Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

halpa
26. kvě 2010

Tak co El? Jsem zvědavá baba... 😉

pettrraa
26. kvě 2010

halp já jsem taky zvědavá co Ele doufám že tam jsouuuuuu //
sestři jo jo to chutě se hodně měmí já třeba v těhu s tomkem nemohla ni jíst ani cítit pečené kuře a to jsem ho vždy miloval takže celé těhu jsem ho pak nedělala a jak jsem porodila tak to prostě zkusila a azse mi to nevadilo je to fakt zvláštní jak se vše v těhu mění 😀 u Kubíka mi to vůbec nevadilo

halpa
26. kvě 2010

Já jsem první tři měsíce nesměla cítit vůbec nic, jinak jsem blila jak amina i když mamka vařila něco dobrého, voňavého, tak jsem blila... 😀 Ale co mi nejvíc vadilo, to bylo moje oblíbené pivo. Jak si někdo vedle mě jen otevřel lahváče, tak to byl konec. 😖

pettrraa
26. kvě 2010

jé halp tak to jsi to měla o dost horší než já, já neblila ani u jednoho těhu 😀 jen se mi zvedal kufr 😀
a ke konci těhu mě tak šíleně pálila žáha no hrůza 😖

halpa
26. kvě 2010

Jo tak žáha, raději ani nemluvit. Spala jsem na velikém polštáři a víc než ležela jsem u toho spaní spíš seděla ☹

eleanthis
26. kvě 2010

holky, ja nevim, byla jsem u dr 14 DC a byl tam vetsi folikul, ale rikala, ze jeste neni jednoznacny, ze z neho bude ovulace, na tom spravnym vajecniku ani noha... takze pokud ovu byla tak az tak kolem 18 - 20 DC, delala jsem si test a vidim duchy vsude... nicmene zada me boli, taky citim bricho, zitra jsem 28 DC, pockam do vikendu, jestli to nedostanu a udelam test znova... to by byl zazrak!

pettrraa
26. kvě 2010

Ele ty jo tak tfuj tfuj tfuj at tam ten zázrak jeeeeee 😉

blondata.sestricka
27. kvě 2010

Eleanthis, tak držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Určitě tam bude 😵

Tak to já naštěsttí nebliju 😉

lechovicezan
27. kvě 2010

Držím pěstičky 🙂

pettrraa
27. kvě 2010

ahojk ele tak co kočko jsem naplá jak kšandy 😀

jarka.09
27. kvě 2010

Čau holky,
tak to já jsem taky napnutá jak to El dopadne, moc držím pěsti!!!
😉

eleanthis
29. kvě 2010

holky, tak bylo to tesny :D ale dostala jsem to :D takze nic, fakt by to byla haluz, nechapu, jak by se to vajicko dokodrcalo do druhyho vejcovodu, tak drzte pesti, tento mesic chci mit stesti :D

zuzka.o
29. kvě 2010

Ahoooj holky, hlásí se ztracená dcera... hihi 😀 😀 😀 Dětičky vás moc pozdravují, prý se máte všechny snažilky snažit a makat na mimískách.

Moooooc gratuluju Jarušce ke kontrole.... to je super, že je vše v pořádku. Jak to, že nemáš v profilu změněné že čekáš miminečko?

Moc držím Denisce palečky na umělko.

Jak čtu, tak Petruška má už skvělou náladu, to je moc dobře.
Peťule... s tím kuřetem jsem to měla stejné, strašně mi smrdělo.... a teď už ho zase můžu. Měli jsme min.týden kuř, křidýlka v horkovzdušce...mňááám.

U nás nic nového, pr´dolky jsou hodňoučké, přibírají jako o život. Eliška měla porodní váhu 2700g, te´d má v 6týdnech 3600g... Davídek měl 2450g, te´d má 3200g. Moc rádi papají (jedli by snad pořád), po papání se hezky žulí, .... prababička jim naplejtá svetříčky, čepičky.... kočárek je naprosto úžasný. Jo a já jsem se před týdnem vážila a měla jsem -2,5kg, tak jsem moc ráda. Oblíkla jsem rifle, co mi před těhu nebyly.

dennisa
29. kvě 2010

Ahoj holky.

