Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mila30
12. čer 2007

jj, holky je potřeba mít úsměv na tváři a to ošklivý hodit za hlavu, jinak se z toho zblázníme. já jsem strašnej prdlouš, hihňám se pořád, až to někomu vadí a ptá se mě jak můžu být pořád tak veselá 😀 prostě jakmile mi nejde se smát, tak pak nejde nic, takže já se řehním od rána do večera a pak jde všechno 😀 tak holky....úúúsměěěěěvvvvvv 🙂

lucikpetik
12. čer 2007

tak teda milo, to je krasny pristup, takze 😀

mila30
13. čer 2007

holky, chci vám napsat něco pro povzbuzení 🙂 .vím, že to sem až tak nepatří. Mám kamarádku, která sice nebyla mimoděložně těhotná, ale asi před 2 měsíci, jí z ničeho nic něco začalo vytékat z prsu, myslela, že je těhotná, tak šla k lékaři a doktorka jí řekla, nejste těhotná, to bude určitě rakovina prsu!!! Hned bez nějakého vyšetření 😲 , tak oběhala doktory, byla úplně hotová, do toho od té doby neměla MS, a doktorka zase.. to je jasný, nefungují vaječníky, jste neplodná!!!Chudák byla těsně před zhroucením ☹ . Jenže MS se vůbec nedostavovala, tak za ní v pondělí šla a říká jí, že to není normální a ať jí udělá UTZ a .... 😀 je v 9 týdnu těhotenství 😀 😀 😀 . Holky jak vám to teď píšu, tak mám úplně husinu 😀 . Už má malého drobečka na fotce a je tááák mooc štasstná. Takže holky, neztrácejme naději a všem se nám to 100% povede 😀 . Přeji Vám dnešní den bez nervů a bez mráčku na duši a jen samé úsměvy a dobrá pohoda 😵

lucikpetik
13. čer 2007

milo tak to je des, to je hrozne, mi rekni, jak nekdo muze delat takove zavery, bez toho, aniz by ji vysetrili, nebo ji udelali blby utz...to je silenee. chudak holka, zbytecne se stresovala.....
takze jak rikas ty, pohoda a 😀 😀 😀

mila30
13. čer 2007

To ti Lucikpetiku neřeknu, já z toho byla hotová pokaždé když přišla od doktora, samozřejmě jsme jí všichni říkali, že to je pitomost aby hned bez vyšetření dělala závěry, kamarádce to bylo taky jasný, ale víš co.. stejně na to myslíš, důležité ale je, že má v sobě malého drobečka a doktorka teď akorát čumí 😀 😀 😀

lucikpetik
13. čer 2007

a jeste k te stejne doktorce chodi?????? 😕

romcatko
13. čer 2007

Dobré dopoledne 😎 Mulo, to je krásný příběh štěstí, ale děsný o télékařce. no, lékařská etika a liský přístup opravdu mnozí lékaři neznají. Nevím, zda je to fakt o nelidskosti, vyhoření nebo o úplatcích. A nejhorší je, že sice můžem lékaře změnit,a le stejně jin tak nějak musíme důvěřovat, protože jsme na nich částečně závislí. 😒

mila30
13. čer 2007

lucikpetiku, k doktorce zatím chodí, ale prý jí raději změní a romčátko máš pravdu, jsme na doktorech závislí, ale pokud mi někdo nesedne, tak prostě odejdu a raději si platím nadstandartní péči a doufám, že tam mají lepší přístup a když ho mít nebudou, tak se nebojím a klidně to lékaři řeknu, holt se buď změní nebo bych se nechala převést k jinému doktorovi v tom stejném CARU.

lucikpetik
13. čer 2007

mate pravdu, lepsi si priplatit a vedet, ze se o vas postaraji, to ja jsem taky pro..

romcatko
14. čer 2007

Ahoj holky, tak se mi to po tom mimoděložním trochu zkomplikovalo. Rozpouštěcí stahy ne nerozpustily a ten u pupíku začal pěkně hnisat, tak jsem se dnes rozhodla, že jedu k doktorovi. Ale jsem hrozný strab a šíleně se bojím, jak to bude bolet. Ale snažím se vždy při těch nepříjemných věcech si říkat, že to dělám, aby mohlo být mimi. Ale nějak ztrácím naději, že to někdy vyjde.

