Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

kalimero11
7. bře 2010

Ahoj holky,
tak jdu nedočkavě nakouknout a copak to vidím? Miminka se zalekla zimy a hnízdění nechala na jaro? Děvčátka vydržte, za tři týdny předávám štafetu a Zuzi se také brzo přidá. 😉 Je to sice nepříjemné - to čekání, ale ono to jednou vyjde! 😉 Papejte vitamínky, těšte se na jaro, se sluníčkem půjde všechno líp. 😉

Já jsem teď měla celkem frmol, stihla jsem vyřídit většinu návštěv, které jsem ěla v plánu. Poslední návštěvu (sraz s kolegyní) mám domluvený na pondělí. Mám radst, že jsem to vše stihla dle svých představ a plánů. 🙂 Už jsem si pořídila i tu barvu na vymalování zdi u postýlky. Barva bude modrá - do výše nad postýlkou, zbyek žlutý, spoj oddělím bordurou. Vymyšleno by bylo, tak ještě si najít čas a dílo vytvořit. 😉
Dnes jdeme s Niki na karneval. Máme co dělat 😀 , teprve si bude vybírat masku.
Marek přibral za týden 400g 😲 , ve čtvrtek měl rovná tři kila. Vše Ok. V úterý mne čeají další odběry, ve středu diabetologie, ve čtvrtek riziková porana... Pořád je co dělat. 🙂
Opatrujte se tu. Myslím na Vás.

pettrraa
7. bře 2010

ahojky Kali to je fajn že jsi stihla vše co jsi měla v plánu.
No tak já nevím co se u mě děje protože mrcha ze zabrzdila měla jsem jen v páte hnědý výtok a včera světlý a dnes nic dokonce jsem si udělala test a ten je taky negativnní tak fakt nechápu no uvidím kdyžtak ve středu zajedu k dr.No Ele ty léky už ted nestihnu brát a mě to neva chci si dát fakt oddech aspon tento měsíc.

zuzka.o
8. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Já měla účto víkend, ale mám to vše hotové, jenom sepsat daňové a je to! UFFFF!!!!!
Blbě teď spím, tak jsem vždycky jak mátoha než se rozeběhnu. Dneska nám začali štukovat pokoje, tak snad to bude brzo hotové, jenom vymyslet jak vymalovat. Už aby to bylo!!!!!!! Malovat by se mělo o víkendu.
Já už se chci stěhovaaaaaaat!!!!!!!

Dneska jsem byla objednat dort pro tchýni, v sobotu bude oslava 55. Ještě ani nemáme vymyšlený dárek.... poraďte 😒

KALI....tak to je bezva, že vše stíháš, já mám nějak pocit, že nestíhám vůbec nic.
Gratuluju k prima váze, Mareček bude ale pěkný miminko, když takhle krásně přibírá. Držím palce na všechny odběry, poradny....máš toho tenhle týden hodně.

ELE....co dětičky ve škoce, zlobí?

pettrraa
8. bře 2010

Zuzi tak to jsi měla pracovní víkend teda.Tak at je brzo vyštukováno a vymalováno a hurá na stěhování 😉
Hm s dárkem ti asi moc neporadím.moje mamka má 17.3 50tiny máme pro ní poukaz ke kadeřnici na 1000kč a ještě zítra jedu s klukama do foto atelieru a nechám jí udělat dva obrázky kluků to ona ráda no a dork a víc nevím oslava ale bude až v květnu to má můj brácha 30tiny tak to spojíme a to bude už hezky a budem grilovat takhle je to na prd nemáme kam všechny pozvat a v restauraci by to vyšlo nejmín na 10000 a to je prý škoda peněz říká mamka 😀

eleanthis
8. bře 2010

peti, tak to je zajimavy, treba budes vazne tehule 🙂 ja teda mela taky mrchu divnou, minule jsem se nemohla zbavit dodatecnyho spineni jeste 7. den a ted jen pa, so a v nedeli uz skoro nic a dneska taky uz jen spineni... ale jsem rada. aspon je klid 🙂

zuzi - ja teda sazim na kvalitni kosmetiku - kazda zenska chce byt krasna i ve vyssim veku, pak jsou hezky sperkovnice, manikury atd.