Ele, tak škoda...ale to neva, další měsíc to jistí! 😉 Cítím to v kostech, že to bude už brzy 😅

Zuzi, ahoooj. Téda prckové krásně rostou 🙂 🙂 To je super! A jak koukám, jste nadmíru spokojený, to je bezva, užívej si dětičky a tety děkujou za pozdrav 😅

Mně se dneska vrací manžel domů po 10 dnech. Docela to uteklo, stýskalo se mi, i když na druhou stranu tu byl takovej hezkej klídek, jsem si fakt odpočinula, to musím přiznat 😀

No a novinky u nás....včera jsem byla v Praze na posledním kontrolním UTZ, dopadl na jedničku, takže čekám na MS (asi v pondělí či úterý) a jedu do Gennetu pro injekce a začnu stimulovat 🙂 Na tohle jsem čekala od ledna, co jsme měli první konzultaci, tak to je konečně tadyyy 🙂
A zařídila jsem si od začátku stimulace neschopenku, co se budu nervovat v práci, když to tam stojí za prd, že 😅

pettrraa
29. kvě 2010

ahojky Ele neva příště to určo vyjde budu moc držet pěstičky
Jéé zuzi to miminka krásně příbírají a je fajn že jsou hodné a ty spokojená s kočárkem a že jsi krásně zhubla super 😉
Denisko kočko tak to je super už se tak moc těším až nám napíšeš že jsi těhu
holky moc vám to všem přeji 😉 😉 😉
Zuzi no nálada je lepší to víš někdy to na mě sedne a depka je děsná a pak je zase lépe to prostě tak bude asi ještě pořád dokola.
Dnes jdeme s manžou na zábavu tak se těším že si trsnem 😀

pettrraa
29. kvě 2010

Zuzi moc krásně fotečky
Denisko to víš že jo jen bud pěkně doma a odpočívej 😉

larri
29. kvě 2010

Denisko,jestli ti mužu poradit,neber si volno při stimulaci.Budeš ho potřebovat po ET,TAKHLE SE TI TO BUDE TÁHNOUT A BUDEŠ NERVOZNÍ.řÍKÁM TO ZE ZKUŠENOSTÍ. 😉

dennisa
29. kvě 2010

Péťo, děkuju 🙂

Larri, ahoooj. Já chápu, jak to myslíš a děkuju za názor 😉 Jen já to mám v práci teď tak, že by mi ani nedali volno na ty ultrazvuky při stimulaci, holt jinak to vyřešit nešlo, situace tam je dost vyostřená,proto ta má neschopenka hned od začátku.
Nemůžu riskovat, že mi práce zasáhne do mý snahy o miminko 🙂

A jak se máš ty, něco novýho u Tebe??

pettrraa
30. kvě 2010

ahojky Larii ahoj jak se daří?,
Denisko nemáš zač
tak my si užili krásně víkend pout byla fajn a na zábavě taky super pěkně jsem si s tomem zatančili pěkné odreagování 😉

jarka.09
31. kvě 2010

Ahoj holky!
El: tak držím pěsti v dalším kole. 😉
Zuzko, já si to v profilu měnila, ale nastavila jsem tam špatný termín porodu, tak proto mi to nic neukazovalo, už je to ale napraveno 😀
Denisko: držíme pěsti, s tou neschopenkou tě naprosto chápu, jestli to máte v práci takhle nahnutý, tak to podle mě nestojí za to si tím komplikovat situaci. Předpokládám, že by sis jí pak nechala po celé těhu a nastoupila rovnou na mateřskou, ne? 🙂

dennisa
1. čer 2010

Ahojky.
Jarko, přesně tak, už bych do práce nešla. No ale to hodně předbíháme, takhle dalece zatím nepřemýšlím 🙂
Čekám na mrchu a jako zrovna snad bude stávkovat, když si ji přeju 😅
Aaa, už vidím, že máš v profilu týdny, super 😉

