Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
23. únor 2010

Ahoj Jari - to je lito, asi se to prosvihlo v nemocnici nebo tesne po, kdo vi, jestli ovu vubec byla po te laparce... tak priste to bude na tuti 🙂

ja nic, jak smrkam, tak citim v podbrisku podivny pocit a taky porad curam... ale to mam i normalne,takze nejancim a cekam, co bude... zatim se nijak neomezuju. pritel chytil takovou tu strevni virozu a cely vcerejsi vecer problil... takze zadny snazeni od 16 DC nebylo... doufam, ze tam chvilku spermici pockali, jestli byla ovu pozdeji, uz jsem nemela test.. dneska jsem 21 DC, na ovu je podle me uz pozde... ale stejne to mozna jeste prubnu... kdo vi. rikala jsem si, ze kdyby ted nic, tak si taky zkusim u doktorky rict o neco na podporu OVU a srovnani cyklu.

Zuzi - koukam, ze pripravy jsou v plnym proudu, to je dobre, budete to mit hezky

Larri - docela dlouha pauza, ale pokud ji chces stravit pripravou a ocistou, je to urcite dobre. Kez to ma vysledky 🙂

pettrraa
23. únor 2010

Ele tak at jsi brzo ok a chudák přjetl ale hlavně že už mu je lépe.My se snažili asi jen 4x tak uvidíme no nevím jestli to budu mít po 26 dnech nebo 28 😅

pettrraa
23. únor 2010

Ele chudák PŘÍTEL nějak jsem to popletla 😀

jitulka1970
23. únor 2010

Zuzi... klobouk dolů!!!! 😉 fotečky bomba, ale rekonstrukce asi ještě větší 😀 každopádně budete mít krásné hnízdečko!!! tak ať se daří, i když ten úklid bude asi pěkná makačka 😒 ale bude to stát za to! 😉

zuzka.o
24. únor 2010

Holky, díky za pochvaly "rozdělaného hnízdečka". Bude to ještě makajda, ale doufám, že to bude stát za to. Fakt bychom v 1+1 nemohli žít...tohle bude super. Dneska ráno jsem potajnu najukla do koupelny, už je tam dlažba...nádhera! Stejně tak je i hotová dlažba v předsíni, jen vyspárovat....to budou dělat zítra. Pak zas dohodím fotky. A o víkendu bude manža škrábat pokoje (blééééé). Jsem mu za to slíbila dobré mňamky na obídky a večeře.

ELE....střevní teď řádí všude. Mám si zajít k obvoďačce, ale vůbec se mi tam nechce, abych něco zbytečně nechytla! Tak to pořád odkládám. Tak ať se z toho přítel brzo dostane.
Piješ ten kontr.čaj? Ten je na ovulajdu. Pila jsem to poctivě 1měsíc a zadařilo se. Předtím jsem ho 1 měsíc pila tak nějak nepravidelně. A prý jsou bezva pro přítele ty kapky z kotvičníku. Znám 3 holčiny, co jim to nešlo a když to svým miláčkům začali dávat, hned ten měsíc se povedlo.

eleanthis
24. únor 2010

Zuzi - ja ten kort. caj nemuzu, mam endometriozu a na to jsou kazdy byliny nebezpecny :( takze holt musim doufat

jarka.09
25. únor 2010

Zuzko, koukala jsem na ty fotečky a paráda! Teda, ještě vás čeká kus práce, ale hnuli jste s tím, to sis při tom úklidu taky musela máknout! Ty luxfery jsou skvělý, prostě nesmrtelný. A vanu tipuju na rosu od ravaku, vypadá bezvadně 🙂 No to by mě zajímalo, co dobrýho chlapovi uvaříš 😀
Holky, co říkáte na ty včerejší dvě medaile, senza, co? No a ty hokejisti mě už tak nemrzí, alespoň se o víkendu konečně vyspím 😀 😀

zuzka.o
25. únor 2010

ELE....aha...tak to zkus ten kotvičník pro přítele.

