Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

matulik284
21. zář 2009

ahojte..tak ja hlasim ze test negativny a vyzera to tak ze som uz aj dostala mrchu na 40dc ☹ To cakanie bolo hrozne, bolo by to ovela lepsie keby som ju dostala normalne nacas.

pettrraa
21. zář 2009

matulík to mě moc mrzí ☹ A vím jaké to čekání a nepravidelnost je hrozná také jsem to dříve tak měla je to fakt hrozně na nervy.Tak snad se Ti to brzo srovná a ještě lepší by bylo kdyby jsi to příští měsíc už vůbec nedostala 😉

jarka.09
21. zář 2009

Čau holky, tak dneska padl ten druhej ovulační test, tak čárka byla po 5min. zhruba stejná jako ta kontrolní a po dalších 10 min. ještě zesílila tak, že byla výraznější, po hodině teda zářila jak žárovka, ale to nevím, jestli se počítá. I tak jsme teda dneska stavbu vynechali a plnili jiné povinnosti 😀 Tak i tak ale z toho mám docela radost a už se přistihuju, jak si tento měsíc fandím a dělám naděje. Ach jo!
Matulik, to jsou starosti! Tak chystáš se k doktorovi? Nebo to necháš?

pettrraa
21. zář 2009

jaruško moc držím pěstičky at se to už podaří 😉 Moc Vám to všem přeji je to fakt krása s dětma když se mazlíte a jak dělají jeden pokrok za druhým fakt je to nejkrásnější na světě mít dětičky.Samozřejmě k tomu patří i spoustu starostí ale prostě je to krása no. 🙂

eleanthis
21. zář 2009

matulik - to je mi lito, ale tak zase mozna lepsi, ze prisla, kdyby porad nedochazela a test byl dlouho negativni, mohlo by jit i o mimotehu a to at radsi prijde

jari - tak jsem rada, ze jste se cinili, mohlo by to stacit 🙂 budu drzet palce!

zuzka.o
22. zář 2009

Plave si mořem velrybí samec vedle své velrybí družky a mrmlá:
Celý svět se snaží zachránit náš druh, vědci zasedají, ekologové se bouří,
Greenpeace se z toho může posrat, ale TEBE HOLT BOLÍ HLAVA...!!!"

😀 😀 😀

zuzka.o
22. zář 2009

Ahoj holky 😵

JARUŠKO: to je paráda, že testík byl OK a že jste v pravý čas na to hupli! Mooooc ti držíme i s prckama pěstičky, aby to tenhle měsíc vyšlo!!! 🙂

MATULIK: to je škoda, že to nevyšlo, tak hup šup další měsíc .....a bude to. Tady se těhulí ve skupinách, tak se holky domluvte....další vlna bude Denniska, Jaruška a Matulik 😉 😵 A na Vánoce ty ostatní 🙂

DENNISKA nám nějak zapomněla povědět to o té výchově dítěte¨

Jo a dneska se mi teda spalo mnohem líp! Jupí! Po 14dnech! Jo a ráno jsem teda skoro blindila....bylo to o fous!!!! 😅

jarka09
22. zář 2009

Zuzko dobrý 😀 😀 😀
A díky, že mi držíte pěstičky, to by teda už bylo, aby se nám to nepovedlo. Takže se dobrovolně hlásím do tý druhý vlny 😅

zuzka.o
22. zář 2009

JARUŠKO: moc na tebe myslíme a teda koukejte to ještě dneska a zítra zopakovat, ať je sichr! 🙂 🙂 🙂

jarka09
22. zář 2009

To víš, je to v plánu, jistota je jistota 😀 a navíc, takovýhle povinnosti je radost plnit 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
22. zář 2009

To máš teda naprostou pravdu! Tak jen s chutí do toho a miminko je hotovo 😀

dennisa
22. zář 2009

Ahoj holky.
Já jsem se včera malinko zdržela v práci a pak jsme byli s manželem na procházce a večer jsem odpadla jak malý děcko a už jsem se sem nedostala.
Ale dneska mám na Vás celý den, od zítra mi zas začíná pracovní kolotoč, půjdu poprvé na novou pobočku, kam jsem přestoupila, tak snad se mi tam bude líbit.

S tou švagrovou....já teda ještě nejsem máma, nemám dítě a plno věcí o péči a o výchově neznám, ale ona mě tam fakt udivovala. Pár příkladů: malou už od jejího 1 roku běžně a často krmí knedlíkama. To mi přijde šílený, já sama knedlíky moc nejím a krmit tím tak malý dítě?! Na chatě malá např. snědla 4 bramborový knedlíky, zelí a pečenou krkovici! Měla to rozkrájený na malý kousky, ale stejně, mně to přijde šílený 😖
Druhý den jí dala kupu brambor a k tomu pečenýho králíka a opět zelí.
To přece nejsou jídla pro 21ti měsíční dítě.
Další věc bylo koupání. Na té chatě není voda, pouze, co jsme naplnili barely. Tak to bych tam s malou ani nejela. Koupala ji jen obden v lavoru a hlavu ji za celý týden neumyla ani jednou.
Těch věcí bylo víc, ani se mi nechce všechno rozepisovat, jen bych se rozčílila.
Hlavně, že měla dítě ve 21 letech a hrrr a teď ji vychovává sama bez chlapa, peníze nemaj apod. No děs 😖

