Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

luciemar
27. čer 2010

Holky, moc díky za gratulace...Jste zlaté. Šetřím se...manža mě stejně nenechá skoro nic dělat a stará se o mě...Snad mu to vydrží. Teď jsme na dovče...takže super.
Taky moc myslím, co asi Deniska...
Ele...určitě sis prošla zlomem a teď už to bude jen a jen dobré. Budeš zamilovaná a podaří se, ani nebudeš vědět jak...
Jari a jak je tobě? Jsi o dva týdny přede mnou... 😉
Péťo, je krásně tak žádná práce, ale klídek a sluníčko!!! 😀
Zatím pa

jarka.09
28. čer 2010

Luciemar, to je bomba, tak velká gratulace, to se nám to tady množí 😀 Supr, držímě pěstičky. Já jsem celkem v pohodě, takové ty velké nevolnosti se mi zatím vyhýbají obloukem, spíš jen občas musím dávat pozor co jím, hodně věcí mi nechutná, tak jsem taková vybíravá. V pátek jsme byli na nákupech, už zoufale potřebuju nějaký nový gaťě, ale nic jsem nevybrala, tak mám alespoň něco půjčenýho od známých.

lechovicezan: držím pěsti při snažení, aby nebylo moc dlouhé 😉 Teď začátkem léta, kdy tady se to už hemží těhubacilama (tfuj, tfuj..), určitě nebude problém 😵
El: tak ty už jsi ale taky na řadě, tak s tím koukejte něco udělat 😉

luciemar
28. čer 2010

Jari, no tak to je skvělý. Já taky naštěstí netrpím nějakými hroznými nevolnostmi. Spíš mi bývá špatně od žaludku odpoledne a večer. Občas zápasím s večeřemi, protože vím, že něco sníst musím, jinak by mi bylo ještě hůř...Ale dá se to zvládnout a beru to tak, že to k tomu prostě patří. Navíc, teď už je mi fakt líp.
Jééé...těhugaťátka, na to se už taky těším! Třeba na něco narazíš, když se na to zrovna nezaměříš...je fakt, že asi ten výběr tak velký není...
Já zatím nepotřebuju, i když se přistihuju, že si občas rozepínám knoflík od kalhot... 😀 No přece se tam nebude prcek mačkat!!! 😉
Taky prskám těhubacílky prskkk prskkk prskkk, ať se všem povede!!!! Přesně tak...léto je na plození jako stvořené...tak šupky hupky!

kalimero11
28. čer 2010

Ahoj holky 🙂 ,
moc Vás všechny zdravím.
Gratuluji těhulkám a držím palec, ať vše klape tak, jak má. 😉 Snažilkám přeji výdrž ve snažení. Hlavně, ať to vše zvládáte a rovněž Ti vaši chlapi. Jak tak koukám, nestačím se divit, co vše se tu v poslední době událo... 😲
Mám uzavřený semestr, takže před sebou kupu volného času. 😀 Teď si konečně můžu užívat miminka, které teda neskutečně rychle roste. 😨
Holky, kam jedete na dovču?

zuzka.o
28. čer 2010

Ahoooj holky 🙂

JJ, všem těhulkám pohodové těhu léto a všem snažilkám přeju bohaté sexuální léto 😉 😀 😀 😀

@kalimero11 ahoooooooj dvojmamino. Koukala jsem na fotky Marečka,ten krásně roste 😵 A ta fotka s tatínkem je k sežrání. Povídej, přeháněj, jak se máš.... a moc gratuluju ke zkouškám. Jsi fakt superžena, že toho tolik zvládáš.

Na dovču nejedeme, to by se nedalo.... ale určitě ráda všem poradím, kde je hezky (mám tu cest.agenturu, tak pište klíďo do IP)

@jarka.09 Jak to, že jsi nesehnala těhugatě? I když na léto bych si koupila nějaké bokovky kraťásky nebo sukýnku a šatičky, no a až na podzim těhu rifle. Ale připrav se na drahotu. Já jsem za kaťata dala 1300!

