Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mila30
11. srp 2007

Ahoj holky 🙂 . Vím, že jste všichni někde na víkendu, tak Vám alespoň takhle na dálku přeju ať se Vám co nejlépe povede 🙂 . Jen jsem Vám chtěla říct, že už MS je na cestě, dnes jsem začala jako vždy 2 dny před MS špinit ☹ . Ale to neva, příští měsíc to musí prostě vyjít 😉 . Tak pááá 🙂 .

mila30
12. srp 2007

Tak zase já 😀 , včera teplota 37 a dnes ráno už jen 36,9 a teď po obědě jsem to dostala. Teď po MS budu pečlivě měřit a jestli bude ovu, tak manžela utahám k smrti..myslím sexuálně, mělo by to být na pravé straně, tak to musí prostě vyjít 😉 .
A jak jste prožily holky víkend vy? A co ty Zuzko, co tvoje teplotky???

blanuleplus
13. srp 2007

Ahoj holky. Jak jste se mely? 🙂
Milo, jsem rada, ze moc nesmutnis, ale ja jsem tomu tak verila...jeste po tom prvnim prispevku ☹ Tak pristi cyklus mas mit ovu na spravne strane, jak vidis, tak s ovu problem nemas, tak proc by se to nepovedlo, ne? 😉
Zuzko, uz je ti lip? A co jste podnikli o vikendu?
Vikend KH byl fajn, v sobotu jsme si udelali vylet vlackem (pohodicka, daleko horsi je pro me autobus "harmonika" - to me poradne pichalo v trislech), povidali jsme, meli uzasny dort a dobrotu v cinsky, MM se mnou obesel historicke mesto, kdyz jsem potrebovala kyslik a zpatky jsme sli pesky hromadne. No a vcerejsi obed od tchyne byl taky luxusni a jeste jsme dostali masicko sebou 🙂 Dnes vyrazim zkonzultovat znaminka a domluvit si termin vyriznuti, abych se toho uz zbavila (mela jsem jit pred rokem).
At vam pracovni tyden rychle utece 😉

mila30
13. srp 2007

Blani, já tomu také věřila, ale moje teploty jsou asi vyšší než normálně u ostatních, protože i dnes 2 den MS mám teplotu 36,8, což je docela taky dost. Tak jsme s manžílkem říkali, že až budu těhu, tak budu mít asi teplotu 40°. 😀 😀

blanuleplus
13. srp 2007

No to jsi teda jak kaminka 🙂 A MS je normalni? Ze bys byla tehu i pres MS? To jsem zvedava, na kolik a kdy ti klesne... 🙂

mila30
13. srp 2007

JJ, MS je normální, akorát přišla o den dřív a v poledne, jinak vždycky chodí hned ráno. A těhu fakt nejsem, to už bych poznala 😀 . Taky jsem zvědavá jestli mi klesne, chci se teď měřit i přes MS pořád teplotu abych věděla jak na to jsem. A v pátek jdu na gyndu a to budu 6 MS, tak nevím jestli uvidí, že pravý vaječník začíná vykonávat nějakou činnost, no uvidíme... 😉 . Prostě teď máme poslední šanci a pak si necháme pomoct a bude 😉 😀 .

zuzan
autor
13. srp 2007

Krásné ráno, holky...Mílo, jsem ráda, že to tak bereš a hlavně že se nebráníte pomoci přírodě...já taky nemám dobré zprávy, dnes teplota hodně klesla...včera 37,1 a dnes 36,7, takže je to taky jasný... Blani, tak to jste si víkend parádně užili... My byli v pátek na koncertě Nedvědů - to byl super zážitek...no a sobota byla hektická...po obědě přišla mamka se ségrou na krátkou návštěvu a pak jsme jeli na oslavu narozenin manželovy babičky, domů jsme se vrátili v devět večer, tak jsme si v rychlosti popřáli, vypili skleničku šampusu a šli spát... Včerejšek jsme strávili na stavbě, večer se jeli projet na motorce a pak jsme si doma udělali sváteční večeři a protože manžel dnes vstával ve tři, tak jsme šli spát taky hned po deváté 🙂))

lucikpetik
13. srp 2007

ahoj holky, tak blani pekne sis uzila vikendik, jen co je pravda..
milo jsem rada, ze nesmutnis a ze to tak statecne beres...a s tema stranama, holky ja otehotnela taky v mesic, kdy to bylo na druhe strane... 😉
a zuzi taky fajn vikend, rychle asi utekl, ze?
u nas...no ja jsem od soboty chodici mrtvola, zaclo mi byt hrozne spatne, takze vstavam treba i tri hodiny, a cely den polehavam....
uz at je ctvrtek...

