Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
23. čer 2009

Písmenko, krásná holčička.....gratuluju 😵 😵 😵

mar26
23. čer 2009

denni tak kolem 5tt by mohla být dutinka, kdyby jsi chtěla rovnou na srdíčko tak asi radši kolem 7tt...já bych to manžovi musela říct hned..jako v říjnu, to chudák ještě spal a nechápal, co mu to cpu před oči 😀 .

pismenko
23. čer 2009

DENNI, tak supééérrr, už budou určitě jenom samé dobré zprávičky. Musííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Zuzi, díky 😵 😵

zuzka.o
23. čer 2009

Mar, to musí být krásný pocit, když malé přes bříško nahmatáš patičku, už aby byla u tebe 😵

misa1982
23. čer 2009

Ahoj holky tak vas zdravim a moc gratuluju ze by zabraly ty moje tehotenske prskajici bacily?Asi jste poradne chytaly a to je dobre 🙂 😵 😵 Jinak u me bylo videt asi tak 14dni po vynechani MS.

dennisa
23. čer 2009

Zuzko, ty jsi teda 😅 Ale věřím, že se manžel ani nebránil co? 😀 U nás to tak taky někdy je 😅

Já jsem to počítala a přemýšlela a my jsme měli sexík 12 a 15 DC a vzhledem k mým krátkým cyklům to určitě muselo vyjít ten 12 DC 😉

Já se objednám buď na 1.7., to bych byla 5+3 nebo pak až na 10.7. to by bylo 6+5...no jinak mi to nevychází, buď kvůli práci nebo, že tam dr. není. Tak teď nevím....no v pondělí tam zavolám a sestra mi řekne, co bude lepší.

lucbra06
23. čer 2009

Denis moc,moc gratuluji 😵 ted už prskej ty těhubacíky 🙂
Zuzka ted jsi na řadě týýýý 😀
Já se picnu už jste tady skoro samí těhule 😵 😀
Pár týdnu a už i maminy 😀 tu budou jupíííííí

misa1982
23. čer 2009

zuzi: poradne chytej prskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk , prskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk,prskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk,
prskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk a at se zadari! 😵 😵 😵 😵 😵

dennisa
23. čer 2009

Zuzka je hned po mě, měla laparku týden po mě, takže Zuzi, za pár dní máš příkaz hlásit // 😅 😉

seb
23. čer 2009

dennis: já bych šla 5+3 to už dutinka být musí a ty budeš v klidu, že to je tam , kde má být ;)
nebo bych šla aspon na hcg, klidně zítra a pak za dva dny znovu a pozná se jestli to správně roste 😉

zuzka.o
23. čer 2009

Holkýýýýýý 😵 Děkuju za bacílky a za podporu. Moc ráda bych byla tou další těhulí .... ale znáte to. Tělu a přírodě člověk neporučí (ale zkusím to 😉 )
😵 😵 😵 😵 😵

Dennisko: rozkaz!!! 😀 MS mám dostat 8.7., takže na mě moc myslete, ať už to konečně vyjde!

andree01
23. čer 2009

Ahoj,
teda co to ctu za zpravy, ze by dalsi tehulka, denni?! S kym se pak budu hecovat ja? Zuzka to vcera taky pojistila a kdo mel lps zacatkem roku, ja v breznu, ze by Jarka jeste?
Vy pak vsechny otehotnite, pujdete zase o diskuzi dal a ja si tu budu psat sama se sebou...🙂 a plasit budu taky sama... ☹

andree01
23. čer 2009

pristi mesic uz se snazenim zacneme taky, pockam jeste na 4. ms (12.7) a vlitneme na to taky... at tu nezbydu sama. 🙂

zuzka.o
23. čer 2009

Neboj, my tě neopustíme 😵

lucbra06
23. čer 2009

Andree ja měla laparku v květnu,takže tady nezustaneš 😉 Jinak ani nevěřím že by holky utekly 😀 ,nenechají nás v tom

seb
23. čer 2009

já se nikam nechystám, počkám až budete těhule všechny a budem spolu pokračovat dál 😲 😉

zuzka.o
23. čer 2009

Holky, nezaložíme nějakou tabulku snažilek, těhulek a maminek naší diskuse? 🙂

dennisa
23. čer 2009

Holky, já taky nikam neutíkám a nebudu utíkat. Jste tu všechny fajn 😉 😵

Tabulka je dobrý nápad 🙂 Jen já jsem na tabulky levá, přiznávám bez mučení 😀

dennisa
23. čer 2009

No tak mně už zase hrabe. Pořád se moc pozoruju....břicho skoro nebolí, ale stabilně v něm mám takovej trošku tlak a pořád jen na levý straně, kde mám vejcovod 😖 Tak mě napadají zas jen špatný myšlenky....

