Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

halpa
5. srp 2009

ahoj holky, všem novým těhulkám gratuluju a mám jednu radu - nečtěte ty negativní články a diskuse. Nechte všechno na drobečkovi, on ví co má dělat... 😉

zuzka.o
5. srp 2009

Ahoj Halpa 🙂 Ondrášek je krásný žulítko 😵 Je už to velkej chlap... toto letí, vždyť nedávno se narodil 😕 🙂

halpa
5. srp 2009

no jo hrozně to letí. teď právě mi tady dost hlasitě dává najevo, že má hlad a kope mi do klávesnice. 😀

zuzka.o
5. srp 2009

😵

halpa
5. srp 2009

hodila jsem pár nových fotek...

lucbra06
5. srp 2009

halpa Ondrášek je moc,moc sladoučkej 😵 😵 tvářičky jako malovaný 😅

zuzka.o
5. srp 2009

Halpa, ten je úžasnej..... je to fakt řehnidýlko ... a ty kukadla... 😵

halpa
5. srp 2009

jé, holky, děkujem 😵

kalimero11
5. srp 2009

Halpa, ahoj! Jak si mateřskou užíváš? Ondrášek je krásný chlapeček! To se takhle směje pořád, nebo někdy také pláče? 😉 Ale teda roste rychle. 😅
Jak jsi spokojená s kojícím polštářem? Uvažuji, že si ho také pořídím... Ale ohlasy se na něj různí.

zuzka.o
6. srp 2009

Teda, tady to vázne,.... to je tím hezkým počasím, co? Já teda v cestovce mrznu, mám ledový hnátky ..... 😅 😀

jarka09
6. srp 2009

Já si taky říkám, kde všechny jste? Já jsem v práci, tento týden je toho nějak moc, tak nemám ani moc času na brouzdání po netu 😉

jarka09
6. srp 2009

Holky, chcete něco ukázat? Tohle si občas pustím, když už mi hodně hrabe 😀 a chci se pobavit

https://www.youtube.com/watch?v=bDZCxm8n_bA
zuzka.o
6. srp 2009

Hihiiiiiiiiiiiii ..... to je supeeeeeeer .....tlemim se až mi tečou slzy. TO je dobrýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
6. srp 2009

Baví se liška, vlk a medvěd o zaměstnání.
Liška říká:"Zaměstnali mě v drůbežárně jako hlídačku,
ale druhý den počítali kuřata a tak mě hned vyhodili."
Nato říká vlk:"Mě zaměstnali na salaši a když po týdnu
spočítali ovce tak mě taky vyhodili".
Medvěd se chlubí:" To já už dělám v cihelně měsíc a je to super"
Vlk s Liškou se diví: v cihelně? Jak to tam vydržíš?"
"No jak? Cihly nežeru a Ukrajince nikdo nepočítá!!"

jarka09
6. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Taky dobrýýýý.. se v tý práci taky pěkně nudíš, ne? 😉

zuzka.o
6. srp 2009

Nene.... dneska to mám trošku volnější, ale mezi tím připravuju cestovní smlouvu, posílám nabídku a hledám zájezd a posílám sms s nabídkou..... ale rozjíždí se mi mrcha, tak se tomu nechci poddat a bojuju s tím dobrou náladičkou .... teda tys mi jí tím klipíkem zvedla až do nebes... 😀

jarka09
6. srp 2009

Tak to jo, alespoň něco 🙂 nenech se tím zlomit, já jí taky už pomalu čekám, mám nějakej rozhozenej cyklus, minule bylo zpoždění, teď to zase vypadá, že si pospíší, ach jo...
Jedna kolegyně včera přišla se zprávou, že je těhotná, tak teď už jsem na řadě já 😀 To bude mít šéf radost ... 😀

zuzka.o
6. srp 2009

Já se právě nechci nechat, samo že mi to mrzí, ale přece mi to nezničí, ne?

Uj, tak to bude mít šéfík fakt radost..... kolik lidí mu tam pak zbyde???

jarka09
6. srp 2009

Je nás v práci 9, teď teda jedna otěhotněla a ještě další tři se chystáme 😀

zuzka.o
6. srp 2009

Uuuuuu, to bude sakra podstav ... a chceš jít hned po otěhotnění na nemocenskou?

jarka09
6. srp 2009

Asi jo, pracuju na docela rizikovým pracovišti, takže po zkušenosti s mimoděložním a tak, tak alespoň na ty první 3 měsíce jo, pak bych viděla
Ta kolegyně to vzala rovnou na nemocenskou, hned při zjištění a chce jí mít až do porodu, úplně jí chápu...

zuzka.o
6. srp 2009

A co děláš, jestli to není tajný? kdyžtak do IP....

jarka09
6. srp 2009

neni to tajný, pracuju v terapeutické komunitě, kde se lidi léčí z drogový závislosti, ale není to až tak rizikový, ale přece jen, někteří klienti prodělali hepatitidy, tak radši proto, já jsem teda očkovaná, ale i tak... 🤐

zuzka.o
6. srp 2009

Aha, tak to je teda zajímavá práce, občas asi dost psychycky náročná, co? Já bych to dělat nemohla. Ne pro to, že bych nechtěla pomáhat,ale protože vím, že by mě to psychicky zničilo, šla bych ke dnu. Prožívala bych s každým všechny problémy.... to je stejný třeba s postiženýma lidma,.... vycucávalo by mi to.

jarka09
6. srp 2009

Tak na to je dobrý bejt tak trochu cynik 😉 Já zas tak akční nejsem, tolik to neprožívám, je to práce...

zuzka.o
6. srp 2009

Ale já každýmu naletím,... a pak mi to štve, pak mi zase štve, že jsem mu nevěřila..... takže se radši stavím do obraný pozice. Asi by mi ta práce vyškolila.

A tvojí náplní je co, abych si to uměla představit.

jarka09
6. srp 2009

já dělám takovou ouřednici 🙂 domlouvám nástupy nových klientů, dělám sociální práci, kontakt s úřadama práce, sociálkou, pak mám na starosti pokladnu a zpracování dokladů pro účtárnu. A vybírám platby za pobyt - to je moje nejoblíbenější činnost 😀

zuzka.o
6. srp 2009

Hihi .... když od kliošů vybírám penízky za zájezd, to je taky moje nejoblíbenější 😵

A kolik tak stojí pobyt?

jarka09
6. srp 2009

Jojo, peníze, to je moje 😵 3500/měsíčně....
A teď už valím domů, ať nedělám přesčasy... 😉 Jedeme dneska vybírat parapety do nového baráčku 😀

zuzka.o
6. srp 2009

Papáá a dobře vyberte 😉