Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

jarka.09
8. dub 2010

Tak kuchyň si necháváme dělat na míru a bude celá dřevěná, po čemž já dost toužila a podařilo se nám to díky tomu, že máme předplacený materiál na pile a tu zálohu nám nevrátí, tak si to vybereme takto. Kousek už tam máme a je vážně luxusní. S povolením jsem si užila za poslední dva roky až až, myslím, že bych o tom mohla napsat román. Začalo to stavebním na barák a vlastně se to vleče pořád a pořád, teď ten septik, při představě žádosti o kolaudaci mi na těle naskakuje husí kůže!

katchik
8. dub 2010

Ahoj Holky,
Vím, že vám sem Sophie psala. Tak jsem vám jen chtěla říct, že je těhotná. Mimču už bije srdíčko, je 6+3 a dostala fotku a průkajdu. 🙂

jarka.09
8. dub 2010

😀 wau, tak to je supr zpráva!

zuzka.o
8. dub 2010

Katchiku....moooc děkujeme za skvělé zprávy!!!!! Velká gratulace Sophii k srdíčku a průkajdě 😵

pettrraa
8. dub 2010

jééééé to je krásná zpávička tak to strašně Sophi gratulujeme 😉 tak at je už až do konce těhu vše ok
zuzi to je hrůza
jaru tak to se pak těším na fotečky kuchyně 😉
ty povolení to je děs co.my tu měli tuhle nějakého pána přes tyhle věci byl tu kůli kolaudaci a tom mu říkal že chceme stavět kamenný krb a pergolu no i kůli tomu musí být povolení 😲 no děs
v květnu budem děla novou střechu to bude taky mazec a možná rovou i okna dáme plastové ted máme dřevěné od truhláře

sophiejane
8. dub 2010

ahoj holky, gto jsou šoky,co??hcg bylo dokonce 6800...a tenhle doktor se divil, proč jsem tam po dvou dnech a proč že mě ten první tak vyděsil, že mimoděložní bych určitě poznala a taky bych špinila...a že je brzy a vše chce čas...a pak se pořaaadne podíval uzv a našel! váček i s plodem a srdíčkem!!!! je to prostě o lidech, tamtomu bych nakopala prdel, v utery jsem od nich sla a celou cestu brečela...

pettrraa
8. dub 2010

Sopfi to je ten dr pěkné pako takhle tě strašit.to je jak dr u které jsem byla když jsem čekala tomíka řekla mi že mám bezplodové těhu a já byla uplně na začátku v 5tt hned mě chtěla poslat na vyčištění místo toho aby mě pozvala o týden či dva déle fakt děs já si zajela tenkrát rači do nemocnice a tam mě těhu potvrdili
tak jsem moc ráda že ti to dobře dopadlo a moc přeji at už je vše až do konce ok 😉

sophiejane
8. dub 2010

no někdy by se měli ti doktoři nad sebou zamyslet...navíc v CARu si myslíš, že je elita, ale prd...

andree01
9. dub 2010

Ahioj holky,
Sophie, se taky pripojuju s gratulaci. 🙂 To je to nejhorsi na tom, kdyz Te nekdo takhle zmate a clovek nevi na cem je, ale u Tebe to dopadlo jak nejlip mohlo...🙂
Zuzko a jak si uzivas doma na MD? Jinak brisko Ti vyrostlo poradne, aspon si delaji prostor. 🙂