lucikpetik
14. čer 2007

romi drzim palecky at nic neboli.....dej vedet, jak jsi dopadla, budeme cekat na zpravicky...
a nezapomen s 😀 😀 😀 😀 jde vsechno lip

mila30
14. čer 2007

romčátko, vše dopadne dobře, bebíčko ti nějak ošetří a bude fajn 🙂 a vyjde to 100%, moje dvě kolegyně měli také mimoděložní a každá má děti a bez problémů a takových případu znám..., odkud z Prahy přesně jsi, jestli se můžu zeptat ....já jsem taky z prahy...tak kdyby si třeba chtěla, můžeme někdy na kafíčko, trošku pokecat a trošku spravit náladu a podpořit se 😉 Lucikpetiku a ty jsi odkud?

lucikpetik
14. čer 2007

jo tak ja bych na kaficko sla rada, jenze to mam do prahy trosku daleko...jsem z ostravy.. ☹

mila30
14. čer 2007

aha ☹ to je ale velká škodáááá 😒 , tak se alespoň budeme scházet tady a kafíčko si dáme u počítače 😀

romcatko
14. čer 2007

Ahoj. tak jsem zpět. Mudr. mi vytahl všechny zbylé stehy. No, ten hnisající nic příjemného a zatím mám pocit, že to bolí stejně. Ale snad už tam nemá co hnisat, tak to bude OK. A byl takový děsně pozitivní, když jsem mu říkala, že se bojím, že to bude bolet, tak odpověděl, ať se připravuji na porod s tou bolestí. No a já, že jestli vůbec ějaké děti budou a on " a proč by neměly být?" a to ví, že jsme na tom tak bídně jak jsme. Jsem asi blbá, ale normálně mi to zvedlo náladu.

Milo, bydlím na jiho Prahy. Ale Mírák, Pavlák pro mě není problém. Tak zkusíme něco domluvit na ten poslední týden v červnu? Zatím jsem na PN a nechci to riskovat 😉 Ráda se seznámím osobně.

lucikpetik
14. čer 2007

no tak to je fajn romi, alespon mas za sebou kontrolu a vidis, proc by deti nebyly....
to kaficko vam normalne zavidim, ja si ho budu muset dat leda u pc... ☹

mila30
15. čer 2007

ahojky holky, romčátko, vidíš jak to dopadlo pozitivně 🙂 🙂 . Uvidíš, že to přijde ani nebudeš vědět jak a najednou ti doktor řekne " jste těhotná "a tahle zázračná věta čeká na nás na všechny 😀. Na ten Mírák není pro mě problém dojet, ale poslední týden v červnu nemůžu 😒, ten týden v pátek mám totiž svatbu a budu toho mít moc. Tak až nebudeš na neschopence, tak se domluvíme a někam skočíme 😉 , ju? Holky pěkný den 🙂 lucikpetiku, nebuď smutná, budeme se tady scházet i nadále 🙂

romcatko
15. čer 2007

Jé milo. přímo TY máš svatbu? Tak to moooc gratuluji a hezky si to užij. Já jsem pak první týden v čevenci úplně pryč, ale pak to někde zalomíme na kafe.jedete na svatební cestu? Kdy? Kam? jsem zvědavá viď? 😵

lucikpetik
15. čer 2007

je milo, taky jsem zvedava, takze podrobnosti ke svatbe, kdy, kde, s kym ??? 😀 😀
co svatebni cesta, jake mas satecky, jake budes mit vlasy, prstynky, kyticku???
nemas na beremese predsvatebni album? doufam, ze nam pak posles fotecky....

lalula
15. čer 2007

Ahoj holky, 15.5.07 jsem vám tady na straně 25 psala o tom, že mám jen jeden vejcovod a vaječník a jak se mi docela rychle po laparoskopii podařilo otěhotnět. A teď! Chceme už druhé dítko a ejhle, hned na podruhé se to podařilo. Od doktora to teda potvrzené ještě není, ale už týden mám pozitivní testy. Takže snad je a bude všechno o.k. Chtěla jsem vás jen povzbudit, že nakonec i s jedním vejcovodem a vaječníkem se dát otěhotnět normálně a možná ještě dřív než se dvěma. Já taky pochybovala a bála se, aby se nám to vůbec někdy povedlo, takže vám všem tady moc rozumím. Všem, které chcete miminko moc držím palce a přeji hooodně štěstí. Tak páčko.

