Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
10. kvě 2010

Ahoj KALI.... trochu se vyspím. Prcci jsou hodní, v noci Eli zase trápily prdíky, ach jo. Utěšovala jsem jí hodinu, pak si vyvzpomněla, že má hlad, ta ještě baštila..... takže občas spím míň, ale dá se to. yslela jsem, že to bude horší.
Injekce mi dle doktorů moc nepomohly, prý si myslí, že to byla špatně zavinutá děloha a ne kusy placenty zapomenuté v děloze.... tak mi asi vydělisi zbytečně!!! Piju ten kontr.čajík, jak jsi doporučila. Krvácím už míň. Prý kdybych začala krvácet červenou krví nebo mi bolelo břicho nebo jsem měla teploty, tak honem na lačno naklusat k nim a udělají mi zákrok. Ale zatím se nic z toho neukázalo, tak budu doufat, že už to bude v pořádku. 00
A děkuju za pochvalu foteček 😵
JJ, manža je fakt velký pomocník, přebaluje, krmí z flaštičky, kočárkujeme, koupe..... je to s podivem, jak se nebojí prcky čapnout, jak si s nima krásně povídá a dělá blbinky...tak jsem si představovala ideálního tátu. Doufám, že mu to vydrží.
Dneska jsem sama, už sončil dovču a nastoupil do práce. Prý si tam odpočine 😀

Petruško...neplakej. A vůbec tady neotravuješ, neobtěžuješ, všechny jsme si tím prošly... některé bohužel několikrát. Jste fakt šikulky, jak to zvládáte. Moc vás obdivuju. Někdo by se složil a vy jste plné humoru a optimismu. Jak píšeš, rok uteče jako voda a manža se umoudří.

Holky.... to by mi fakt zajímalo, jak jste si mě představovaly???????
😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

halpa
10. kvě 2010

Peti - přesně tak, čas to všechno vyřeší za tebe, uteče to a pak se uvidí...

pettrraa
10. kvě 2010

Zuzi to je manžel hodný že tak pomáhá a miminka jsou hodná 😉 .Já si myslela že jsi blond 😀 no jsi moc hezká maminka

halpa
10. kvě 2010

0
Jlé=áú
w,á zas myslela, že máš hodně tmavé,
0 0vlasy... musím jít, ondra asi něco chce... 😕 😀 😀

zuzka.o
10. kvě 2010
pettrraa
10. kvě 2010

no těch jsem si všimla ale to není moc vidět z blízka víš 😀 Jo a co nový byteček už bydlíte??

blondata.sestricka
10. kvě 2010

Ahoj holky!

Po delší době nakukuju... 😉

Psala mi Péťa IP, co se jí přihodilo...je mi to líto 😔 Napsala jsem jí do IP

Já jsem Vám sem před časem psala, že na UZ máme vidět dutinku... Byla jsem z toho trošku nesvá, protože jsem si myslela, že v ní už něco bude, ale bylo to ještě málo..... Každopádně, jsem si oddychla, že to mimoděložní snad nebude, i když se dutinka prý může vytvořit i u něho....Když jsem asi za 14 dní navštívila konečně svýho mudra, který přiletěl z dovolený, udělal mi UZ a já viděla našeho špunta i se srdíčkem 😵 Krásný pocit a obrovská úleva...Příští týden jdu na kontrolu a doufám, že miminko bude stále v pořádku.... Když byla dutinka, bála jsem se, aby bylo miminko a když už miminko je, bojím se, aby mu pořád bilo srdíčko.... a teď to asi bude pořád dokola 😅

Každopádně všem Vám přeji, ať jste všichni brzy "normálně" těhotný 😉
A myslím, že někomu se to už podařilo, takže gratuluji 🙂

pettrraa
10. kvě 2010

Sestři mooc gratulujeme a budem rádi když se občas ozveš a dáš vědět jak se máte s miminečkem 😉

blondata.sestricka
10. kvě 2010

Peti díky 😉

lechovicezan
10. kvě 2010

Ahojky, jsem po operaci mimoděložního těhotenství, chci se zeptat, pokud by se mimoděložní těhotenství opakovalo, to by mi museli odebrat i druhý vejcovod? Mám totiž strašný strach z dalšího těhotenství, že by se mohlo opakovat to samé co teď.