U me je taky vsechno v poradku, plodovka se dorovnala a biometrie mimiska se taky srovnala a terminem jsme se posunuli o 2 tydny driv. Ale ono si to samo rekne, kdy to bude chtit ven.
A nachystane veci uz mame skoro vsechny, jen korba na kocar se porad oddaluje, mela byt koncem brezna, ted zase koncem dubna a postylka taky jeste neni.
Mejte se hezky, pa

pettrraa
9. dub 2010

ahojky Andrejko to je fajn že je vše ok a snad se brzo kočárku a postýlky dočkáte
Sophi no to je fakt síla v takovém zařízení že maj takového dr blba 😠
no hlavně že je vše ok

kalimero11
9. dub 2010

Ahoj holky 🙂 ,
Dnes jsem si zašla k Mudr. na kontrolu, abych věděla, jak na tom jsem, zda se ty zbytky odloučily. Tak jo, jsou fuč (respektive Mudr. je neviděla), ale bohužel se mi nezavinuje děloha. ☹ Dostala jsem injekci a v pondělí musím zase na kontrolu. Pokud se stav nezmění, revize mne nemine. 😠 Vyšetřovala mne i vnitřně, tý jo, jak já se bála (kvůli nástřihu), ale dalo se to přežít. 😉

Zuzi, pupíček Ti pěkně roste, ale ještě je celkem malý. Vložím do alba foto den před porodem, tak mrkni, co mi narostlo. 😀 Naštěstí už je to fuč, během 14dní mi zmizelo 12kg. 😵

Andree, my ještě také nemáme postýlku. 🤐 Malý zatím spí v kolébce. Snad ji manža sestaví dřív, než mi malý z kolébky vyroste.

Sophiejane - gratulace k miminku. Nebudou tam nakonec dvě, když máč HCG tak vysoké? 🙂

Jaru, stavební povolení a papírování kolem domu, to je v součtu horší a pomalejší než výstavba. 😀 To říkají všichni, kteří staví, že tohle je fakt o nervy. 😒 Ale už Vás moc běhání po úřadech nečeká, ne? Každopádně i když je to děsně otravné, nový domeček za to stojí. 😵

Petra, Ele, Jaru - kdy očekáváte ovulku, kdy budete testit? Nějak jsem ztratila přehled... 😔

Denni, brzkou mrchu přeji. 😉 Ať už jí máš za sebou a může se začít něco dít...

Ele, kdy máš ty příjmačky? Jak v práci? Pořád frmol?

zuzka.o
9. dub 2010

SOPHI.... uf, to jsem ráda, že je tam miminko. Moc gratuluju. S těma doktorama je to děs!!!

ANDREE... ahoj spolutěhulko. Skvělé, že je mimi v pořádku... a ty taky. Užívej si volníčka. A jak máš miminko, hlavičkou dolů?
Postýlku máš taky objednanou, že jí ještě nemáš?

KALI....ahoooj 🙂 To je dobře, že nemusíš na revizi.... a prý pomáhá ležet na břiše nebo si na něj dávat něco těžkého, aby se zavinula děloha rychleji. Tak snad ta injekce pomůže a nebudeš muset na revizi, to by byl děs!
To je super, 12kg dole... a kolik jsi vlastně přibrala celkem?

Pupík je velký až až. Já ho mám jenom dopředu, zezdadu nic, tak snad to tak zůstane a nic se mi neuloží do zadku (i tak už byl před těhu velký).

kalimero11
9. dub 2010

Zuzi . Ty a velký zadek? 😀 Tomu se nedá věřit. 😉 V těhu jsem přibrala 13kg. Takže ještě kilčo dolů a nezbyde z těch těhotenských faldíků nic. 🙂 Ale i tak jsem víc než dost oplácáná, tak snad to Mareček v mlíku ode mne vysaje. 🙂 Uvažuji, že tu revizi odmítnu, zdravotní problémy zatím nemám, Mudra nic v děloze ani v hrdle nenašla a jak načítám na netu, některým holkám se děloha vracela do původní velikosti i 8-10 týdnů... 😨

zuzka.o
9. dub 2010

KALI..no jo, je to tak. Nějak jsem se před těhu zprasila. Ale teda mám předsevzetí, že to všechno půjde brzo dolů! Už se nemůžu dočkat. Funim jako lokomotiva 😀 A taky jsem oplácaná (a byla jsem),....kdeže bylo mé štíhlé těěěělo.