JARUŠKO...je to ještě kus práce, ale snad jsme do konce března přestěhovaní. Už se na to těším.
Vana je ze SIKA FORTUNA.... 170x100 .... samo ta největší, aby se tam manža mohl rochnit.
Naporoučel si toho dost....např.kuřátko+br.knedlík+červené zelí 😅 😉

jarka.09
25. únor 2010

Ty jo, tak to se tam možná vejdete i oba, ne? 😀 Ten se teda má, taková vyvářka... 😉 Ale však si to po té práci zaslouží..

zuzka.o
25. únor 2010

JARUŠKO... to se tam vejdeme oba,.... ale hlavně manža je hroznej rochňa, válí se ve vaně i 2hodiny.... a čučí při tom na telku,..to je jeho nej relax. Taky už máme v koupelně připravenu el.zásuvku na telku a kabel na anténu 😀

kalimero11
25. únor 2010

Ahoj holky 🙂 ,
venku řvou ptáci, sníh skoro zmizel a začíná se to tam tvářit jako na jaře! 😨 Co já budu dělat s tou zimní kombinézou pro mimino? 😲 😀
Dnes jsem byla poprvé v té rizikové poradně. Spojení ušlo (vlak+tram), prostředí tam bylo příjemné a personál ještě příjemnější. Měřili mi ozvy, dělali UTZ a prohlídku. Malý se prý má dobře, je dobře vyživován, váhu má zatím přiměřenou, takže zatím to vypadá, že se porod vyvolávat nebude a dostane šanci se narodit do termínu ze své vůle... 🙂 Odteď tam budu chodit na kontroly každý týden. 😒 Už se mi to krátí a já mám ještě tolik plánů, co vše musím do porodu stihnout. 😀

Zuzi, teda... Tu rekonstrukci jste vzali od základů, jen zírám... Doufám, že vše stihnete, než se mrňata narodí... 😉 Dvojky se rodí dřív, tak snad Ty vaše hodné dětičky počkají...
Manža je požitkář... 🙂 Já také miluji koupele a ve vaně se učím, někdy relaxuji, užívám si to... Ale telku tam teda nemám... 😀

Peťo, už vás opustily bacily? Zkoušela jsem na Tvou žádost vyfotit ten svůj břuch, ale nějak se na ty fotky nemůžu koukat. 🙄 Moc se mi to nechce prezentovat. Chce to nějakýlepší záběr. Tak zaúkoluju Nikču, ať fotí. 😉

Ele, na endimetriózu nemůžeš žádné bylinky? Nebo jen ty, které způsobují růst děložní sliznice? Já i ségra a ještě pár známých jsme před otěhotněním používaly zelený ječmen. Je na pročištění těla a po nějaké době užívání ségře gyndařka řekla, že má reprodukční orgány jako nové... 😅 Od doby, kdy jsme ho začaly užívat, jsme do tří měsíců srovnaly cyklus a zdravě otěhotněly. Všechny... Ségra se s endimetriózou léčila a tohle ji bylo doporučeno. 😉

Jaru, kolik vám toho chybí na domečku? Kdy se budete stěhovat? A budeš na jaře zvelebovat zahrádku nebo sadit zeleninu?

zuzka.o
25. únor 2010

Ahoj KALI....gratuluju k poradně a k bezv zprávičkám o Marečkovi. 🙂 Jsem ráda, že se mu daří dobře a že ho ta cukrovka neovlivňuje. Ale teda to cestování je děs! Tak ale už to máš zapár 😉
A co proboha chceš ještě stihnout? Už buď v klídku, odpočívej a těš se na prďolku.
A břuch neber tragicky, určo to tak strašný není.... vidím to na sobě, nemám tak mega břicho a i přes to mi přijde obrovský!
JJ, to je celý můj manža, relax s telkou (a něco dobrého na talířku) 😉

Tak to mi taky zajímá, kdy se bude Jaruška stěhovat..... já bych teda neplantážničila, jenom tráva, tůje a kytičky. Zato tchýně má zahradu jeden velký zeleninový záhon! A ta co zasadí, to se jí urodí. Hypermarkety jí můžou závidět její papriky!!!!!

