Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
17. zář 2007

je blani, tak my jsme zvedavky...tak honem to rekni manzilkovi, at taky vime co to bude... 😉

mila30
17. zář 2007

Jééé Blani, tak to jsem už strašně napnutá, co že to budete mít 🙂 .A je fajn, že je tvůj Dr. tak dobře vybavený.
Lucí, my začneme zkoušet ve čtvrtek, ovu mám mít až příští pondělí - úterý 😉 . Tak uvidíme 😉 .

lucikpetik
17. zář 2007

milo to by bylo aby tentokrat nebylo 😀

zuzan
autor
17. zář 2007

Marti, teda jsi fakt šikulka...smekám před tebou 🙂)) Já bych i úplně obyčejnou a jednoduchou šálu pletla 5 let 🙂))
Blani, já nechci předbíhat manžela, ale myslím, že vím 🙂)) Budu držet všechny pěstičky pro štěstí, ať to na zkoušce vyjde 🙂))
Luci, jak je dneska? Ještě kamarádíš se záchodovou mísou?
Holky, tak já teda nevím, já budu mít ovu tak 1-2 dny po tom rovnání, tak myslím, že zákaz nezákaz-přece neprošvihneme šanci??? Šetrně a něžně se přece nemůže nic stát...
Ještě vám musím říct, jak jsem uspěla s čajem podle Mojžíšové...dneska jsem navštívila ještě jedno bylinkářství, kam mě posílali ze všech, ve kterých jsem byla, že je nejvyhlášenější, ale o tomhle čaji paní vůbec netušila...takže jsem jí tam nechala seznam bylinek a namíchá mi je podle receptu...zítra by měl být hotový 🙂

mila30
17. zář 2007

Lucí to si piš 😀 , ale néé já se na to až tak neupínám,ale bych šťastná a můj manžel taky 🙂 .
Zuzi, to je mazec,to jsou teda bylinkářství 😨 No hlavně, že ti je namíchá, alespoň to 🙂 .
Holky, já se pro dnešek loučím, manža pracuje i přes noc takže nebudu mít doma PC. Tak pa rááááno 🙂 .

lucikpetik
17. zář 2007

zuzi nechci nic zakriknout, ale je ji uz asi 4 dny docela dobre, tak doufam, ze to uz vydrzi, ale byla jsem ted venku v parku se psem a jak jsem vstavala z lavicky, tak me tak pichlo v brichu, ze jsem se normalne vydesila...hned jsem se divala, jestli nekrvacim, tak doufam,ze to nic neznamenalo a jenom jsem rychle vstala...
a zuzi chapu, my meli taky ovu po rovnani, tak proto jsme to taky nedodrzeli... 😀
mi rikala, ze se to nedoporucuje, ze ty pohyby by ti mohly byt neprijemne, mohlo by to bolet, ale my to zkratili 😀 a navic mi nic nebylo...nic me nebolelo...
tak cekam kamosku, tak se pro dnesek loucim..

ninouch
17. zář 2007

Ahoj holky, tak já nakonec dnes u zubařky nebyla, přeobjednala jsem se až na čtvrtek, protože jsem na dnes nebyla objednaná, měla jsem tam přijít až se mi bude chtít, chtělo se mi dneska, tak jsem volala jestli mám přijít, a řekla mi že bych dlouho čekala, tak jsme se domluvili na čtvrtek.
Milo,ano, byla jsem těhotná 2x, porvé jsem potratila v 9tt, za půl roku jsem otěhotněla znova, ale bylo to zase mimoděložně ☹ no a ted je to půl roku, tak to začínáme zkoušet, navíc jsem chtěla do lázní a můj skvělý doktor mi řekl, že je prý nepotřebuju a že by mi stejně nepomohly 😖 no je to zkrátka asi magor, proto jedu ted ve stredu jinam, sice to mam trochu z ruky, ale jestli me vezme, tak budu mit lepsi pocit, je to prý skvělá doktorka, tak uvidíme.Tak já se prozatí, loučím,mějte se hezky, všechny snažilky i těhulky 😉 papa

romcatko
17. zář 2007

Ninouch, tak já otěhotněla jen 1x za 2 roky a mimoděložně 😒 A názor Mudr. na lázně byl podobný - prý proč?? Že nevidí důvod. Teď jsem spíš v péči CAR, ale pokud mi nevyjde IVF, tak bych do lázní chtěla a pak budu hledat jinde. Tak ať je nová Mudr. lepší.

lucikpetik
17. zář 2007

tak holky lazne mohu jen doporucit, bylo to fajn, urcite to nezaskodi....
romi a co ty, kdy se neco bude dit? jaky mas postup?