pettrraa
8. bře 2010

Ele to víš že jo bud ráda že skončila tak v pohodě a neprotahovala se ti a za pár dnů šup na snažení moooc držím pěstičky at už to tentokrát vyjde
no prostě mrcha není ani výtok nic tak do středy počkám a testnu a když bude negat tak pojedu k dr a kdyby byl pozit tak asi mu jen zavolám kdy bych měla asi přijet ale rači počítám s tím že se jen něco děje at nejsem pak zklamaná.

jarka.09
9. bře 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím!
Peťo, to jsem moc zvědavá, co se z toho vyklube a držím pěsti, aby to byly dobrý zprávy.
Já jsem dnes 15DC a ovulační testy stále zarytě mlčí, tak nevím 😒 ještě mi zbývá jeden, tak ten zkusím zítra.
Zuzko, dárek pro tchýni, to je oříšek. Záleží na její povaze a zájmech. Já v poslední době darovala okrasný stromek, společnou rodinnou fotografii, čokoládovou botu naplněnou pralinkami. Každá správná drbna a šmíračka nebo milovnice přírody ocení kapesní dalekohled, no, napadá mě toho spousta, ale člověk vážně musí vycházet ze zájmů dané osoby. Tak přeju, abyste vybrali správně a dárek udělal radost.

pettrraa
9. bře 2010

ahojky Jaru tak at se brzo na testíku ovul ukáže a šup na to moc držím pěstičky at to i tobě už konečně vyjde 😉
ty jo ráno tu bylo -10st brr ještě že jsme tam nemuseli jen tomík šel do školy a Tom do práce a my s kubou jsme doma v teplíčku 😀

zuzka.o
9. bře 2010
eleanthis
9. bře 2010

Jari, tak s tou ovu jsem na tom byla stejne minuly mesic, do 16 dne ani tuk, pak uz jsem jen odhadovala a po 16 dni to vzdala, dnes jsem 5DC, ovu neovu, chci to ted zkusit proste i takhle brzy a pak i po 16 DC, protoze nevim, kde se ta ovu toula. tobe drzim palec, budte vytrvali a zkuste proste pokryt, co se da aspon do 24DC. clovek fakt nikdy nevi, co ty hormony prave ztropi.

jarka.09
9. bře 2010

Právě, že já od tohoto měsíce beru ty léky na štítnou žlázu, tak je asi možný, že to s tím nějak souvisí, no budeme to muset nějak zvládnout.
Zuzko:to je hustý! 😕

dennisa
10. bře 2010

Ahoj holky!
Zas po delší době....u mě klasika, jsem od rána do večera v práci a nic víc nestíhám....
Dneska jsem dojela z práce ve 22:30, takže děs 😒
Pak mám málokdy čas a chuť zapínat PC....dneska jsem dojela, vyprala aspoň dvě várky prádla, zítra mám volný den, tak vyjímečně ponocuju 🙂

Moc nedočítám, tak nevím, co je nového, ale myslím, že mi žádná nová těhulka neunikla....bohužel holky snažilky...tak snad brzy 😉