larri
1. čer 2010

Denisko,já jsem píchala injekce ráno,takže mne to vubec nepřekáželo a na utz jsem byla dvakrát.Ale pak ti těch 14 dní od ET bude připadat jako věčnost.Já ti to napsala spíš kvuli tomu,že já si po ET musím brát volno,kvuli práce.Stojím celý den na nohách a tahám těžké věci.Jinak holky co jsou v kanceláři chodí normálně do práce.Ale je to taky tím,že Apolinář neschopenku nedává.Jen při OPU.
Tohle není o bolestech,ale bohužel o psychice.A já těch 14 dní po ET zestárnu o několik let.
Za 4 měsíce mne to čeká znovu,i když se na to těším,mám z toho strach.Bojím se už i té narkozy,která mi nikdy nedělala problémy.Ale po té poslední,kdy jsem zkolabovala,mám větší strach.Ale třeba mám obavy ted a v září to bude ok. 😉

Jaké máš injekce?Máš krátký nebo dlouhý protokol?

dennisa
1. čer 2010

Larri, ahoj!
Já sice nemám fyzicky náročnou práci, ale spíš časově, od rána do večera a ještě ke všemu dojíždím, takže se domů dostávám v devět večer. Ale hlavně prostě bych nedostala volno, kdy já bych potřebovala...volno musím hlásit třeba 2 týdny dopředu a co já vím, kdy budou ty UTZ.... Já chci mít prostě klid na to IVF, i za cenu toho, že se tu pak budu plazit po zdech 😀
To teda koukám, že u Vás v CAR skoro nedávají neschopenku. To u nás s tím nebyl nejmenší problém.

Takže v září jdeš zas do akce, tak to Ti budu moc držet palce, aby to bylo všechno bez problémů 😉 Léto se přehoupne a jdeš na věc 🙂

Budu mít krátký protokol a mám napsaný Fostimon a Cetrotide.

halpa
1. čer 2010

Ahoj larri, utíká to...už jen 4 měsíce...a zdálo se to tak daleko...a kolik jsi toho za tu dobu stihla (ty horší věci sice přijít nemusely, ale...). Stále cvičíš a hubneš? Já bych taky potřebovala, ale nějak na to nemám energii a pro změnu tloustnu a tloustnu... 😔
Denni - fajn, že už se to pohne 😉
El - příští měsíc je tvůj 😉

larri
1. čer 2010

Halpo,ahooooj,cvičím,ale nejím co dvě hodiny jako předtím a to mne štve.V práci je toho hodně a nestíhám.Nemužu říct zákázníkum,at počkají,že se potřebují najíst. 😉 Mám dole 11kg,ale,když jsem viděla fotku z neděle,tak mi příjde,že jsem pořád stejná ☹

Denni,já měla poprvé taky Fostimon s krátkým protokolem 😉

halpa
1. čer 2010

Nee, 11 kg ti nikdo už nepřifaří, jsi opradu dobrá! 😵 A že to není vidět? Hoď fotky a my to posoudíme. 😉

pettrraa
1. čer 2010

ahojky denisko jen bud pěkně doma a šetři se
larri moooooc budu v září držet pěstičky at to vyjde moc si to zasloužíš
jaru jak je těhulko? ty jo už jsi 10tt to to letí 😉
já jdu zítra na gyndu tak snad bude vše ok

jarka.09
1. čer 2010

Ahoj holky,
ty jo, Larri, 11 kg dole je paráda, člověk sám k sobě má vždycky kritický oko, ale já myslím, že to musí být vidět!!!
Peťo, je to dobrý, jen nevolnosti a hodně únava. Doma vůbec nic neudělám a na stavbě už vůbec ne! chudák manžel 😢

pettrraa
1. čer 2010

Jaru to mě mrzí že jsi unavená a máš nevolnosti ale za toho malý šmudlíka to přeci stojíí 😉 😀 tak snad bude brzo lépe 😉

jarka.09
1. čer 2010

To jo, to já si vůůbec nestěžuju, tak dlouho jsme po tom toužili, že bych si nedovolila teď fňukat 😀