Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

laduli
7. kvě 2008

Ahoj Foogy, mně se nejdřív objevila velmi slabá druhá čárka, po týdnu už ale zjevně viditelná - to mohlo být tak kolem 40.DC. K tomu ale slabé špinění až krvácení..

foogy
7. kvě 2008

holky díky, takže to spíš budu mít nějaký zánět nebo cystu nebo tak, co myslíte?

laduli
7. kvě 2008

To bohužel nevím, ale zpoždění může být snad někdy i ze stresu a bolest - možná špatná poloha?..

lucikpetik
8. kvě 2008

dej vedet, jak jsi dopadla, ale kdyby to bylo mimodelozni, tak vsude pisou, ze se ti objevi //

kapunka
11. kvě 2008

ahoj holky!!! tak se hlásím po dlouhé době..nic nového jen zánět močáu..fuj... mám antibiotika a ovu má přijít tak za týden....a navíc na té straně bez vejcovodu 😒 😒 😒

LUCIIIK - to že se vajíčko neuvolní z vaječníku kde není vejcovod přece není pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ten druhej si tam může sáhnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

luciik
11. kvě 2008

kapunka, opravdu?? Já jen nechápu, jak to vajíčko projde tím nefunkčním vejcovodem? 😅

kapunka
11. kvě 2008

prochází tím druhým - zdravým, který si pro něj sáhne - vejcovody jsou pohyblivé, nepřirůstají k vaječníkům.. 😎

luciik
11. kvě 2008

tak to je dobré vědět 😉 Teď jsem odkrvácela po revizi, tak se dotoho pouštíme nanovo 😵

foogy
12. kvě 2008

Holky, tak mimoděložní to není, ale mám na vaječníku cystu, která by měla odejít s MS. Dostalal jsem vyvolávačku a teď budu čekat.....

lucikpetik
13. kvě 2008

tak to je fajn, ze to neni mimodelozni...

blanuleplus
13. kvě 2008

Ahoj holčiny, jak tu bojujete?
Kapun, to víš, že to příroda zařídí, aby se zadařilo... 😉
Foogy, cysta je blbá, ale hlavní je, že to není mimoděložní...
Lucííík, hodně štěstí do snažení 😉
A jak se má Mila, Martinka, co naše těhulky a maminky? Užívejte si všechny krásných prosluněných dní a starosti ať vás míjí kilometrovým obloukem... 🙂

lucikpetik
13. kvě 2008

blani my ted trosku stresikujeme, ale snad bude brzy lip

blanuleplus
13. kvě 2008

Luci, co se děje? snad bude vše brzy ok... my se zbavili tý hrozný vyrážky a místo toho se malýmu udělaly příšerný šupiny ve vláskách. stálo to hodně času a nervů, ale už to má jen kolem fontanely, tak snad se mu neudělají znova. Dominiček je fakt krásnej. Je vidět, že jsme si na těch dětech dali záležet 😉 😅

lucikpetik
14. kvě 2008

blani pisnu ti IP

maova
19. kvě 2008

Ahoj holky, kdepak se všechny touláte? Já mám jedno překvápko 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucikpetik
19. kvě 2008

ahoj, no to si delas srandu? to se tak brzo povedlo? ja ti tak preji stesticko a spokojeny zivot....
parada.....gratuluji moooooooooooooooooooooooc

zuzan
autor
20. kvě 2008

Marti, taky obrovská gratulace, je to nádhera 🙂)) Hlavně na sebe dávejte pozor a nechce se hýčkat a rozmazlovat 🙂

dadunka
20. kvě 2008

Marti, nádhera, přidávám se, gratuluju moc, zasloužíš si to!!!!!! 🙂

blanuleplus
20. kvě 2008

Ahoj holky, nakoukla jsem právě včas 😵 Martinko, moc moc Ti to přeju, užij si krásné pohodové těhulkování a mám ohromnou radost 😵 😵 😵 Tak za půl rokumáme další miminko 😵 Fotečka je kouzelná...to si dal dr. záležet 😉

blanuleplus
20. kvě 2008

Jo jinak hlásím návrat z tříměsíční prohlídky - náš Otesánek už má 7 200g a 63,5 cm 😅 a nedostali jsme očkování, protože se dr. nelíbí reakce na očkování proti tuberkulóze a musíme tedy na plicní... ☹

zuzan
autor
20. kvě 2008

Blani, vy už máte 3 měsíce??? Týýýjooo, to to letí 🙂 Tak ať vám to na plicním dobře dopadne, budu na vás myslet... A jak si užíváte? Spinkáte v noci, nebo o sobě dáváte řádně vědět?

lucikpetik
20. kvě 2008

Blani to nic nebude, dej vedet, jak jste na plícním dopadli...

blanuleplus
20. kvě 2008

Zuzi, jojo, letí to...vždyť i k Tobě chodím ráda koukat na metřík, jak krásně rostete 😵 A máte vybraný moc hezký jména, já už si pomalu na reakce lidí taky zvykám 😉 I když teď zrovna sestřička na plicním se mě dvakrát přeptala, jestli jsem se nespletla a Kamilo není příjmení... 😖
Luci, snad to bude dobrý, ale stejně kvůli tomu nepojedem do Německa. MM už se těšil, jak si zawindsurfuje a ono pořád nic...a tady nefouká.

blanuleplus
20. kvě 2008

Marti a jak dlouho to víš, že jste tři? Mám z toho fakt velkou radost 😵

lucikpetik
21. kvě 2008

blani a kdy budete vedet vysledky?

blanuleplus
22. kvě 2008

Ahoj Luci, tak jsme byli na plicním, reakce je fakt veliká, ale naštěstí to vypadá, že nemá zasažený uzliny a mělo by mu to každou chvíli prasknout. To teda bude síla 😖 Všichni měli už dávno zahojený jizvičky 2-3mm a mrňous má pupenec 13mm, skoro 1cm do vejšky a plnej hnisu.. takže musíme za měsíc na další kontrolu a další očkování můžem až se tohle úplně zahojí. A co vy? Jak zvládáte? Něco novýho?

pismenko
23. kvě 2008

Ahoj holky, slíbyla jsem, že se ozvu, jak jsme dopadli 🙂 Takže dle UZ 6+2, náznak srdeční akce, všechno vypadá, tak jak má, paní doktorka byla spokojená, tak já taky. Dostala jsem i fotečku, ale po naskenování to vůbec nešlo vidět, tak to doma budu muset blejsknout.
Pa 🙂

mila30
23. kvě 2008

Marti gratuluju 🙂 . Moc 🙂 .
Moc na vás všechny holky myslím 🙂 .

lucikpetik
23. kvě 2008

pismenko taky moc gratuluji...blani hlavne at je vse za mesic v poradku, bude neboj
u nas noveho nic, ted budeme civicit a uvidime jestli se to zlepsi...

maova
30. kvě 2008

Ahoj holky, všem moc děkuju 🙂 Mám teď míň času, protože se stěhujeme, ale potom tady budu zase častěj 😉

Blani, vím to asi tak od půlky března 🙂 Nějak jsme to neřekli dlouho vůbec nikomu, přece jenom už mám větší strach a chtěla jsem mít nejdřív za sebou aspoň těch prvních 12 týdnů.

pismenko, taky se přidávám s gratulací 🙂

A kde se všechny touláte? 😉