Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

saronka
21. čer 2011

@kasporka jdi do toho až se na to budeš cítít..tabulky neexistujou..prostě pokud tělo bude připravené otěhotníš 🙂 já jsem čekala a podle mě zbytečně měla jsem se do toho pustit už od ledna..

kasporka
21. čer 2011

Díky moc za přivítání 🙂 já jsem právě překvapivě v pohodě, tak už mám i takové myšlenky, že počkám na ms a pak bychom tomu možná nechali volný průběh... přece jen už nejsem nejmladší a plodná taky nebudu věčně 😀 😀 😀

martinakl
22. čer 2011

@kasporka Mne rikal doktor pockat 3 mesice. Ja bych to asi dodrzela, protoze preci jen to byl chirurgicky zakrok, takze by se vsechno melo asi nejdriv poradne zahojit.. Ale to je jen muj nazor, nejspis to doktori rikaji jen tak pro jistotu, tak snad se nic nestane, kdyz se zacne driv 🙂

denousek
23. čer 2011

ahojky @kasporka ja jsem byla na laparce v breznu a 2 dny po laparce jsem dostala prvni polaparkovou ms a tyden js´me se chranili a pak se mi uz nechtelo 😀 takze jsme jeli hned dal haha ale zatim jeste nic .. ☹( porad se nedari... byla jsem u dr jesli nam nejak pomuze kdyz se nam nedai a on mi rika ze jsem 3 mesice po operaci -myslel si ze ty 3 mesice jsme se chranili tak jak mi rekl...rekla jsem mu ze jsme se nechranili a on ze jsem riskovala znovu mimodelozni ze embrio se mohlo zachytit v jizve po tom ,,amputovanem,, vejcovodu.... že pak muze i rupnout děloha.

martinakl
23. čer 2011

Ahoj holky 🙂 . Tak jsem si dnes jen tak pro jistotu delala test. Mam 3 ny zpozdeni, ale posledne, kdyz jsem prestala brat antikoncepci, tak bylo zpozdeni skoro dva tydny, tak jsem tomu neprikladala jiny vyznam...
No a ono to asi vyslo! Druha carka byla svetlounka, ale byla tam 🙂
Zitra si udelam test znovu, to by uz melo byt videt vic ne? Pokud se to potvrdi, tak pristi tyden bezim k dr....

maac
23. čer 2011

@martinakl ahojky, jéééé tak to je super zprávička 🙂 ,přeji ať je vše ok.

denousek
25. čer 2011

😀 @martinakl panebožééééééééé 😵 😵 😵 co to tady čtu jéééééé...pošli mi taky těhu bacila 😀

martinakl
26. čer 2011

No vypada to dobre 🙂 Dalsi test jsem si delala az dneska, mela jsem napilno - v patek na promoci v Olomouci, vcera vylet v Krumlove a pak navsteva u mamky a segry. A carka je viditelnejsi 🙂 Tak asi zajdu k tomu doktorovi, akorat je mozna jeste brzo, aby se poznalo, jestli je vse ok..
@denousek Posli adresu a mas ho tam 😀

cuci25
26. čer 2011

Ahoj holky, tak jsme se dneska úspěšně vrátili z Řecka, teda snad, na kontrolu jdu ve středu, tak doufám, že bude vše ok 🙂 Jinak to proběhlo v klidu, až na ranní menší nevolnosti před snídaní a menší únavu, v devět už jsem to zaspávala 🙂 Koukám, že tady spousta novinek, to je super 😉

saronka
27. čer 2011

@martinakl ju to je bomba zprava,ja chcu takyy 🙂

saronka
27. čer 2011

@martinakl tak na svatbe budete uz 3 🙂

martinakl
27. čer 2011

@saronka Jj, budem, snad.. Jsem objednana k doktorovi az na 20.7. Je ted na dovoleny a sestricka rikala, ze i kdyz jsem mela mimodelozni, tak se stejne zadna prohlidka driv nedela..
Tak drzim palce, at to u tebe taky brzo vyjde 😉

saronka
28. čer 2011

@martinakl dekuju,cekani bude narocne,ale zase tam uz bude srdicko

denousek
1. črc 2011

ahoj holky tak jak je..ja jsem to dneska dostala tak jsem zase v koncich ☹( jak dlouho budu jeste cekat ☹(

saronka
2. črc 2011

@denousek já jsem to taky včera dostla ☹ kolik měsíců se snažíte??