maova
13. srp 2007

Ahoj holky, koukám, že jste si užily všechny krásný víkend 🙂 My jsme byli v sobotu na oslavě narozenin a včera jsem tvořila pro kamarádku svatební oznámení, tak jsem se radši ničím nerozptylovala 😀 Ale už jsem jim to poslala, tak můžu zase sem 😉
Milo, to je mi líto s MS, ale bereš to dobře, to jsem ráda. A jsem zvědavá, kdy ti teplota víc klesne, nebo třeba ani neklesne, těch 36,8 už je pořád o dost míň než co jsi měla před MS, tak se možná kolem těch 36,8 bude teď pohybovat pořád až do ovu 😉
Zuzko a ty jsi kolikátý den od ovu? Neukážeš nám grafík? 😉 Dneska ještě MS nečekáš ne?
Luci, teda, takhle ti začalo být špatně? Ach jo, vy si ty nevolnosti holky teda užíváte, doufám, že ti bude brzy líp.
Blani a co ty, tobě už je líp? 🙂

lucikpetik
13. srp 2007

jo jo marti, uzivam si to, nejhorsi je, ze nemam na nic chut a jist prece neco musim, nevim jak to budu resit...

maova
13. srp 2007

Luci, budeš si asi muset najít aspoň pár věcí, co ti bude chutnat a nebude ti dělat zle. Co aspoň nějaké ovoce? Mě třeba teď chutná mnohem víc než dřív, nejvíc asi nektarinky, hroznové víno a meloun 😉 Aspoň po troškách to zkoušej.

lucikpetik
13. srp 2007

asi budu muset..no ani na to ovoce nemam chut...ale asi si dam, mam tam svestky a broskve, tak to zkusim..
normalne jsem ostuda, jeste tu sedim v pyzamu, jdu se prevlect..

maova
13. srp 2007

Luci, já jsem se zase byla umýt asi až v půl dvanácté 😀 Je to hrůza, když je člověk sám doma 😉 Ale musím říct, že se mi to pořád líbí 🙂 Tak to zkus to ovoce, třeba to půjde.

lucikpetik
13. srp 2007

dala jsem si mlecnou ryzi, tak alespon neco jsem do sebe dostala...nejhorsi je, ze byt uz fakt vola po uklidu, nevim, asi budu muset po troskach zacit neco delat, nebo tady umreme v prachu

blanuleplus
13. srp 2007

Ahoj holky, jsem zpatky, vari se mi ryze a tesim se na dobrotu od tchyne 😅
Luci, mam vyzkouseno, ze na prach se neumira 🙂 Mela bys to videt u nas. Vcera nas vezla teta a ani jsme je nemohli pozat na horu, prestoze u nas nikdy jeste nebyli. Ale to fakt neslo. I ja se zdesila, kdyz jsme vesli a to vim, jak jsme byt opousteli 😅 Na uklid se fakt vykasli. Mrzi me, ze je ti tak zle, ale urcite se snaz vzdycky premoct a neco snist. Mlecnou ryzi jsem taky jedla. Vim, ze se ti do niceho nechce, ale aspon me to na chvilku potom udelalo dobre... Me uz je tyden daleko lip. Max. me chytne nevolnost vecer, ale to uz je nic proti tomu, jak mi bylo...
Marti, svatebni blahoprani jsem dnes koupila dve, tak jsem zvedava, za jak dlouho je poslu 😅 Jen si to doma hezky uzivej, at muze mrnous v klidu rust.
Zuzko, stihli jste toho za vikend skutecne hodne 🙂 To je dobre. Bala jsem se, abys nebyla nemocna. Moc bych ti prala, abys potvoru MS tak na rok zahnala, stejne jako Mile. Holky drzte se! Citim, ze uz se musi brzy zadarit 😉 Uz tenhle mesic jsem tomu strasne verila...
Jo a 3.10. jdu vyriznout znaminka a budu muset lezet na zadech. Tak doufam, ze uz nebudu jak koule. Uz se mi brisko zacina trochu rysovat...zvlast po veceri v cine 😀