Přesně za 2 týdny jdu na tu hysteroskopii. Už jsem vybobkovaná, no klasika 😀
V nemocnici budu 2 dny a pak cca týden doma.....bohužel to zatím nemám vyřešený v práci, nemám za sebe náhradu...jen mi to přidělává stresy, blbá práce..... 😖
Zítra, nebo spíš už dnes, mám den volna, tak se snad taky ukážu 😉

joseline
10. bře 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám lezu do rozjeté debaty, ale chtěla jsem se zeptat zda tady někdo přišel o vaječník z důvodu dermoidní cysty? Mě to asi čeká, doktor mě teď posílá na různý vyšetření, ale říká, že mi ten jeden asi vezmou, že už možná ani nepracuje..
Já nevím, dělala jsem si při snažení ovulační testy a každý měsíc tam byli //. V prosinci jsem otěhotněla, ale bohužel jsem měla v 7tt zamlklé těhot. Pak se přišlo na to že tam mám tu dermoidní cystu. Byla jsem na revizi, teď čekám na porev.ms. Jeden doktor mi řekl že s tou cystou můžu otěhotnět bez problémů, ale můj doktor zas nechce tu cystu v těhotenství vidět..Máte s tím některá zkušenosti?

jarka.09
10. bře 2010

Joseline, já ti v tomhle neporadím, ale El:měla cystu, tak třeba ti předá nějakou zkušenost. Já mám vaječník i vejcovod jen jeden,ale mimčo se nám zatím nepovedlo.
Holky, co to počasí, to si snad dělá srandu, ne? Já už suveréně odložila rukavice a čepici a odmítám se k nim vracet, ale vypadá to, že zmrznu.
Dneska budu zase testit na ovulaci, tak už jsem na to fakt zvědavá.
Denisko, budeme na tebe moc myslet a držet pěsti, to zvládneš! Ale ta nervozita před zákrokem prostě je. To je v plné narkóze? Já bych bez narkózy ani ranu, jsem děsnej posera 😀

dennisa
10. bře 2010

Ahojky!

Joseline, já bohužel neporadím, nemám zkušenost...

Jarko, jo jo, je to v plný narkóze. A to je právě to čeho se bojím 😀 Já se děsím tý narkózy,jinak by mně ten zákrok tolik nevadil. Tak to máme opačně. 😅

Jako počasí hnus, včera jsem šla do práce kus pěšky a pak jsem snad hodinu rozmrzala.
Teď sedím doma, za oknem sluníčko, tak to vypadá hezky, když tam nemusím 😀

pettrraa
10. bře 2010

ahojky holky tak ms stále nikde a test negativní tak jsem jela k dr ten mě vyšetřil a potvrdil že těhu nejsem ale prý nic nebrání tomu aby se to chytlo 😀 prý ms je možná spožděná díky těm ovul lékům a ty ještě tento měsíc by měli působit.Tak prý to máme zkoušet a uvidíme prý když bych nebyla těhu do dubna tak bychom něco vymysleli.Tak uvidíme tenhle měsíc to budem dělat jan když bude nálada a chut 😀
Denisko mooooc na tebe budem myslat a neboj určo to zvldneš skvěle
Josefine také ti bohužel nemoho poradit ☹ ale moc přeji a to dopadne dobře a brzo čekáte miminko 😉

kalimero11
10. bře 2010

Ahoj holky 🙂 ,
jsem se koukla na svůj metřík a nevěřím svým očím. 😀 Prý 38tt. 😲 Ještě musím zvládnout dvě důležité přednášky, tak snad se do té doby nerozpadnu. 😀
Dnes jsem byla na diabetologii, cukrovka se i při dietě zhoršila, ale prý to tak na konci bývá. Není to nic nic dramatického, jen mám ty hodnoty mírně přes limit. Takže mne to ani nějak zvlášť nemrzí, neboť to pro mne znamená, že budu muset rodit do termínu a že mne nenechají přenášet. Za což budu moc ráda. Alespoň si manža může vzít plánovaně volno a o Niki bude postaráno. Tedy pokud se Marek sám nerozhodne vykouknout dřív. 😉 Jsem zvědavá, co se zítra dozvím v rizikové těhu poradně.

Petra, tak co? Byla jsi u Mudr.? Testík mlčí? Jak to s Tebou vypadá? Jsem napnutá jako struna.

