Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
24. dub 2007

a navic, je mi to uplne fuk, ze 😎

zuzan
autor
24. dub 2007

Přesně tak 🙂 Holky, mějte se všechny krásně, ahojky 😀

lucikpetik
24. dub 2007

tak zase zitra ahoj 😉

ivusa1
24. dub 2007

Ahojky.
Tak MS pořád nic, a test jsem ráno dělala a také nic. Hrůza. Už mě to začíná štvát. Taky je mi špatně jako tobě luciku, je to asi opravdu vsugerovaný. Hrozně se bojím aby to zas nebylo mimoděložní těhu. Bylo to taky pořád negativní, MS nikde, pak najednou slabě pozitivní a takhle jsem dopadla 😖
Manžel dělá že je v pohodě, ale poznám že je taky napnutý jak to dopadne.
Hrůza. Už bych chtěla mít taky jednou normálně pozitivní test nebo MS, tohle je fakt k zbláznění.
Držím vám palce holky ať vám to vyjde!!!
Pa zítra zase napíšu jestli už MS dorazila. Další test udělám nejdřív o víkendu, jsem pak moc smutná.
Jak se máte vy? Venku je krásně že jo?
Pa Ivuška

maova
24. dub 2007

Ahoj holky, to je hrůza, jak se sem dostanu tak málo. Ani nevím, kde začít.
Pořád čekám, která z vás ohlásí první // 😉 Všechny pořád čekáte MS a ona nikde, tak posílám hooodně štěstí, aby to vyšlo.

blani, s tím měřením teploty jsem na tom stejně. Taky jsem začala tak nějak pro klid, že je všechno jak má být. Říkala jsem si, budu měřit dva měsíce, teď jsem přidala třetí a už si říkám, že budu pokračovat i dál. Je fajn vědět, kdy má MS přijít. Mám jí v rozmezí 23 až 27 dnů, tak podle teplot už poznám, jak bude zrovna dlouhá 🙂

A hlásím, že bulka je pryč 🙂 A už mě nic nebolí, ani nepobolívá břicho 🙂

ivusa1
24. dub 2007

Maovo jsem ráda, že jsi v pořádku. A držím palce aby vám to brzo vyšlo. 🙂

maova
24. dub 2007

ivus, děkuju, to já tobě taky 🙂 Držíme si palce všechny navzájem a já vždycky zvědavě odpoledne nakukuju, jestli už má někdo // 🙂 Tak doufám, že některá brzy začnete 😉

maova
24. dub 2007

A ještě vám musím napsat, že u nás včera byla na návštěvě ta těhotná kamarádka, je ve 13 týdnu a už má krásný malý bříško a moooc jí to slušelo. Nejdřív jsem se bála, že když jí uvidím, tak mi to bude líto a tak jsem o tom přemýšlela, ale když tam pak byla, tak mi to vůbec nepřišlo a spíš jsem se na ní nemohla vynadívat 😵 Teda přiznávám, že mě to pak trochu vzalo a špatně jsem spala, ale to je asi normální.

zuzan
autor
25. dub 2007

Dobré ráno všem 🙂, tak já hlásím, že pořád nic 🙂
Marti, tak to jsem moc ráda, že už jsi úplně zdravá a vůbec nic tě nebolí🙂 A s tou těhotnou kamarádkou-taky se dočkáš a mám takový tušení, že to bude už hodně brzy 🙂)) Na všechny z nás to štěstíčko čeká - zatím teda schovaný někde za rohem, ale blíží se 🙂 Tenhle měsíc nás pořádně napíná 🙂
Ivuško, tak pevně věřím, že po víkendu se to tu bude hemžit jen samými radostnými zprávičkami (pokud do té doby nepřijde to zklamání, ale musíme doufat) Hlavně pozitivní myšlení 🙂 No jo, jenže mě teď došlo, že mám v pondělí volno, tak se sem dostanu nejdřív ve středu ☹(( Ty jo, to nevím, jak to bez vás vydržím...
Jo jo, oni chlapi často nedávají své pocity najevo, ale taky to v nich je a mají srdíčko, které to prožívá s námi 🙂 Ještě že je máme, ty naše zlatíčka 🙂

blanuleplus
25. dub 2007

Krásné ráno,holčiny 🙂
Luci a Zuzko, strašně mě napínáte. Pomalu jak kdybych na ty čárky čekala já 🙂 Myslím, že váš psychický stav by mohl značit těhotenství. Doteď si pamatuju, jak jsem ležela na posteli, kolem hromada učení a já koukala z okna, jak sněží a jen se přiblble usmívala...snad hodiny 😀

Zuzko, díky za fotečky. To je super, jak to rychle přibývá... a neboj, po druhé se to opakovat nebude. Vždyť problém je pryč. Já a doktoři, to je na dlouhé povídání...před dvěma roky mě přešel na příjmu v nemocnici slepák (pak mi ho stejně vykuchli, protože úplně vyléčit se mi to samozřejmě nepodařilo 😅 ) a asi tři roky zpátky jsem utekla z nemocnice s podezřením na salmonelózu... příklad si ze mě rozhodně neberte 😀

Luci, mi uvažujem nad Hurghadou (Makadi Bay), ale ještě vůbec nevíme...nejdůležitější je pro nás teď vymyslet co nejvhodnější podmínky pro windsurf. Chtěli jsme hotel, kde by byl pokud možno v ceně služeb, ale nějak se nedaří...

