Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

markee
6. kvě 2010

ahojky holky,
píšu za Pettrruu. Je v nemocnici, v 16 hodin jde na laparoskopii, maj podezření na další mimoděložní ☹ . Byla na utz,tam prý to vypadá na cystu,pak jí poslali na další vyšetření a nelíbí se jim to. Útvar je 9centimetrový, primář nechce nic riskovat,takže jí nabrali krev na hcg,protože podle testu,který si dělala dnes u toho doktora,tak by byla těhotná. Takže teď testy krve a ve čtyři laparka. Moc na ní myslím a doufám,že to bude jen cysta nebo něco,kvůli čemu by jí vejcovod nemuseli brát. Je chudinka strašně v háji, je mi to moc líto. ☹ ☹ ☹

dennisa
6. kvě 2010

Markee, díky za zprávu! Je mi to strašně líto, moc dobře vím, jak ji asi teď je ☹ Budu věřit, že to nakonec bude "jen" ta cysta!
Ach joooo, je mi z toho smutno ☹ Budu na ni moc myslet a kdyby jsi zas něco věděla, podej nám sem zas zprávu, děkuji.
Peti, drž se!!!!

jarka.09
6. kvě 2010

Ach jo! To jsou smutný zprávy. Držím pěstičky, aby to byla ta "méně bolavá" varianta. Markee, vyřiď prosím Petře, že na ni moc myslíme.

dochtar
6. kvě 2010

drzim moc palce, at vejcovod vydrzi a pokud cysta, at co nejmensi nasledky. Hodne sil, Petro!

halpa
6. kvě 2010

Všechno už bylo řečeno,takže se jen přidávám - drž se holka...

markee
6. kvě 2010

Holky tak je to v háji ☹
SMS od Pettrryy: Tak to bylo zase mimoděložní. Vzali mi zas vejcovod, levý vaječník a tu cystu odstranili. Děti bych mít mohla přes umělé.
Je mi jí moc a moc líto ☹

dennisa
6. kvě 2010

☹ ☹ ☹

Markee, díky za zprávu, i když je strašně smutná ☹ A dokonce ji ještě vzali i vaječník, to je hrůza ☹ ☹
Je mi to taaaak líto.....já jsem taky po dvou mimoděložních a bez obou vejcovodů, takže naprosto vím, jak se Péťa teď cítí ☹ ☹
Já na ni nemám telefonní číslo, ale prosím, moc ji pozdravuj a za všechny, že přejeme hodně síly!!!

pec
7. kvě 2010

Taky se přidávám, je mi to moc líto... ☹ Taky přeji hodně sil a brzké uzdravení. A Peti - trochu tě povzbudím, já mám dítě přes IVF, povedlo se na první pokus! Takže i toto je cesta a určitě není nic ztracené!!! 😉

halpa
7. kvě 2010

😢 Tady jsou jakákoliv slova zbytečná... ☹

jarka.09
7. kvě 2010

Dochtar, poslala jsem ti zprávu do IP, tak mi prosím písni.

zuzka.o
7. kvě 2010

Ahoj holky.
najukuju ve chvilince volna .... a co to čtu 😢 Peti, je mi to moc líto, co tě potkalo. Ach jo, proč se to zase opakuje?! Drž se. Až se zotavíš, zkusíš umělé a určitě se ti povede ta krásná holčička. Brzo se uzdrav.

dochtar
7. kvě 2010

Je to moc smutny. Moc moc Petru zdravim, at je bolest co nejrychlejs pryc a vysvitne slunicko.
Nevedela jsem, ze jsou ta opakujici se mimodelozni tak casta, ale ted vidim, ze jste jich tu holky mely vic.....jste hrdinky, mate toho hodne za sebou....

zuzka.o
7. kvě 2010

Petra vás všechny moc pozdravuje a děkuje.

