Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

elana
19. lis 2010

@saronka tak to máš aspoň za sebou, teď už bude hodinu od hodiny jen líp 😉 koukala jsem Ti do alba, máš úplně kouzelnou dcerušku 😵

@pettrraa krásný mimi 😉 😅 , ukazuje, jakej je silák 😉

pettrraa
19. lis 2010

@elana no asi ukazuje jak je silný 😀

elana
19. lis 2010

@pettrraa no, taky je to pěknej chlapík 😉

saronka
20. lis 2010

Holky muzu po laparce zacit spinit?chci dneska domu,tak mam obavy to rict na vizite

elana
20. lis 2010

@saronka asi už je pozdě, ale to víš že můžeš, je to normální, tělo se čistí 😉

saronka
20. lis 2010

super..jsem holky doma..parááda..děkuju vám za podporu..ted prý držet 6dělí a po 2-3 měsících prý můžeme na to vlítnout .)

elana
20. lis 2010

@saronka tak bezva, odpočívej, ať se jizvička rychle zatáhne a vše je ok 😉

jak to v ten čtvrtek probíhalo? už mimoňka viděli na uzv nebo se prostě rozhodli to otevřít a hledat?

saronka
20. lis 2010

@elana jojo budu.. no rozhodli se podívat nikde nic nebylo..s tím že se mrknu a kdyby tam něco bylo tak vemou.no a bylo v pravo..tam mě to před týdnem začalo bolet pak už ne..dokonce to i krvácelo co jsem četla ve zprávě.. namodralé barvy 🙂) naštěstí dle zprávy levý je uplně v cajku 🙂))

pettrraa
20. lis 2010

@saronka tak to je fajn že už jsi doma tak odpočívej a pak po pár měsících šup na to 😉

saronka
20. lis 2010

holky,asi se budu ptat blbe,ja ted zacala jako ms,bude to tedy jako v sestinedeli?skoncito za dyl? Muzu tampony?po jak dlouhe dobe jste meli sex?a jak dlouho budete nebo jste cekaly na snazeni?

elana
20. lis 2010

@saronka počítej 6 týdnů od operace, ale pokud začneš menstruovat dřív (třeba za 4 nebo 5 týdnů), tak Ti tělo 6n vlastně samo ukončí. Revizi Ti asi nedělali, takže čípek neroztahli, tak v podstatě infekce nehrozí, přesto tělo je po těch těhuhormonech a náporu ještě zblblé a citlivé, tak tampony, vanu a sex (minimálně bez kondomu) radši vynech, ať nechytneš infekci...

uvidíš kdy Ti MS dorazí, já ji po mimoni dostala tuším 35. den.

elana
20. lis 2010

jo a s tím snažením, já měla velký řez, tak mi řekli půl roku, ale já přirozeně nikdy neotěhotněla, tak jsme se na ochranu tuším už od 2. cyklu vybodli. Ty těhotníš normálně, tak tu pauzu radši dodržte, ať se uvnitř hezky zahojíš, určitě to pak půjde rychle a na jaře jsi zas těhule 😉

saronka
21. lis 2010

@elana no já ted včera odpol normálně krvácela jako při MS...jediný co mi řekli, je že mám dodržet šestinedělí jako sex, plus koupání ve vaně..max s tamponem.. moc mi toho neřekli...
děkuju moc ..vím že mám hodně otázek 🙂 tak uvidíme po novém roce jak dostanu klasické MS tak se nebudeme hlídat a organizované snažení dáme na jaro..tak uvidíme..
jinak tedy holky..manžel z toho byl docela v háji.jak mi volal do nemocnice..tak byl víc než já..já po operaci jen řešila, že nejsem se Sofinkou.. volal i mámě aby jí to řekl..ta mi hned volala..tak jsem ji to nevzala..jako pardon, ale bavit se o něčem pro mě docela intimní s tchýni kterou se vídám tak 3x do roka..to fakt ne..

elana
21. lis 2010

@saronka no, teď se bude čistit děloha od sliznice, co tam za těch 6 nebo kolik týdnů od poslední MS narostlo, to půjde se spádem hormonů ven a potom, až se tělo vzpamatuje, tak naroste nová sliznice a s jejím odchodem Ti skončí 6n.

