Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucbra06
2. zář 2009

jarka krásný baráček a máš o zábavu postaráno 😉 opravdu moc hezký kdo umí,umí 😀

zuzka.o
2. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

tak tomuhle se říká mánie v testování!!! 😲

lucbra06
2. zář 2009

😀 tak to je bomba manie,zuzka máš co dohánět 😅
To vedro už je umorný,jedem přát k svátku sestřence nelinky tak se zatim mějte 😉

zuzka.o
2. zář 2009

Jak jsem to bajvoko počítala, tak těch obyč testů je tam cca 70 .... po 15,- je 1.050,- ....+ ty velký ani nevim, kolik stojí...... tak teda tícku bych uměla utratit daleko líp.... 😕

Lucbra: užijte si to... papa 🙂

jarka09
2. zář 2009

Holky, dík za pochvalu, ale co tam tý práce teprve čeká.... 😕
Tak tak tomu opravdu říkám mánie - já si připadala trapně, když jsem si kupovala šest testů, tak koukám, že máme co dohánět... 😨

kalimero11
2. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Jarka, hezký dům, velký dům a nádherné prostředí. 😵 Kdepak to budete bydlet? To máš teď příjemné starosti, vybírat vybavení a tak... 😉

Misa, to už Ti do porodu uteče, to už máš tak akorát čas doprat, vyžehlit a připravit hnízdečko. 🙂

Také jsem ode dneška na marodce. Práskla jsem s těmi dvanáctkami. 😀 Je mi špatně a občas i zvracím. Dnes jsem byla na kontrole a vše OK. Mimísek už měří 3,75cm a pěkně se mi prý zvětšila a přetočila děloha.Prý je to tak správně a patří k tomu ty bolesti, které mne trápí. Takže pro uklidnění Zuzi, bolest podbřišku jako na MS je v pořádku. 😉 Zprovoznila jsem albíčko. Také jsem prošla testovací mánií... 🤐 😉 😀

Vyhlašuji pátrání po Ele! Ztratila se...

Co jinak hlásíte snažilky?

zuzka.o
2. zář 2009

Jarko, je mi jasný, že na stavbě je pořád co dodělávat. Ty drobnosti nejsou moc vidět, ale zaberou hodně času.

To já jsem si teď připadala blbě, když jsem si kupovala 4. Zdálo se mi, že paní v lékárně na mě nějak divně kouká...a 70..... to je máček 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kalimero11
2. zář 2009

Zuzi, já si testíky objednala přes net, aby na mne v lékarně nepoulili oči. 😀

zuzka.o
2. zář 2009

A kolik sis jich kupovala? Že by další testovací maniačka?

Ona ta lékárna byla docela plná a jak jsem si řekla o testy, tak se na mě všihni začali koukat...respektive na břicho ...byla to sranda 😀

jarka09
2. zář 2009

Jů, kalimero, to jsou parádní fotky!!!! A ta průkazka, to je booožííí, ... 😵
Ale s těma testama bych to za mánii ani nepovažovala (viz.odkaz, co jsem dala Zuzka..) Na tu holčinu fakt nemáme... 😉

zuzka.o
2. zář 2009

No joooo, koukám....Kali má krásný albíčko...a 8testů fakt není žádná mánie...počkej na mě 😉 😀 ...dala jsem si za úkol tu slečnu z odkazu trumfnout! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (si dělám prču)

Fotečky z UTZ jsou krásný....a moc gratuluju, že jsi sekla s prací. Ono to pro mimi není dobré. Ty jo, mimi už má skoro 4cm??? Paráda. Hlavně že jste oba(ě) zdraví(é)... 🙂

Jak jsem to tak počítala, tak bych měla znát pohlaví miminka pod stromeček! Prý se to pozná cca kolem 20tt

andree01
3. zář 2009

Ahoj holky,
teda ze by nam zacal dneskem podzim? 🙂
Zitra jedu na tu dovcu a protoze jsem si zakazala vzit si s sebou testik, tak jsem si ho udelala dneska rano, zkusebne. Jsem dnes 24 DC a carku mam slabouckou, navic jsem si test udelala v 5 rano a takhle rozespala jsem na testu nic nevidela. Az za hodku na to, co jsme vstali a bylo uz venku svetlo, tak tam byla slaba carecka.
Kdyz se divam Zuzko, na tu tvoji dalnici, co jsi mela uz ve 25 DC, tak hazim flintu do zita...☹ navic i ten minuly mesic, jsem taky mela takovouhle slabou carku a bylo to biochemicky. nejsem v testech jeste moc zbehla jako vy, ale myslim si, ze kazdy test po case nejakou tu slabou carku udela... takze pocitam, ze tento mesic u me nic.
Aspon si tu dovolenou uziju o to vic. 🙂

