Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
2. lis 2009

LUCBRA: chudinka Nelinka.... tak ať to už nebolí.... malinká ☹

DENNI: snad mrcha dorazí v čas a nebude tak hrozná 🙂

JARUŠKO: jejda, v takový zimě venku? Ať si něco neuženeš. Ale domeček za to stojí, viď? 😉

KALI: je to fakt, že ve školství je strašný kolektiv. A kdo říká, že ne, tak kecá. Co jsem měla možnost nahlédnout, tak je to děs.... ženský jsou zlý a závistivý, chlapů je málo, tak se před nima nakrucujou...no hnus! Třeba známá dělá ve školce na vesnici, střídají se se ségrou a moc si chrochtá.
Už POLOVINA?????? Ty se ale činíš 😀 Tak tfuj tfuj na ten velká UTZ 😉 A prosazuj Zuzanku 😵

ELE: já se třeba taky chtěla vdávat jako vezdětná a netěhotná. Chtěla jsem si ten velký den užít se vším všudy a nehledat za tím povinnost k budoucímu dítěti. Ale každý to má jinak. Je jasný, že nejdřív na tu svatbu musíte mít. Tak ať se mu vede v nové práci a je to to, co hleda. 😵

A na šmíráky pozor, na disk, kam chodím, lezou a špízujou a pak donáší!!!! Nechápu, co se jim na tom líbí 😠

pettrraa
2. lis 2009

ahojky Lucbra chudák malá tak at jí to brzo přestane bolet kočičku malou
Tomíkovi trhali první zoubek ve 4 letech a byl to horor dostal injekci apak mu to vytrhla no plakal šíleně a pak se zubařky bál letos mu trhala druhý ale to už zvládl dobře jak je větší a rozumný
Kali ty jo se máš že už máš půlku zasebou a neboj určitě bude velký utz v pořádku. A Zuzanku chtěla můj manžel ale dřív se mi moc nelíbila ale ted se mi celkem líbí tak at manžela překecáš 😉 a marečeka jsem chtěli u prvního ale nakonec jsme dali po manželovi tomáška.
Ele já se vdávala ve 3 měsíci těhu ale svatba byla v plánu už rok předem chtěla jsem se vdávat netěhu no ale pak to bylo jinak 😀 a musela jsem být na sebe opatrná protože jsem 14 dní před svatbou ležele v nemocnici kůli krvácení takže jsem si svabtu užila tak na půl.
tak prostě uvidíš jak se domluvíte s přítelem bud to stihnete před nebo po to už je taky jedno 😉
dennisko tak doufám že jsou na tebe v práci hodný
Jaru v takové zimně brr tak at je fasáda brzo hotová ajakou budete mít barvu?

eleanthis
2. lis 2009

ja teda nastesti pisu z domu a tady mi muze smirovat maximalne pritel... ale stejne nema sanci nic najit... ja su kecal a vsechno na sebe vykecam bez natlaku :D

jinak my mame dobry kolektiv... po tom, co jsme meli problem se dvema ucitelkama - dvojcata... jsme se pres par kotrmelcu chte nechte museli hodne stmelit a ted mam fakt pocit, ze jestli nekdo nekoho treba pomlouva, tak se to stejne nakonec donese vsude a ty dva dotycni si to reknou i mezi sebou... jinak verim, ze nikdo moc nepomlouva.. ja jsem typ, ze kdyz me nekdo nastve, tak to na nej vychrlim pekne zprima... a vetsinou to slysi vsichni, co to slyset chteji, takze si to vsechno vyrikame a odchazime obe s usmevem a normalne se bavime, udela se tlusta cara a jde se dal, vyreseno, zavreno 🙂 tak si myslim, ze je to fer.

ale verim, ze mezi chlapama je zensky lip 🙂.. moje mamka kdysi delala na policii v uctarne a uplne si libovala :D

eleanthis
2. lis 2009

ted koukam, ze jsem si spletla nick :D tak ne MATETA, ale MATULIK nam tu nejak dlouho nic nenapsal 🙂

pettrraa
2. lis 2009

ele a já si říkala jaká mateta 😀 jo taky bych ráda věděla co s matulíkem je snad je vše ok

dennisa
2. lis 2009

Ahoj holky, jsem doma 😝
No jak jsem předpokládala, první den a masakr 😀 Zůstala mi tam na stole hora papírů, dodělám to zítra. Zdržel mě tam náš manažer, přijel na namátkovou kontrolu, dával mi nějaký otázky, ale já byla úplně mimo mísu, až pak mě napadlo mu říct, že jsem tam první den po měsíci, tak to chápal 😉

