Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
14. dub 2010

ty jo Peti, tak drzim palec, at ti to pekne jde a brzy se zabehnes 🙂

pettrraa
14. dub 2010

tak noc děs jsem byla pořád vzhůru 😀 no a ráno v 5 budíček a samo se vzbudil i kubík a maminko kam jdeš a fnukal a mě se chtělo bulet s ním ☹ no nervy a nechtěl spát ale koukat na telku tak jsem mu pustila jim jam 😀 tatínek spal v ložnici a volala na něj at jde ještě spát ale kubík že né.No a ve školce spinkam prý v tu ránu zlato moje on tam spal málo kdy se mu nechtělo no ale musí.Ale já se na brigádě domluvila že budu jezdit na 7.15 manžel taky kluky nemůže furt vozit má práce až až a daleko tak prý v pohodě tak aspon nebudumuset vstával v 5 ale v 6 huráá 😀
jinak práce je to dobrá jen se teda celou dobu stojí ale dá se to vydržet asi 20min před koncem jsem děla práci u které se sedí 😀
Sestři fakt ten film nemá chybu mě se teda dost líbil 😀

pettrraa
14. dub 2010

ele díky no myslím že jsem si ostudu neudělala měla jsem hrůzu že nebudu stíhat ale šlo to fakt dobře tak uvidíme co dále

eleanthis
15. dub 2010

Peti, ja taky v praci porad stojim a nesednu si, porad litam, co hur, 100tisickrat se zohnu a zase zvednu a kolikrat si az po nekolika hodinach vzpomenu, ze jsem se jeste ani nenapila... 🙂

pettrraa
15. dub 2010

ahojky Ele tak to to máš 100x namáhavější ☹
tak mi volala kámoška co mi tenkrát domlouvala tu práci jak nevyšla že za ní byl pán a že jestli prý ještě práci hledám že by pro mě něco měl tak asi v uterý za ním dojedu a domluvíme se bylo by to od 1.5 zase uklid na 4h denně tak jsem na to zvědavá.Furt práce nic a ted pomalu dvě najednou 😀

pettrraa
17. dub 2010

AHOJKY MÁM UŽASNOU ZPRÁVIČKU OD ZUZANKY PŘEPISUJI CO ONA MI POSLALA:
ELIŠKA 2700G DAVID 2450G OBA 48CM SE NARODILI 16.42010 CÍSAŘSKÝM ŘEZEM .VŠICHNI JSME V POŘÁDKU.
NO MÁM DĚSNOU RADOST ŽE JIM VYŠEL PÁREČEK JE TO KRÁSÁÁÁÁÁÁÁÁÁ TAK OBROVSKÁ GRATULACE A PŘEJI VŠEM HODNĚ ZDRAVÍČKA A ŠTĚSTÍČKA 🙂 🙂 🙂 🙂

kalimero11
17. dub 2010

Tý jo!!!! 😲 Tak Zuzi už má mimísky! Huráááá!!!!!!!!!!!!! Obrovská gratulace!!!! Maminko hodně štěstí, zdraví, lásky a sokojenosti pro Vás všechny. 😵 To je nádhera, klučík i holčička! 😅 Tož maminko, až si najdeš chvilku, napiš něco k porodu a hlavně dodej fotky mimíšků.... 😵 Brzo se zotavte, já měla pom porodu komplikace, uzavřeli jsme to s Mudr. až tento týden, tak držím pěstičky, ať jsi OK.

kalimero11
17. dub 2010

Holky, snažím se Vás číst, ale nestíhám. 😒 Mareček když nespí, tak pláče. Do toho mi pomalu začne zkouškové, zpracovávám učivo, píšu seminárky. Takže se teď nějakou dobu nebudu moci do diskuzí zapojovat. 😖
Těhulkám gratuluji, snažilkám držím pěsti!

Peťo, ať Ti ta práce klapne, nejlépe na neurčito, ať to není jenom brigáda. 😉

pettrraa
17. dub 2010

Kali tak snad už taky budeš ok a teda t zvládněš zkoušky obdivuji tě 😉
vid to je užasné že mají páreček já sice netipovala co bude mít ale právě páreček jsem moc přála 😉 moc se těším na fotečky
kali no mám brigádu ale tu práci budu mít jinou než co dělám na brigádě budu uklízet no teda doufám že to bude ok a vemu to pokud né tak bych chodila občas na tuhle brigádu když by mě zavolali že potřebují.
o mimi se budem snažit dál ale nebudu to hrotit až to bude tak to bude 😉 je mi to ted tak nějak jedno

halpa
17. dub 2010

Posílám obrovské gratulace a přeju hlavně hodně zdraví a mamince a tatínkovi hodně sil, které budou ze začátku moc potřebovat. 😉

eleanthis
18. dub 2010

ty jo to je krutyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!! ELISKA A DAVID 🙂 ty jo, to je krasny. teda to bylo asi hodne neplanovane :D pokud teda porod muze byt planovany :D, myslim, ze 14 dni predem ne? 🙂 to je stejne hezky