Jinak my se máme fajno, dneska teda dětičky dopo pěkně zlobily....byly nespokojené, nevím proč. Ty horka se jim moc nezamlouvají. Už jsem se naučila chovat obě najednou. chichi.... brzo budu mít svaly jako Schwarzenegger 😀

KALI...hele, kolik ti Mareček přibírá a přibíral? Já jsem dostala od mudr sprďáka, že přibíráme tenhle měsíc nějak hodně. V pátek nám bude 11týdnů. A kolik ti Mareček vybumbá?

pettrraa
28. čer 2010

ahojky kali no to je dost že se ozveš 😀 gratuluji k ukončení semestru jsi šikulka.
Mareček je užasnýýýýýýý 😉
Zuzi to je dobře že přibíraj a ty jen kojíš??
Lucimer jen se nech rozmazlovat to je dobře 😉
Jaru taky bych šla asi spíš ted do šatiček má být docela horko Doufám že dáš fotečky rostoucího bříška 😉 a co baráček jak to vypadá?

pettrraa
28. čer 2010

tak mi volala sestřenice co čeká třetí mají dva kluky 13 a 10 let a budou mít třetího klukaaaa 😀 my asi ty holky neumíme nebo co 😀 ale co hlavně když bude vše ok

zuzka.o
29. čer 2010

@pettrraa tak to je bomba...další chlapák do domu 😀

Mlíko nestačí, tak už většinou jen UM.

pettrraa
29. čer 2010

jééééé Zuzi to jsou krásný smíšci 😉
no zuzi těch chlapáku v rodině mám už dost a ženskou žádnou ☹

dennisa
29. čer 2010

Ahoj holky.
Dlouho jsem tu nebyla. Snad se máte všechny dobře! Naposledy jsem nakoukla, jak tu bylo pozdvižení s Ele. Tak Ele doufám, že jsi šťastná a daří se 😉 Kotrmelce k životu patří....
Jinak se omlouvám, nic víc jsem nedočítala, doženu později🙂

Já jsem dopadla špatně, proto jsem se odmlčela, potřebovala jsem to nějak vydýchat....Absolvovala jsem stimulaci, která neprobíhala dobře, 10 dní mi ji protahovali, napíchala jsem do sebe 30 injekcí, stálo mě to děsný nervy od začátku do konce. Dvakrát mi to IVF chtěli stopnout. Nakonec jsem před 11 dny jela pod narkózu na odběr a to dopadlo katastrofálně, odebrali toho málo a nakonec to bylo vše bez vajíček, což mě vykolejilo úplně.
Dál se nebudu rozepisovat, nechci Vás zatěžovat věcma okolo IVF, je to i na mě moc složitý. Výsledek je prostě jen jeden a to je NULA.
Zklamání je velký, ale boj pokračuje dál! Pokud se bude vše dařit, tak na podzim jdu do dalšího pokusu.
Jen je to trošku ubíjející, 2 a čtvrt roku marnýho snažení a jen zklamání.
Ale nechci tu vnášet pesimistickou náladu, se omlouvám.
Brzy zas budu nalděná na tu správnou notu 😉

lechovicezan
30. čer 2010

Ahoj Denisko, je mi to moc líto, ale doufám, že příště se to již podaří a budete mít toho nějakýho malýho mrňouse. Vím, že to pro vás musí být hrozný nervy, ale snad to zvládnete v pohodě.
Všem vám přeju abyste si užili to krásné léto 🙂

zuzka.o
30. čer 2010

@dennisa Ahoj Denisko 🙂
To je mi moc líto, že to nedopadlo dobře. Ale jsi statečná, jak jsi to zvládla. Teď si dej oddych, jeďte na nějakou dovču (můžu ti něco zajímavýho a levnýho sehnat) a podzim je tu coby dup a nové snažení bude moct začít. Hlavně se nenervuj, ono to dobře dopadne. Je mi jasné, že jsi to toho vkládala veškeré naděje, ale většinou se první IVF nepovede. Hoď to za hlavu, bude líp.

luciemar
1. črc 2010

Denisko, to mě opravdu moc mrzí....musíš být moc silná ženská, když tohle zvládáš. Musí to být obrovské zklamání, ale určitě neztrácej naději, to štěstí na tebe čeká, neboj!!! Moc ti to přeju!
Zuzi, ti tvoji andílci jsou prostě nádherný. Musí to být úžasný pocit, když se na tebe takhle "zubí"... 😀
Peti,...někdy možná líp, když je doma přechlapováno, než kdyby bylo přebabováno... 😉

pettrraa
1. črc 2010

ahojky denisko kočička strašně moc mě to mrzí že to nevyšlo ☹ ☹
Ale jak píší holky určitě se to jednou povede a vy budete mít krásné zdravé mimi nebo i dvě 😉 moc se kočko opatruj a užij si léta a jedte na dovču a třeba by se na dovče mohl zadařit zázrak a ty by jsi byla těhulka prý se to fakt může stát i přirozeně 😉 tak mooooooc držím pěstičky 😉
Lucimer no to je možná fakt někdy lepší víc chlapů než ženských 😀
a jak se cítíš??