Akorát mě štve, že jsem pořád tak děsně nastydlá, celej den mně bylo všelijak, kašel, rýma, bolí mě celý tělo, dopuju se vitamínama a čajema, snad to pomůže 😖

Doma na mě čekala bezva večeře od manžela, tak mi je teď líp 🙂

Kali, už půlka?! Ty bláho, to strašně letí, nemáte holky ty těhotenství v nějaký zkrácený verzi? 😀
A zeptej se na pohlaví, jsem zvědavá za Tebe 😅 Jména super! Marek je můj švára a Zuzka moje švagrová 😅
Takže schvaluju 😉

Ele, pořádně si užívej volna a odpočinku, mně to nějak strašně rychle uteklo, poznala jsem to dneska v práci, už bych zas byla doma 😀

Jinak já bych se ani nevdávala, kdyby s tím nepřišel manžel. Asi jsem byla nějak zabržděná, ale já neměla vůbec myšlenky na svatbu. Ale pak, když mě požádal, tak už jsem si to užívala, to zas jo.

Jdu se natáhnout k telce a tipuju, že dneska asi brzo vytuhnu 😅

Mějte se krásně, zatím papá 🙂

pettrraa
2. lis 2009

Dennisko tak to je teda blbé že jsi nastydla to jsi ještě mohla být doma a vymarodit se 😉 Tak at jsi brzo ok.A vpráci at máš brzo vše hotové a nekupí se ti to 😉

dennisa
2. lis 2009

Péťo děkuju 😉 Zas, když je hodně práce, tak to krásně utíká, tak nevím, na co si furt stěžuju 😀

Koupila jsem si nějakej bylinnej čaj na průdušky. Já na bylinky moc nejsem, ale musím říct, že tenhle je dobrej a možná i docela zabírá.
Ovšem v tomhle šíleným počasí se nachlazení blbě léčí, dneska tu pršelo skoro celej den a ta zima, brrr 😠

andree01
3. lis 2009

Ahoj holky.
tak koukam Ele, ze už Ti je lip, tak mám z toho radost.
Zuzko, fotecky miminek jsou krasny...a jak se citis? me zacina dost bolest cele bricho, jako pri ms, je mi spatne cele dny. mam z toho trochu strach, k dr jdu pristi stredu, tak to musim nejak vydrzet. rikam si, jestli to neni zvetsujici delohou, pry ted zacina rust nahoru, streva treba meni polohu...nevim. Tobe je porad gut?

eleanthis
3. lis 2009

andree - tak ti preju, at je to vazne rostouci delohou 🙂 bude dobre, uvidis, pristi stredu to je jeste cely tyden, pokud ti neni dobre, neni spatny jit se zeptat uz driv, at mas klid... ja se nervovala taky cely tyden, ze je mi nejak vselijak a dopadlo to vis jak... coz samozrejme nebude tvuj pripad 🙂 ale pokud jsi plasilka, tak radsi jdi, budes mit klid!

Denni - teda to jsem cekala, ze prvni den prijdes s tim, ze doma je doma :D vazne! ja si fakt uzivam, do prace se nezenu. i kdyz jsem se tomu neubranila a vcera dostala dodavku papiru k podpisu az do domu... sila. dneska mam v planu opravit garderobu nasi fence Agate. venku je zima jak v psinci a suchy zipy z mikinek ji uz nefunguji, jak maji. tak to chci presit a taky ji usit nejaky novy model 🙂 jestli chcete mrknete 🙂

http://verunka.hippyart.net/mikina.php

jinak me dneska dostalo to chumeleni... chvili jsem to brala jako prudu, Agata nechapala, co je to bily tady na zemi... uz zapomnela, porad se otrepavala, ale nemelo to smysl :D pak jsem si sla koupit rohliky a uz jsem se smala jak maly dite... je to krasny. skoro skoda, ze je takovy teplo, ze to hned taje. bylo by tu od rana uz dobrych 10 cisel, podle ty intenzity padani 🙂

zuzka.o
3. lis 2009

DENNI: tak to jsem ráda, že se ti v práci líbilo .... a taky že tě manža překvapil večeří ....to je hezkýýýýý 😵
U nás prší už dva dny, co prší...leje! A je to tak hnusně vlezlá zima, ta vlhká...fuj!!! Už aby bylo jaro!
Tak se vymaroď. A hlavně jestli to bude chřipajzna, nepřecházej jí.