lucikpetik
13. srp 2007

blani to jsi odvazna s tema znamenkama, ja mela jit loni, uz jsem byla po konzultaci a nakonec jsem srab nesla...a ted jako tehu, myslis ze je to v pohode? co lokalni umrtveni?
a tak jak rikas, ze se na prach neumira, tak jsem v pohode, tak to zase o par dni odlozim, volala jsem i mamce, tak rikala, ze mi prijde pomoct povysavat, je to tu fakt des, kdyby nekdo chtel prijit, tak bych se asi hanbou propadla....
a brisko se ti rysuje, vyfot... 😉

blanuleplus
13. srp 2007

No moc odvazna nejsem. Byla jsem pred 2 lety a vyndavali mi 3 a ze na dalsi mam prijit pristi rok. Jenze jsem se vdavala, jezdila na surfu, tesila se na hory...tak jsem nesla. A protoze tyhle dve vyriznout potrebuji urcite (ne pro paradu, ale vypadaji podezrele, ze by z nich mohl byt pekny prusvih) a nebudu moct nic delat, je mi jasny, ze s deckem bych to nezvladla. Takze je to ted jedinna sance. V prvnim trimestru to nedoporucuji, ale stat by se nic nemelo. Tak jsme to pro jistotu nechali az na rijen.
Brisko jsem tentokrat vyfotit nestihla, tak az se zas priste pujdem nekam nadlabnout, jo? 😉 🙂

lucikpetik
13. srp 2007

aha, tak to jo...jak to nevadi, tak je to v poho...ja to asi zase posunu.. 😀

zuzan
autor
13. srp 2007

Holky, dneska nějak nestíhám, tak jen v rychlosti 🙂 Jak už jsem psala, teplota dneska hodně klesla, ale po ovulaci už se mi jednou stalo, že klesla na 36,7 a zase vyskočila...sice tomu nevěřím, ale na druhou stranu jsem to zatím taky úplně neodpískala, protože MS zatím nikde...měla bych jí dostat ve středu, takže dneska jsem 12 DC... Marti, ráda bych vám poslala grafík, ale nevím, jak na to 🙂)) Pokud mi někdo poradí, tak ho tam máte...Teď mě něco napadlo, tak to vyzkouším, třeba to bude fungovat....
Blani, jsem moc ráda, že už je ti líp a tobě, Luci, přeji, ať tvé nevolnosti brzy přejdou a můžeš si začít těhu užívat 🙂 Holky, musela jsem se smát, když jsem si načala mléčnou rýži a začetla se do vašich příspěvků, kde jsem na ní narazila hned několikrát 🙂))

Tady je ten pokus, ale nevím,jestli stačí jen takhle vložit odkaz:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

lucikpetik
13. srp 2007

zuzi, tak to nejde, je to zaheslovane.....
ale nezoufej, dokud tu neni MS, tak to jeste nic neznamena....
ja to dneska balim, jdu lezet, tak papa

zuzan
autor
13. srp 2007

Tak fakt nevím, jak na to 🙂)) Třeba mi někdo poradí... Dobrou noc, Luci 🙂)) Snad ti bude lépe, až si opočineš

lucikpetik
13. srp 2007

diky papa

maova
13. srp 2007

Tak jsme si hezky pochutnali v naší svatební restauraci na žebírkách a křidýlkách a jsem spokojená 😀

Zuzko, když máš otevřený ten svůj graf, tak vlevo si najeď na Sharing a tam Home Page Setup. A hned na začátku se ti objeví odkaz, na konci s číslem, který zkopíruj a vlož sem do diskuze a my už graf krásně uvidíme 😉

Blani asi bych se teď v těhu bála, jít na ty znamínka, ale oni doktoři vědí, jestli se to může, takže to asi problém nebude. Já jsem měla jedno takové obrovské na břiše a když jsem se dostala s něčím jiným na chirurgii, tak už jsem si ho nechala taky rovnou dát pryč a mám po něm hnusnou jizvu. Vždycky když tam chodím po půl roce na kontrolu, tak se doktor diví a ptá se, jestli to je jizva od něj 😀 A pak jsem si nechala dát pryč dvě menší a to už nic nebylo 😉