Ele, Jaru - ta ovulka Vás ale zlobí, chodí si, kde chce. Příště to zkuste bez testíku, obden... 😉 To bude větší šance, že ji neminete. Já počítala ovulku (bez testu - odhadem) a půl roku nic z toho. Pak jsem věděla, že otěhotnět nemůžu (cca 10DC) a tak jsme na to vlítli bez jakékoliv naděje na úspěch a pak jsem valila oči na II. 😲

Joseline, také neporadím. Ale pokud tomu rozumím dobře, možná Ti vezmou jeden vaječník, takže Ti zbude jen jeden a oba vejcovody Ti také zůstanou? Myslím, že i tak bys měla dost velkou šanci otěhotnět přirozeně...

Denni, to je fajn, že už máš jistý termín. Taky bych se bála, ale zase budete o něco blíž na cestě k miminku. 😉 Budeme tu na Tebe všechny myslet, já možná už při kontrakcích. 😀 Hlavně, ať je vše v bříšku v pořádku, ať se Vám pak zadaří otěhotnět nejlépe na první pokus. 😵

Zuzi, stěhování za dveřmi, co? Už by jsis také zasloužila odpočívat! Mysli na sebe trochu! Po porodu už si neodpočineš! A už to máš jen za pár. 😉 Z té záchrany cca 30dkg miminka mám spíš negativní pocity. Takhle malá zachráněná dítka mívají obrovské zdravotní doživotní postižení a problémy. Které se mohou projevit i v poporodním období. Stojí fakt za zvážení, zda tohle je ještě správné či ne. Moje sestřenice je Mudr. v Olomouci na neonatologickém oddělení, tak z vyprávění zhruba znám, co a jak... Běžně zachraňují děti okolo 700g, ty mají celkem šanci být OK. Já bych tu hranici stanovila možná kolem 500g, ale je fakt, že každý plod je jinak vitální...

kalimero11
10. bře 2010

Petra, tak už vidím výsledek... 😒 No, ale šance ještě je. Sliznice je vysoká. 😉

zuzka.o
10. bře 2010

Ahooooj holky 🙂

Díky za tipy na dárky, ale zavděčit se tchýni je děs! Snad se nám jí povedlo uvrtat do myčky, na kterou jí všichni přispějeme...jupíííí 🙂

JARUŠKO... to se teda fláká, ovulajda jedna, tak pro jistotku znásilni manžu 😉

PETRA...no co to, kde se ta potvora fláká! Známá má 1měsíc mrchu vynechanou a druhý jí má 2x! Tak se nevzdávej naděje, násilni manžu.

JOSELINE...to ti taky bohužel neporadím. Držím palce, ať se vše vyřeší.

DENNI...ahooooj ty naše workoholičko. Už za 2týdny? To to letí! Je mi jasný, že se moc bojíš, ale ty to zmákneš. A je to další krok k miminku(ám). Moc na tebe budu myslet. A na náhradu prď, tu si mají snad sehnat tví zaměstnavatelé, ne?

KALI...tak to je dobrá zprávička, že nebudeš muset přenášet a že o Nikču bude postaráno. Těší se na brášku?

Včera jsme byli v kině na Kawasakiho růži...bomba!!!! Fakt doporučuju!
Pak jsme ještě šli na véču a teda musím říct, že jsem byla KO! Totálně! Prcci mi dávali zabrat... dokonce jsem si v kině musela tajně sundat podprďu 😀 Manža si toh ani nevšiml....hihihi
No a v noci mi navštívily 2 křeče do lýtka (do stejného místa), jsem myslela, že zhebnu!