ANDREE: to je divný, že ti je blbě. Mně je řekněme skvěle! Hůř spím a 1x v noci chodím čůrat. Ale aby mi bolelo do zbláznění břicho, to ne. Děloha ani střeva mi nebolí. Když douho sedím a mám těsný kaťata, tak to je něco jinýho. Jenom ta záda mi bolí a než najdu polohu, tak to trvá. A když mám hlad, dělá se mi blbě, tak musím jíst často a málo. Když se nacpu, je mi blivno. Kdy jdeš na NT? Nechceš jít radši k mudrovi dřív??? Tě nevyhodí, ne? Ať máš jistotu, vždyť je teprve úterý......

Chichi... musím vám povyprávět, jak mi v neděli večer bylo blbě, jsem se sama sobě musela smát. Vůbec mi nepřipadalo, že mám hlad, ale najednou se mi udělalo zle od žaludku, tak jsem si chtěla z ledničky vyndat polívku, že si jí dám.... smrad z ledničky mi nakopnul ještě víc, tak jsem si nic neohřívala a hupky šupky na záchod. Tam byl taky smrad, tak jsem si pšoukla osvěžovač.... no a vůně květin mi udělala líp. Otevřela jsem záchod, ten taky smrděl, tak jsem šla pro "kachnu na záchod" a záchod umyla a říkám si, teď můžu vrhnout do umytého .... a ta kachna tak hezky voněla, že se mi přestalo chtít ..... tak jsem se vrátila pro polívku do ledničky a zblajzla jí .... a bylo mi dobře 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ELE: Agátka je krááááásnáááá 😵 Já jsem zrovna dneska koupila vlnu, že tý naší příšerce upletu svetřík. Jak je zchoulostivělá z paneláku, tak jí je venku zima. Loni na podziim byla 3x nemocná za sebou, tak jsem jí naordinovala vestu a od té doby ani ň. Tak letos bych v tom ráda pokračovala. Vždyť i já už nosím zimní bundu (takovej jsem zmrzlík!!!)
ELE... to jsi šila? To je bomba!!! to musím zkusit taky 😵 Tys mi udělala radoooost....hned letím koupit látku a vrhnu se na to! Na kolik to tak cca vyjde peněz? nemám vůbec představu, kolik stojí fleece..... A jak dlouho ti to trvalo? Jsi šikulka 😵

andree01
3. lis 2009

zuzko, s tim brichem ted to treba jde... rano me bolel pas kolem pupiku az k bokum. Moc jsem toho taky posledni dny nesnedla, jednak nemam vubec chut, protoze kdyz se najim je mi zle, takze casto mam prazdny zaludek, pak mi je zle z hladu... je to tezky, jeste nepoznam co je pro me nejlepsi... no a bricho boli posledni dny, neni to nijak hrozna bolest, spis neprijemny tlak, brisko jeste zadne nemam, ale myslim, ze uz mi pomalu zacne trochu rust, takze spis si myslim, ze uz se to napina, rozpina atd... taky jsem hodne unavena, jsem toho za posledni dny moc nenaspala... tak snad to je jedno s druhym. k dr zatim nepujdu, pockam jestli to prejde...🙂

zuzka.o
3. lis 2009

ANDREE: radím ti něco mít v žaludku pořád. Mně to tak pomáhá, není mi pak zle. Bříško mi už začíná vykukovat a vůbec se mi nikde nic nenapíná (a to tam mám 2 prcky). Kdyby ti bylo špatně, zkus třeba ty lízátka pro těhulky nebo zavolej mudr ať ti něco předepíše, mimi potřebuje z něčeho brát. 😉

pettrraa
3. lis 2009

ahojky Andrejko tak snad tě brzo přestane to bříško bolet no uvídíš kdyžtak si raději k dr zajdi dříve.A něco do bříška musíš poslat at mám prcek z čeho baštit 😉
ele moc pěkný obleček pro pejska a pejska máte pěkného jsi šikulka že mu šiješ 😉
tady je tak hnusně fuj prší a prší