Jo, ještě jedna věc. Ten průběh otěhotnění teď na podruhé proběhl úplně stejně jako na poprvé. Ve dnech, kdy jsem zřejmě otěhotněla, jsem dostala migrénu a zvracela jsem a zvracela. Pak až do konce cyklu, kdy mají přijít měsíčky, mi nic nebylo, jen se cítím víc unavená a začaly mě trochu bolet prsa. Měsíčky se nedostavily, a testy jsou pozitivní. Hned jak jsem dostala tu migrénu a zvracela jsem, tak už jsem si tak nějak byla jistá, že to vyšlo! 😉

mila30
15. čer 2007

tak holky, předsvatební fotky máte zde:
- Zásnubní prsten: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
- Zkouška svatebních šatů: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
alespoň mě a přítele trošku poznáte
😀. Vlasy už mám trošku delší a kytičku a snubní prstýnky a vůbec hezčí fotky až po svatbě 😀 .13.7. jedeme na 12 na svatební cestu na Olymp, je to luxusní zájezd, zaplatil nám ho skorotchán 😀 .Budeme mít jen obřad a oběd se svědky, víc nic a pak nějaké oslavy doma u každé rodiny.To je asi tak vše, už aby to bylo za mnou, je toho zařizování kolem té svatby docela dost 😉 .A jinak holky, to co psala Lalula, je super pozitivní zprávička, takže žádný chmury a negativní myšlenky 🙂 všem na to vyjde, tak úússsmmmměěěěěěěvvvvv 😀 😀 😀 .

romcatko
15. čer 2007

Lalulo, moc ti gratuluj a přeji,aby byůp vše vpořádku. Je fakt, že takovéto zprávy potěší. 😉

lucikpetik
15. čer 2007

ahoj holky, tak milo krasa....saticky jsi vybrala moc dobre, uz se tesim na original foto....
a lalulo, to co jsi nam tady napsala je skvela zpravicka...moc gratuluji k mimi...

blanuleplus
18. čer 2007

Ahoj holky, přišla jsem vás po delší době zas pozdravit... O víkendu jsem měla menší krizi, protože jsem se moc těšila na krásný víkend s windsurfingem a místo ježdění (teda párkrát jsem to zkusila, ale bolelo mě břicho, tak jsem to radši vzdala) jsem seděla na břehu a snažila se zakrýt slzy, když jsem tam viděla všechny ty nádherný dětičky okolo... Měla jsem mít tříměsíční miminko a místo toho mám po operaci a jěště pořád nejsem úplně v pořádku, abych mohla alespoň jezdit... ☹ A to máme jet na 4 dny do windsurf ráje do Itálie...
Tak jsem si postěžovala a doufám, že se máte všechny fajn 😉

lucikpetik
18. čer 2007

no blani tak doufam, ze uz je zase lip....
radeji prejdeme na jine tema, kdy se chystate do Itošky??

lucikpetik
18. čer 2007

tak jsem pako, jasne ze jsem psala tobe, ale napsala jsem to do jine diskuze...no jo, asi to teplo.....
tak to jsem rada, ze vis, kdy ovu byla, ktery den? ja to vubec netusim ☹

blanuleplus
18. čer 2007

Vypada to na 13.6. 😉 podle teploty a navic me ten den pobolivalo bricho, ale z obou stran stridave...takze jsem zvedava, jak to dopadne. 😖 Taky jsem puvodne myslela, ze ovu bude pozdeji. Do Italie jedem 4.7. odpoledne a zustaneme pres svatky do nedele.

lucikpetik
18. čer 2007

hm...tak teda drzim palce, abyl to vyslo....
tak to budete mit fajn v Itošce, alespoň se zase odreagujes...

blanuleplus
18. čer 2007

no pokud zas nebudu akorat sedet na brehu... ☹
Leda, ze bych sedela kvuli tehotenstvi 🙂 To by mi to zas tak moc nevadilo 😉

lucikpetik
18. čer 2007

no myslim, ze to by se ti uz prijemne sedelo, ze?