Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
30. bře 2007

ivi ten pejsek, co ho mas v profilu se ti libi, nebo takoveho mate? 😉

blanuleplus
30. bře 2007

Jaký vám brali vejcovod? Mně pravý. Myslím, že to bylo opakovanými slepáky... Už od 13 mě tak jednou, dvakrát do roka zlobil. No a před 2 lety šel ven, protože už nešel "přemluvit".

blanuleplus
30. bře 2007

No, mě to kvůli babičče taky moc mrzí. Není na tom plně nejlíp zdravotně a moc si přála, aby se miminka dočkala... A taky jí vždycky naslibuju a pak nic... ☹

lucikpetik
30. bře 2007

me vzali taky pravy vejcovod...a mohli mi k tomu pribrat i slepak, a mela bych klid...

blanuleplus
30. bře 2007

A měla jsi se slepákem někdy problémy? Oni si chirurgové gyndaři a normální neradi šahají do revírů... 🙂 Hlavně ti gyndaři nejsou takoví řezníci. Normální chirurg většinou kuchá, aniž by se snažil něco zachránit. To na gyndě je jasný, že kdyby ten vejcovod vzít nemuseli, tak to neudělají.

lucikpetik
30. bře 2007

no nevim, uz me pred tim tehotenstvim popichavalo, tak si mysli, ze je to slepak...
no mi teda rikali, ze dneska uz ty vejcovody vetsinou berou cele, ze se tam pak delaji srusty, tak je to tak lepsi..

blanuleplus
30. bře 2007

Určitě je to lepší. Navíc prohlídli druhou stranu, takže to snad už bude dobrý...

lucikpetik
30. bře 2007

jasne, musi!!!! 😉

ivusa1
30. bře 2007

holky mě brali taky pravý, asi je to nějaký zakletý, slepák jsem nikdy neměla. Ten pejsek je náš, máme ho od června, teď v květnu mu bude rok🙂Taky mi snad prohlídli druhou stranu, tak to bude v pohodě. Dnes mě po vyndavání stehů nějak rozbolelo břicho, tak snad to bude v pohodě. Byla sem se projít, tak to asi bude tím, co myslíte?

maova
30. bře 2007

Teda vy jste toho napovídaly za to odpoledne 😉 S kamarádkou to bylo takový zvláštní, vídáme se teď málo a bylo by to na delší povídání, ale vážně nic moc. Tak jsem pak byla u babičky a teď ještě u rodičů, tak to bylo mnohem lepší 🙂
Mě braly taky pravý vejcovod a slepák jsem taky nikdy neměla.
ivus, možná to bylo tou procházkou, dávej na sebe teď radši nějakou dobu pozor a moc to s žádnou zátěží nepřeháněj. Uvidíš, že tak za měsíc už to bude mnohem lepší.
luci, jak se povedl koláč? 😉
Jinak jak tady čtu vaše příběhy, tak mi taky úplně běhal mráz po zádech ☹ Doufám, že příště bude všechno fajn a taky se těším, až začneme postupně všechny těhotnět 🙂
ivus, já chodím k doktorce v Praze, ale jak už jsem psala, je jich tam víc, tak nevím, jestli by ti to nevadilo a hlavně to mají tak všelijak s pojišťovnama, už jsem jí kvuli tomu dvakrát měnila a někdy se tam i něco platí. No prostě takový zvláštní, ale jinak doktorky i sestry jsou fajn a všechny příjemný a vybavení ordinace taky výborný. Tak ti můžu napsat kontakt, kdybys chtěla.