zuzka.o
3. lis 2009

Já jsem hrozná ... teď už můžu jíst spoustu věcí, ale musím mít na ně chuť. A jak bydlíme nad našima, tak si takhle občas dovoluju .... zrovna včera jsem s mamkou mluvila a říkám jí, že dětičky by si daly kulajdu ....a hádejte, co bylo včera k večeři? 😝 😅 😀 A dneska jsem si poručila šunkofleky...hihihihi.... jsem to ale potvora, co? 😀

misa1982
3. lis 2009

Ahoj holky tak jak se tady vsechny mate?Jinak Tomášek se narodil 19.10.2009 v 08:12hodin miry 52cm a 3.512g nevim jestli jsem to tady psala.Valbu mam par fotecek tak se mrknete...a co je tady noveho?Fotky z domu pak pridam casem to jsou fotky z nemocnice....

zuzka.o
3. lis 2009

AHooooj MISKO 😵 Mooooooc gratuluju, ať je Tomášek jen a jen zdravý a ať ti dělá samou radost .... je to krasaveček 😵

eleanthis
3. lis 2009

miso - krasny miminko, moc gratuluju! tak jsi to dotahla az do stastneho konce 🙂

zuzi - ja chci "recept" na svetrik!!! prosim prosim napis mi ho. jinak ohledne toho fleecu - stoji kolem 200 za metr, na jednu mikcu potrebujes tak pul metru + ja jsem dovnitr dala thinsulate - takovy to duty teply vlakno - to stoji tak 100 za metr a staci ti kus asi 50x50 maximalne. takze kdyz koupis metr fleecu a pul metru thinsulate - mas to na 2 mikinky. plus suchy zip, nite atd. cela ta mikca vyjde asi na 200 kc - coz je vysmech proti tem kupovanym. ja jsem rozblalila stroj a zjistila, ze mi upadla patka na siti... tak ted budu shanet patku. doufam, ze ji ve meste zitra sezenu. mam jeste jednu mikinu pres hlavu, co se zapina na zadech normalnim zipem, ale strih je neco naprosto sileneho... navztekala jsem se s tim jako prase, ale vysledek je hustej - i v -12 mela Agatka na tele doslova horko. horsi je to pak s tlapkama... pokusim se ted zkonstruovat strih s krytyma zadama i briskem na dva zipy po stranach,tak pak kdyztak zase ukazu 🙂

andree - byt tebou,tak fakt nehraju na hrdinku a jdu k doktorovi... ja jsem taky hrala, taky jsem si nevsimala bolesti bricha - porad jsem si rikala mocak nebo se roztahuje deloha - bylo to jako na mrchu nebo dkyz se ti nachladi mocak - zadny velky bolesti ale byly casty... pak presly v takovy jakoby vystrelovani. bolelo me u pupiku a vpravo od nej, pak v podbrisku... a byl to potrat. nevahej a jdi! nemas co ztratit!

pettrraa
3. lis 2009

Míšo mac gratuluji Tomášek je moc krásný takový vlasatý užasný miminko tak přeji mooc zdravíčka a hodně mlíčka pro Tomíčka 😉 Hezké jméno jste mu dali 😉 A co na něj říká Martínek je to velký bráška co?

jarka09
4. lis 2009

Míšo, posílám velkou gratulaci!! Tomášek je teda vlasáč! A moc roztomilej. Tak ať to všechno zlvádáte 😉

dennisa
4. lis 2009

Ahoj holky.
Mám zas volno 😅 Dělám dlouhý týden, takže dneska a zítra volno. Potřebuju to jak sůl, abych se aspoň trochu vyléčila. Včera jsem šla z práce na poštu a dost jsem zmokla, takže kašlu snad víc, jak předtím 😖

Míšo, velká gratulace k Tomáškovi!!!! 😲 😵 Jaký má krásný černý vlásky 🙂
Takový miminko my nikdy mít nebudeme, myslím s takovými vlásky, to u nás dvou s manželem není možné s našimi fototypy 😅

Ahoj Andree, ať přestane bříško brzy bolet. Jsi doma nebo chodíš do práce?

Zuzko, ty si to teda užíváš ty chutě a stavy, že Ti dělá dobře vůně na záchodě 😅
To máš super, že máš mamku tak blízko a uvaří Ti a hlavně pak Ti pomůže s malýma. Taky bych brala mít mamku takhle blízko.