Do konce března se stěhujeme.... a prckům jsem zakázala přijít dřív než na konci dubna! Takže mám měsíc na zabydlení.... a to bude v poho.

kalimero11
25. únor 2010

Zuzi, díky. 😉 No, chtěla bych stihnout ještě navštívit pár známých. S miminem mě cestování nebaví a navíc budu mít dost fušku k tomu stíhat učení, takže pak na návštěvy nebude ten správný čas. 😉 Také uvažuji, že bych mohla vymalovat zeď, u které bude postýlka. Zatím není třeba malovat celý pokoj, ještě vypadá dobře, ale je jednobarevný - žlutý a že bych jako dokombinovala jinou barvou a trochu ozdobila místo u postýlky. Jen pořád nevím, jakou barvu zvolit. 😔 A než se rozhodnu, tak už tu malej nejspíš bude. 😀 A pak musím stihnout nějaké konzultace ve škole a hlavně se domluvit s učiteli, že nebudu moci docházet na přednášky, aby mi to tolerovali a místo toho zadali práci na doma. Nevím, zda mi to u všech projde. 😒
Tý brďo, do konce března už budete přestěhovaní? 😲 A to už plánujete mít hotovou celou rekonstrukci, nebo budete dokončaovat práce a už tam i bydlet? A jak to máte velké - ten nový byteček?

pettrraa
25. únor 2010

ahojky kali to jsem moc ráda že malý je ok a už to máš vážně zapár to toho teda chceš stihnout nějak moc 😀
Jestli nechdeš dávat do albíka fotečky bříška tak mi to pošli do ip a nebo na meila 😉
jo kluci už jsou ok ale teda čekám kdy omarodí Kubík protože tenhe týden jak taje sníh tak chodí ze školky durch promáčený 😠 a od 1.3 bude školka jezdit plavat ale já Kubu nedám by fakt asi furt marodil bude jen jezdit Tomík se školou ten je odolnější.
Zuzi tak snad fakt to stihnete s tím přestěhováním než budou miminka 😉

jarka.09
26. únor 2010

Kali, to je fajn, že se má malej dobře. S tou zahrádkou jste mě fakt pobavili 😀 vzhledem k rozasu prací, které jsou potřeba do nastěhování udělat a k rozsahu našeho konta se zahrádka odkládá na neurčito. Zatím holt bude kolem staveniště a postupně podle peněz a času bysme chtěli prvně udělat ploty a potom zahradu. Plán samozřejmě je, hlavně zahrada okrasná, stromky, trávníček, snad časem i terasa a pergola, ale to je fakt utopie. Užitková zahrádka jen minimální. Stěhovat bych se chtěla začátkem léta. Až roztaje sníh a trochu vyschne trávník, tak nás čeká septik a kuchyň už je ve výrobě, tak pak už by nic nemělo nastěhování bránit... 😀
Jo, o tom zeleným ječmeni jsem taky slyšela samý chvály.

zuzka.o
26. únor 2010

KALI... já bych volila pro klučíka buď zelenou nebo modrou.... nebo nech žlutou barvu a dodělej borduru v barvičkách.....
Já myslím, že spousta z profesorů bude tolerantních. Když si vzpomenu na svá studia, našlo se jen pár takových, co by to nepochopili..... držím palce, ať se domluvíš.

Máme 2+1, koupelna je vyspárovaná, já slintám,....jenom přijde kámoš zapojit vodu, připojit záchod, umyvadlo a je to hotovo.
Už zbývá jen oškrábat zdi v pokojích(manža), naštukovat(kamarádi), vymalovat(manža), položit podlahy(manža) a je to hotové.
Kuchyně je objednaná, bude max do měsíce, spotřebiče jsou objednané, přijdou ve středu....
Nábytek do obýváku je objednaný, přijde max do 20.3.
Zbývá vymyslet postel a koupit komody do ložnice. A hlavně musím vymyslet, jak rozmístit ložnici.

JARUŠKA...jééé, tak stěhování je už v dohlednu, to je super! Důležitý jsou úpravy v domě, zahrada počká, to je jasný. Jen já bych teda řešila plot, bez něj by mi to přišlo takový divný, bez soukromí. Ostatní počká a dodělá se časem. A jakou budete mít kuchyň?