lucikpetik
31. bře 2007

ivus ja myslim, ze ty stehy te rozbolely z te pröchazky, vzdyt je mas teprve cerstve vytazene...musis se setrit a davat na sebe pozor...
jinak vcera se kamaradce narodil honzik...pres 4 kila, pekny cvalik... 😉
a marto kolac se povedl, delala jsem ten prvni, utopena buchta, tak uvidime, co budou rikat ostatni, co se me tyce, ja snim totiz jakoukoliv buchtu... 😀 😅

maova
31. bře 2007

😀 luci, já se směju, že jsi na ty sladkosti jak já. Zrovna tady snídám koláčky 😀 Tak pak dej vědět jak chutnala ostatním 😉

blanuleplus
31. bře 2007

Ahoj holky. Čekám, až se mi probudí muž a pojedem k našim na nějakou dobrotu k obědu... 😉 Snídala jsem makovej závin 😀

maova
31. bře 2007

Ahoj Blani, další na sladký 😀 To se máte, že jedete na nějakou dobrotu. My dneska budeme mít taky dobrý oběd, budou jahodové knedlíky 😉

blanuleplus
31. bře 2007

Mnam, jahodovy knedliky... 😅 Tak muž už vstal z mrtvých, tak se budu loučit... Užijte si krásný víkend, holčiny 😉

maova
31. bře 2007

Taky si užij hezký víkend a brzo zase přijď 🙂

maova
2. dub 2007

Ahoj holky, doufám, že jste si užily hezky víkend 🙂 Já jsem byla doma, uklízela, vařila, pekla ... 😀 A právě si jdu dát k snídani nutelové šátečky 😀

zuzan
autor
2. dub 2007

Dobré ráno, holky 🙂)) Marti, dobrou chuť 🙂)) Já celou sobotu taky uklízela, vařila, luxovala, vytírala, prala (zkrátka všechno, na co jsem se celý týden vykašlala 🙂)) Odpoledne přijela návštěva, která odjížděla až večer a včera jsme celý den pracovali na stavbě 🙂)) Teda, koukám, že se diskuze pořádně rozjela a hlavně ty pravý vejcovody jsou nějaký zakletý...Je nás tu 5 a všechny na pravé straně!!! Se slepákem jsem taky žádný problémy neměla, tak snad ani nenastanou... A se sladkým...no, tak s tou dietou začnu zas až třeba ode dneška 🙂)) Pekla jsem piškot s pudinkovým krémem a šlehačkou a během hodiny byl pryč celý plech 🙂)) Luci, případ tvé sestřenice mě moc mrzí...asi je každý slovo zbytečný, je mi to líto...Příště už bude všechno v pořádku a babičky kolem sebe budou mít tolik vnoučat, že je asi nebudou stíhat všechny vnímat...

maova
2. dub 2007

Na tu sestřenici jsem taky nereagovala, ale taky mi to je i za vás líto. I za babičku, která se tak těšila. Bohužel takhle doba je nějaká divná a stává se to moc často ☹
zuzi a co jsi nakonec vařila? 😉

zuzan
autor
2. dub 2007

Vařila jsem tu osvědčenou čínu, ale návštěva, která měla přijet na oběd, se "zpozdila", přijela v 5 hod. odpoledne, takže z toho byla nakonec večeře 🙂)) Holky, vedete si menstruační kalendář? Po mě to chce ten můj nový gynekolog, ke kterému jsem přešla. Je nutné tam uvádět i pohl.styky? Já nevím, přijde mi to dost hodně osobní, ale zas na druhou stranu pokud to po mě chce dr., kteremu jde o to, aby se nám zadařilo, pro něj mohou být ty informace podstatné... Jediný, co mi řekl, bylo to, abych mu zatím vedla menstruační kalendář, tak nevím, jestli evidovat jen menstruaci, nebo opravdu úplně všechno... Máte s tím nějaké zkušenosti???