Marti, jsem moc ráda, že je ti už líp. Zrovna jsem ráno přemýšlela, zda má cenu poctivě měřit na dovolený...možná to trochu ošidím a budu měřit podle toho, kdy se vzbudím a jen kolem ovulace. Stejně už se ale většinou budím před zvoněním budíku. Já zas včera psala s těhotnou kamarádkou a celej den jsem myslela na to, jak musí být krásné, když už cítí pohyby... Já byla dvakrát těhotná a ještě jsem ani neviděla mimi na UTZ, jen ty dvě // ☹

Ivuš, chápu tě. Já jsem měla před první MS po operaci bolesti dva týdny a pořád jsem lítala na záchod, že už... Teď naopak doufám, že se nám nepodařilo nějakým zázrakem otěhotnět, protože nás čeká dovča a já bych těhotná nejela (už mám strach) a navíc jsem objednaná přes měsíc na jedno vyšetření, kam těhotná nesmím, tak budu MS teď taky nedočkavě vyhlížet...

miiina
25. dub 2007

Ahoj holky, mám takový malý problém. Před měsícem sem prodělala samovolný potrata a byla nem v nemocnici na vyčištění. No a je to asi dva týdny co mě začalo pobolívat v podbříšku na pravé straně.. Takové píchání, ale jen občas, třeba když vstanu ze židle, nebo když kašlu a tak... nevíte co by to mohlo být???Děkuju za radu 🙂

zuzan
autor
25. dub 2007

Krásné ráno, Blani 🙂 Hezky ses rozepsala 🙂 Tvůj vztah k nemocnici je fakt zajímavý, ale naprosto tě chápu, taky mě přepadaly myšlenky utéct na revers a to ve chvíli, kdy mi dr.oznámil, že budeme čekat, jak se to všechno bude vyvíjet dál a to že může trvat třeba měsíc, tak už jsem balila tašku s tím, že měsíc v nemocnici rozhodně strávit nehodlám...Až varování, že krvácení může nastat tak rychle, že bych nemusela dojet, mě na útěku zastavilo (naštěstí něco viděli na ultrazvuku po 3 dnech mého pobytu a po týdnu jsem byla doma 🙂
Holky, potřebovala bych od vás poradit-zítra jdu na masáž ke známé od nás z ulice, ale MS pořád nikde a prý se při masáži stlačují body, které mohou vyvolat potrat a já teď nevím, jestli masáž zrušit, nebo zítra ráno testnout-pro jistotu nebo masérce vysvětlit, jak se věci mají (ale nerada bych,aby se pak někde rozpovídala - ani rodiče neví,že se snažíme o mimi-i když po lednové zkušenosti je jim to asi jasný)...Fakt teď nevím, co udělat...nerada bych něco pokazila...

lucikpetik
25. dub 2007

ahoj holky, musim litat dneska po uradech, pisnu, az se vratim, zatim..pa

zuzan
autor
25. dub 2007

Tak ať dobře pořídíš, Luci 🙂 Měj se fajn a hezké ráno 🙂

zuzan
autor
25. dub 2007

Ahoj miiino, mrzí mě, co máš za sebou, ale myslím, že mimoděložního těhotenství se rozhodně obávat nemusíš. Dva týdny po vyčištění dělohy je brzká doba na jakékoli příznaky dalšího těhotenství. Spíš bych tvé bolesti přikládala zásahu do tvého těla, přece jen se ti v břiše něco dělo a tělo se teď dává dohromady, vydrž ještě nějakou dobu a pokud by bolesti nepřestávaly, zeptej se doktora, ale věřím, že ti odpoví, že jsou to naprosto normální projevy hojení 🙂 A ještě ti přeji hodně štěstí do dalšího snažení a pokusů 🙂

miiina
25. dub 2007

zuzan, děkáju docela si mě uklidnila. Taky sem se bála, jestli to není slepák, ale když sem ležela na pokoji s holčinou a ta měla mimoděložní těhotenstvík tak mi říkala, že jí hrozně bolelo až píchalo v třísle, tak mě to vyděsilo.... doufám že to ustoupí🙂) taky sem se bála, protože sem stále v šestinedělí ale s přítelem spolu už normálně spíme, protože sem nekrvácela ani nic...

zuzan
autor
25. dub 2007

No, ten slepák to samozřejmě nevylučuje, ale nechci tě strašit, nezažila jsem ho, tak ani nevím, jak probíhá...A při mém mimoděložním těhu jsem žádné bolesti neměla, jen jsem krvácela, ale i to se objevilo až 3-4 týdny po oplodnění, takže na to je u tebe opravdu hodně brzy...