Jo abych nezapomněla, já se teda přidávám k Jarce do té druhé podzimní vlny 😉
Dneska jsem 27 DC, mrcha tu bude každou chvilku, tak pak se do toho obuju 🙂

jarka09
22. zář 2009

Dennis: to jsou ty životní paradoxy, každý jsme holt jiný a člověk se někdy nestačí divit...
Jo a nepřeklepla jsi se náhodou? nechtěla jsi napsat, že mrcha tu každou chvilku NEBUDE!!?! 😉

dennisa
22. zář 2009

Jarko, sakra, asi špatně vidím na klávesnici, jasně, že nebude 😅
No spíš teda bude, protože září jsme díky práci totálně prošvihli, to bych musela být těhotná asi ze vzduchu 😀
No ale kdyby náhodou mrcha teda přišla, tak říjen to jistí, v říjnu mám totiž narozky, takže otěhotním 😅

zuzka.o
22. zář 2009

DENNI: tak teda ty knedlíky ( a tolik) mi sakra překvapujou! Já se teda v tom moc nevyznám, ale jsou to dost těžký jídla a takový jenom občas. Vždyť třeba rajská s kolínkama je daleko vhodnější. S tím koupáním by mi to zas až tak nevadilo, ale je to sam věc názoru.

Tak tak...už jsem se lekla, že teda jako mrcha u DENNI bude.... no nebude, to je jasný!

dennisa
22. zář 2009

Zuzko, ale jinak jsme si s malou užily, blbly jsme celý dny venku, byla s ní sranda, je v takovým roztomilým věku. Půjčila jsem si jí a šly jsme samy dvě na procházku a po hodině procházky, jak byla zblblá, tak na mě volala mami 😅 To bylo roztomilý, úplně jsem si přála v tu chvíli jít takhle už se svým vlastním prckem 🙂

Tak ok, mrcha nebude...aspoň teda dneska asi ne 😅

Zuzi, kdy jdeš na další kontrolu? Já nedočítala všechno.

zuzka.o
22. zář 2009

9.10.09 - hezký datum, tak snad to dopadne všechno dobře 🙂 Po 3týdnech po posl.kontrole. To bych měla být 9tt+0, tak už se moc těším, zároveň hlodá červík pochybnosti (ale toho už se asi nezbavím), aby bylo vše v pořádku.

Jůůů....to muselo být hezký, jak ti říkala mami 😵 Neboj, příští měsíc nejpozdějc jsi taky těhule! 😉

dennisa
22. zář 2009

To je dlouhá doba. Ale zase všechno probíhá dobře, tak to vydržíš. 😉 Bát se už asi nepřestaneš, to je jasný.
A ty už jsi měla srdíčko nebo srdíčka? 🙂

zuzka.o
22. zář 2009

Nic mi k tomu doktor právě neříkal, tak asi ne...... Ale bylo na to asi moc brzo. Byla jsem 6tt+0.
Kdybych špinila nebo cokoli, tak tam letím, ale takhle mám jenom těhu příznaky. Hnedle je pátek, pak mám asi dovču, budou mi tady dělat fasádu, sundají všechny cedule, vývěsky, tak to ani nemá cenu tu být. Hodím nohy nahoru a budu si užívat zaslouženého odpočinku. Už se těším. A ono to rychle uteče.

zuzka.o
22. zář 2009

Jo a ještě teda jeden poznatek. Jsem teď hrozná cíťa. Jdu po ulici, jede rychlá a houká a já mám slzy v očích, koukám se na blbej kreslenej film a bulím..... samo tajně 😉 😅

dennisa
22. zář 2009

Tak to bylo na srdíčka brzy, budou na příští kontrole 🙂

No jo Zuzi, když ty to máš všechno dvojnásobně ten nával emocí a všeho, to si ještě pobrečíš 😅
Dovča je fajn, musíš hodně odpočívat, tak se šetři, ale to ty určitě víš, to Ti nemusím říkat 😵

zuzka.o
22. zář 2009

To už budou mimísci krásně vidět 🙂
Je to fakt, všechno jsem měla dřív a víc, tak i bulení bude víc. Se mám na co těšit 😀

