Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

aguaverde
16. lis 2017

@beruska1889 já půl roku po mimoděložním prodělala samovolný potrat .... takže jsme to vzdali, že nám není to třetí souzeno a hle Theo si nějak cestu našel (naprosto mimo ovulací 😂😂😂😂)

beruska1889
16. lis 2017

@aguaverde tak to je krásné 😉 je vidět, že příroda je mocná 🙂 my už se snažíme 3 roky, prcka nemáme ani jednoho, tak to víš, je to dlouhé... ☹

aguaverde
16. lis 2017

@beruska1889 já ti rozumím.... o první jsme se snažili 2roky (a to jsem byla mladá ).... o druhou "jen" 15měs s jedním potratem..... a o třetí jsme se snažili čtvrt roku když se povedlo, bohužel mimoděložně, pak za půl roku potrat....ještě jsme se chvíli snažili, pak to vzdali a kluk ušatej si nás našel sám 😃 takže rozumím,že každý měsíc snažení je na palici....jo a všechny tři děti jsou z "usmiřovacího" sexu 😂😂😂😂 takže pohádat, pár dní se spolu nebavit a pak na to vlítnout 😂😂😂😂

beruska1889
16. lis 2017

@aguaverde teda, taky toho máš za sebou už dost nepěkného a hromadu čekání ☹ ale hlavně že ses nakonec dočkala 😉 no my se doma moc nehádáme 😀 😀 😀 ale tak zkusím něco vymyslet.... 😉 🙂

janina419
16. lis 2017

@carmenz dekuji moc k dr jsem nesla nakonec budu tedy mazat a uvidime

leontynkar
18. lis 2017

Dobry vecer. Jsem po MT 7/17 a dnes ráno na TT a12 DPO 🤔 je to 25jednotkovej test 🙈

hanny1994
18. lis 2017

V březnu 1015 mi vzaly i vejcocovod z důvodu mimodelozniho těhotenství :( mesic jsme si dali pauzu a potom jsem začala delat ovulacni testy a pit kontryhel a 6 cervence jsem našla //❤ a ted je naší holčičce 20 mesicu

elca77
18. lis 2017

@leontynkar
Vypadá to na slabého 👻💟

janina419
18. lis 2017

@leontynkar je tam duch

leontynkar
19. lis 2017

@elca77
@janina419 holkyyyy, dnes je celkem pěkný. Zitra mam nedostat MS. Ale tohle je ted test s citlivosti 10j

janina419
19. lis 2017

@leontynkar gratuluji je tam super moc ti to preju holky mate nekdo zkusenost po mimodeloznim ze uz partner nechtel? Jsem z toho hrozne smutna

leontynkar
19. lis 2017

@janina419 jsi hodna. Snad bude vse v poradku. My jsme chtěli dvě děti. Dceru mame. MT bylo moje druhé těhotenství. Druhé dite bychom chtěli oba. Partner uz nechce? Vy mate 3 děti?

janina419
19. lis 2017

@leontynkar no my chteli jeste spolecne deti jinak mam tri a on chtel ale ted mi rekl ze uz nebude znovu riskovat ze uz nechce a ze bez antikoncepce se mnou nic mit nebude hrozne mi to ublizilo jako kdybych za to mohla ze to takto dopadlo uz potreti to nedopadlo uz nevim jak dal hrozne to boli😢 u tebe bude vse v poradku uz

leontynkar
19. lis 2017

Treba ho to přejde. I kdyz samozřejmě chapu, ze to bolí. Ale chlapi nekdy potřebují vic času. Zkuste si o tom jeste promluvit.

janina419
20. lis 2017

@leontynkar no treba ho to prejde ale moc tomu neverim zatim o tom mluvit nebudem nechame tomu cas

elca77
20. lis 2017

@leontynkar
Sice je to jiný test, ale je proužek silnější ❤
Taky jsem měla pozitivní ještě před očekávanou MS

leontynkar
20. lis 2017

@janina419 snad najdete řešení vyhovující oběma 🙂

@elca77 dnes jsem zkusila ten předchozí a taky mamatest ❤️ A další az ve středu 😇

janina419
20. lis 2017

@leontynkar myslim ze je to jasne pritel urcite nechce my meli sex vcera nejak to prislo a pritel ze mu to ujelo tak ted nevim jestli je mozne otehotnet?

leontynkar
20. lis 2017

@janina419 záleží v jaké fázi cyklu jsi ;) ale ono je prakticky možné otěhotnět kdykoli, co jsem tak pročítala 🙂

janina419
20. lis 2017

@leontynkar no to prave nevim v jake fazi jsem tak nevim co ted

leontynkar
20. lis 2017

@janina419 aha. No nevím jak pomoct... Ale jsou 2 varianty - buď postinor nebo to nechat být. To už je na domluvě vás dvou

janina419
20. lis 2017

@leontynkar no jasne dekuji riskovat to nechci kdyz mimi uz nechce a s postinorem je to jak nemas zkusenosti?

leontynkar
20. lis 2017

@janina419 je volne prodejny. Užití do 72h po styku. Čím driv, tim lip. Ale stejne bych cca za 2-3 tydny udělala tehotensky test. Pro úplnou jistotu.

janina419
20. lis 2017

@leontynkar zkusim si ho zitra koupit a snad to bude dobry dekuji za radu cetla jsem jeste ze ella one je neco podobneho

leontynkar
20. lis 2017

@janina419 jo, escapelle se to jmenuje myslim. Tak uvidis nu. Dobrou 🙂

janina419
20. lis 2017

@leontynkar dobrou dekuji zeptam se v lekarne

janina419
21. lis 2017

@leontynkar dekuji vzala jsem si dnes ella one a uvidime po menses co na to pritel ale asi z toho nic nebude

janina419
23. lis 2017

@leontynkar ahoj tak co testy jak to dopadlo myslim na tebe kazdy den

leontynkar
23. lis 2017

@janina419 AHoj, děkuju moc. Testy sílí, za 2 týdny jdu na kontrolu 🙂 Snad bude vše v pořádku 🙂

jajinka007
24. lis 2017

@leontynkar ahoj, hypotéku nám dají. Rozhodli jsme se, že začneme po něčem koukat až na jaře. Mám teď 8 dní do MS, mám větší prsa a poslední tři měsíce se mi dělala cysta v prsu, to teď se mi neudělala, tak doufám, že by se to mohlo povést, ale už tomu moc nevěřím 🙂