8-10týdnů??? To je mazec! A stahovací pás taky zkus. Když ti nic není, tak na to nechoď.

sophiejane
9. dub 2010

ahoj holky dvě mi vkládali, ale doktor našel včera jen jedno, i když druhé hledal...ale to mě tedy úúúplně stačí 🙂 a to hcg odpovídá, není nějak nadměrně vysoké, spíš na nižší hranici

blondata.sestricka
9. dub 2010

Ahoj holky!

Omlouvám se, že Vám sem lezu... Minulý týden jsem zjistila na testu, že jsem těhotná. V sobotu jsem začala špinit, nijak dramaticky, potom vše ok. Ale já se bála, i když mě holky z jiné diskuze uklidňovaly, že je to v těhu normální... V úterý jsem si raději zavolala dr., ovšem jako na potvoru má 14 dní dovču, tak mě sestřička poslala za zastupující dr. Měla jsem přijít ještě v ten den. Ovšem žádně těhotenství neviděla. Že mám narostlou děložní sliznici a volnou tekutinu v břiše ale neví z čeho může být. Nabrala mi krev na HCG- to bylo 386, za dva dny bylo 780. Jsem objednaná v úterý na UZ. Podle MS bych měla být nějaký 6-7 tt, ale každý cyklus jsem měla různě dlouhý, nepravidelný. Poslední byl 45 DC. Takže si myslím, že bych mohla být míň těhotná, proto nebylo na UZ ještě nic vidět. Teď jsem 41 DC.

Nicméně rozumím, jak bylo Vám. Já sama mám nervy nadranc. I když stále doufám, že jsem těhotná normálně. Jsem úplně v pohodě. Podbřišek mě bolí jako u MS... Co si o tom myslíte? Je možné být mimoděložně těhotná, aniž bych měla nějkaké příznaky?

blondata.sestricka
9. dub 2010

Heh a omlovám se za román 😀

sophiejane
9. dub 2010

já si tedy myslím, že jsi normálně těhotná... 😉

blondata.sestricka
9. dub 2010

Sophi, doktorka se k tomu nebyla schopná vyjádřit. Jen se divila, že mi to HCG takhle vyrostlo 😨 Přišlo mi, jako když mi naznačuje, že je to jasný mimoděložný 😠 No...už aby se můj dr. vydovolenkoval a byl zpátky 😉 Jemu věřim, jí ne.

andree01
9. dub 2010

Cau.

Sestricko - myslim, ze 'spravne' tehu klidne muzes byt a budes na tom podobne jako byla ted Sophie. To hcg Ti roste tak jak ma, (naroste na dvojnasobek behem dvou dnu), to u mimodelozniho tak prave nebyva a casto je nizky narust hcg prvni znamkou toho, ze je neco blbe. Tak hodne stesti.🙂

Postylku sice mame, ale tchan se nabidl, ze nam ji zkrasli (mame ji z druhe ruky) a porad nejak marodi...☹ tak cekame a doufam.Pri nejhorsim si pro ni pojedeme a zustane takova jaka je.
A mimi je hlavickou dolu, obcas uz poradne tlaci a tvrdne brisko. Dneska jsem nakoupila uz i kosmetiku a veci do porodnice a muzu pomalu zacit balit tasku.🙂.
Zuzko a kdy Te Tvuj Dr preda do porodnice? Ja jdu 23. na prvni kontrolu.
Jinak se chci zeptat, chci darovat pupecnikovou krev, nejste tu taky nejaka darkyne?! 🙂 kdyztak mi napiste do ip, se nikde nemuzu poradne docist, co to vsechno obnasi. Diky a mejte se, And

sophiejane
9. dub 2010

prdlajs mimoděložní, to jí fakt nevěř...zvlášt jestli tě nic nebolí...nevím, proč s tím všechny straší...taky pozor někdy v ordinacích mívaji "praultrazvuky" a vidí prd