mila30
18. zář 2007

Ahoj holky, tak koukám, že jste se mi někam všechny rozutekly, moc jste toho nenapsaly 😉 .
Nino, to je mi líto, že jsi měla takovou smůlu, ale víš co se říká....do třetice všeho dobrýho i zlýho a to zlý už máme za sebou a 2x, takže to teď prostě 100% vyjde 🙂 , to si říkám i já a tak to prostě bude a basta 😉 . Ty lázně..já si je nechala napsat, ale nakonec jsem tam nejela, nějak se mi nechtělo a když jsem si předdtavila, že budu měsíc bez manžela a bez ostatních, tak mi z toho bylo úzko, já jsem totiž strašně stýskavá i teď ve svém věku 😀 . Určitě je ale doporučují a vím, že si je strašně moc holek chválí a možná se stane, že tam budu muset třeba také nakonec jet...
Lucí je fajn, že je ti už líp a prcek tě už tolik netrápí a s tím píchnutím v bříšku to ti věřím. Raději opravdu stávej pomalu.
A Romí jak ty se máš? Nedávno jsme se bavili, že udělám ten srazík a žwe počkáme na tebe a školu, aby jsme věděli kdy se můžeme sejít. Tak jak to vidíš? Bylo by to moc fajn, se takhle sejít 🙂 .
Holčinky přeju hezký den i když dnes prý bez sluníčka 😒 🙂 .

mila30
18. zář 2007

Já teda zase píšu 😠 ...omlouvám se 😵

lucikpetik
18. zář 2007

dobre ranko holky, tak u nas ma byt dneska posledni den hezky, vypada to zatim dobre, tak je toho treba zase vyuzit, jdu honem pracovat, at muzu vyrazit nekde ven....
preji prijemny slunickovy den i u vas...

maova
18. zář 2007

Ahoj holky, tak u nás od rána prší a prší. Odpoledne jdu cvičit, tak doufám, že do té doby přestane.
No jo a co ten srazík holky? Já, jak jsem psala, tak je mi to celkem jedno, kromě úterý, kdy chodím cvičit. Tak třeba zkuste navrhnout pár termínů a jeden pak společně vybereme 🙂

lucikpetik
18. zář 2007

tady je dneska vedro a krasne, tak zitra ten dest mame tady....

ninouch
18. zář 2007

Ahoj berušky, tak právě jsem dorazila od kedeřnice, tak zase na pár dní budu vypadat trochu líp 😀 Milo, já měla jet di lázní po slepáku, to mi bylo 16, ale jelikož jsem něco jako ty, stýskavý tip, tak jsem nechtěla, nedokázala jsem si představit měsíc bez našich atd., jsem totiž hroznej cíta a na to že mi v únoru bude 30, tak jsem na našich dost závislá, hlavně na mamce, dost si se mnou užili, z táborů nebo ze škol v přírodě jsem jim psala at si pro mě přijedou, že se mi stejská 😀 😀 no holt asi rozmazlínek, jsem nejmladší, mám ještě dva bratry, tak jsem takovej vejškrabek 😉 no ale ted byh do těch lázní docela jela, kdybych věděla že by mi to nějak pomohlo a určitě bych i ted bulela do polštáře 😉 Jo a na potřetí nám to určo vyjde!!!!

ninouch
18. zář 2007

A Romčátko děkuji, no zítra tam jedu za novou doktorkou, tak pak napíšu, co a jak.Pa pa

lucikpetik
18. zář 2007

no ja mela stesti v tom, ze jem mela lazne kousek a v nedele jsem jezdivala domu, takze to se dalo....
a nino copak mas noveho za uces?

ninouch
18. zář 2007

Ahoj Lucí,no mám to jako vždy, hnědý vlásky, do toho pár melírků, krátkou ofinku a vyžehlený vlasy.Tak to jsi měla vážně dobrý, že jsi jezdila domů, to já bych asi fakt byla stejskaná ☹ ☹

