Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

larri
17. pro 2009

Halpa,já myslela CASUPLAY kočárek.Známá ho měla,ale je taky malinky.Pak,když měla už ten sporták,tak ho měly další čtyři maminy.Když je viděla,tak už ho nechtěla.Brzy ho prodala jenom za 10 000,- známému.

zuzka.o
17. pro 2009

LARRI: ahoj...jak je? Cítíš se nějak jinak? Doufám,že se šetříš 😉

larri
17. pro 2009

AHOJ Zuzi,
byla jsem akorát dneska v práci jenom na 5 hodin.Ale od včerejška mi je zle,bolí mne děsně hlava a jak si nemužu vzít tabletku,tak je to horší.Večer a dneska ráno jsem zvracela,bojím se něco sníst.
Dneska jsem u jídla trpěla,nemáš na nic chut a kde se podíváš,všude jídlo.Aspon jsem nemusela vařit a donesla jsem drahému oběd.

,Mám pořád pocit,že dostanu mrchu.Bolí mne v kříži,tak uvidíme. ☹

halpa
17. pro 2009

larri - nee, tyhle pesimistické myšlenky rychle zažeň...Každý den na tebe myslím a hrozně moc ti držím palečky, až se rozhodneš testnout. Ale netestuj moc brzy...

jo casuplay jsem chtěla taky, ale ten už neprošel finančním rozpočtem. 😉

eleanthis
17. pro 2009

larri - tak to jsi krasne tehule 🙂 - pocity na mrchu trvaji hodne dlouho, nekolik tydnu, bolesti v krizi jsou jasnou znamkou stastnyho tehu 🙂 a ze je ti na zvracko z jidla - no zvykej si, zenska, tolik jsi to chtela! 🙂 🙂 🙂

larri
18. pro 2009

Ele,mi je špatně,protože mne děsně bolí hlava a je to čím dál horší.Ale já mívám migrény,tak ted trpím.Ale až to přejde,bude dobře.

zuzka.o
18. pro 2009

LARRI: bolesti v kříži, to byl můj jediný příznak těhu. Myslela jsem, že pojdu, že jsem nastydla a vrazilo se mi to do zad.... a ejhle....dvojčátka.
Hlava mi taky ze začátku bolela a pocity na mrchu (silné) jsem měla cca 3-4týdny! A z nějakého jídla, vůně mi bylo zle taky.
Neber to pesimisticky .... těš se, musí ti dobře dopadnout. Vždyť to byl bojovníček.... musí se tě zuby nehty držet.

jarka09
18. pro 2009

Larri - nesmutni, my v tom máme jasno, máme tady další úspěšnou těhulku, moc ti držím palce!!!

kalimero11
19. pro 2009

Ahoj holky,
dnes jsem tu napsala sáhodlouhý příspěvek a on se neodeslal a zmizel. 😠
Tak nic no.

Mám zkouškové, do toho na střídačku všichni marodíme, teď zrovna ležím s chřipkou.

Ele, mrzí mne, že se Ti tak zdravotně nedaří. ☹ Věřím, že po novém roce už bude líp a dočkáš se mimíska. 😉
Larri, držím pěsti a jsem přesvědčena, že mimís se udrží. 😵

pettrraa
19. pro 2009

ahojky holky
lari holky mají pravdu ty jsi tehulka a žádná mrcha se nechystá hoooooooooodně dlouho.tak pěkně odpočívej na hlavinku si dej mokrý hadr když nic nemůžeš a určitě bude brzo dobře 😉
ele to jsou maminky ze školky hodné že tě tak podrželi a je jasné že ty chmurné myšlenky přišli ale brzo odezní až na jaře nám tu oznámíš super zprávu že jsi těhu 😉
zuzi prý chaoz před vánoci jo ted když jjste zatím jen vy dva hm tak kočko příští rok to u vás bude super choz ve čtyřech 😀 nemyslím to zle ale strašně mě to pobavilo 😀
u nás je taky chaoz uklidím půlku bytu a zachvíli je na tom uklizenom zase bordel se snad nedouklízím ke konci 😀 ale už mám konečně všechny dárky nakoupené a zabalené balím po nocích až kluci spí fakt super 😒 a taky už mám všechno cukroví co jsem chtěla udělat.no a už se těším na 23.12 to uudem v noci s manžou zdobit stromeček a ráno 21.12 se těším jak klukům budou zářit očíčka ze stromku a pak večer z dárečků 🙂

pettrraa
19. pro 2009

kali tak at zkoušky vyjdou na 1 a z nemocí at se brzo vyhrabete.u nás už jsou zatím na ustupu tak snad to vydrží