pettrraa
9. dub 2010

sestřičko také si myslím že budeš normálně těhu a né mimoděložně jak jsi psala že ms máš dost nepravidelnou tak asi přesně navíš kdy byla ovul?? kdyby tě nějak víc píchalo v podbříšku tak raději zajdi do nemocnice pro jistotu 😉 ale moc přeji aby vše bylo tak jak má být 😉 😉

pettrraa
9. dub 2010

Kali Mareček je kouzelný ty jo a měla jsi břicho pořádný 😀 a je super že už máš kg dole
já už asi ovul měla tak jsem se nějak snažili podle nálady ms bych mohla mít tak 16.4 nebo i déle jestli mi to bude zase blbnout ☹

blondata.sestricka
9. dub 2010

Holky děkuju, já si to třaky myslim, jen jsem potřebovala slyšet názor "zkušených" 😉 Vy tady asi máte všichni za sebou mimoděložní, co? 😕 U jenom to, když mi dr. řekla, že si to myslí....cestu domů jsem probulela, jako Sophie...a nedokážu si představit, že bych ,měla zkončit v nemocnici. Už jsem si zvykla, že jsem těhotná 😀

pettrraa
9. dub 2010

Sestři my všechny tady jsem to bohužel zažili ☹ .neboj určitě ty budem normálně těhulka 😉 😉 určitě nám dej vědět až budeš mít po další kontrole Utz 😉

blondata.sestricka
9. dub 2010

Jj, Péťo, dám vědět 😉

eleanthis
9. dub 2010

ty jo, tady je novych holek 🙂 .- zadny omluvy, aspon se to tu trochu ozivi 🙂 tehule nam za chvili porodi a nebudou mit cas na debaty :D a co mi tu pak na sebe budeme koukat :D

Sofi, gratuluju k tehu a blondata.sestricko .- tobe uz dopredu taky, vypada to dobre, hcg ti pekne roste, urcite jsi mela pozdeji ovu 🙂

ja jsem dneska 8 dc... nic moc, ale tento mesic by mela jit ovu ze spravne strany, tak uvidime...

pettrraa
9. dub 2010

Ahojky ele už jsem tu déle neviděla jak je kočko?tak moc držím pěstičky aby to vyšlo když ovul byla ze správné strany 😉
u mě ani nevím z jaké byla nějak jsem to pořádně necítila jen jsem měla ten výtok tak taky uvidíme nehrotím to 😉

jitulka1970
11. dub 2010

Ahoj,hoj,hoj, zase po delší době vám tady všem,berušky 😉 Sleduju a čtu průběžně, a tak jsem zaregistrovala i Sophii i Sestřičku 😉 ....Takže Sophi: I já se strašně moc připojuji ke všem gratulacím k těhu.... a ať to všechno klape a je jen a jen ok!!! 🙂 No a Sestři: Ať ti to klapne a jsi pozitiv... těhu!!!! 😉
Jinak, berušky, mě ten invalidní důchod vyšel! Kupodivu 😲 ! Doktorka na posudkovém byla úplně skvělá (vůbec jsem to nečekala, dala mi to (podle tabulek v maximální procentní výši) s přezkoumáním za dva roky (běžně se dává za rok, jenže ona mi řekla:"Vaše problémy se za rok nezmění k lepšímu, spíš naopak, takže přezkum až za dva roky" ☹ ) Takže oficiálně od 2.4.2010 jsem podle 1. stupně "invalidní důchodce" 😉 Teď už mi zbývá jen jedno jediné: podat ve své firmě "okamžité zrušení pracovního poměru ze zdravotních důvodů" a čekat, jak to dopadne! Tak hlavně se mi tady, berušky, opatrujte (všechny včetně nově příchozích), Zuzi, už se těším na prďolky!!!!! Hlavně na sebe dávej pozor, prosím!!! 😢
A abych nezapomněla, tak zdravím Ele, Peťu, Andree, Kali, Deni...... a všechny ostatní, které jsem tady nezmínila nebo neoslovila (nicméně můj vkaz jepro vás všechny 😀 )