holky ja si delam velky nadeje, cely minuly tyden jsem trpela bolesti vajecniku... vcera to byl totalni extrem a navecer se tlaky presunuly do delohy. ted uz citim jen cosi v brisku, takovy ms pocity... ze by? kez by!!! no jeste mame asi 10 dni cas, takze uvidime, ale tento mesic rozhodne testovat budu :D

pettrraa
18. dub 2010

ahojky ele to víš že netestuj pěkně počkej a neplaš.Moc ti přeji at najdeš krásné // 😉
já to ted hrotit nebudu když by mi vyšla práce tak je mi jedno kdy se zadaří 😀 ale jak to bejvá tak se zadaří když si zrovna člověk říká že by to mohlo počkat 😀 ale fakt je mi to jedno
ostatní snažilkám moooooooc přeji at to vyjde co nejdříííííííííve 😉 😉 😉 😉 😉

dennisa
18. dub 2010

Ahojky.
Byla jsem celý víkend pryč, až teď jsem zapla PC a co nevidíííím. Zuzík už má miminka, tééééda koukám jak puk 😨 🙂

To je nádhernýýýý a ještě ke všemu páreček a moc pěkný jména. 😲

Posílám tu největší GRATULACI novopečené mamince!!!!!!!!
Doufám, že jsou všichni tři v pořádku!

Jupííííí, mám za Zuzku takovou radost, je to krásná novinka 😅

dennisa
18. dub 2010

Zuzanko, doufám, že Vás brzy pustí domů a budu se moc těšit na první fotky 🙂

Já jsem úplně unešená z toho, že to je páreček, to je krásný bonus k těm dvojčátkům 🙂

Takže ještě jednou gratulujuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

misa1982
19. dub 2010

Ahoj holky....ja teda koukam tady takova nadherna zpravicka!ZUZI VELIKA GRATULKACE !!hlavne zdravi a pevne nervy!A parecek to je super ! 😵 😵 😵 😵 😵
A maly ma dneska presne pul roku.Jinak vam tady preju at mate brzo mimisky....

andree01
19. dub 2010

Ahoj holky.

teda co tu ctu, i kdyz se Zuzko priznam, ze sem nakukuju se zvedavosti, jestli to na Tebe uz neprislo a ono tentokrat vazne jo 😀

Zuzko, GRATULUJU k detickam, super, ze Vam vysel parecek, o to jeste vetsi to muselo byt prekvapko, kdyz jste to celou dobu tajili. Hlavne at jste vsichni v poradku a miminka hodne spinkaji, abys mohla odpocivat i Ty. Urcite, co to pujde, priloz fotky.

Bych se taky nezlobila, kdyby to na me uz za tyden prislo, to uz bude 38 tt. Ale neporucim si, muze to byt za tyden a nebo taky az koncem kvetna, kdyz bych prenasela. Hlavne at to je zdravý

Eli, drzim palce at to vyjde, moc se nesleduj o to vic prekvapena budes.🙂
Mejte se krasne a snazilkam preju, aby byla co nejdriv zase nova tehulka.

pettrraa
19. dub 2010

ahojky holky psala jsem Zuzance sms jak jí je a vyřídila vaše pozdravy a gratulace.moc děkuje
a píše: Drobečci jsou v inkobátoru je mi jich moc líto.V pátek mi rupla voda a akut císař preeklepsie,doted mám vysoký tlak.
Tak doufám že bude holčina brzo ok.A pustí je brzo domů miminka se ještě pěkně dopečou
Denisko taky mám velkou radost že jim vyšel páreček fakt parádní 😵 😵
Andrejko kdydně bys mohla rodit ten to týden.já rodila v 37tt oba kluky a byli ok 😉
tak moc přeji at je u vás také veš ok a budem se těšit na fotečky

jarka.09
19. dub 2010

Ahoj holky, tak koukám, že se zase všechno dovídám jako poslední!! 😠 My doma nemáme teď počítač a zuzka si klidně porodí !!! 😀 Takže véééééééééélikááááá gratulace, supr, že vyšel páreček, hlavně, aby bylo všechno ok, hodně zdravíčka a síly a snad si nás zuzko brzo dočteš a pošleš fotečky.