pettrraa
10. bře 2010

ahojky kali tak aspon že nebudeš muset přenášet a je fajn že se manžel postará o Nikču
Zuzi ty jsi číslo to bych chtěla vědět jak se ti povedlo si sundat podprdu aniž by si toho manža nevšiml jsi teda šikulka 😀 ale večer jste měli moc pěkný 😉
no holky ale já si oddechla celou noc jsem byla nervní a nespala a test jsem si dělala v 6.30 a když jsem viděla že nic tak sem teda nebulela ale byla jsem vyloženě nasraná 😀 (pardon za to slovo)
no a ted doufám že ta mrcha jedna příjde dřív než za týden 😠
no a manžela vážně nechám ted dlouho bez sexu at je pak víc nadupanej 😀 😀

zuzka.o
10. bře 2010
zuzka.o
10. bře 2010

PETRA... no bylo to zajímavý, vedle seděl cizí chlap a nevšiml si, že bych se tam odslíkala 😀 😀 😀
Jj, nech manžu trošku vydechnout, pak zjistí, jak mu to chybí 😉

kalimero11
10. bře 2010

Zuzi - 😀 😀 😀 , teda Ty jsi číslo!!!! 😀 😀 😀 S podprdou mám stejný problém, často ji ze sebe stáhnu v neobvyklou dobu. Ale zatím teda jen doma. Ale ty jsi borka, takhle v kině - vedle cizího chlapa... 😀 😀 😀 To já bych nedokázala, nejspíš bych mu při tom svlíkání dala loktem do oka. 😀

Peti, mrcha zatím nebyla, těhu ještě klidně může být. Třeba je to tak čerstvé, že ještě Mudr. nic nepoznal. 😉 Anebo Ti dělal krevní testy? Tam by byl jistý výsledek.

Dala jsem se takhle odpoledne do malování pokojíku. Ale jak to tak vidím, manža bude brblat. On nemá rád barevné pokoje a i když jsem namíchala světlý odstín modré, tak stejně ta malba vypadá dost výrazně 😒 . Večer až přijde z práce, tak se bude divit. 😀 No a taky odmrazuji mrazák, tak mám do večera o zábavu postaráno. To jsem ještě Nikči slíbila, že ji upeču buchtu a teď s ní píšu úkoly. Mám pocit, že do porodu pojedu na 200%, co přece nestihnu teď, tak na to potom čas nebude zbývat ani náhodou. 😀

pettrraa
10. bře 2010

No zuzi jsi fakt číslo 😀
/Kali tak at se manželovi vymalování líbí 😉 jsi dobrá že ses do toho dala
no já bych snad rači tu mrchu měla at vím že je vše ok a pak se uvidí 😉

andree01
11. bře 2010

Ahoj holky,
jdu zase po delsi dobe nakouknout a pozdravit.

Kali, Tobe to letí, uz jen par dni, ale elanu mas teda dost. 🙂

Jsem planovala, že budu od zacatku brezna uz doma, ale protahla jsem to jeste o 14 dni. Kazdopadne dneska jsem predposledni den v praci a myslim, ze na materskou odchazim v pravý cas. Jakoze po psychicke strance vsechno v pohode, ale fyzicky uz to zacina byt narocnejsi. Jsem mela posledni mesic peknej fofr. Pristi tyden si jedeme odpocinout do Spindlu a pak už nakupovani a zarizovani pro mimi.🙂
Zuzko a co u Tebe novyho? Na ty křeče si kup magnezium.
Koukam, kolik je snazilek, ta podpora pomaha. U me to bude pristi tyden rok po mimoni, smutna vzpominka, ale o to krasnejsi pocit ted, kdyz to kope v brisku...🙂
Mejte se hezky a drzim palecky at se zadari co nejdriv.

zuzka.o
11. bře 2010

To jsem ráda, holky, že jsem vás svým odslíkáním pobavila 😉 😀

KALI...ty jsi ďáblice! Takový práce, co stíháš, to je k neuvěření.
Doufám, že pokojíček vyjde hezky, teď je naopak barva trendy, tak to nějak manžovi vysvětli. A jsem na to zvědavá, nafoť to 😉
Já už jsem teda manžu na různobarevné zdi přemluvila, budeme mít ložnici s dět.pokojem, tak tam bude jedna stěna modrá a druhá zelená. Ale pořád nevím, jak vymyslet zbytek. Ale vše se bude dodělávat postupně.