lucbra06
3. zář 2009

Andrea i když je čárka až po limitu tak je platná 😉 měla jsem to tak při Nelče i ted při mimo.Měla jsi mamatest?Co čtu v jiných diskuzícch tak maj třeba tu čárku taky po delší době,ale pak bude rychleji a rychleji vyčumovat 😀 .A Zuzka je ukázkovej případ na to nesmíš koukat 😉 jsem říkala že je plodná až moc 😀 a každá jsme jiná.Já osobně bych nevydržela si nebrat testy 😉 Držim moc palečky at se to podaří a čárečka sílý.

andree01
3. zář 2009

No myslim, ze Zuzka s takovou carkou musi fakt mit dvojcata...🙂
ja takovou slabou mela i minuly mesic a bylo to prave to biochemicky tehu, samozrejme uvidim jestli to dostanu nebo nee. a ta moje carka dnes byla uplne slaba, jsem ji videla jen na dennim svetle. a myslim, ze kazdy test kdyz se nasakne tak tam ta 2. carka je nepatrne videt na kazdym testu...aspon tak mi to dneska vysvetlil manzel... 😀 , pry je to rozpita barva... 😎 tak uvidim, lepsi je se na nic neupinat.
a co ty? uz jsi testla?

zuzka.o
3. zář 2009

Ahoooj holky moje.... teda, venku je fakt hnusně. Hned bych šla domů a zavrtala bych se do pelíšku....

No jo, moje čárka je teda asi extrém.... a dneska ráno jsem nevydržela a testila. A čárka je silnější!!!! Jupííííí. A rozhodla jsem si, že půjdu k doktorovi 16.9., to má mamka a babička svátek, tak ať mi to přinese štěstí. To bych měla být 5tt+5....to by už něco mělo být vidět, ne?

Andree....když jsem měla negativní test, tak tam fakt nebyl ani stíneček! Takže to u tebe vypadá nadějně! Já jsem měla ovu 13DC, takže docela brzo, tak proto je tam ta čárka hezky vidět. Tys jí třeba měla později, tak proto máš zatím ducha. A ty testíky si radši s sebou vem.... pak bys je tam určitě scháněla .... já bych to teda nevydržela netestit. Ale jak my se tady dozvíme, že tvoje čárečka sílí....to do dalšího týdne uschneme!!!! 😅 😠 😀 😵

mateta888
3. zář 2009

ahoj holky
sem tam na vás jukám. Mám dotaz co je to biocheicky těhu ?

andree01
3. zář 2009

mateta,
biochemicky tehu znamena jen poplaseni hormonu, po ovulaci dojde k oplodneni vajicka, vsechno i priznaky mas, ze jsi tehotna, ale ono se ti nezahnizdi v deloze a menstruaci odejde.
Tehotenstvi se rika, az kdyz se ti vajicko zahnizdi, pak zacina tehotenstvi, ale protoze u biochemickyho se ti vajicko nezahnizdi, tak tehotenstvi to neni a jde jen o hormony, ktery se ti sice rozjednou, ale zase rychle skonci...

zuzka.o
3. zář 2009

Holky, vy si fakt myslíte, že můžu čekat dvojčátka??? 😲 😲 😲 😲 😲

Jinak jsem nevydržela a testila znova....a čárečka je silnější ....jupííííííí 😵 Já jsem tak šťastnááááá 😵 😵 😵

andree01
3. zář 2009

zuzko, jsme o tom presvedceny...ze mas jsi ted 3 v 1... 😀 😀 😀
takovou tlustici nema holka ani po tydny vynechani ms...a ty ji mas uz 3 dny pred...🙂
A jak ti dneska vubec je, mela jsi to dostat, ne?! nebo porad zadny priznak?

zuzka.o
3. zář 2009

Néééééééé...... to jsou teda ale výhledy, milé dámy.... 😀 😀 😀 😀 😀
Ale já bych senezlobila, kdyby to byla dvojčátka....jenom bych radši hoky.... protože mít 3děti fakt nechci.....
Dneska měla mrcha dorazit...teda neměla dorazit..... od pondělí mi pobolívá břicho jako na mrchu, dneska ráno dost, jako by se měla každou vteřinou spustit.... a nic...ani kapička, zatím. A teda bolí mi fakt záda v kříži..... a každou noc lítám čůrat....