Myslím, že než se dostanu na gyndu, že dřív skončím v Bohnicích 😀

zuzka.o
23. čer 2009

Denni, neboj, my tě podržíme, zvládneš to a Bohnice tě čekat nebudou 😀 Hele, tak si zajdi na to hcg, podle toho uvidíš, že roste a tím pádem vyloučíš mimoděložní ...

seb
23. čer 2009

dennis: určitě jdi hned zítra na krev at tě nemusí děsit takovýhle myšlenky, mě taky děsily, zbytečně se budeš stresovat, podle hcg růstu to budeš vědět do 3 dnů

shakra
23. čer 2009

Ahojky holky,
všem novým těhulkám moooc gratuluju a tiše závidím. 😉
Denni hlavně klídeček.
Stále zůstávám věrnou čtenářkou a LPS jsem měla v březnu.

kalimero11
24. čer 2009

Ahoj holky! 🙂

Dlouho jsem u Vás nebyla, studuji VŠ, chodím do práce na plný úvazek a mám předškolní dítko, takže den byl kvůli škole rozpočítán doslova na minuty a čas chodit na net mi už prostě nezbýval. 😒 Ale občas jsem chodila potajnu nakukovat. A teď tu pandemii sleduji fákt poctivě! 😀 Všem těhulkám mocinky gratuluji.
Denni obr gratulace, jsi mě předběhla, ne? 😀 Moc držím palečky, ať tentokrát je vše, jak má být. Zajdi si na odběry HCG, ať se nemusíš zbytečně stresovat. Já měla laparo v prosinci na vánoce a těhu nikde. 😢 No, ale jak jsem chodila do školy a pořád nějaké zkoušky, tak jsem ani neměla čas se tím trápit. 😵 Ale teď mám prázdniny a už mi zase mimís vrtá v hlavě. 😵
Mar, nádherné fotečky a bříško a co je hlavní, termín už je za dveřmi. 😀 Pokojíček máte vzorně připravený, tak už aby to tu bylo a miminečko jsi mohla muchlovat, viď? Budeš mít krásný dáreček k svátku! 😀
Holky plivněte na mne také tu pandemii, ju? 😔
Kam se chystáte na dovču? Já jedu za týden na tábor s dětmi, pod stan a k tomu takovýhle počasí. 😖
Zatím pá.

lucbra06
24. čer 2009

Ahoj kalimero a shakra 🙂 já vás asi ještě neznám,ale je dobře že jste tady 😉 když tu máme tu pandemii 😎
Holky těhulky jak je po ránu?? 🙂

zuzka.o
24. čer 2009

Ahoooj SHAKRO A KALI 😵 😵 😵
Moc ráda vás zase "čtu" 😀 😀 😀

Denni s manžílkem jsou šikulky! Takhle rychle vyrobit mímo 😉 Musíme si z nich vzít příklad a ležet na tom od rána do večera 😀 😀 😀 .... jsem to ale trubka, co?

Tak holky, která je šikovná na tu tabuličku?

Kali: co děláš za VŠ? Ono je lepší na to nemyslet. Jakmile se člověk zastaví, ihned začne myslet na mimi. Znám to až moc dobře. Ale ono to půjde, neboj. Léto je přece o milování, bláznění a mimi se vám určitě povede. My jsme si tady s holkama slíbily, že do Vánoc budeme mít všechny mímo v pupíku 😵 No a Denni svůj slib dodržela! Takže zbýváme my ostatní... tak šup šup na to 😀 😉

zuzka.o
24. čer 2009

DENNI: Tak co, testila jsi dneska znova? A už to ví manžílek???? To jsem ale holka zvědavá, co 😅

kalimero11
24. čer 2009

ZUZKO: Studuji Pajdu, Učitelství pro mateřské školy 🙂 . To abych měla stále kolem sebe spoustu dětí... 😀
DENNI: Nenapínej, co další test, pocity? Co manža, ještě to sledké tajemství neví? K Mudr. už jsi objednána?
LUCBRA: Stránky jsem občasně v rychlosti pročítala, takže nějaké povědomí o všech "nově příchozích" mám, tedy i o Tobě. Mrzí mne, co se Ti přihodilo. Jsme tu všechny na jedné lodi. A nejlepší na vší té smůle je, že na té naší lodi vypukla pandemie a my před ní nemůžeme uniknout.... 😀 😀 😀 😵 😝 Pandemie těhotenství... 😀 😀 😀 😎

seb
24. čer 2009

kalimero: u je to tak, těhupandemie je tu 😵
denniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis: kdepak se dnes touláš ? že by u dr. na hcg ?
zuzko, tabulku neumím 🙄 , a jsem taky zvědavá, dennis nás napíná 😎

zuzka.o
24. čer 2009

Kalimero: tak pajdu jo? Hm, já jsem vystudovaná úča pro 2.st ZŠ 😅 Takže skorokolegyňka 😉

Jojojojojojojo...... těhupandémie a doufám, že jí opravdu žádná z nás neunikne!!!! Juhůůůůůůů

lucbra06
24. čer 2009

Holky ta těhupandemie vás tady všechny otěhotní a doufam že si počkááá i na moje snaženíčko 🙂 Ne že jí necháte utéct 😀