PETRA... co ten tvůj cvrček vyvádí, že chodí ze školky promočený? To bude pěkné kvítko, co?

pettrraa
26. únor 2010

ahojky Zuzi to né jen náš Kubík je furt mokrý to všechny děti neví kudy je ty učitelky venku tahaj 😠
v noci zase pokašlával tak doufám že bude zase marod 😠 jsem mu hned dala sirup
tak to se vám to krásně taky chýlí ke konci
Jaruš a vám taky to je fajn

jarka.09
26. únor 2010

Zuzko, plán parádní, my taky o víkendech štukujeme a malujeme, zatím teda jen na bílo, barvy budeme řešit až později. Kuchyň budeme mít z dřevěných biodesek, je to v podstatě masiv, ale vytvořený tak, aby to dřevo už tolik nepracovalo a nebyly tam takový pohyby. Bude to z olše a linka bude do tvaru U, přičemž jedna strana bude z druhé strany tvořit barový pult, aby byla kuchyň trochu oddělená od obýváku. Spotřebiče už mám taky objednaný, to vybírání teda byla fuška, nevím, jak ty, ale já jsem si při tom mákla, skloubit požadavky s nějakou rozumnou cenou... 😒 Měly by přijít do 14 dnů, my na to nespěcháme, tak jsem to takhle směřovala až na začátek března.

zuzka.o
26. únor 2010

PETRA..aha, tak z procházek jsou všechny mokré.... tak to jo. Snad nebude nemocný.

JARUŠKO.... jů, to bude paráda ta kuchňa..... U, bar,.... to se mi taky moc líbí.
Přesně co píšeš o spotřebičích, jsem si teď prošla! HNUS! Na netu a u katalogů jsem trávila hoooodně času a vybírala a vybírala... prostě spousta funkcí mi přišla zbytečná a tím i předražená..... a vybrat něco slušného za dobrou cenu byl teda výkon. Když jsem se byla radit v elektru, tak tam si všechny mé požadavky zapsali, slíbili, že se brzo ozvou s nějakou nabídkou.... a prd! 14dní uběhlo a nikdo se neozval.....tak jsem se naštvala a objednala to přes net...levneelektro.com, mají sklad v ČBudějkách, dovezou nám to domů za 199,-, dodání max do týdne. Co jsem se na ně ptala, jsou fakt solidní, s rekl.není problém.
Nejhorší bylo teda zorientovat se, proč jeden druh je dražší než ten stejně vypadající, která značka je dobrá, co v žádném případě nebrat,....... chjo chjo... ale už to máme obě za sebou. 🙂

jarka.09
26. únor 2010

Jojo, přesně jak píšeš, hlavně že to máme za sebou. Tohle ale já nikdy nepochopím, že přijdeš k obchodníkovi, nastavíš ruku s penězma, řekneš nesu vám kšeft, chci u vás utratit cca 50 tisíc za spotřebiče a oni se na tebe vyprdnou?! Chápete to?! Já teda ne! jednou jsme byli vybírat zásuvky a vypínače do kuchyně a vybrali jsme si fakt pěkný, co se nám líbili, designově vypadali krásně, v krámě to měla vystavený, tak jsme přišli, řekli chceme tyhle zásuvky, tyhle vypínače, tolik a tolik kusů a ženská spustila: ty jsou drahý, módní výstřelek!, to si nekupujte (mimochodem, byly drašží, ale v celkovým součtu nás vyšli asi o dvě stovky dráž, než ty, co nám pořád nutila). Tyhle se prý prodávají nejčastěji, tak ať si radši vezmeme tyhle, to bysme museli být padlý na hlavu, abysme si kupovali ty dražší... Normálně jsem na ní zírala s otevřenými ústy... Tak jsme šli o obchod vedle a tam nám je rádi prodali 😀

zuzka.o
26. únor 2010

Přesně! Asi to pro ně není kšeft. Nás to přes ten int.obchod vyšlo na 36tis (pračka, myčka, trouba, digestoř, plyn.varná deska). Kšeft by byl, kdyby ta jedna věc byla tak za 30tis.... a brali jsme všechno. No fuj! Já když si vzpomenu, jak se musím pro pár korun za provizi za zájezd snažit, podkuřovat, ještě dávám dáreček..... 😠