eleanthis
8. kvě 2010

Jezis, to je smutny :( :( :(, tyhle zpravy jsem tu dneska teda rozhodne necekala, ach jo, Peti, asi to tak melo byt, ale je to podraz... rekla bych, ze tak nejak pro nas pro vsechny :(

dennisa
8. kvě 2010

Ahoj holky.
Pořád na Péťu myslím. Je to tak nespravedlivý ☹ Opravdu jsem byla přesvědčená o tom, že tady na diskuzi se rozhodně nějaký opakovaný mimoděložní nebude znova dít. V nemocnici mi tvrdili, jak to není častý...a ouha, tady na diskuzi je nás pár a už to tu je zas. 😒

Aby to tu nebylo jen smutný...potřebujeme i veselejší zprávy....tak jak válčíš Jarko?? Kdy jdeš k dr.?

Co ty Zuzi, jak se sžíváte s miminkama? A co fotky, nebyly by? 😉

A co ty Ele, něco novýho u Tebe??

My jedeme v pondělí ráno do Gennetu, snad už se to rozhýbe....

zuzka.o
8. kvě 2010

Ahoooj holky 🙂

Tak jsem pro pobavení přidala pár foteček našich miláčků. Snad vám to tady zvedne náladu.

DENNI...ty jo, ty už jdeš v pondělí? Mooooooc držíme palečky (a že jich máme!)
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzka-o/albu...

dennisa
8. kvě 2010

Zuziii, jééé, tak jsem si prohlídla fotečky. Nádhera!! Ty máš taaak krásný dětičky, že mě to až dojalo 🙂 Jsou sladký, krásný, prostě nádherný. 😉
A jak Vám to tam strašně moc sluší s manželem a s kočárkem! To mu vyřiď, vypadá jak super taťka! 😅 🙂
Tak ještě jednou gratulace k těm krásným dvojčátkům 😉

dennisa
8. kvě 2010

A Zuzi děkuju za držení palečků, tolik párů mi přinese jen štěstí 😅 😉

zuzka.o
8. kvě 2010

DENNI....manža moc děkuje, se úplně začal červenat.
Je skvělej, moc pomáhá, přebaluje jako profík, spolu koupeme, krmíme...nádhera. Jsem ráda, že ho mám.

dennisa
8. kvě 2010

Zuzi, super manžel! Moc Ti to přeju. Můj bude určitě stejnej, až budeme mít ty dvojčátka 🙂
On je ten Tvůj manžel nějak podobnej jak můj, teď myslím vzhledově 😅 Malinko mi ho připomíná 😅

Tak ho pozdravuj a je moc hodnej, jak pomáhá 😉

jitulka1970
8. kvě 2010

Ahojky všem zase po delší době 😒 .
Peti, co k tomu dodat, holky už tady všechno napsaly, takže snad jen to: hlavu vzhůru, beruško!!!! Nikdy není tak zle, že by nemohlo být ještě hůř (jak říkávala moje babička). Důležité je, aby ses "hodila do pohody" a ono to určitě vyjde!!!! Koneckonců je spousta možností (a v neposlední řadě: příroda je mocná čarodějka a ví, co a jak 😉 )!!!! Držím pěsti a věřím, že ta holčička 100% klapne!!! 😉
Zuzi, nááááádherné fotečky, ale dětičky jsou ještě náááááádhernější!!!!!! 😉 Každopádně jsem se u zhlídnutých fotek i celkem dost nasmála (hlavně u Elišky s "prostředníčkem" a u Davídkových "pěstiček" 😀 ). Jednoznačně máš (teda máte, s manželem 😉 ) nejkrásnější miminka, která jsem (v poslední době) viděla!!!! Ještě jednou gratuluji (a skrytě zavidím ☹ )!!!!

andree01
9. kvě 2010

Ahoj holky.

teda co tu ctu, nejak se toho za psoledni dobu udalo nejak moc a nee vsechno je vesely.

