Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

seb
1. črc 2009

Dennis, paráda fotéčky, už jsem je taky zkoukla a druhá čárka na testu je krásně vidět, žádný stíneček, to nebude mimoň 😉 😀

dennisa
1. črc 2009

seb, ona už trochu vybledla, byla i silnější 🙂 No uvidíme....cítím se dobře....

seb
1. črc 2009

zuzko: tak tvoje svatební už jsem taky zkoukla, paráda 😎 krásný šaty 😵

seb
1. črc 2009

jojo dennis, vím přesně jak dokážou čárečky vyblednout po zaschnutí mršky, ale hlavně , že pořád sílí 😉

zuzka.o
1. črc 2009

Denni: ten výhled by nebyl marnej, to máš recht! No vždyť za 8měsíců budete už 3. No a pokud čekáš dvojčátka, tak 4. No a když si pořídíte pejska nebo kočičku, tak je byt plnej raz dva!

lucbra06
2. črc 2009

Ahojky holčiny,nemam nak vubec čas za váma chodit 😒 Jezdíme na výlety,nebo pořád venku.Jsem ráda utíká to aspon 🙂
Dneska po 5týdnech konečně dorazila ta mrcha,mrchovatá 😀 ,tak už mam na stole uvařený kontryhel.
Těhulky koukam žádný problem 😵 😵 a to je moc dobře.
Mar už se blíží do největšího finále 😵 už budeš mít miminečko u sebe 🙂
Zuzka budeš za pár dní testovat,jak se cítíš,naký příznaky 😉 ???

seb
2. črc 2009

ahoj lucbra, mě je dneska hooodně blivno, nevím jestli si zvládnu uvařit vůbec oběd 😒
takže u tebe se blíží snažílkování ? 😉
zuzka: kolikátý DC jsi? 😉

dennisa
2. črc 2009

Ahojky.
seb, mně teda špatně není, já chci taky, aby mi bylo blivno 😀
Mě jen šíleně bolí prsa, o velikosti nemluvím, jsou z nich balóny 😀 😀

zuzka.o
2. črc 2009

Ahoooooooj všechny 😵

Tak dneska jsem teprve 22DC, MS dostávám tak 27-28DC, takže je ještě moře času na čekání (a já tak nerada na něco čekám!!!). Příznaky taky žádný, jenom nemám chuť na sexík. Denni, kdy tě začala bolet prsa? KOlikátý den? Mně totiž při mimotěhu bolela, ale nepamatuju si od kdy. Tak začínám plašit, že mi teď nebolí a teda těhu určitě nejsem... no blázen!!!!

😀 😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Lucbra: to je super, že mrcha dorazila, brzo budeš moct snažílkovat, juchůů

Seb: Jejda, tak těhublivno už přichází??? Kolikátý jsi týden?

seb
2. črc 2009

dennis, nechtěj to 😉 , prsa mě taky bolí, trochu natekly, ale balony z nich nebudou nikdy 🙄 😀
zuzi, tak mě prsa začali bolet až asi 14 dní po pozitivním testu 😉 a při mimotěhu mě neboleli
Přichází a mohlo by zas odejít, nechci už důkaz 😝 😀 , dle ms jsem 6+5, dle dr. utz jsem 6+0

zuzka.o
2. črc 2009

Takže můžu bejt v klidu, teď mě vlastně ještě bolet nemůžou, ufff.... jsem blbá!!! 😀 😅

seb
2. črc 2009

no on to má asi každý stejně jinak, já jsem ještě před testem měla zvýšenou teplotu pod paží a cítila v břiše takový bublinkování, jako bych tam měla šumák nebo tak něco 😉

lucbra06
2. črc 2009

Mě teda prsa bolela jek při Nelince tak ted při mimiděložnim,to jsem šla třeba ze schodu a myslela jsem ze mi upadnou 😀
Nevim co je na tom pravdy,ale četla jsem že je v těhotenství je dobře když je špatně,že to vylučuje bordel z těla 🙂
Mě při Nelince nebylo špatně vubec.
No jo už se cítim zase normalně stou MS 😎 ale teda jsem jako kohoutek 😝

jarka09
2. črc 2009

Zuzko, na prsa se vykašli, já si v jednom cyklu vsugerovala, že jsem těhotná a že mě prsa docela bolely - no, asi to byla spíš psychosomatika, ale nakonec mrcha stejně dorazila a bylo, tak bych se na tohle zrovna moc neupínala, to zklamání je pak velký, to všichni víme moc dobře... ☹

dennisa
2. črc 2009

Zuzko, mě prsa začala bolet asi v termínu, co měla dorazit MS, ale trošku, teď během týdne se to stupňuje, nemůžu ani spát na břiše, jak to bolí.

To máš Zuzi za pár dní, příští týden budeš moct testovat 😉

lucbra06
2. črc 2009

Zuzka kdy zkusíš testovat???
Jarka a ty jsi jaky den cyklu??Taky už bude testovánííí???
Držim vám pěsti 😵 🙂

zuzka.o
2. črc 2009

Tak teď jsem jukala na Beremko na Andree, moc jí to na svatbičce slušelo, obzvlášť ty v parku 😵

jarka09
2. črc 2009

Luco, nene, testování nebude, teď jsem zhruba těsně za polovinou cyklu, takže do MS a nějakého případného očekávání je ještě hóóóóóódně daleko.. ☹

zuzka.o
2. črc 2009

Já budu testit až když mrcha nedorazí, teda ve středu, ale ona (jak jí znám) dorazí na čas!