maova
2. dub 2007

Po mě to dřív doktorka chtěla taky, ale bylo to, když jsem brala antikoncepci a nějak mi nevyhovovala, že jsem hodně špinila, tak aby to přesně viděla. Ale to jí stačilo opravdu zaznamenat MS a to špinění. Tak být tebou zavedu si dva, jeden pro doktora, kde bude psát jenom MS a jeden pro sebe. Pak mu ukážeš ten jeden a uvidíš jestli bude spokojený a kdyby toho chtěl víc, tak to budeš mít taky 😉

zuzan
autor
2. dub 2007

Vidíš, to je super nápad 🙂)) To mě nenapadlo 🙂)) A jak sis užila víkend ty? Dneska je krásně, tak odpoledne asi ještě umyju okna 🙂))

maova
2. dub 2007

Já tak nějak normálně, protože manžel chodil na noční, tak jsem vždycky dopoledne uvařila, aby až vstane, měl nachystaný jídlo, pak jsme byli chvíli spolu a zase šel do práce. A já jsem taky trochu poklízela a prostě takový ty domácí práce 😉 A příští týden má manžel zase denní, na všechny tři dny volna 😢 Tak musím něco vymyslet. Četla jsem někde, že je snad na Pražském hradě velikonoční výstava, tak se tam možná zajdu podívat.

lucikpetik
2. dub 2007

dobre rano holky, tak ja vikend stravila jarnim uklidem, zehlenim, pranim, vysavanim, vytiranim, pecenim...pekla jsem jeste jednu buchtu z tech stranek, s pudinkem a jabkama, byla s tim piplacka jak hrom, dala se, ale ta prvni byla lepsi...a vcera na obed jsme meli to masko v tom listovem teste a vsichni si to hrozne chvalili.... 🙂
jinak sestrenka nevim, snad ji meli v sobotu pustit, ale musi se s tim ted holt vyrovnat, stejne jako my jsme musely, navic ma "vyhodu" ze nema rozparane bricho...
jinak dneska snidam zatim jenom caj, dneska jsem se varila...a rozhodla jsem se, ze vsem sladkostem je konec, venku je hezky a zahajuji odedneska dietu, ale je mozne, ze zahajuji zase zbytecne... ☹

maova
2. dub 2007

luci, tak v dietě přeju hodně úspěchů, já jsem sice ztloustla, ale zatím se k ní nedonutím 😉
Koukám, že jsme všechny uklízely 😉 Jsem ráda, že to maso v list. těstě chutnalo 🙂

lucikpetik
2. dub 2007

no jo, chutnalo a dokonce i mi, ja maso moc nejim....
no taky koukam, ze jsme vsechny uklizely, uz zase ale tak uklizet delsi dobu nebudu...dneska tam maji byt teplotni rekordy 😉 tak chci honem dopracovat a jit ven...dneska chci po dvou letech na brusle, tak se snad nezmrzacim... 😅
no marto, ja ztloustla, ale tak, ze uz to tak dal nejde, ty jsi hubenoucka, nemusis stresovat 😉

maova
2. dub 2007

hubeňoučká jsem, to možná jo, ale ten pupek co mi teď vyrostl. Ale i když při pohledu do zrcadla jsem naštvaná sama na sebe, tak mi to je jinak zatím i jedno 😉 Stejně brzo všechny otěhotníme a bříška porostou 😉 To se máš, že půjdeš ven, tady je už teď nádherně, tak aspoň na oběd půjdu po sluníčku 🙂 Já zase chci konečně začít jezdit na kole, už se taky těším.

zuzan
autor
2. dub 2007

Holky, nepracujete některá na poště? Posílala jsem minulý týden doporučeně docela cenný balík, který do dneška nedorazil a teď nevím, jak postupovat...jestli se dá nějakým způsobem reklamovat nebo ještě vyčkávat???

lucikpetik
2. dub 2007

zuzi a mas to cislo baliku? podle toho se to da najit...v minule praci jsme tak baliky hledali denodenne, proto mam zkusenost, nechavat si doklady....a pokud jsi ho pojistila a nenajde se, tak ti to zaplati...
marto to mas pravdu, ze nam briska porostou, ale lepsi ted zhubnout at pak muzu pribirat, jinak se v tehu neunesu a budu se valit...

lucikpetik
2. dub 2007

jinak jdu ted holky trosku pracovat, tak sem nakouknu zase pozdeji...tak doufam, ze to zvladnu precist 🙂