Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
17. zář 2009

ty si hlavne udelej ten test ! zbyly mi tu tri gravitesty :D at je mam kam posilat :D

jarka09
17. zář 2009

jasný, zítra jdu na to? to se může, resp. má dělat během dne, že jo?

jarka09
17. zář 2009

sakryš, ta první část měla být s vykřičníkem....

eleanthis
17. zář 2009

jo a moc pred tim nepij, tak 2 hodiny

jarka09
17. zář 2009

aha - to s mým chabým pitným režimem nebude problém.... 😒

matulik284
17. zář 2009

ahojte...tak ja som mala negativny test a ms zatial nikde ☹

misa1982
17. zář 2009

Ahojky ele velika gratulace priste uvidis i srdicko! 😵 😵 To je tak hezke vas cist a jsem moc rada ze se vam zaclo darit,ted uvidite jak stresne rychle to utika....Davejte na sebe pozor!

eleanthis
17. zář 2009

matulik - to je mi lito, jsem ti fakt fandila :(

miso diky moc, jsem dneska jak slunicko :D krasny krasny krasny. pristi - prvni poradnu mam za 14 dni, 1.10, tak se tesim na srdicko 🙂

matulik284
17. zář 2009

dakujem ele....len nerozumiem tomu, ze ma uz presli aj bolesti na ms a ms aj tak nikde

eleanthis
17. zář 2009

matulik, jeste to nech byt pockej dva dny a kdyby porad nic, udelej si znova test 🙂 treba se tam nekde ta carka schovava 🙂

matulik284
17. zář 2009

ale uz mam 36dc...to uz by bolo vidiet...

jarka09
17. zář 2009

matulik, souhlasim s El, ještě bych počkala a když nic, tak bych zašla k mudr, ono se může dít ledacos a nemusí to ani být nic vážnýho, ale budeš mít klid a vědět, na čem jsi 😉

matulik284
17. zář 2009

Jarka mas pravdu, ak ms nepride tak pojdem hned k dr....este pockam do pondelka aspon

andree01
18. zář 2009

Ahoj holky.

Ell, teeeda, velka gratulace, ten se ale krasne zakousl 🙂 To sis oddechla, co?! Uz se tesim, co dneska Zuzka.

Ja mela vcera krizovku, vecer jsem mela normalne krece v brise, slo to smerem doprava, v noci se to trochu uklidnilo, tak nevim, jestli to nebyla skryta ovulace, protoze dneska by byl presne jeji cas. Ted uz mam zase jen tlak na ms...☹ Jsem z toho trochu napnuta...

misa1982
18. zář 2009

Ahoj holky ja jsem taky dneska zvedava na zuzku jestli tam bude mit ty dvojcatka 😵 😵

misa1982
18. zář 2009

A v kolik hodin ze tam jde?

luciemar
18. zář 2009

Holky, taky už jsem docela nervózní, kde je ta Zuzka. Myslím, že na devátou měla být už v práci...
Tolik na ní myslím a držím palce!!!! 😕 Doufám, že se brzy ozve s radostnou zprávou... 😉

zuzka.o
18. zář 2009

Ahoooj.....to je pecka, co? 😀

kalimero11
18. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-
Zuzka, gratuluju!!!! 😀
Pecka to není, však to bylo jasný od toho prvního testíku. Otevírám si věšteckou kancelář! 😀 😀 😀
Co na to manža?

zuzka.o
18. zář 2009

Tak vám popíšu, jak to probíhalo u mudrpudr. No, měla jsem nervy, nejdřív mi udělal cytologii, trvalo mu to, já nervní..... pak mě teda ještě prohmatáva, taky hrozně dlouho... a pak utz. Jenže ho měl natočený na sebe a já jsem tam neviděla. Mlčel, tekly mi nervy..... a pak prý ano, těhotenství je v děloze! Tak jsem si oddechla..... a pak zase mlčel! A najednou...já nevím, jestli vám to mám říct....ve mně by se krve nedořezal! Prý jsou tam 2....pak mi to ukázal. Já jsem mu hned řekla, že jsem to věděla. Tak se divil...tak jsem mu vyprávěla ten svůj červencový sen..... a že to nechápu.... moc mi gratuloval.....no a mám přijít za 3týdny, to budou mimi už krásně vidět.

Manža je naprosto hotovej! Do telefonu se pořád jenom chechtá, hihňá.... jo a říká mi 3v1!

kalimero11
18. zář 2009

Gratulace samozřejmě letí i k Ele a jejímu mimískovi. 😵

A také k Andrre, která je móc veliká šikulka. 😵

Zuzka, tak co, už jsi se s tím smířila, že nebude jedno? Že se k Vám vrátilo i předchozí mimi? 😵 😵 😵 😅
Jdeš do práce nebo budeš pod dozorem na marodce?

zuzka.o
18. zář 2009

Kali....to máš vlastně pravdu, že se k nám vrátilo to vánoční miminečko. To je hezký! A dneska je den, kdy jsem měla rodit! Nechtěla jsem se k tomu vracet, ale ono je to takový ....prostě krásná náhodička.

kalimero11
18. zář 2009

Zuzka, to ja tak krásný, normálně já se tu chovám jak Tvůj manža. 😀 Jsem dojetím bez sebe.
Mně se to zatím jeví jako jednovaječný... Co k tomu řekl Mudr.? Holka moc se opatruj a hlavně držím pěsti na srdíčka! 😅

zuzka.o
18. zář 2009

Řekl, že to budou dvojvaječný, ale že může nastat vzácná varianta, že se po rozdělení ta jednovaječná od sebe oddělila. Že zatím nebude předbíhat.
A že se mám hoooodně šetřit.

Takže dovča letecky padá, musím vymyslet náhradní variantu, protože si po 4letech opravdu potřebuju odpočinout!!!

kalimero11
18. zář 2009

Ha, teď na to koukám znovu a dvojvačený, dvě vajíčka. 😉 No jó, vidím to poprvé...

zuzka.o
18. zář 2009

No a sestřička mi říkala, že to teda nechápe, že po tom, co mi vzali vejcovod, to je teda z jedno pěknej nářez! Že bych se hodila do chovu 😀 😀 😀

Že ta mezera mezi nima je dost silná, tak to prý budou nejspíš dvoj, ale jednovaj vyloučit nemůže.

kalimero11
18. zář 2009

Dvojvačený 😀 😀 😀 😀 hihi, správně má být dvojvaječný... Tak to by mohla být holčička i chlapeček naráz. Určo vyhrála z každého pohlaví ta nejrychlejší spermijka.

zuzka.o
18. zář 2009

jj...teda dvojvačený to je paráda 😀 😀 😀

misa1982
18. zář 2009

Zuzi 😵 😵 😵 😵 😵 VELIKA GRATULACE! ja to rikala ze to budou dvojcatka malej me ted kope jak o zivot jak jsem videla tu fotku tak mi zacly tect slzy moc ti to preju zaslouzis si to!Je ja jsem tak stastna asi hormony no 😵 😵 😵 se tady smeju jak blazen!!!!!!!!!!!!!!Davej na sebe pozor!