pettrraa
19. pro 2009

jééééé koukám že jsem zblbla dATUM MYSLELA JSEM 24.12 ale vám je to určitě jasné 😀

larri
20. pro 2009

Ahoj holky,
začala jsem špinit a test negativní. ☹

Jsem 12 den od ET,některé holky mají pozitivni test už 8 den.
Už tomu nevěřím,ale jak jsem si naplánovala // na Vánoce,tak budu ještě testovat.Ale pokud se mrcha nerozjede. 😠

kalimero11
20. pro 2009

Ahoj Lari,
když se vajíčko zavrtává, může ke špinění docházet. Zkus vydržet ještě pár dní, čárka se ještě může ukázat. Stejně jako se holkám někdy ukazují // už 8 den, stejně tak se jiným ukazují později. Držím palečky! Moc na Tebe myslím a moc Ti to přeji. 😔

eleanthis
20. pro 2009

larri - dej vedet, myslim na tebe

pettrraa
21. pro 2009

larri kočko určitě to špinění nic neznamená a na testíku se ještě // ukáží neboj moc na tebe myslím a držím pěstičky 😉 😉

eleanthis
22. pro 2009

ahoj holky - tak vanocni pripravy vrcholi 🙂

uz mame vsechno nakoupeno, vsechno zabaleno, doufam, ze se i dneska dockam stromecku - chteli jsme v kvetinaci, ale porad nejak nebyl cas... prinejhorsim si tu dame aspon vetev :D - na vanoce budeme u mamky a brachu, takze tam stromecek je zajisten - umely 🙂. Dan jde jeste zitra na 4 h do prace a pak uz hura vanocni svatky 🙂 moc se tesim i za agatku, ta z toho ma vzdycky nejvetsi radost, kdyz uz pod stromeckem cmucha nejake dobroty 🙂

co vy, jak se mate?

pettrraa
22. pro 2009

ahojky ele já už mám taky nakoupeno a zabaleno zítra budu péct vánočku a udělám večer salátek a až kluci usnou budem s tomem zdobit stromeček 24 si dopol obalím rybu a řízky vepřové a kolem 17h půjdem večeřet kluci budou zase nnedočkavý proto jíme tak brzo jinak večeříme pokem 18 h.no a po rozbalení dárků si pohrají a půjdem domů ke tchánovcům pro dárečky.no a 25 jedem k mojim rodičům a 26 pojedem domů a přijede švagrová se synem.
dnes mi volala káoška co mi domlouvala tu práci a bohužel to nevyšlo protože Město si tam dosadfilo svoje lidi 😠
ale co mě to neva budem dělat na mimi už jsem si dnes vzala femibin 😀 a do dubna mám ještš pracák tak snad se zadaří 😉

jarka.09
22. pro 2009

Ahoj holky, tak já se snažím tak nějak v klidu, ale stejně občas stresuju. Cukroví mám napečený, teď jsem dozdobila perníčky a končím. Zítra chci upéct vánočku a trochu tu ještě uklidit. Do toho jezdníme na stavbu přitápět, máme čerstvě udělanou koupelnu a dlažby, tak aby nám to nepromrzlo -aby toho nebylo málo... Děti nemáme, tak si říkám, že o nic nejde.Co nestihnu, to nebude. Dárky jsem letos brala jen tak symbolicky - malé dárky pro radost, tak snad se ten úmysl zadaří. Stromek máme ze zahrady - se divím, že nám to tam nějaký nenechavci už neukradli...Ale těším se, že si odpočinu. Na štědrý den jsme s manželovými rodiči, já budu dělat kubu k obědu. 25.jedeme k mým rodičům. Švagrová bude někdy mezi svátkama asi rodit, tak budeme čekat, kdy se malej rozhodne přijít na svět.
Dneska mi napsala kamarádka, že se po dlouhé době dočkali adopce a mají doma malýho chlapečka. Měla jsem z nich obrovskou radost. A o to víc myslím na larri, jak malej/á bojuje a držím pěsti. 😉

jarka.09
22. pro 2009

A jinak teda nevím, jak se sem zítra a pozítří dostanu, tak to odstartuju:
Holky, přeju vám všem, abyste si ty svátky užily se vším všudy, hlavně ale v pokoji a dobré náladě. Všem maminkám a těhulkám přeju, aby se ze svých miminek jen radovaly a měly co nejvíce důvodů k radosti. A nám snažilkám přeju, abysme se co nejdříve dočkaly a co nejméně se trápily. A hlavně zdraví a optimismus! A taky ty důvody k radosti a prostě všechno dobré, ať už se nás ta smůla smůlovatá pustí. Ať ten nový rok pro nás všechny je rokem, na který budeme vzpomínat rády. Tak si ty svátky užíte a odpočiňte si!!! 😉