Zuzko, krasny miminka se Vam povedly a moc Vam to slusi jako rodince 🙂

Ja zatim nic, termin mam az za tyden. Ale obcas uz jsem byla natesena, ze to brzo prijde a pokazde se to nejak rozehnalo, tak ted uz neplanuju nic a jen cekam.

Jarko, Tobe velka gratulace a pranicko, at vsechno dobre dopadne a baracek ted uz jenom organizuj 🙂
Pec, Tobe taky moc stesticka, at vsechno dopadne dobre.

A Pettruusko, je mi to moc lito. Sama jsem ted trochu zmatena, ze jsem ani nepochytila z diskuze, co se stalo, nebo kde byl problem a ve Tvem pripade, to musi byt jeste o to horsi, protoze tohle asi nikdo necekal. Sama davas na diskuzi tolik odvahy a sily ostatnim a ted se to takhle podela. At se brzo uzdravis a strasne Vam preju tu holcicku i kdyby meli dr tomu pomoct.

Mejte se hezky holky, pa And.

pettrraa
9. kvě 2010

ahojky holky zlaté strašně děkuji za podporu.
Zuzanko jsem moc krásná rodinka děti jsou užasné
Jaruško přeji pohodové těhu 😉
denisko kočko moc přeji at i ty máš pak dvojčátka Andrejko tak at to máš brzo zasebou a máš mimíska brzo u sebe
holky mě je děsně smutno ☹ ☹ ☹ ☹ tak mě to mrzí a štve ale jsem strašně štastná že mám ty moje dva raubíře jinak by to bylo ještě horší.docela jsem k dr přijela za 5 min 12 furt to krvácení neustávalo břicho na levé straně bolelo jen malinko tak jsem prostě ve st jela k dr ten mě objednla do nemocnice na čt no a našli tu cystu a dr se ptal na test těhu mě by nenapadlo že bych vůbec těhu moha být ta frekvence sexu byla u nás malá když jsem si teda test na wc v nemocnic udělala myslela jsem že omdlím a bylo mi to jasné to už jsem totiž měla po tom utz a čekala na ambulanci k primáři ten mě povzbuzoval že to třeba mimon není no jo ale hcg bylo 2500 takže to bylo pak jasné tak honem na sál prý jsem měla cystu přirostlou k tlustému střevu to mi kouse ufikli v břiše už krev tak mi vzali vejcovod a jen půlkuvaječníku levého já myslela celý ale pak mi dr řekla jen půlku a že tak za rok bychom mohli jít na umělé ale myslím že manžela už nepřesvědčím když máme kluky .
Tak se tu mějte moc krásně všem strašně moc držím pěstičky atmáte brzo krásné a zdravé dětičky 😉

zuzka.o
9. kvě 2010

Ahoooj Petruško 🙂 To je dobře, že jsi doma a v pořádku. Drž se.
Doufám, že sem nepřestaneš chodit, to by mi mrzelo.
A manža to za nějakou dobu uvidí jinak a na to umělko půjdete..... a bude ta vysněná holčička. 😉

zuzka.o
9. kvě 2010

A zdravím Andree.... ať máš rychlý a co nejmíň bolestivý porod. 😉

pettrraa
9. kvě 2010

Zuzi děkuji no nevím nevím manžel asi fakt chtít nebude už prý kůli mému zdraví.Ach jo občas je život pěkná mrcha
ale co si stěžuji když mám kluky že jsou na tom holky dalko hůř než já ☹ ale i tak mě to srašně bolí a bulím a bulím ☹ ☹

kalimero11
9. kvě 2010

Ahoj děvčátka,

Peťulko, je mi to moc líto. ☹ ☹ ☹ Je to strašně smutný. Jak jsem to tu četla, najednou mne napadlo, že já měla stejný průběh mimoně. Bolest jen mírná, ale krvácení mimo cyklus. Že nás to nenapadlo, viď? Hlavně, že se to stihlo odoperovat včas. A že můžete mít děti, i když ne přirozeně.... Máte rok počkat, to je dost dlouhá doba, budeš mít dost času manžela na holčičku "zpracovat". Brzo se zotav, nesmutni, máš dva krásné klučíky a možná i ta holčička bude. 😉

Ele, co nověho u Tebe? Nějaké novinky? Málo píšeš nebo se mi to jen zdá?