pettrraa
10. kvě 2010

lechovicen moc mě mrzí co tě potkalo.já měla mimoděložní v srpnu 2009 a ted 6.5 znovu takže bohužel se to opakovat může ☹ nemám už ani jedne vejcovod takže mimi můžeme mít jen uměle přes ivf .Ale Tobě bych moc přála aby se to neopakovalo.je tu pár děvčat co měli jednou mimoděl a ted bud jsou těhu normálně a nebo už mají miminka
takže holka hlavu vzhůru 😉

lechovicezan
10. kvě 2010

Moc děkuji za odpověď. Nejhorší je pro mě ta nejistota. No snad to dobře dopadne. Dítě zatím nemám žádné, mělo to být naše první. No nic snad se to příště povede.
Doufám, že i vám se to nakonec povede, sice ne úplně normálně, ale hlavně že to jde. 😉

jarka.09
10. kvě 2010

Jejda holky, vy jste toho zase nakecaly!!! 😉
My máme tento týden dovolenou a makáme na baráčku, tak nemám tolik času sem nakukovat, jako když jsem v práci 😀 Ale nebojte, šetřím se, víceméně diriguju 😀 Ale úplně nic nedělat, to po mě nikdo nemůže chtít...
Nevolnosti trochu jsou, ale nic tragickýho, tak dlouho jsme na to čekali, tak si teď nemůžu hned začít stěžovat 🙂 Na kontrolu jdu až 24, ale ono to uteče.
Peti, všichni ti tu rozumíme, musí to být strašně těžký, my si taky občas s manželem v těžkých chvílích řekli něco, co bysme si za rámeček rozhodně nedali, ale to člověku občas nervy ujedou, to musí každej pochopit. Nedělej teď žádný závěry, chlapi potřebujou více času, třeba se to v manželovi ještě zlomí, jen k tomu musí dojít po svým. Moc na tebe myslím a držím pěsti, aby ta největší bolest byla za tebou a bylo to jen a jen lepší.
Zuzko, nádherný fotky, moc vám to všem sluší, myslím, že musíte být právem hrdí rodičové 😉

pettrraa
10. kvě 2010

lenchovicenz já naštěstí už mám dva kluky jen jsme si moc přáli holčičku tak uvidme zda se ještě pro to ivf rozhodneme
A doufám vážně moc že vám se zadaří brzo a bude vše jen ok 😉 😉

pettrraa
10. kvě 2010

Jaruško tak hezky diriguj ale šetři se.A myslím že ty nevolnosti za to fakt stojí 😀
jo jo uvidíme časem
jaruško mám tu asi 20 tabletek kyseliny listové a 16 tab vitamínu femibion 800 nechtěa bys já bych ti to bezplatně poslala??

eleanthis
10. kvě 2010

Peti... je mi smutno, za tebe...vidim sebe, jak jsem rvala... skladala jsem se xkrat denne v koupelne a brecela, jako bych prisla o vsechno... a prisla... kazda z nas vi, ze v tu chvili o vsechno skutecne prisla... ale jsme bojovnice... musime byt. jsme zeny a musime se smirit s tou tihou.. necekej od chlapa, ze by to kdy pochopil... budem tu s tebou, dokud nenajdes novou silu

jinak otazky na me jsou asi ted bezpredmetny... mam v hlave vymeteny a resim nove zivotni krizovatky... 🙂 ale kdyz to nahodou prijde, budete prvni, kdo tu carku uvidi 🙂

eleanthis
10. kvě 2010

Zuzi - krasny bejbátka 🙂 stálo to za to 🙂

dennisa
10. kvě 2010

Ahoj!
Péťo, bolí to a ještě chvíli to bolet bude. Klidně si pobreč, zanadávej....však na to máš nárok. A jak už holky psaly, od chlapa nečekej pochopení, ono ho to určitě taky trápí, ale dusej to v sobě a neuměj o tom mluvit....prošli jsme si doma tím samým a taky mě to moc trápilo a chvílema jsem měla pocit, že jsem na všechno sama.
A tady si postěžuj na nespravedlnost osudu kdykoliv, taky jsem Vám tu fňukala. Všechny holky tu jsou moc fajn 😉
Přeju Ti zase šťastnější dny, drž se!!!