3v1 ....to je jako to kafe, co mám ráda..... 😀 😀 😀 To by byl šok pro budoucího otce.... a hlavně pro naše rodiny!

zuzka.o
3. zář 2009

Andree...hoď sem ten svůj testík, ať ho zhodnotíme. Mně se fakt nikdy neudělal ani stíneček.... takže barvení je vyloučené. A byl to mamatest? Já testim jenom tím.

kalimero11
3. zář 2009

Ahoj holky! 🙂

Zuzka, no jasně, jak jinak, než dvojky! No a pokud je Ti to málo, tak neplač, třeba to budou trojčata. 😀 😀 😀 A ta čárka ještě může sílit? Vypadala maximálně vybarvená... 😀

Andree, manžel kecá. Na negativním testu není ani slaboučká čárečka. Když není v moči HCG, tak se proužek nemá jak vybarvit. Takže teď jen zbývá, aby se vajíčko tentokrát pořádně uhnízdilo a ne jak minule. Tož držím pěstičky. Koukni ke mně do galerky, ten první testík jsem jsem zkoušela 25DC a čárečka skoro není vidět, pořádně vylezla až za týden. 😉

zuzka.o
3. zář 2009

Jejejej.... trojčata ...vy mi dáváte! 😀 😀 😀

Mám v albu další fotku, ale neměla jsem doma foťák, tak je to blbě z mobilu,.... zten horní test je dnešní... ale je to celý rozmázlý! 😖

Teď jsem to schválně počítala,....čárka z 25DC teď je stejně silná jako čárka při mimoni v lednu 36DC ...tak jsem klidná, že mimoň to není. 🙂

andree01
3. zář 2009

kalimero,
ten testik byl slaby jako ten tvuj 1.☹ a kdy sis ho delala? jsem dnes 24 DPO, ms ma prijit v pondeli.
ja radsi s nicim nepocitam, ne nadarmo se rika, ze se maj testy delat az v den ocekavane ms, pak se to treba neuchyti, odplavi se to a clovek je pak jenom smutnej. takze ja tam dneska radsi nic nevidela. jinak priznaky jak jsme si tu o vikendu stehovala, tak vymizeyi, krom prsou a hlavy a jen obcas malinko citim bricho, ale uz zdaleka nee jako 3 dny zpatky. ☹ takze ja dneska nic na testu nevidela. 😀

zuzka.o
3. zář 2009

Ale Andree...to vypadá nadějně. Já jsem říkala, že tady chci s někým těhulit ...... takže koukej na tom pracovat, aby čárečka sílila a sílila..... 😵 😵 😵

kalimero11
3. zář 2009

Andree, jsi 24 den cyklu, ne 24 den po ovulaci, viď? 😉 Já si první testík dělala 25 den cyklu, čili o den později než ty a čárečka byla takhle slaboučká a postupně během týdne zesílila, těhu je v pořádku... 🙂 Tak nebuj, čekej. Naději máš slušnou. Ale pšt... 😉 A přece v tom Zuzku nenecháš samotnou... 😉 I když holky, kdo půjde rodit se mnou? 😨

zuzka.o
3. zář 2009

Kali...ty budeš náš rodící předvoj. Budeš naše porodní poradnkyně. 😉 😀 😀 😀

larri
3. zář 2009

Zuzanko i ja ji vidim krasne.Moc a moc gratuluji a preji,aby bylo vse v poradku az do te doby,nez budes mit mimiska v naruci.

Ale aby si to nemela tak jednoduche a vedela,ze jsi tehotna,tak sem tam by sis mohla odplivnout. 😉 Doufam,ze nikdo neobedvate.

zuzka.o
3. zář 2009

Jééé, Larri, mooooc děkujuuuuuuu 😵 😵 😵

Až to budu mít potvrzený, budu tady prskat těhubacily jako o život!!!! 😉 😉 😉 😀 😀 😀

luciemar
3. zář 2009

Ahoj Zuzko, tak jsem tady, moooc gratuluju 🙂
Ty máš taky jen jeden vejcovod???