zuzan
autor
18. zář 2007

Ahoj holky, tak já se přidávám ke stejskavkám 🙂)) A do lázní bych jela jedině s manželem 🙂))
Luci, je fajn, že už je ti dobře a doufám, že to tak i vydrží 🙂 S tou bolestí břicha se ti nedivím, že tě to vyděsila, tak poslechni Mílu a příště raději pomaličku!!!
Romčo, jsem moc ráda, že ses nám zase ozvala...i když věřím tomu, žes na nás nezanevřela, sleduješ, co se tu děje, jen nemáš vždycky náladu něco psát...rozumím tomu, tak aspoň občas 🙂
Marti, ty si dneska hezky užij cvičení a hlavně nezapomeň na deštník 🙂))
Nino, pokud je dr. opravdu dobrá, tak se vyplatí i dojíždět...budu držet palečky, ať je změna doktora dobrou volbou 🙂
U mě nového snad jen to, že už je mi o něco líp, ale ještě to není ono 🙂)) A taky se musím přiznat, že se mi trošku zalíbilo vracet se domů z práce, vykoupat se a rovnou zalézt do pelíšku-i když dlouho by mě to asi taky nebavilo 🙂)) Viděla jsem plno filmů, co jsme kdy natáčeli a neměli čas se na ně podívat 🙂))
A teď jsem si místo oběda byla vyzvednout čaj, tak si ho hned večer udělám 🙂

ivusa1
18. zář 2007

Ahoj holky.
Jak pak se máte? Blani já jsem moc zvědavá copak to je jestli holčička nebo kluk? Co bys chtěla víc? Já jdu na kontrolu v pátek a pak se chcem objednat na ten 4D ultrazvuk. Myslíte že by už bylo vidět co to je? Jsem moc zvědavá 🙂 Snad bude v pátek všechno v pořádku.
Snažilky moc držím palečky.

maova
19. zář 2007

Přeji hezké ráno 🙂
Dneska tady svítí krásně sluníčko, ale podle teploměru je venku jenom 9 stupňů, tak tam asi moc teplo nebude.
Včera jsem si hezky zacvičila, dobře se najedla 😉 a probrala jsem tím nějak miminko, že i v noci pořád kopalo. Já jsem nemohla spát, tak se mu to asi nelíbilo 😉

ivus, pohlaví už by mohlo být vidět, ale je ještě dost brzy a to říkají, že se pak často pletou. Ale když vám hezky roztáhne nožičky, tak to třeba uvidíte dobře i teď 🙂

lucikpetik
19. zář 2007

ahoj holky, zuzi tak jsem to vcera zase zakrikla....na obed jsem si udelala zeleninu wok a tlacila me uz asi za hodinu a od 3-7 hodin jsem zvracela zeleninu, hruza, v zivote uz to nebudu jist...palela a bolela me cela trubice, trepala jsem se, no uplne ko...takze jistota je rohlik....des...
jinak u nas taky sviti slunicko ale k teplu to ma daleko....
jinak se nic nedeje...
marti ty uz vis pohlavi?

maova
19. zář 2007

Ahoj Luci, teda ty si pořád tak užíváš ☹ Doufám, že dneska už je ti líp a přejde to už co nejdřív.
My pohlaví ještě nevíme, minule mi přišlo brzo se ptát, že by to právě nemuselo být dobře poznat, tak se zkusím podle nálady zeptat ve čtvrtek a nebo až v pondělí, kdy jdeme na velký utz 🙂

lucikpetik
19. zář 2007

tak to bys uz mohla vedet, a reknes nebo taky neresknes jako blanka? a jaky mas vnitrni pocit, ze to bude?

maova
19. zář 2007

Jestli se mimčo ukáže, tak už to bude určitě vidět, tak jsem sama zvědavá. Já mám pocit, že to bude kluk 🙂 A klíďo vám to řeknu, když už to budu vědět, tak to asi tajit nebudu 😉

lucianka
19. zář 2007

Marti, Ty už jsi 21.tt??? 😲 Toto letí... 🙂

maova
19. zář 2007

Jé, ahoj Luci. Já na tebe pořád myslím, jestli už se Lukášek nenarodil 🙂 No jo, letí to fakt rychle 😉

lucianka
19. zář 2007

Marti, nenarodil... stále se mu nechce. 😀 Ale dneska nemáme taťku doma, tak doufám, že se dneska nerozhodne přijít na svět. 🙂 Teda - kdyby se rozhodl, tak to zvládneme i bez taťky, ale přeci jen - taťku by to mooooc mrzelo. Stále mi píše SMS jak se cítím. 😀

maova
19. zář 2007

Tak to je hodný, že se tak hezky tatínek stará 🙂 A snad Lukášek aspoň ten jeden den ještě počká 🙂 Náš tatínek zatím u porodu být nechce, takže to vlastně jednou bude i jedno, jestli bude zrovna doma, i když bych byla určitě radši. Tak na vás budu dál myslet 🙂

lucianka
19. zář 2007

Marti, mně by ani nevadilo, že bych byla sama přímo u porodu, ale spíš tu dobu předtím bych nechtěla být sama. Asi by mi bylo moc líto, kdybych byla na tom pokojíčku (hekárně) a byla bych tam sama... Tam prostě chci s někým být, aby mi to líp utíkalo a nebylo mi smutno. 🙂