otázky nevadí, od toho jsme tu 🙂 no a s tou tchýní, tak to chápu, že se Ti otevřela kudla v kapse 🙂 i když je evidentní, že manžel "v nouzi" prostě zavolal mamince, když potřebujem, všichni se k ní hrnem pod sukně, tak mu to odpusť 😝 😉

saronka
21. lis 2010

@elana no já měla ms 2.11. ale volala jsem své gynekoložce..je to mámy kamarádky takže v pohodě..a říkala že se mi rozjela asi normální MS..díky tomu že mi odstranili to těhotenství tak snad dobrý..
to mi nevadí že ji to řekl..jen to s ní já řešit nechci 🙂

elana
21. lis 2010

to se nedivím 😅

pettrraa
21. lis 2010

ahojky
@saronka také se nedivím že jsi to s tchýní nechtěla řešit pokud se vídáte tak málo.To věřím že manžel z toho byl v háji ten můj taky po prvním mimoni řekl že už se snažit prostě nebude že mi jde o zdraví no nakonec jsem ho překecala no ale bohužel zase se to nepovedlo a myslím si že si to docela i vyčítal i když mi nic neřekl. Po druhé jsem měla takovou depku že jsem na něj byla hnusná a řekla mu že za to může on byl z toho smutný a řekl že už tedy na mě nebude šahat no můžu vám říct že bych si za to namlátila jak jsem to mohla tak hnusně říct ale byla jsem fakt s narvama v háji pak jsem se mu omluvila že jsem to tak nemyslela a hlavně on za to nemohl ale prostě to moje tělo jo.On mi řekl že ví že jsem to tak nemyslela a že ho to moc mrzí že to tak dopadlo.Je tak hodný moc ho miluji i po 17 letech co jsme spolu
😵
Mě taky řekli že až po 6ti nedělí sex a koupání ve vaně a tampony já používám málo kdy spíš když jdeme do bazénu.

saronka
21. lis 2010

@pettrraa jeee to jsi napsala krásně..ty jo 17 let..to klobouk dolů..já vám dneska taky na manžela furt štěkám ne jako k mimoňovi ale tak jako furt k něčemu že něco neudělal atd..
holky tak se bojím se snažit, aby se to znovu nestalo.. uklidňuju se tím že druhý je uplně v cajku..tak snad na to jedno ještě postačí 🙂 jako nebylo to tak strašný ale absolvovat to znovu se mi nechce...

buffinko
21. lis 2010

@saronka, jeee, ty už si doma 🙂 skvelé, predsa len nemocnica nič moc, i keď musím uznať, že ja osobne som sa prvý krát po dvoch rokoch kvalitne vyspala, teda, keď už sa spať dalo...takisto vidím svokru pár x za rok, našťastie nemala potrebu mi zavolať - asi preto, že manža jej volal, že by potreboval pomôcť s malou, lebo musí do práce (ja som bola v nemocnici skoro 5 dní - bol predĺžený víkend a nemal ma kto prepustiť...) a ona odmietla, že vraj je chorá....inak sme ju poprosili o pomoc 2x v živote a aj 1x odmietla...ale v podstate fajn ženská, hlavne že je ďaleko 😀 vôbec si neviem predstaviť s ňou sa baviť o podobnej záležitosti. ak v budúcnosti otvorí danú tému, poviem, že momentálne to nemám chuť preberať, čo ako žena a matka isto chápe a vybavená vec.

dodržať šestonedelie, len sprcha, žiadne tampóny a počkať so snažením aspoň 3cykly - kvôli kyretu, aby sa obnovila výstelka. tak čakám na prvú mrchu, celkom ma zaujíma, kedy príde...

@pettrraa to naozaj pekne napísala, proste aspoň na chvíľu do depky z toho, čo sa stalo, upadne asi každá a potom si to odnesie osoba najbližšia...ale to sa spraví 🙂
strach pri ďalšom tehu bude určo, ja som už teraz chodila so strachom na WC, aby nebola na toaleťáku krv ako pri potrate v lete, no proste na infarkt...a ten pocit de ja vu, keď sa na toaleťáku zas objavila a vedomie, že pravdepodobne je opäť koniec, bol hnusný hnus a neprajem to nikomu. ale pôjdem do toho znova a musím povedať, že druhé neúspešné tehu som znášala lepšie ako prvé, lebo som počítala s tým, že to nemusí výjsť. tak snáď do tretice...proste tu musíme skúsiť 🙂 @saronka, rok 2011 je náš 😀 kto sa ešte pridá?

hejanda
22. lis 2010

@buffinko já se přidávám k tobě, zažila jsem úplně to stejný, přesně jak píšeš, druhý těhu byl strach od úplnýho začátku, ale hrozně jsem věřla, že to vyjde.Taky jsem to snášela líp, ale myslím, že to bylo tím, že to bylo na úplným začátku a v létě jsem o mimi přišla až ve 12tt, teda přišlo se na to až jsem byla v 16tt bylo to šílený, protože jsem si myslela, že mám tři měsíce za sebou a to nejhorší taky, ale nebyla to pravda. Ale nepřestávám doufat a ještě to jednou zkusíme, věřím, že ted na potřetí to musí vyjít, nějaká spravedlnost přece musí existovat, tak si říkám hlavu vzhůru a už jenom čekám na začátek jara a hůrá do toho

hejanda
22. lis 2010

@saronka já jsem za začátku taky krvácela jako při normální ms, ale za pár dní to zesláblo a jenom jsem špinila, nakonec to ustálo úpně, ted čekám na první ms, ale mám pocit, že budu muset jít na vyvolávačku, po revizi taky nepřišla musela jsem jít 8 týden na injekci, tak jsem zvědavá jak to bude ted

saronka
22. lis 2010

holky..já ted poklidila hračky a jsem normálně hotová.. jako jinak mi nic není fakt se cítím dobře..