zuzka.o
23. pro 2009

Ahoooj holky moje 😵

Omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, ale nějak nestíhám život natož vánoce. Ale včera jsme s manžílkem dali ten nej dáreček ....teda vlastně dárečky. Byli jsme na velkém UTZ v Budějovicích na genetice. Všechno dopadlo na výbornou, A i B jsou naprosto zdravá miminka, mají vše co mít mají, plné močáčky, zdravá srdíčka, jsou velikostně v normě, asi o den od sebe, nemají rozštěp,....odhadem A má 300g, B 320g, 25cm. Plodovky máme dost. Paní doktorka byla fakt skvělá, úžasný přístup, dokonce se od minula přestěhovali do nového, takže centrum lékařské genetiky vypadá fakt luxusně. A ty služby jsou fakt na vysoké úrovni. Tak jsme se rovnou objednali na 4D a 3D utz na 16.2., prý to bude u dvojčat chaos, ale stejně to chceme zkusit.

Jinak snad už máme dohoněné všechny dárečky, ještě jich pár musím dobalit..... a A i B mají pod stromečkem taky malý dáreček.
Dneska budu s našima dělat salátek, zítra obalovat rybičku a dneska ozdobím stromeček, manža mi ho musí teda přitesat, je to silný kmen, asi ze špičky velké borovice. Zítra budeme u našich, 25.jdeme ke tchánovcům a babičce a 26.jako tradičně do Prahy za babičkou.

Včera jsme se také stavovali v Bejby centru, kde je teda obrovský výběr kočárků. Taková 100.... a pro dvojčata cca 20. Sice jsme nevybrali, ale už máme trochu víc jasno. Určitě vepředu musí být otočná kolečka, jinak se s tím velkým tankem nehneme..... ale teda pálky to jsou neskutečné. 16-19tis za kočár + př.vložné tašky, pláštěnka, .... u Teutonia jedna taška stojí 3,5tis!!!!!! To je strašný! A ten kočár, co jsem chtěla vidět, tam vůbec nevedou. Jo a tak mi porazila dodaci lhůta té Teutonie...... 12týdnů!!!!!!!!!!

PETRA: tak a osud to vlastně vyřešil za tebe. Hupsněte na to a bude miminečko. 🙂

LARRI: to špinění vůbec neber, kamarádka např.měla normální MS a že je těhu zjistila až když jí nedorazila ta druhá....teda byla cca 12tt. Tak neházej flintu do žita, věř bojovníčkovi, během Vánoc se dějí zázraky 😵 Moc na tebe myslím.

ELE: já mám tady nejradši ty naše pejsky, jak čmuchají pod stromečkem... u našich jsou ještě 2 čičinky a ty tam taky šouní a hledají dárečky... je to sranda je pozorovat.

JARUŠKO: Ono se to nezblázní, když něco nestihneš, Já mám v bytě takovej bordel, že to člověk neviděl, ale pořád se chlácholím, že když Ježíšek se narodil v chlévě, tak a´t je u nás jako doma 😀 😀 😀
To je krásný, že kamarádka dostala chlapečka pod stromeček.... mám husinu, jak to čtu. Je to nádhera a ten nej dáreček 😵 😵 😵

KALI: ahoooj, to jsem ráda, žes k nám našla cestu 🙂 Ať už jste doma všichni zdraví 😉

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
VŠEM HOLČINKÁM TADY PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A LÁSKY, SNAŽILKÁM ZDRAVÁ MIMINKA V BŘÍŠKU, TĚHULKÁM SPOKOJENÉ TĚHU A BEZBOLESTNÝ POROD A MAMINKÁM RADOST Z JEJICH RATOLESTÍ. DO NOVÉHO RODKU AŤ SE VŠE DAŘÍ ...... JSEM MOC RÁDA, ŽE JSEM VÁS TADY POTKALA, JSTE SKVĚLÉ.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

larri
23. pro 2009

Ahoj holky,
ráno jsem si zašla na krev a je negativní.Nakonec jsem ráda,byla to kopie minulého IVF,kdy jsem špinila a pak z toho bylo mimoděložní.
Moc vám děkuji za podporu a slibuji,že budu bojovat dál,protože já se nevzdám.Nebude to brzy,ale bojovat budu.

Vy se všechny opatrujte a doufám,že se tady brzy setkáme.My jedeme zítra brzy ráno k mamce do Opavy a nemáme tam internet.Ale vy tady určitě tady taky sedět nebudete,tak se tady pak potkáme.