Zásuvky nás ještě čekají. Chichi....už máme předběžně vybráno ...taky ne ty obyč... a ptali jsme se už na ně...všechny byly na objednávku....hahahaha...mi dostali! 😀

pettrraa
26. únor 2010

teda holky to jste si užili s vybíráním spotřebiču a hlavně teda ty obchodníci fakt síla 😲 tak hlavně že už to máte jakš takš vybrané a nakoupené 😉

eleanthis
27. únor 2010

ahoj holky,

PETI - teda nevim, jak ucitelky u vas ve skolce, ale mne taky chodi deti mokry... a to jsem tento tyden doslova skrtla hrani na zahrade a chodime jen po vychazkach. nicmene mam system, ze se mi deti slecou na hromadu a celou tu hromadu jim dam na topeni. kdyz jde nekdo po o, vetsinou ma ale smulu, ta kombineza nebo nohavice proste nestihnou uschnout (o rukavicich nemluvim), kazdopadne jsem stastna, ze je snih uz pryc, protoze posledni skoro 3 tydny to stalo za prd a decka byly do 20 minut durch i s puncochacema a my museli zpet do skolky... pak pulhodiny davat vse na topeni a stejne vysledky nezaruceny, protoze topeni topi na termostat a tudiz ne porad. nicmene doporucuju mit proste obleceni na cestu do a ze skolky a pak obleceni na ven. puncochace dvakrat, nahrandni ponozky i triko - protoze ted uz se ty decka i zpoti, taktez tilko. a je to lepsi 🙂

Kali - ten zeleny jecmen je dulezity. ja nevim, co muzu a nemuzu, jen jsem nekde cetla a myslim, ze mi to rikali i doktori, ze s bylinama dost opatrne. kazdopadne, pokud to bylo doporuceny, tak proc ne 🙂 a kde to sezenu? to se dela odvar nebo co?

Zuzi a Jari - koukam, ze se vam to cele krati a brzy budete v novem, moc vam to zavidim, my porad v podnajmu... ale taky to mame hezky, jen drahy...

Holky dneska jsem 25 DC, myslela jsem, ze to pujde lip, ale uz mam nejaky testovaci tendence... ani ne tak z nejakych extra tehu pocitu, ale posledni dva dny mi rano je nejak podivne a taky citim nejaky radoby tlak nebo boleni na levo v podbrisku, tak mam trochu obavy, co to zase je.

dneska jdeme na ples, tak se tesim, ale pritel je nejakej nachcipanej, tak doufam, ze vydrzi aspon chvili tancit 🙂 a nestravime to vicemene u stolu... to by me neba... v po a ut jsem si udelala zdravotni dovolenou, musim ty decka vydejchat, uz ten stres z prace a tak zase narustal, tak chci vypnout, navic v brne jsou jarni prazdniny, tak bude i min deti a moje absence nebude nikomu vadit.

eleanthis
27. únor 2010

kali - jinak parada, ze se ma marecek v brisku dobre, uz se ti to zatracene krati, uplne jsem zirala, ze jsi uz 36 tt, to vsechno tak uletelo, nechapu... hod sem nejaky fotecky, nemas fotecky i marecka z briska? 🙂

pettrraa
27. únor 2010

ahojky Ele hezky si to na plese užijte a přítel at je brzo ok
Ele jo to je ve školce tady uplně to samé jak píšeš taky jim ty věci dají na topaní a jak chodí kuba po o tak to neuschne tak jsem mu nosila jiné věci aby nešel v mokrém ale dvakrát se stalo když jsem pro něj šla že měl na sobě ty mokré punčochy a to mě teda štve protože tam má dvoje náhradní 😠 maj tu jen 28 dětí z toho je asi jen 8 těch malých který potřebují pomoci s oblékáním.No tak ted bude zase týden doma protože má opět děsný kašel.
já jsem dnes 23dc a taky mi občas příjde jako bych v tom břiše něco měla navíc nebo co 😀 tak poneděli uvidíme ms nečekám tak 3.3 😀 ale stejně si moc šancí nedávám 😖
Ele tobě bych to ale strašně přála 😉