@hejanda super, taky mám pocit, že to je ted mín..

jarka.09
22. lis 2010

Ahoj holky, tak vás po delší době zase zdravím! Dočítat nestíhám, to se omlouvám, ale moc na vás myslím, aby se snažilkám zadařilo. El, co ty? Koukej kdyžtak poslat SMS, kdy bude svatba ?
Mě to teda i doma docela letí, prcek teda stále hrdě hlavičkou nahoru, tak nevím nevím, snad se ještě otočí, přemlouváme každý den 😉
Tak se opatrujte a držte nám palce 😉
Papa

zuzka.o
22. lis 2010

@jarka.09 Ahoj Jaruško 🙂
Teda, to to letí, co? Prcek bude trvdohlavý, když ho pěkně prosíte a přemlouváte a on neposlouchá, potvůrka. Kámoška čeká miminko 23.12, čeká chlapečka, tak jsem zvědavá, která bude rychlejší 😀 A setřenka čeká mimčo 27.12. a taky jako ty si nenechala říct pohlaví.
A s tím otočením, ... kamarádka měla miminko pořád hlavou nahoru, pak šikmo.... dr.říkal, že se už neotočí... a cca týden před porodem najedou šup a bylo hlavičkou dolů. Tak nezoufej, určitě si mimísek dá říct.... a co si tipujete, že čekáte? Do IP ti písnu své tel.číslo a budu moc ráda, když dáš vědět, že se mimnko narodilo 🙂

pettrraa
22. lis 2010

ahojky jaruško tak moc přeji at mimi se umoudří a otočí se hlavinko dolů 😉 😉
Zuzi a ty mi pak písni až ti pošle Jaruška sms co se jim narodilo jo?? tel na mě máš?? já na tebe jo 😉
a jak se vy máte co zlatíčka ty rostou rychle co 😉
holky to věřím že máte stále starch a obavy je to strašné ☹ ale já pevně věřím že všechny se brzo dočkáte a najdete na testíkách ty dvě užasné//.
MOC VÁM TO ZE SRDCE PŘEJI 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵
já jsem tu takový inventář 😀 😀

zuzka.o
23. lis 2010

@pettrraa Ahoj Peti 🙂 Mám na tebe telefon, ještě se juknu, ale určitě ho mám už od dubna 🙂
Dětičky rostou ajo z vody, až na nich člověk vidí, jak stárne a čas rychle letí! Elinka má naušničky, byl to děs, já posera jsem nešla, šel manža a doteď je z toho hotovej!Pořád se jí omlouvá, že kdyby to věděl, jak to bude hrozný, tak by jí to nenechal píchnout....
Zítra máme jít na druhou hexu, ale asi to nepůjde, Davídek začíná pokašlávat a sípat.
Jinak D si zvykl, že si vše vyřve, tedy ne vyřve, ale vyječí. Když něčeho chce dosáhnout, tak začne bulet až mu stříkají slzy metr do výšky a ten jekot je strašný (praskají bubínky)..... bude to náš malinkatý vychcáneček! 😀
Elinka je dítě za odměnu! Takové dvě,tak se snad ukoušu nudou 😀

pettrraa
23. lis 2010

@zuzka.o jejej chudinka Elinka ale zase je ještě kráááásnější 😉
Davídek prdolka je uplakánek jo vyčůránek 😀 třeba ho to přejde prdolku tak aspon že malá je v pohodě. 😉

misa1982
24. lis 2010

@zuzi pridej fotky deti at vidime jak vyrostly 😵 😵

pettrraa
24. lis 2010

ahojky tak jsem dnes byla na gyndě dr mi dělala stěry na rakovinu čípku jinak čípek prý ok ale mám prý srůsty ale nic se s nima nedělá jako že neodstranují.Dr se ptal co mimčo ta jsem mu řekla že ted určitě né že možná až za dva roky.Tak prý dobře uvidíte a začali bychom to nějak připravovat jinak mám přijít až za rok 😉

maac
24. lis 2010

@pettrraa ahojky, konečně mám za sebou šestinedělí i první menzes od revize a laparky jsem dostala sama od sebe, tak z toho mám radost.Přijde mi zvláštní,jak si psala, že se nijak neodstaňují srůsty. Když jsem byla v nemocnici, byla tam semnou i kámoška, který odstraňovali srůsty právě laparoskopicky.Říkala mi, že by do budoucna chtěla další mimčo,tak právě proto to podstoupila, aby nebyl problém s otěhotněním.