jitulka1970
19. dub 2010

Ahojky všem zase po delší době a v první řadě OBROVSKÁ gratulace Zuzance: Zuzi, nádhera!!!! Skvěle vám to vyšlo s párečkem!!! Tak teď jen hodně sil, protože ty hlavně budete potřebovat, ať mimísci moc nezlobí a ať si to s manžou co nejvíc užíváte 😉 Nejmoc gratuluju!!!! 😉
Já byla dneska na kontrole na gyndě (konečně jsem si mohla nechat ukončit PN-když už jsem ten "invalidní důchodce" 😀 ), poslední ms mi trvala 8 dní(!!!!!), na což jsem nikdy nebyla zvyklá, takže jsem poprosila MUDra., jestli bysme s tím nemohli něco udělat. Zeptal se mě, jak to mám s tou svojí invaliditou a s těhotenstvím, načež já jsem mu řekla, že do těhu chci jít za každou cenu!!!! (Mám důchod na krční páteř a on si myslel, že na bederní, takže se mi těhu snažil na poslední kontrole rozmlouvat! 😠 )Takže nakonec pochopil a zase mi napsal Glostylbegyt a Pregnyl, abysme se zase mohli začít snažílkovat! 😉 Tak už se nejmoc těším, že to zase začneme zkoušet! 😀 Jinak bych se ještě chtěla zeptat: nemáte, náhodou, některá zkušenosti s FEMIBIONem800? Dneska jsem o něm zaslechla u MUDra. v čekárně (na tom "vysílání", co tam pouštějí, aby nám to čekání rychleji a plodněji uteklo) a celkem mě to zaujalo.... 😉 Předem díky za případné info 😀

pettrraa
20. dub 2010

ahojky jitulko ten famabion beru a taky jsem měla clostylbegit ale teda po něm jsem měla rozhazený cyklus tak už ho nechci 😀 moc přeji at jsi brzo těhu 😉

jitulka1970
21. dub 2010

peti, clostilbegyt jsem brala taky (a teď jsem si ho nechala napsat znovu) a byla jsem s ním naprosto spokojená, ms chodila přesně jak hodinky a po třech dnech jsem měla klid. Kdežto teď, od toho zákroku, si dělá co chce a trvá (mrcha jedna) i osm dní 😠 !!! Takže doufám, že se mi to tím clostilbegytem zase srovná 😉

dennisa
21. dub 2010

Ahoj holky.
Tak jakpak se má asi Zuzanka s drobečkama 🙂 Doufám, že dobře a že budou všichni tři brzy doma!
Já se taaaaak těším na fotky 😵

Já se dneska jen tak flákám a užívám volný den 🙂

Jinak zkušenosti s Femibionem ani clostylem nemám. Podle mojí MS by jste si mohly řídit hodinky, jak chodí přesně 😅
Doufám, že bude tak chodit pořád pak kvůli umělku.

pettrraa
21. dub 2010

ahojky denisko to se máš že máš ms přesnou
Jitulko tak to se taky máš mě to blblo děsně jsem to dostala a až o 14 dní déle než normálně pomalu jsem se radovala že jsem těhu a ono prd prostě se to zbláznilo no a ted jsem to měla asi o 5 dní dříve no síla
taky se moc těším na fotečky mimísků asi zítra Zuzance napíšu sms jak na tom jsou 😉

dennisa
21. dub 2010

Péťo, tak když budeš Zuzce psát, moc ji pozdravuj! A doufám, že nám sem napíšeš jen dobrý zprávičky 🙂

pettrraa
22. dub 2010

ahojky tak jsem psala zuzce a odepsala toto:Od včera rána mám u sebe Elišku a od dnešního i Davídka.Mlíčko mám, oba mají z prsu a pak mlíčko z lahvičky nemají tolik síly pít.
a ptala jestli je tu nějaká nová těhulka tak jsem psala že asi né ☹ mám vás pozdravovat 😉

pettrraa
22. dub 2010

psala jsem jen že ožná Ele že má tušení na těhu tak prý moc drží palečky a vám všem taky brzo mimi v bříšku.snad začátkem týdne by je mohli pustit určo se hned ozve 😉

eleanthis
22. dub 2010

Peti - diky za zpravy od Zuzky, se tesim na fotecky, az prida a tak na vsechno 🙂

mne v brisku tlaci na vsech stranach, taky citim mrcha pocity a nejaky propichovani... tak uvidime, jestli z toho neco bude. jsem 21 DC, takze dlouho uz cekat nebudeme 🙂

co ostatni? co Jaruska? a ty Peti? a jak pokracuje Denda?

dennisa
22. dub 2010

Jé Péťo, tak to jsou krásný zprávy od Zuzky 🙂 To je paráda, že má mlíčko a že má drobky už u sebe 😵
Skvělý zprávy, mám z nich radost, jak to zvládají 😉

Ele, držím palce na tenhle cyklus, ať se mrcha ani neopovažuje dorazit 🙂
Už tu potřebujeme novou těhuli jak sůl, holky těhotný už roděj jak o závod, tak aby byla nějaká pokračovatelka 😉

pettrraa
23. dub 2010

ahojky denisko taky jsem ráda že je u zuzky vše ok
a já nevím co se u mě zase děje mám mít ovul a místo toho jsem začalala zase krvácet asi z práce dnes jsem tam tahala dost těžké věci 😝 tak uvidím no.Ted se nějak moc nestažíme

dennisa
23. dub 2010

Ahojda!
Mám pracovní víkend, takže opruz 😖

Péťo a kolikátý DC jsi? Že krvácíš....
Tak koukej netahat nic těžkýho! A jak to jinak jde v práci?