Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

cuci25
24. kvě 2011

@denousek jasná věc 😉 drž palce...

denousek
24. kvě 2011

@cuci25 palce nééé!!!pěsti!!§
pěsti štěstí,palce kopance 😀

maac
24. kvě 2011

@cuci25 ahoj, to jsou nerváky co?Ale neboj, věřím,že vše dopadne dobře, taky držím pěstičky 😉

cuci25
24. kvě 2011

@denousek
@maac děkuju holky moc. Taky věřím a doufám že by mě taková smůla nepotkala dvakrát za sebou...

rizecek08
24. kvě 2011

@cuci25 Ahoj, taky věřím, že to dobře dopadne 🙂 Dej pak vědět.

cuci25
24. kvě 2011

Tak holky, dopadlo to dobře 🙂 viděli jsme gestační váček, v pátek jdu znova, prý už by mělo být slyšet srdíčko 😉

martinakl
24. kvě 2011

@cuci25 To je supeeeer 🙂 Jen tak dal 😉 Gratuluju!

saronka
24. kvě 2011

@cuci25 super zpráva..moooc gratuluju

maac
25. kvě 2011

@cuci25 ahojky, tušila jsem,že to tak dopadne, supeeeeerrrr.Gratuluji.A teď už tě čeká jenom to krásné 😉

denousek
25. kvě 2011

@cuci25 jéééééé 😵 😵 ty se máš!!!snad mě čeká stejný osud 😵 to byli ale nervy co 🙂) zeptám se blbě nevím jestli jsem se uz neptala ale za jak dlouho se ti zadarilo otehotnet po tom mimodeloznim? 🙂 diky

cuci25
25. kvě 2011

@denousek to je jasný, že tě čeká stejný osud 😉 no my jsme se asi dva měsíce chránili a ten třetí už ne a ono to vyšlo 😅 Vůbec jsem nečekala, že to bude takový rychlý, chtěla jsem ještě v klidu jet na dovču a pořádně si jí užít...a teď mi doktor řekl, že mi nedoporučuje odjet, co kdybych prý náhodou začala krvácet? Co by sis o tom myslela? 😒

denousek
25. kvě 2011

@cuci25 no záleží kam chceš jet...jestli tady v čr tak nemocnice jsou všude .\-) to bych neviděla jako problém...ale do zahraničí to nevim to bych se asi bála..taky máme jet do italie a kdybych otehotnela tak bych asi radsi zahraničí odložila ,přece jen už na miminko dlouho čekám ..

cuci25
25. kvě 2011

@denousek no my máme zaplacený Řecko, za tři týdny 😒 Hrozně jsme se těšili. Ale on nejdřív říkal, že nejsem riziková, že mimoděložní t. není to samé jako potrat, tak moc nechápu, v čem je problém... ☹

denousek
25. kvě 2011

@cuci25 hele nevim to ti vazne neporadim..kdyz nebudes mit problemy tak jed jenze je tady stale to jenze ☹( co kdyz se neco vys... ale zase jak uz ti odepisovali holky v otazce 🙂 co se má stat se stejne stane..jen kdyz zacnes krvacet tady a pujdes kdr muze ti dat nejake prasky na zachraneni v recku je asi nesezenes..jako ja bych nejela ale zalezi na tobe 🙂

saronka
25. kvě 2011

@cuci25 už jsem ti psala do otázky.. jela jsem 18tt a už bych nejela..ale pokud máte zaplaceno..cítíš se dobře tak bych to zvážila..jen kdybys to zaplacené neměla.. tak bych fakt nejela..

cuci25
25. kvě 2011

@saronka to já taky ne. Já vim, že je blbý poměřovat hodnotu peněz s novým človíčkem, ale taky nám to dalo trošku zabrat, než jsme na to našetřili...a strašně moc se těšíme a zatím mi dobře je, žádný nevolnosti, jen jsem trošku unavená...

saronka
25. kvě 2011

@cuci25 hele já řešila zase něco poboného s tím, že jsem v tom terímnu dovolené měla jít na plodovku..a řešila jsem, zda jít před dovolenou...respektive ji zrušit nebo na plodovuku až po ní.. jelikož se to po ní ještě dalo tak jsem jela.. jen to bylo o týden delší čekání 🙂 naštěstí to všechno klaplo a Sofi je zdravoučká..v kolikátím tt bys měla na dovče být???