Ele, obleček super! Copak to máte za pejska? Brácha mají maltézáčka a taky nosí na zimu oblečky. Má svetřík s kapucí Snoopy a pak péřovou žlutou vestu 😀 Vypadá v tom jak člověk 😀

eleanthis
4. lis 2009

Denni - mame Jack Russelici 🙂 terierici - je kvetnova, takze cely leto jsme bojovali se zimou, kdyz se ochladilo pod 20 stupnu, tak se venku trasla jak ratlik a nechtela tam byt :D, takze jsem hned na podzim shanela oblecky... ale kdyz jsem prisla na to, ze perova bunda - jak jsi rikala - pro psa stoji 2500,- tak jsem se nastvala a nabrala kurz na prodejnu latek 🙂 ted mame 4 mikinky - dve ty, co jste videli, a dve "kazajky" na pretazeni pres hlavu se zipem na zadech na opravdu velky mraz a delsi prochazky. ted uz mam v konstrukci novy model.. tak snad zitra 🙂 hura

jo zuzi - ptala jsi se, jak dlouho to trvalo - s navodem to mas usity za jedno odpoledne... podle toho, jak se s tim mazes a jak ziskas cvik... prvni jsem sila dva dny, druhou uz jen jedno odpo, kdyz jsem vedela, jak na to a tak. ty kazajky mi daly zabrat, prvni jsem zmrsila a vyhodila, druhou jsem delala asi dva dny a treti uz sla lepe. ted si fandim, ze jsem to zjednodusila a pujde to lepe, tak dam vedet 🙂

kalimero11
4. lis 2009

Ahoj holky,

Ele, Ty jsi ale šikulka, včera jsem nakoukla na Tvé stránky. 😉 Celý den mi třeštila hlava, dnes je to sice lepší, ale úplně OK ještě ne. Tož až budu fit, důkladně si tam vše prohlédnu. 😉

Denni, zalez pod peřinu a prolévej se horkým čajíkem. To víš, na Tvůj organismus toho bylo v poslední době přespříliš, tak nemá zrovna velkou sílu se těm bacilům bránit. ☹ Nezažádáš si o lázně? Určo by Ti lázeňský relax hodně prospěl. 😉

Míša, obr gratulace ke klučíkovi! 😵 Je krásnej, s těmi vlásky vypadá hned starší. 😀 jaký jsi měla porod? Něco k nám k němu písni. 😉 Brzo se oba zotavte!

Zuzka, to máš super, že si můžeš zajít na oběd o patro níž. 😀 A taky to bude prima, když budeš potřebovat hlídat, to budeš mít vždy hlídání na zavolání. 😉

Andree, také mne tak bolelo břicho, jak popisuješ. Byla jsem z toho celkem nervní, ale prý OK. Růst dělohy. Ale pokud příjdeš k Mudr. dřív, s tím, že se Ti něco nezdá, tak Tě prohlédne hned a nikdo se na Tebe zlobit nebude. V případě, že by jsi se třeba otvírala, tak bys měla ležet a proto pokud pracuješ, bych asi na kontrolu zašla, ať vím co a jak... Já jsem na marodce, takže jsem ležela a odpočívala, tož jsem šla na kontrolu až v termínu. 😉 I teď mne ještě bobolívá takto břicho, ale už to není denně.

Jarka, jak pokračujete s fasádou? Stihnete to do zimy? My teď děláme také nějaké úpravy v domečku, ale jen vnitřní, takže počasí nás neomezuje. 🙂

Petra, jak je marodovi? Ještě polehává nebo už neví nudou co by?

dennisa
4. lis 2009

Ele, to jsou pěkný pejsci 🙂 No ty oblečky jsou nehorázně drahý 😠 Brácha tu péřovku koupili od nějakýho známýho už použitou za 500 Kč, taky nic levnýho. Fakt lepší spíchnout něco doma, když jsi na to šikovná. Já třeba šít a všechno podobný vůbec neumím, na to jsem naprosto levá.

dennisa
4. lis 2009

Ahoj Kali. Lázně bych brala, ale kvůli práci asi neklapnou ☹ Stačí, že hned na jaře budu mít neschopenky kvůli tomu umělýmu, tak musím teď do práce chodit, mám smlouvu na dobu určitou a bojím se, aby mi to pak vůbec prodloužili.