Ještě jednou děkuji,jsem ráda,že vás tady mám. 😉 😉

zuzka.o
23. pro 2009

LARRI.... to je mi moc líto ☹ ☹ ☹ .... jsi statečná. Užij si krásné Vánoce a brzo se tady objev 😵

halpa
23. pro 2009

larri - bojuj... 😢

pettrraa
23. pro 2009

ahojky lari to mě strašně mrzí kočičko drž se a jsi moc statečná nevzdávaj se 😉
zuzi to je super že jsou miminka v pořádku.ty kočárky to je fakt síla ale co naděláš no.
Jaruško tak to je fajn že kamarádka se dočkala klučíka.jedna kámoška co mám přes net tak ta má svého kluka 3 roky a ted jim dali do pěstounské péče krásnou holčičku čalali na ní 4 roky
Holčičky taky vám všem přeji krásné vánoce bohatou nadílku a hodně zdraví a štěstí do nového roku snažilkám at jsou brzo těhulky 😉 a těhulkám celé těhu pohodové a krásná zdravá miminka
také Vás mám všechny moc ráda jste skvělé vážím si toho že jste mě mezi sebe vzali i když už jsem "zasloužilá matka" 🙂

dennisa
24. pro 2009

😵 😵 😵 VŠEM VÁM PŘEJI KRÁSNÉ A POHODOVÉ VÁNOCE!!!! 😵 😵 😵

pettrraa
24. pro 2009

krásný štědrý den přejeme všem
tak stromeček se Kubíkovi moc líbil prý to je můj stromeček a kde jsou dárečky 7.-6 tak jsem mu řekla že až večer když bude celý den moc hodný že ježíšek přinese dárečky
no a Tomík tak to už je fakt velký kluk prý hm ten stromek je každý rok stejný 7.-6 (jako ozdobičky) a včera mi povídal hele mmami sousedů Tomík našel doma ve skříni zabalené dárky tak mu říkám too je nnějaká hloupost to asi nebyli dárky no hold zachvíli asi přestane na ježucha věřit ale nesmí to říct Kubíčkovi at je ještě v té milé nevědomosti že 7.-6

kalimero11
24. pro 2009

Ahoj holky, 🙂
přeji Vám všem krásné a kouzelné vánoce. Ať se každé z Vás splní to největší přání.
Když zavzpomínám, tak přesně před rokem jsem zažila své nejsmutnější vánoce v životě. Byla jsem sama, ležela jsem ve špitále daleko od rodiny po operaci mimoděložního těhu. Mudr. mi sice udělal radost a pustil mne na štědrý den po obědě domů, převezli mne sanitkou... Ale manžel byl v práci (od 7.00hod - do 19.30hod) a dceru proto musel den předem odvézt k babi do jiného města. Takže jsem sice po obědě dorazila domů, ale byla jsem tu do večera bolavá a sama. 😔 Po šichtě manža pro dceru zajel a zhruba ve 21.00hod jsme se nakonec na štědrý den sešli - celá naše malá rodinka. A proč to tak rozepisuji? To proto, abyste holky věřily, že i když teď to zrovna nejsou vánoce dle vaších představ (protože zatím si mimi cestu k Vám nenašlo), že jednou a já věřím, že brzy, bude líp. A že Ty další vánoce už budou pro nás všechny ty pravé rodinné, s dětmi.... Snažilky, myslím na Vás, těhulím držím pěsti, ať to dotáhneme do úspěšného konce a maminkám, nechť si užijí radost v dětských očích z těchto kouzelných chvil. 😵

kalimero11
24. pro 2009

Lari, moc mne mrzí, že to nevyšlo. ☹ Ale věř v lepší zítřky, viz o příspěvěk výše.

eleanthis
26. pro 2009

Ahoj holky - predem zdravim Larri - a pres vsechno trapeni drzim pesticky. budeme tu spolu, zazitvat radosti i boleni, dokud nedosahneme stastnyho konce. Mozna to uz muze znit jako klise - ale ja v ten stastny konec porad jeste verim 🙂

Verim, ze jste si na Vanoce vsechny prisly na sve, uzily si prijemny den a ted si uzivate prijemne svatky 🙂. rada vas tu vsechny zase brzy uvidim 🙂.

Zuzance gratuluju ke zdravym cvrckum, kdyz tak na to koukam, holka, ted mas posledni sanci si poradne odpocinout, az to ze sebe vykulis, tak se nezastavis :D ale moc ti to preju.

Kalimerko - i ty se drz. At ti bobecek roste a uz jsi skoro 30.tt 😲 za chvili bude rososo!!!!