cuci25
25. kvě 2011

@saronka vychází mi to asi na 8. týden... a jedem na 10 dní...

saronka
25. kvě 2011

@saronka jinak na začátku těhu mi doktorka řekla, že můžu klidně ležet mít nohy na hoře, ale pokud se má něco stát, stane se i bez toho aniž bych se pohla..já bych nejela kvůli letu a vedrech a tak.fakt jsem to v těhotenství snášela hůře, ale každé těhu je jiný.. a každá jsme jiná...

saronka
25. kvě 2011

@cuci25 ted jsem si psala sama se sebou 🙂)

rizecek08
26. kvě 2011

@cuci25 Ahoj, já bych se toho nebála a jela bych. Srdíčko už vidět bude a 10 dní není dlouhá doba a kdyby se něco stalo, tak i v Řecku jsou nemocnice. Možná bych si našla, jak se v řečtině řekne těhotenství a krvácení, nebo tak něco, ať máš klid. Já v prvním těhotenství byla přesně v 9. týdnu autem ve Francii, bylo to úplně v pohodě, měla jsem připravený pytlík a velkou část cesty jsem prospala, manžel mě ani nenechal řídit 🙂. Sice jsme si nevylezli na Eifelovku, protože se mi točila hlava, ale aspoň máme důvod se vrátit 🙂. Teď za měsíc pojedeme do Itálie pod Dolomity a ani mě nenapadlo, že bych nejela, kdyby něco, tak jsme za pár hodin doma. Tak uvidíš... Jinak moc gratuluju a nechtěla jsem předtím strašit, ale mě hcg v 8.týdnu mimoděložního vylítlo až k hodnotě 3000. Ale tvoje fazolka je už tam, kde má pěkně být 🙂

cuci25
26. kvě 2011

@rizecek08 děkuju za povzbudivou odpověď. Jsem rozhodnutá jet,pokud se do těch tří týdnů neuděje něco zásadního. Zatím nemám žadný nevolnosti,nekrvácím,tak snad to vydrží. Domluvím se i s ck v případě že by něco bylo,aby delegátka věděla kam mě odvézt nebo poslat... Budu se těšit a myslet pozitivně a snad to vyjde 😉

rizecek08
26. kvě 2011

Tak obzvlášť, když nejedete na vlastní pěst, tak se máš pořád někam obrátit. Hlavně mysli pozitivně a nic špatného si ani nepřipouštěj 🙂. Užijte si jednu z posledních dovolených ve dvou, s dětičkama už je to hukot 🙂

cuci25
27. kvě 2011

ahoj holky, tak dnes v noci jsem začala slabě krvácet. Na dnešní kontrole podle UTZ je mrňousek v pořádku, zvětšil se, a už je prý vidět srdíčko (já nic neviděla), ale někde krvácím. Dostala jsem neschopenku a asi troje prášky ☹ a prý že těhotenství není nemoc, vůbec takovej pocit nemám...

denousek
27. kvě 2011

@cuci25 jejda .-((( no to už asi dovolenku neriskneš co ☹( drž se

saronka
28. kvě 2011

to me mrzi,setri se,trebas ve 2.trimestru to bude lepsi. Me se dneska zdalo ze jsem byla u doktora a zase to byl mimon,uz mi hrabe

martinakl
30. kvě 2011

@cuci25 Ahojky, tak co, jak to jde? Jste zdravi? Doufam, ze je vse ok a i bude! 😉

cuci25
30. kvě 2011

@martinakl ahojky,tak trošku se nudím doma,chodím ráda do práce,máme tam dobrej kolektiv,tak se mi trochu stejská ☹ ve středu mám další kontrolu,tak doufám,ze mě uschopní. Od pátku už žádná krev,ani jiný problémy,tak snad to vydrží 😉

martinakl
30. kvě 2011

@cuci25 Tak to je super, to uz urcite bude v poho 🙂 Jinak s tou praci te chapu.. Ja se taky bojim, aby me nenechal Dr doma, teda pokud se "zadari" 🙂 Ale co jineho kdyztak zbyde... Tak drzim palce!

denousek
7. čer 2011

@cuci25 tak co jsi doma nebo makas?ještě se namakas v živote .. 🙂) radši odpočivej.. 🙂