pettrraa
10. kvě 2010

jéé Ele já tě vůbec nepoznala 😀 moc ti to na nové fotečce slušííí 😉 😉
moc držím pěstičky at ty dvě brzo najdeš//

pettrraa
10. kvě 2010

Denisko vím jste tu uplně super holky a budu tu u vás stejně pořád prudit 😀 No a co ty nebyla jsi náhodou dnes u dr??? jak to dopadlo??

dennisa
10. kvě 2010

Péťo, jo jo, bude nás tu prudit víc 😀

Ano, byli jsme dneska. Příští cyklus začínám stimulovat hormony. Vychází to na úplný začátek června, kolem 2.6. to mám dostat. Takže se to konečně rozhýbalo.

pettrraa
10. kvě 2010

no tak huráááá to uteče jak voda.A co to ta stimulace hormonů je?? budu tě vyzvídat at kdyžtak vím co mě jednou třeba čeká 😀 😀

dennisa
11. kvě 2010

Péťo, před odběrem vajíček se berou hormony, aby se to nastimulovalo a bylo co nejvíc vajíček na odběr a v co nejlepší kvalitě. Ty hormony budu brát ve formě injekcí, takže si doma budu píchat injekce, jeden druh jen podkožně a ten druhej prej nějak do svalu. No to teda vůbec nevím, jak to zvládnu, mně z injekcí zrovna není moc dobře. No manžel se už nabídl, že mi to kdyžtak bude píchat on, no to budou modřiny 😀

lechovicezan
11. kvě 2010

moc všem děkuji, díky těmhle stránkám mi přijde, že člověk má tak nějak víc naděje. Protože nejhorší je, když toho člověk moc neví. Nejsem typ kterej se dokáže doktora na všechno zeptat, takže mi tyhle vaše příspěvky moc pomohli. Nejhorší je totiž, když je člověk doma sám a má spoustu špatnejch myšlenek. ☹ Žaneta

dennisa
11. kvě 2010

Lechovicezan,ptej se na co chceš, my už tu s holkama máme něco za sebou a všechny rády poradíme 😉

lechovicezan
11. kvě 2010

Děkuji, chci se zeptat, za jak dlouho po operaci mimoděložního těhotenství, jste se začli snažit podruhé. mě doktor řekl, že po třech měsících, ale mě to přijde jako strašně dlouhá doba 🙂 , navíc když jsem četla, že se po operaci mohou tvořit další srůsty ☹

dennisa
11. kvě 2010

Nám řekli půl roku. Ale to mi přišlo fakt dlouhý. Takže jsme se začali snažit nějak po 3-4 měsících.
Ale většině holek tu doktoři doporučili tuším ty 3 měsíce, někomu i míň.
Ono tak dost záleží, jak se na to budeš cítit psychicky. Přece jen je to hodně nepříjemnej zážitek, tak je důležitý se dát do kupy nejen fyzicky.

pettrraa
11. kvě 2010

Denisko injekcema jo no to já bych nepřežila ☹ jsem šílený posera ☹ kámoška říkala něco že brala asi léky nebo co?? že právě jsou i ty injekce ale že ty nechtěla.No tak to teda navím jestli bych to zvládla a hlavně sama sebe píchat to určo né ☹
žanetko mě v nemocnici řekli až po 6ti měsících ale holky tady mě poradili že jim řekli po 3měs a i sem si psala na jednu internet gyn poradnu a tam mi taky řekli že 3m stačí.Ono to kočko uteče jak voda a jak píše deniska hlavně at jsi psych v pořádku dej se dohromady 😉

pettrraa
11. kvě 2010

tak jsem volala svému gyn tak jdu zítra na vyndání stehů a promluvíme si o tom co se ted stalo a co teda dál

lechovicezan
11. kvě 2010

tak ať tě ten doktor aspoň zítra trochu potěší 🙂 . Po vyndání stehů jsem si říkala, že to tělo to zvládá líp než já 😖 . tak hodně štěstí. 🙂