jarka.09
2. črc 2010

Ahoj holky,
denisko, moc mě to mrzí, všichni jsme tady na stopro počítaly s tím, že se to zadaří, o to větší bolest to teď je, opravdu na tebe moc myslím!
Já byla včera na kontrole, byl se mnou i manžel, tak byl nadšenej, jak se tam prďola mrskal. Oddychla jsem si, že je vše v pořádku. Kalhoty jsem nakonec žádný nekoupila, ale dostala jsem jich několik od kámošky a jsou tam jedny i takhle do začátku, kdy je ještě bříško malinký, tak ty teď nosím a je to paráda, jsou moc pohodlný.
Tak se holky opatrujte a hezký léto! 😉

kalimero11
2. črc 2010

Ahojky,
uf to je vedro... 😝
Denni, to je mi moc líto, že to nevyšlo. ☹ Hodně velikou roli hraje psychika, kéž by se Ti povedlo do dalšího pokusu jít "uvolněná a pozitivní". Určitě miminko vyjde, moc Ti přeji, aby se zadařilo již na podzim.... 😔
Péti, co nového u Vás? Klučíci jsou zdraví? Budeš mít nějakou dovču nebo budeš brigádničit celé léto?
Jaru, místo kalhot by to chtělo těhu šaty. 😀 Jak zvládáš ta vedra? Já loni v létě coby těhule málem omdlévala, ale to jsem v těch vedrech musela běhat 12 hodin v kalhotách po venku (v práci). 😠 Teď sedím přes poledne doma, ven vyrážíme buď ráno nebo navečer. 😉 Jak pokračujete s domečkem?
Ele, jak se daří? Nějaké další změny? V práci OK? Dovča se blíží, kam se chystáš?
Zuzi, poslala jsem Ti zprávu interní poštou. Našla jsi? 😉
Těhulky,opatrujte se a se sluníčkem to nepřehánějte!
Snažilkám držím pěsti!
Pá.

pettrraa
2. črc 2010

ahojky jarško to je fajn že je vše ok
kali dovču budu mít od 19.7 do 31.7 a pak ke konci srpna je to výhoda že si můžu udělat volno kdy se mi zachce 😀 když je to jen brigádka
Kluci jsou ok ale zlobí jak čertíci 😀
a co vaše slečna jak ti pomáhá s malým?

kalimero11
2. črc 2010

pettrraa - To je super, že Ti dají volno, kdy chceš... 😵 Kampak se chystáte? Věřím, že klučíci zlobí jak čertíci.... 😉 I ta moje opice pěkně zlobí, občas mi tečou nervy.... 😒 Ale ségra je vzorná, k malému se chová moc hezky... 😵 😵 😵 Doufám, že ji to kluk jednou oplatí. 😵

kalimero11
2. črc 2010

jarka.09 - marně vyhlížím nějaké fotečky... Třeba testík, bříško, nějaké mimi věcičky... 😉 Jo a kdyby Ti bylo šoufl, mám tu jedno nerozbalené balení tablet proti nevolnosti, mohu poslat... 😉

jarka.09
3. črc 2010

Kali, díky za nabídku, ale tabletky na nevolnost naštěstí zatím vůbec nepotřebuju, nevolnosti mě trápily tak kolem devátého týdne, ale jen pár dní a teď je to dobrý, a naopak jak někdo mívá chutě, tak já mám spíš nechutenství, tak bych ani moc nemusela přibrat 😀
No fotečky, tak to nevím, kdy se k něčemu podobnému dokopu, ale budu se snažit 😉 a věcičky zatím vůbec nenakupuju, za prvé se mi takhle brzo vůbec nechce (že by pověrčivost?, nevím) a za druhé spoustu věcí už mi přislíbila ségra, rodiče a švagrová, tak v tomhle to budeme mít jednodužší 🙂
Holky, já jsem asi divná, ale mě ty vedra vůbec nevadí, mám léto ráda, tak si vůbec nestěžuju 😉

luciemar
4. črc 2010

Jari, to muselo být krásné koukat se s manžílkem na prcka, jak se tam mrská 🙂 Je super, že je vše v pořádku.
Nás čeká screening teď ve středu a taky tam chci vzít manžela, aby se podíval... Doufám, že bude všechno jak má být. A pak ještě v pátek k mé doktorce... 🙂
Měla jsem to jako ty, špatně mi bylo tak od 8. do 12. týdne, teď už to ustupuje.
Na tvoje fotečky se těším, až budu něco mít, tak to sem taky šoupnu...
Jinak...jak daleko jste s domečkem?
Peti, to je bezva, že si práci můžeš udělat, jak budeš chtít. A teď tě čeká dovča...no super!
Kali, mrkla jsem na fotečky malého, je roztomilý. Je fajn, že se k němu sestřička tak má 😉

eleanthis
4. črc 2010

ahoj holky, pomalu docitam...