Zuzi, to jsou krásní kulíšci! 😵 Teda, to je fotíte na Makro? Že jsou na těch fotkách tak velcí? 😀 Jste krásná rodinka, moc Vám to sluší. 😵 Tak manža koupe a přebaluje, jo? To ten můj zatím nee. 😀 Ale jezdí s kočárem sám na dlouhé vycházky, abych se mohla učit. 😉 Jak Ti v noci mrňousci spí? Máš alespoň chvilku na zdřímnutí? A co Ty, zabraly Ti ty injekce?

Jaru, těhulko... Kdepak jsi? Jak se vede? Co nevolnosti, zatím se Ti vyhýbají? Opatruj se...

Denni, také držíme s Marečkem pěsti.... Klidně si je umačkáme, jen ať to vyjde hned napoprvé....

Andree, Tobě také držíme pěsti, ať máš pohodový porod. 😉 Už to může přijít každou chvíli, už brzo budeš mít své miminko v náručí... Máš sbalenou tašku do porodnice? 😉

pettrraa
10. kvě 2010

ahojky holky moc Vám děkuji za podporu jsem tu ted doma sama a řvu jak blbá vím měla bych být ráda za to že mám kluky a to taky moc jsem ale ještě to bude pořádně bolet.Včera jsem byla tak hnusná že jsem manžovi řekla že za to taky on může ☹ tak mě to pak mrzelo že jsem to řekla on mě na to řekl že teda už na mě nebude rači šahat jsem fakt hnusná sama sobě moc mě to mrzí a vím že jeho taky ale on je takový že to nedá znát dělá tvrdáka ale určo ho to taky mrzí.O umělým jsem mu říkala už než jsem zjistila že to bude zase mimon tak jen řekl né to by byla dvojčata tak jsem mu říkala že byse dalo zavéct jen jedno embrio a to by se bud chytlo nebo né.No fakt to ted nemá cenu řešit počkáme za ten rok ☹
holky prominte že si tu tak stěžuju vím že vy jste bohužel některé bez dětiček a máte to horší než já ☹
moooooooooc moooooooc všem přeji at jste brzo těhulky a je vše ok 😉 😉 😉

halpa
10. kvě 2010

peti - je mi z toho taky moc smutno, tlačí se mi do očí slzy... Vůbec se neomlouvej, je úplně jedno, kolik máš doma dětí, ono to nebude o to míň bolet. Všechny tady víme, jaká je to bolest a je jedno, že některé holčiny nemají ještě děti, bolí to stejně... Můžem ti pomoct jedině tím, že tady s tebou budeme a budeš se mít kde vyplakat. Úplně chápu, že u manžela to nejde, u toho mého to taky nešlo, hrají prostě tvrďáky a hlavně se nechtějí vracet, otáčet dozadu, chtějí dělat, jako by se nic nestalo. Je to jejich způsob obrany...

Zuzi - fotky - jedním slovem úžasné a opravdu vám to moc s tím kočárkem sluší 😉 A mimochodem, představovala jsem si tě úplně jinak 😉

pettrraa
10. kvě 2010

Halpa moc hezky jsi to napsala a moooooooc děkuji 😉 😉 musím doufat že za rok manžela ukecám 😀 ted si hezky užijeme dovču a léto a pak v zimě lyžování no a na jaře se uvidí 😉 vždyt to přeci letí jak voda 😉
Jo a taky jsem si zuzanku představovala trochu jinak a jsem ráda že konečně ukázala svojí tvář je to moc hezká maminka 😉 😉