pettrraa
27. únor 2010

zuzi moc hezké svatební fotečky moc vám to slušelo 😉

eleanthis
28. únor 2010

peti - tak to je fakt pak na ucitelce, kdyz nekontroluje ty puncochace. ale kdyz ji to slusne reknes, treba na to da pozor. ze proste kubik potrebuje v tomto dozor. u mne jsou decka takovy, ze davaji na topeni i trika a tak, i kdyz nejsou vubec mokry. nekdo to ma asi naopak, ze se mu zda zase vsechno suchy :D, ale mam i ctyrlety trdlo, co mi tradicne rve promacenou kombinezu do skrinky a zvesela odchazi na obed, to ja pak prolizam vsechny skrinky a rozciluju se :¨)

jinak holky, nevim, co si o tom myslet, dnes je mi pul dne doslova na bliti... po loku piti nebo jidle se mi jakoby zveda kufr, neni to uplne, ale neprijemny je to dost... v brise situace vselijaka, dneska rano jsem si po probuzeni rikala, ze nic necitim, ze tenkrat jsem to citila vic. pak jsem vstala a bylo mi blivno az v podstate do jedne /vstavala jsem ale o pul jedenacty 🙂 ) a sem tam citim neco skoro uprostred nebo trochu nalevo uprostred a mam strach. pri tom prvnim mimoni mi taky bylo hrozne na zvraceni, nemohla jsem nastoupit do saliny, cely tyden mi bylo strasne zle a pak teda ty hrozny bolesti ve vejcovodu - paradoxne me ted boli ten stejny - neexistujici - vejcovod, sem tam citim neco v tom druhem, doufam, ze zdravem... ja si fandit nechci... porad si rikam, nejanci, nejanci, pockam a uvidim, nic se uspechat neda... podle vseho jsem mela ovu az kolem 16 DC mozna i nejaky den pozdeji, takze i kdyby tam to vajicko bylo, tak mu to chvili potrva, nez se poradne zabydli... do ms mam aspon 7 dnu - pokud bych to dostala zase az 33 DC. test jsem vcera nevydrzela, samoze zbytecne. dalsi mam v planu nejdriv v utery, to budu 28 DC, tak uvidime. moc bych si to prala, to je jasny.

jinak ples byl dost propadak :o/ nastoupili jsme tam hodinu po otevreni nacancany a krasny a byli jsme tam v podstate prvni... tak to bylo az asi do 22h kdy se tam objevilo par lidi, nejaci mladosi pak prisli taky, a dohromady v tom obrovskym salu bylo asi 30 lidi. jako zatancili jsme si parkrat valcik, jednou walz a dvakrat polku a pred pulnoci jsme sli dom. dost me to zklamalo, nechapu, proc ta skola ten ples porada, kdyz je ucast tak mizerna a neprodaji se listky. to podle me nemohli zaplatit ani kapelu, totalne prodelecna akce. .. kdyz si vzpomenu na ples nasi stredni, tak to bylo beznadejne vyprodany uz tyden po uvedeni listku do provozu. proste krasa... tady dost nuda.

pettrraa
28. únor 2010

ahojky Ele no asi to těm učitelkám budu muset říct at na něj víc kouknou ale vím že mají těch děcek dost že asi se věnovat každému na 100% nemůžou tak pak uvidíme tento týden bude doma ráno měl teplotu.
Teda to byl ples pěkný propadák tedy ☹ ale aspon jste měli více místa na tančení 😉
Hm tak to ti nevím co se to u tebe děje ale moc dlouhám že né nic špatného a že bude vše ok 😉
mě u mimoně taky tak bylo na zvracení jen jsem něco dala do pusy ☹ aještě mě bolela prsa.Ted jsem celkem v pohodě ale bolí mě jen bradavky tak nevím jestli to není z podprdy 😀

jarka.09
1. bře 2010

Ahoj holky! El a Peťo, jsem na vás moc zvědavá a držím pěstičky! 😉

kalimero11
1. bře 2010

Ahoj holky 🙂 ,

tak jsem podlehla nátlaku a dala foto svého břucha do galerky. Kdo chcete, mrkněte, asi příští týden to smažu. 😉 No, alespoň zjistíte, s kým si tu píšete, neboť na fotce je nejen břuch. 😀