lucikpetik
25. dub 2007

ahoj holky, koukam, ze jste se pekne rozepsaly a vitam novou osubku 😀 .
jinak ivus musim souhlasit s tebou co tady pises, jako kdybych to napsala sama..jak zatim porad nic...ale uz to asi prijde dneska, zacinam mit nejaky hnusny vytok, boli me v zadech a jsem hrozne protivna, takze priznaky jsou tady, takze MS tu bude co nevidet...
ach jo...tak alespon tobe ivus drzim palce...

lucikpetik
25. dub 2007

blani a v Hurgade jsme byli v Makadi Bay, doporucuji, jsi dal od centra, takze tam neni takovy kraval a ruch, navic je to blizko dojet hotelovym autobusem do mesta a je to krasne misto...a hotel uz mate vybrany?

zuzan
autor
25. dub 2007

Luci, to je mi líto, ale i těhu se může projevovat výtokem, který znamená zahňizďování embrya, tak to ještě nevzdávej...Držím pěstičky, ať to přejde a ta naděje ještě nezhasíná...

lucikpetik
25. dub 2007

zuzi dekuji za podporu, ale myslim, ze tento mesic uz je to zbytecne...
tak budeme cekat co ivus a co ty??? 😀

maova
25. dub 2007

Ahoj holky, jsem zase tady 🙂
vítám tady miinu a souhlasím s holkama, spíš to bude tím hojením, protože přece jenom nějaký zásah do těla to byl a je to dost krátká doba. Taky jsme to tady s holkama probíraly, že nějaké píchání v břiše, teď občas máme, takže držím palce, aby to tak opravdu bylo a nic to nebylo. A v dalším snažení hodně úspěchů 🙂

Blani, taky si vždycky úplně představuju, jak to musí být krásné v sobě cítit miminko. Ale dočkáme se 🙂

Zuzko, s tou masáží .... asi bych si ráno udělala test, tím nic nezkazíš a kdyby byl negativní, tak bych na masáž šla, ale pro jistotu bych jí to řekla, třeba by něco vynechala. Já když jsem se s masérkou o tom minule bavila, tak jsem se ptala, co všechno by se mohlo stát a ona říkala, že to není jistý, že by se třeba nemuselo stát vůbec nic, ale nějaké riziko tak určitě bude. Hlavně se pak nesmí chodit asi když už jsi dýl těhotná, prý nějaké tyhle hmaty vyvolávají porod. A jestli nechceš, aby to ostatní věděli, tak to masérce řekni a snad to nebude vykládat dál 😉

Luci, dokud MS nepřišla, tak není nic ztraceno 🙂 Třeba právě ten výtok značí, že se děje něco jiného 😉

Pořád vám všem držím moc palce, ať vidíte co nejdřív //, když tak dlouho čekáte. Brzy se k vám přidám, MS čekám asi v sobotu nebo neděli 😉

maova
25. dub 2007

Ještě mě holky napadlo, měly jste nějaké příznaky, když jste byly těhotné. Třeba ještě, než vás napadlo si udělat test?

lucikpetik
25. dub 2007

tak holky a je to v prd...krava, husa, potvora, mrcha MS je tu 😒 😠

lucikpetik
25. dub 2007

drzim palce ostatnim at MS nedorazi, alespon vam...moc na vas myslim

a marti ty priznaky, ja mela, v bauhausu jsem se vybulila na hliny, jak mi zabylo spatne a fakt me bolely prsa, a bylo mi dost zle v prubehu dne...

zuzan
autor
26. dub 2007

Dobré ráno všem...Luci je mi to lito...i me nadeje pro tento mesic dnesnim ranem definitivne vyhasly...Musim to nejak vydychat ☹

zuzan
autor
26. dub 2007

Marti, příznaky jsem neměla naprosto žádné...jen takový nespecifické, jako je nadýmání a únavu, ale vzhledem k tomu, že bych spala pořád, tak z toho se nedá nic usuzovat... Ty jsi nějaké měla?

blanuleplus
26. dub 2007

Ach jo, holky... ☹ Já už se tak těšila... Takže až příští měsíc všechny společně, jo? 😉
Marti, mně bylo špatně snad už od pátého dne po oplození. Takže jsem to poznala dřív, než testy z krve. "Ranní nevolnosti" mi začínaly tak v 17 a přestávaly nejdřív v 10. Nic jsem nemohla jíst, sladký jsem nechtěla ani vidět... Plus jsem byla neuvěřitelně v pohodě, přestože jsem skoro vůbec nespala, jak mi bylo v noci špatně a taky mě jeden týden strašně bolely nohy...
Luci, my nemáme vybraný ještě vůbec nic 🙂 Zatím řešíme variantu levnější hotel + vézt si svojí výbavu na windsurf (to znamená koupit ještě jedno prkno) nebo sehnat zájezd, kde bude půjčování v ceně.

zuzan
autor
26. dub 2007

Blani, beru tě za slovo-příští měsíc všechny se //, nebo radši se ///, ať je jistota 😀 😀 😀

lucikpetik
26. dub 2007

holky pristi mesic jeste neni leto, tak co to tady čárkujete... 😀 ???