No a jak ty? Co škola, všechno v pohodě?

jarka09
4. lis 2009

Kali: no o fasádě mi ani nemluv!! Vybrali jsme si prvotřídní firmu, když ještě bylo počasí jakž-takž, tak nedojeli, tak jsme je pořád urgovali a tak začali makat, když začalo bejt hnusně. Poslali dva borce, který toho teda fak stihnou! Ne že by nebyli šikovný, to zas jo, ale ve dvou toho moc neudělají. Takže teď jsme se domluvili, že udělají jen tu spodní vrstvu lepidla, sbalí lešení a zbytek uděláme asi až na jaře. Je to pakárna, ale je to momentálně to nejlepší, co můžeme udělat. A do čeho jste se pustili vy? No, rekonstrukce za pochodu je taky určitě úžasná věc 😉

kalimero11
4. lis 2009

Deni, to je škoda, že si nemůžeš ty lázně dovolit. A třeba si vybrat dovolenku a jet do pojišťovnou hrazených lázní? 😉
Škola, nó... Samé problémy. Musím na praxi, na to mi bohužel nestačí vycházky. 😠 Musím na konzultace ohledně bakalářky, konzultační hodiny jsou jak jinak než dopoledne, já můžu až odpol. a to tam prófka není. 😠 Začíná mne to štvát. Času mám hafo, ale doma nic nevyřídím. 😠 😠 😠

Jaru, v září nám dělali střechu. Asi podobná firma jako u Vás. 😒 Na tu střechu nám tu chodil jediný chlap. 😲 😲 😠 😠 Párkrát mu někdo přišel pomoct na práce, které nemohl dělat sám. Měnili nám střešní okna, teprve teď nám opravují zevnitř domku sádrokartón (tedy to zapravení oken zevnitř). Zrovna dnes tu chlapi byli, ale teda to co vyrobili, se mi vůbec nelíbí. ☹ 😠 Není to hezké, je to křivé. 😠 Trvá jim to neskutečně dlouho.Uháníme je od září. Navíc předěláváme kuchyň, tak jsem tu dnes měla i stolaře,, vyměřoval linku. 🙂 Snad alespoň ten bude šikovný a rychlý.

dennisa
4. lis 2009

Kali, já jsem právě přemýšlela, že dovolenou po Novém roce použiju na to umělko. No prostě je to na prd všechno s tou prací. Doufám, že nám vyjde první pokus a dám si od práce několik let pohov 🙂

Teda Tobě ty blbý krátký vycházky komplikují všechno 😖 Já bych se zkusila s dr. dohodnout na neomezených, tohle se přece do konce těhotenství nedá. Normálně bych jí řekla třeba, že to potřebuješ kvůli škole, že studuješ a potřebuješ do školy docházet nepravidelně. Zkus to.

Já jsem teď uklidila, připravila jsem jídlo na večer, až se vrátí manžel a teď budu asi jen odpočívat a prolívat se čajem 🙂

jarka09
4. lis 2009

Kali: musím se tomu smát, co píšeš..opravdu to všude asi chodí stejně. Všichni mluví o krizi ale když zavoláš firmu, tak všichni jsou minimálně na půl roku dopředu zadaní - alespoň teda ti šikovní. Kdo slibuje, jak přijede hned, je podezřelej. Zrovna nedávno jsem manželovi říkala, že děti půjdou na řemesla - když jsem viděla, kolik jsme platili zedníkům nebo tesařům na hodinu, nebo za úkol, tak se mě protáčely panenky 😲

kalimero11
4. lis 2009

Deni, já minule dostala odvahu a Mudry se zeptala, zda by mi mohla vycházky prodloužit. Prý ne, mám maximální možnou délku vycházek a odmítla o tom dál diskutovat. ☹ 😢 Bez ohledu na to, že mám malé dítě, které musím vodit do kroužků nebo k lékaři, když chlap je zrovna od rána do večera v práci. Prostě nezájem. 😖

Jaru, zlaté české ručičky vydělají rozhodně víc než studovaný mozek. 😀 Všechny firmy jsou nehorázně drahé a ještě hřeší na to, že je jich nedostatek, takže se ani nesnaží práci udělat kvalitně. 😒
Hele a nestraš, ten stolař mi na kuchyň dorazil hned druhý den po zavolání, tak mě neděs, že bude stát za prd. 😀 Já si zatím velkoryse myslím, že jsem se mu prostě trefila do volného času. 😉 Výsledek Ti oznámím do konce měsíce. 🙂