pettrraa
22. zář 2009

ahojky denis tak švagrová je teda hustá krmit malou tak těškým jídlem jako jsou knedlíky zelí a krkovice 😲 A s tím koupáním nám dětský dr říkali už v porodnici že každý den se nemusí mimi koupat protože to vysušuje pokožku .No ale mě to stejně nedalo a koupala kluky každý den 😉
Dnes jsem byla s Kubíčkem na alergologii tak je to ok na jaře mu zjistili alergi na pil z břízy a na plísně ve vzduchu
v Prosinci máme přijít zase.No a jela jsem do tesca pro trika s dl rukávem tak jsem každému jich koupila 6ks protože jich mají z lonska pomálu z toho vyrostli.A já si tam koupila džíny ve slevě z 500 na 245kč no nekupte to 😀
zuzi já taky hodně bulím a když vidím u dr malé dítě plakat tak má taky slzi v očích 🙂 a v tv když ukazují jak matky děti týraj a nebo odhodí tak to jsem vzteky bez sebe

eleanthis
22. zář 2009

denni - mas to asi podobny, jako ja, moje svagrava je krava, dite mela ve 32 letech po 1 mesici, co se znala s brachou - samoze si rekla, ze je to posledni sance... bohuzel zrejme pro ni, protoze ten vztah jim moc neklape... nicmene klukovi je rok a ctvrt, rve 24 hodin v kuse, protoze ona ho proste strci do zidlicky a necha ho tam, a jde si delat, co potrebuje, kluk se tam muze zbridit, dokonce jednou i s tou zidli spadnul, jak se vztekal, ze chce ven, to byla rana, jako svina... ale rany se ozyvaji porad, nekdy mam pocit, ze ho tam nahore zamerne tyra, ze ho fakt nema rada... nesmi nikam ven, vsude ho vysnori do bilyho a nedej boze, aby si dite nekde sedlo nebo lezlo po kolenach, mela mit spis cvicenou vopici, co si uvaze za nohu, protoze takhle ten kluk zije.. sileny

ale skoda slov

jinak peti - alergie nic moc, ale kdyz se to podchyti brzy, tak je to dobre 🙂

zuzi nezavidim, ale u tebe je to proste hned dvakrat naraz :D ja se ted mam uplne jak netehotna 🙂 je mi skvele

zuzka.o
23. zář 2009

PETRO: ono se ta alergie poddá. Já jí mám taky a s věkem je to teda o dost lepší. Naučíte se, co můžete a co ne, jinak teda já prášky neberu, přijde mi to stejný, jenom se mi zhoršil extrémnfě ekzém, tak už je hooodně let neberu a fakt se to dá.
A teda kupy děláš úžasný!!!

ELE: teda, na světě jsou fakt různý lidi...blbé a pitomé! Takovejm lidem by se měla dělat snad rovnou sterilizace! Protože tou blbou výchovou svý děti nutí, aby v dospělosti stejně vychovávali své děti..... a koloběh je to neustálej! Ale jak píšeš, škoda slov a rozčilováním s tím nic nezmůžeme.

Hm...to se ELE máš, já teda dneska mám střídavě oblačno.....ráno úplně OK, dokonce jsem se po 14dnech nasnídala (2pidi chlebíky s medem), ale pak nějaká blbka vytírala společný prostory SAVEM....no a to jsem teda měla namále! 😅

pettrraa
23. zář 2009

ahojky ele tak to máš taky švgrovou kozu no co pak z těch dětí bude chudáci ☹
zuzi já mám Kubíkovi dávat každý den sirup a abych řekla pravdu tak jsem mu ho dával tak jeden měsíc denně a pak už taky né protože je Kubík v pohodě bez rýmy a kašle no prostě neměl žádnou reakci když bříza kvetla tak ho nechci zbytečně něčím ládovat.
Dnes jsme šli na procházku kubík jel na kole a já pěsky no to jsem siteda dala mi ujížděl takže jsem ho doháněla šli jsme ke kámošce tak jsme tam u ní kolo nechali a zítra až pro ní a její holčičku pojedu tak si ho vemem.Jezdíme s dětma na plavání je to super

matulik284
23. zář 2009

Ahojte holky 🙂
Takze mrcha sa uz poriadne rozbehla. Dnes som bola u doktora a po mrche idem na prefuk vajickovodu....ak by tam bol nejaky zrast alebo nieco take tak mi to prefuknu a uz mi nebude nic branit otehotniet 🙂 Takze potom opat snazilkujeme 🙂

eleanthis
23. zář 2009

matulik - a jak to bude probihat?

dennisa
23. zář 2009

Ahojky holky.
Tak už zase pracuju. Dneska první den na jiné pobočce a práce dost, teda hlavně uklízení, kolegyně přede mnou byly nějaký čuňátka 😖 No aspoň se tam nenudím.

Mrcha se hlásí, ale zatím nedošla, dneska jsem 28 DC. Ale bolí mě břicho, takže to vidím na zítra. Teda jasně, že nedojde, zase jsem se upsala 😀 😝

jarka.09
23. zář 2009

Matulík, to by mě taky zajímalo, jak se ten profuk vejcovodu dělá. To je laparoskopicky? A to sis o to požádala sama, nebo ti to doporučil doktor? Mě řekli, že když je vejcovod neprůchodnej, tak že už s tím nejde nic dělat, ale já si myslím, že se zprůchodnit dá. Tak abych byla v obraze 😉