Ahoj ANDREE....spolutěhulko.... to bude fajn si takhle odpočinout před porodem. Ale dávej na sebe pozor 😉
Takže ty ještě nemáš pokoupenou výbavičku?

Taky u vás sněží? Bych se z toho picla!!!!!!!! Už jsem natěšená na jaro a ráno po probuzení taková ťafka, zase o pár cm víc, to bílý pořád padá....hnus!!!!! JAROOOOO, KDE JSIIIIII 😖

jarka.09
11. bře 2010

No holky, je to trapný, tady taky sněží a je to úlet! Já už chci taky jaro. Hned začátkem dubna jdeme kamarádce na svatbu, koupila jsem si kalhotový kostým a s takovouhle abych si pořídila i kožich! 😲
Jinak hlásím včera slabá čárka na ovu testu, kooonečně!

dennisa
11. bře 2010

Ahoj holky.

Tady teda nesněží, ale zima je pořádná. Teda asi, já dneska ještě nevylezla ven 😅 Ale za chvilku musím na nákup, tak to poznám.

Zuzi, s tou podprdou jsi mě taky pobavila 😀 😀 Já si takhle minule v práci po jídle rozepla knoflík u džínů, aby se mi líp sedělo, nějak jsem na to zapomněla, přišel zákazník a já jsem pro něco vstala ze židle a ty kalhoty mi začaly sjíždět 😀 No naštěstí zákazník byl zrovna zády a já je stihla včas zachytit 😀
Nevím, co by si myslel, kdybych před ním stála v kalhotkách 😀

Jaru, tak šup na to, když je čárka na ovu 😉

Ahoj andree, ty už budeš taky pomalu rodit, no to je síla, jak to frčí rychle 😨
To jsi dobrá, že jsi chodila takhle do pozdní doby do práce. Ale teď už budeš jen doma odpočívat a chystat se na porod, to budou hezčí starosti, než práce 🙂

pettrraa
11. bře 2010

ahojky Andrejko to je fajn že už budeš doma tak hazky odpočívej a nakupujte na mimi
denisko taky dobrý s kalhotama 😀 😀 ještě že byl zákazník zády 😀
my máme taky vymalováno baravně obývák máme do elka žlutý a druhé leko oranžové je to zajímavé kychyn máme starorůžovou ložnici modrou a pokojk kluci mají žlutý.A až budem malovat znova taky bych chtěla jiné barvy ale nevím jaké 😀 to je ale za dlouho malovali jsme předloni a manža odmítá malovat častěji 😀 ted my na to vždy zavoláme kámoše malíře protože manža když maloval tak vždy pěkně nadělal a mě to pak štvalo to vše drhnout a kámoši jsou šikovný a nenadělaj pomalu vůbec 😀

dennisa
11. bře 2010

Ahoj Péťo. Koukám, že jste řešily barvičky a malování. U nás maluje vždycky manžel sám, baví ho to a je pečlivka, tak výsledky pěkný. Ovšem bordel teda dokáže udělat šílenej. Úklid po malování je jeden z nejhorších úklidů, ještě chuťovka je úklid po škrábání zdí 😠

My máme taky všude vymalováno barevně. Krom koupelny, ta je teda na bílo. Jinak obývák žlutej, chodba oranžová, pracovna modrá a ložnice zelená.
Taky bych pak chtěla třeba jiný barvy, až budeme zas někdy malovat, ale taky nevím jaký 😅
Malovali jsme půlku bytu před 2 lety a druhou půlku na podzim loni, takže asi taky nebudeme malovat hned tak brzy.

Hodila jsem do trouby kuře a čekám, až dorazí manžel z práce. Já už jdu zase od zítra makat na celý víkend, to volno je vždycky tak krátký 😠