Denni - je mi to lito, je to smutny, ale nesmis se jeste vzdavat... i kdyz chapu, ze cekani je strasny... vsichni tak nejak porad na neco cekame :(

ja jsem zacla zvazovat profuk, na podzim. nevim, budeme videt, ty dve carky a nasledna mrcha me trochu dostali. navic paradoxne stale resim svuj milostnej trojuhelnik... takze neni vsemu konec. jediny, co je pozitivni je, ze mi zacaly prazdniny a do prace mam oficialne nastoupit az 16.8., coz vicemene znamena dost casu na premysleni...

Luci - tobe opozdene gratuluju 🙂 dockala jsi se, at se prdola drzi 🙂

luciemar
4. črc 2010

Ele, děkuju 🙂
Věřím, že se ti brzo taky zadaří. Budeš teď mít volno, tak si pěkně odpočineš, načerpáš nové síly a třeba už ten profuk ani nebude potřeba 😉

pettrraa
5. črc 2010

ahojky Kali tak to je fajn že sesrřička je na brášku hodná a pomáhá ti šikulka.
Ele tak at si to pořádně promyslíš a máš v tom jasno a dobře vyber a at se brzo mimi zadaří i bez profuku 😉
jaruš to je fajn že oblěčeníčko dostaneš já taky dětím na kluky od švagrové je to super docela dost ušetříme oni kupují samé pěkné značkové věci 😀
Kali na dovču jedeme jen tady do čech do jizerek .Kámoška říkala že kdybych furt neplánovala to moje těhu že jsme mohli jet k moři no jo už je pozdě oni už to mají zamluvené jedou do itálie a my jedem s jinou rodinkou ale bude to určo taky super. 😉

luciemar
8. črc 2010

Ahoj holky,

tak jsme byli včera na screeningu v 1. trimestru a vše je v naprostém pořádku 🙂 . Spadl mi obrovský kámen ze srdce.
Byl to moc krásný zážitek vidět prcka tak dlouho - paní doktorka prohlížela úplně všechno, ukázala nám i chodidýlka 😀
Byl tam se mnou i manžílek a byl z toho dojatej, jak tam sebou malej mrskal a otevíral pusinku... No paráda!
Zítra jdeme k naší paní doktorce.
Doufám, že si všechny pěkně užíváte to léto, když konečně přišlo...Přeju krásné dny!!!

zuzka.o
8. črc 2010

LUCI...veliká gratulace se screeningu! 🙂

pettrraa
9. črc 2010

ahojky Luci to je paráááááda gratuluji 😉 😉
jojo vedro je šílený příjdu z práce ko a jsem zalezlá doma 😀

luciemar
12. črc 2010

Holky, díky!!! 🙂

jarka09
13. črc 2010

Ahoj holky! Luci, to je supr.
Nám naopak nedopadly nejlíp ty tripple testy, týden jsme teď dumali, co budeme dělat. Nakonec jsme se rozhodli na plodovku nejít, karty už jsou stejně rozdaný, možná se toho zbytečně bojím, ale v okolí máme docela dost známých, co po odběru plodovky potratili, tak proto. Navíc jsem četla, že ty testy často vycházejí falešně pozitivně, vím, že se na to nedá spolíhat, ale je to prostě jen o pravděpodobnosti. Na další kontrolu jdu za týden, tak se s doktorkou domluvíme, co dál, jestli jsou ještě nějaký možnosti, jak případné postižení zjistit dřív než až se prcek narodí. Jsou to dardy, nám ten klid prostě asi není souzenej ☹

brumdinka
13. črc 2010

natrefila sem na toto téma náhodou, číst jeje nebudu jen přidám svou zkušenost na otázku zakladatelky

naštěstí tato zkušenost není osobní, ale mám kamarádku co měla mimoděložní těhotenství při kterém málem přišla o život v r.1997, zůstal jí jeden vejcovod - v roce 2003 znovu otěhotněla a má krásnou holčičku (kamarádku našeho syna) a uplně přirozeně - takže holky neklesejte na mysli 😉