukoncene.Jenomze 5dni jsem zvracela,tak jsem si udelala test,ktery byl pozitivni a dalsi tri.Hcg bylo 147,pak 244.
Na utz nic nebylo videt,tak dalsi krev a hcg 63.Cekalo se,jestli se to vstreba samo nebo mne budou muset vycistit.Pri odberu se hcg zvedlo na 121 a v utery na 206.Je to malo,takze dalsi kontrola a krev.

Jsem uz z toho zoufala,protoze jsem si to uz nekolikrat obrecela a porad nevim co se deje.Ted bych mela byt v 5tt,tak by mne zajimalo,jak dlouho to muze jeste trvat,nez se to pozna.Nemam bolesti,dlouho jsem spinila nebo krvacela,ale ted mam klid.Jedine,ze mi je ted casto nevolno a bolesti v krizi.Jinak se citim v poho,akorat ta psychika...

Moc a moc dekuji,snad mi nektera z vas poradi.

halpa
9. črc 2009

Deni - hlavně se vykašli na blbé kecy doktorů v nemocnici o tom, že nemáš znovu otěhotnět, právě naopak. Říká se, že po abortu je děloha "pohnojená", což ti seb bohužel (pro ni teď už bohudík) může potvrdit. Pokud nemáš zdravotní problém a psychicky se na to budeš cítit, tak v žádném případě nic nevzdávej. Drž se.

Zuzi - já poprvé otěhotněla po třech menstruacích, podruhé až po 10 měsících a to jen proto, že jsem měla atb a věděla jsem, že se nemůžeme snažit a ejhle, Ondrášek si cestu našel, i když bylo za ten měsíc víc sexu v televizi než u nás v ložnici. 🙂 Psychika je potvora, nenech ji vyhrát a bojuj.

halpa
9. črc 2009

larri - IP