Ele, žádné jiné fotky mimča v břichu nemám. ☹ Jen ty dvě, které jsou v albíčku. Ve 20tt na velkém UTZ jsem o foto žádala, ale Mudr. říkal, že je prcek blbě otočený a že by z té fotky nic nebylo. 😒 A pak už mi fotku udělat nechtěli, že by nebylo nic vidět, že je prcek už velký. 😒 Posílám Ti odkaz na ten mladý (zelený) ječmen, na google toho najdeš spousta, tak jen pro rychlou orientaci: http://www.zelenepotraviny.com/jak-mlady-jecmen...
Jsem zvědava na Tvé testování, snad to brzy vyjde. Držím pěstičky, Vám všem snažilkám... 😵
Dnes jdu do školky za p. učitelkou a za dětma, kde jsem byla loni na praxi... 😵 😵 Se těším....

Peťko, foto břucha nalezneš aktuálně v galerce. 😉 To je blbé, že Ti Kubík zase marodí, nemáte to jednoduché s těmi nemocemi. Niki zatím ťuk-ťuk dobrá, i když dnes zase vstala nějaká zelená, že jí není moc dobře. Po hoďce už jí bylo prý OK. Do školy jsme ji tedy poslali s tím, že kdyby ji bylo špatně, že má říct učitelce a my si pro ni dojdeme. Zatím se nikdo neozval, tak snad to bude dobrý. Kdy budeš testovat? Holky, já Vám tak fandím a držím pěsti... 🤐

Jaru, je jasný, že nejdřív zařídíte domeček, až poté zahradu. Já spíš myslela, pár květinek nebo třeba nějaký ten keřík rajčátek, o to se člověk moc starat nemusí, jen šoupne do hlíny a roste to samo. A další rok to vyškube, takže není třeba moc přemýšlet, kam to zasadit, aby to později nevadilo. 🙂 S těmi spotřebiči jste si tedy mákli, ale výsledek bude určo stát za to. 🤐 Já takhle loni vybírala jenom sporák a trvalo mi to nehorázně dlouho. Nebyla jsem si schopna z té obr nabídky rychle vybrat... Nejdřív bylo třeba vybrat vhodný model, pak zase hledat, kde to vyjde nejlevněji... 😀 Kdy nečekáš rudou. Budu držet palečky. Někomu musím předat tu těhu štafetu, tak Vás postavím do lajny a podělím všechny. 😀

Zuzi, vidělas to mé obr břicho s jedním miminem? Já nějak nechápu, kde schováváš ty dva své broučky. Jsem zvědavá, zda budeš mít pořád malé bříšenko nebo něco takového či snad většího než já... 😀 Jako, mám ten pupek ráda, ale už se těším, až se zas budu moci normálně ohnout, pohodlně sedět či ležet a tak.... 🙂 Teď už se ohnout nejde. Břicho je tvrdé jako kámen.
Okolo té postýlky to zatím natřeno nemám. Opravdu se rozhoduji o těch variantách, co jsi psala, jen právě netuším, když tu žlutou zeď přetřu modrou nebo zelenou barvu, jestli pak ten výsledný odstín nebude mít úplně jinou barvu? 😕 Borduru jsem koupila papírovou, tu určo nalepím... No uvidíme, třeba tam fakt bude jen ta bordura. Vždyť mám ještě tolik času přemýšlet... 😀 Ve středu jdu na konzultaci ohledně mého dalšího studia, jdu zjistit, zda mi budou tolerovat absenci na přednáškách a zda bude tento semestr třeba nějaké praxe, protože tam bych nemohla. Tak jsem zvědavá s čím příjdu. A jakpak se máš Ty - Vy tři? Video máte sestříhané? Můžem ho někde shlédnout?