Jarko:já vim, že blbnu, ale já bych strašně moc chtěla, aby to tentorkát vyšlo, manžílek bude mít narozky, tak by to byl krásnej dárek.... prostě mi už hrabe. Zklamání bude,to je jasný, ale nevim, jak to udělat, aby zklamání nebylo. Kamarádka to v út dostala (už se snaží 3roky) a prej bulela v koupelně, nešlo to zastavit! No jo, která najdete způsob, jak nemagořit, tak bubu první ve frontě na radu 😉

jarka09
2. črc 2009

Zuzko, já vím.. do tý fronty si stoupnu hned za tebe... 😖

zuzka.o
2. črc 2009

Jarko 😖 .......ale pozitivní je, že si v tý frontě alespoň dobře pokecáme 😉

zuzka.o
2. črc 2009

Teda holky, na tý diskusi, co chodím,je další tehule! TO je síla, fakt těhupandémie! Během 2dnů to byly 3 těhule, teď po cca 14dnech další. Zachvilku tam zbydu jen já snažilka, ostatní budou těhule 😖

dennisa
2. črc 2009

Zuzko, nepropadej beznaději. To se určitě musí brzy povést, proč by nemělo...?

Teď tady koumu, že nemám na testu tu druhou čárku stejně silnou jako kontrolní, ale zase jsem si našla na netu v různých diskuzích, že někdo to taky měl, že se nikdy nedostal k tomu, aby ty dvě čárky měly stejnou barvu a těhotný byly. No tak snad nemusí ty čárky být úplně stejně tmavý, co myslíte?
Omlouvám se, že zas magořím 😅

zuzka.o
2. črc 2009

Denni: taky jsem o tom slyšela, že nikdy ta čárka nezesílí. Taky prý si dělaly holky testíky, nic a už byly těhu v docela pokročilejším stádiu (třeba 6tt). Takže neplaš, bude to OK. Důležitější je, jak rychle se ta čárka objevuje. KDyž je to hned, jak je to jasný.

Denni, já vim, že blbnu, ale to je moje "oblíbená činnost" v tý čekací fázi. Jsem magor. Když to tak vezmu, tak teď čekám 4.MS od doby, co se snažíme. Jenže už mi to přijde dlouhý. No a byla by taková super příležitost, manžílek bude mít narozky..... jééé aaaach joooo (Pardon za to vzdychání a stěžování, ale nemám si s kým o tom pokecat)

dennisa
2. črc 2009

Zuzko, čárka začala lízt v podstatě úplně hned, jak jsem test vytáhla po pár sekundách z kelímku, tak to je tedy dobře, už asi kašlu na testování, pak to tu porovnávám a plaším.

Zuzi, klidně si postěžuj, od toho to tady je, přece tu nejsme všechny jen pořád happy, to by ani nešlo.
Jak se na to člověk tak trochu upne, je to snažení náročný, pořád máš pocit, že jen čekáš a čekáš a bez výsledku. Já to moc dobře znám, věř mi.

Kolikátý narozky budete slavit? U chlapů věk snad není tajnej 🙂

lucbra06
2. črc 2009

Zuzka ,kamarádka ma stejně starýho klučinu jako já Nelču,a ted napoprvé hned otěhotněla jsou to šoky,otřepala jsem se a jdu dál mysli na to že taky budeš neboj 😉
Třeba se zbytečně nervíkuješ,ale plně ti rozumim nebudu jiná 😖 ,nemyslet na to nejde to vím jistě.

zuzka.o
2. črc 2009

Není tajnej 29. Budeme slavit i s jeho dvojčetem a asi se připojí i jejich starší brácha, ten je o rok a týden starší (takže 30) .... bude to mazec. Jen bych ráda mu dala ten nej dáreček, moc by mímo chtěl....

Lucbra: jj, nemyslet na to neumim 😅 Ale co, ono se to snad brzo povede, ale teď by to bylo takový hezký. Budeme mít výročí svatby,.....

dennisa
2. črc 2009

Zuzko, to by fakt bylo nejlepší teď, když bude výročí svatby a narozky, parádní příležitost 😉

Teda to jejich maminka měla záhul, prcka a pak hned dvojčata, no klobouk dolů 🙂

lucbra06
2. črc 2009

Zuzka ,maš pravdu krásnej dareček k narozeninám 🙂 ,ale nesmíš se tak na to upínat.Já budu to samí počkej od září 😀 to vám tady budu fnukat pořád 😀
Rozumim ti a určitě tady nikomu neva si o tom povídat,je to diskuze je 😀
Já mam takovou radost z tý MS jupííííí,jsem blázen já vim 😉

dennisa
2. črc 2009

Luc, to si tu radost užívej, taky jsem se z první radovala, jak blázen. Po čase ji zas budeš nenávidět.