Luci, hezky si odpočiň, ať je ti líp a na uklízení se vykašli. Kdybys to viděla v prvních týdnech u nás ... . Ale v tomhle je jinak David zlatej, on luxuje i teď, říká, že se s tím vysavačem nemám tahat a včera povlíkal a žehlí si i košile 🙂

ivusa1
13. srp 2007

Ahoj holky. Jak pak se máte? Já jdu zítra po měsíci na tu kontrolu jsem trochu nervózní, chci se zeptat na spoustu věcí, ale polovinu určitě zapomenu, a hlavně dneska jsem se rohodla že na práci kašlu, takže zítra poprosit doktora o neschopenku, už se nechci pořád jen stresovat a jezdit domů unavená a vyflusaná kvůli pár korunám, manžílek souhlasí, tak jsem zvědavá jak dopadnu a jaké dostanu vycházky. Do práce už nechci, navíc bude firma od září najíždět na směnný provoz, najímají spoustu lidí (já nemám nervy je školit) a příští týden má být obrovský firemní audit, tak to ho mám dost. Jak myslíte že to mám podat doktorovi, aby mi ji hned napsal s hezkýma vycházkama? Taky už mě nebaví hodinu dojíždět tam a pak hodinu zpátky (tedy když vlak nemá zpoždění, pak je to hoďka a půl) Holky já se bojím že mě pošle do háje. Co myslíte? A jak pak je vám? 😉

maova
13. srp 2007

Ahoj Ivuš, já myslím, že jestli je to v práci takové, jak popisuješ, tak opravdu zůstaň doma. A doktorovi, tomu bych to popsala po pravdě, jak to je. Prostě, že se v práci strasuješ a že ti to nedělá dobře a že bys musela pracovat na směny a to tě nechá určitě doma. S těma vycházkama už podle mě záleží na něm, každý doktor je v tomhle jiný, ale s tím nic neuděláš. A je ti jinak dobře? Mě dneska akorát bolí dost hlava, ale snad to do zítra zase přejde. A cítím se taková nějaká smutná, nevím z čeho, ale to snad taky zase přejde.

ivusa1
13. srp 2007

Taky se cítím smutná, hlava mě bolí už 3 dny, vůbec nevím čím to je, a taky už je asi týden od návratu z dovči pobolívá břicho, docela se bojím - je to jako bych měla dostat MS, ale takový tlak a dnes mě šíleně brní nohy od kolen dolů, je to dost nepříjemný, ještě že už jdu zítra na kontrolu, vůbec mi nedělá dobře 8,5 hod sedět a pak jít hoďku pěšky. Snad na mě nebude zítra koukat jak na blázna 😉 budu si připadat jako flákač ☹

maova
13. srp 2007

Ivuš, vůbec se neboj. Já když jsem se poprvé šla zeptat na neschopenku, tak jsem prostě jenom chtěla mít jistotu, že kdybych jí potřebovala, tak mi jí doktor napíše. Řekla jsem mu, že to mám špatné v práci a dál ho ani nic moc nezajímalo a řekl, že když budu potřebovat, ať kdykoliv přijdu. Oni tě doktoři nenechají ve stresu a tu neschopenku radši napíšou. To pobolívání jako na MS je v pořádku, taky jsem to měla hodně často, až jsem se taky bála, ale všechno bylo OK a myslím, že mě to přešlo až kolem 12. týdne. Teď už se to objeví jenom občas, ale ne tak moc často. Když to jde, tak si občas lehni a dej nohy nahoru a odpočívej. Ty musíš chodit domů z práce hodinu pěšky? ☹

ivusa1
13. srp 2007

Jdu přes půl hoďky na vlak v městě kde pracuju, pak jedu 20 min. a pak jdu asi tak 20 min tady u nás v Lysý

ivusa1
13. srp 2007

Tak jsem zvědavá, zítra začínám 11 týden, snad bude vše v pořádku, večer napíšu jak jsem dopadla, jsem objednaná až na 16:15.

ivusa1
13. srp 2007

Nějak se mi ale zastavil růst prsou 😖 a manžílek si to tak pochvaloval, chi chi, teď mi spíš roste bříško, už jsem skoro nabrala ty 2 kila co jsem zhubla na dovče🙂 Už jsi přibrala? A rostouti pořád prsa? 🙂 To jsou otázky viď? 😅