denousek
2. črc 2011

@saronka rok ☹(( od července 2010.. ☹( v unoru se zadarilo ale bylo to to mimodelozni.. tak hned od breza znova..a nic..

saronka
2. črc 2011

@denousek no tak od toho mimoně to není tak dlouho..my od mimoděložního jedeme 5.měsíc no.. neboj brzo se nám to povede

denousek
3. črc 2011

@saronka kéž bys měla pravdu

jitulka1970
6. črc 2011

TO: kasporka ahojky tady mezi náma, je pravda, že už jsem tady hooodně dlouho nebyla, ale je pravda, že jsi mě "dostala" tím, že jsi napsala, že už nejsi nejmladší.... Můžu se zeptat, kolik ti je, prosím? Ptám se z toho důvodu, že tady na té naší diskuzi jsem (zřejmě) nejstarší já ☹ i když se tady "vyskytnu" teď jednou za čas 😉

eleanthis
13. črc 2011

ahoj holky, prisla jsem vas jen podporit a po pulrocni absenci se podivat, jak vam to tu jde... po dvou letech od mimodelozniho jsem vcera konecne na testu objevila // 🙂 asi si dokazete predstavit tu radost... i kdyz musim rict, ze po tech mesicich a mesicich cekani a nasledneho zklamani mi to zatim jeste dostatecne nedochazi... drzim vsem palce, tehulkam, at se dari a cekajicim, at je jejich cekani co nejkratsi

zuzka.o
13. črc 2011

@eleanthis GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU 😵 😵 😵 😵 😵

vannilie
13. črc 2011

ahoj holky muzu se pridat 😉

vannilie
13. črc 2011

take jsme mela mimodelozni bohuzel avzali me pravy vejcovod ☹

denousek
13. črc 2011

@eleanthis jéé gratulacééééééééé!!a to se vám zadařilo po mimodeloznim az po 2 letech? 😕
@vannilie ahojky ...jj je to hrůza ale člověk se vzpamatuje a jede se dál 🙂 jak dlouho to je od laparky?

zuzka.o
13. črc 2011

Ahoj holky, jdu vás jako bývalá mimoňka pozdravit a hlavně povzbudit. Měla jsem LPS mimoděložní v lednu 2009 (P vejcovod), v srpnu 2009 jsem znovu otěhotněla a jak napovídá odkaz na počet dětí pod mým nickem, narodila se nám v dubnu 2010 dvojčátka. Otěhu jsem přirozeně.... takže hlavu vzhůru, není to taková tragédie (i když zpočátku se vám to jistě tak bude zdát), není konec světa, začněte si uživat, nemyslete na těhu (já vím, moc to nejde), bumbejte kontryhleový čajík 2xdenně do ovulace a hurá na to. Sestřenice měla taky mimoně, má půlročního chlapečka, kamarádka ze školy má po mimoni ročního chlapečka .... takže to jde. 🙂
Moc na vás budu myslet a držet palce, ať se všem tady brzo zadaří.

Jo a určitě nečekejte půl roku po LPS než na to vlítnete.... počkala bych 2mrchy, ono si tělo samo řekne, kdy už je čas otěhotnět.

Papa

saronka
13. črc 2011

@zuzka.o jee to je super, hezky se to poslouchá..no upřímně já měřím BT, dělám ovu testy..no nevím jestli to moc řeším..uvidíme do října pak to nechám bez měření a sledování se .))

vannilie
14. črc 2011

@denousek ahojky.jo je to hrozne.zitra je to tyden ☹

denousek
14. črc 2011

@zuzka.o jéé díky za povzbuzení to je super..a ty si po LPS čekala pul roku??já jsem nečekala vubec 😖 ale stejne se dalsi 4 mesice nedaří...ale uvidime jednou ten boj vyhrajeme!! 😉

@saronka já BT merim 2 mesic ale pristi mesic asi uz merit nebudu je to k nicemu..sex mame pravidelne a ovu na sobe poznam a potvrdim ovu testem..takze je cely mereni u me k ničemu...

@vannilie jejjddaa tak to je čerstve...a jak mas dlouho čekat?jak jsem psala ja jsem necekala vubec ale pry se to nesmi kdybych otehotnela tak se mimi muze zahnizdit v jizde po ampuťáku a může mi prasknout děloha 😖 což jsem nevedela... ale už jsou od laparky 4 měsíce ..a stale nic..tak uvidime.. 😉

zuzka.o
14. črc 2011

@denousek Já nečekala, jen šestinedělí a pak ještě jednu mrchu.... a zadařilo se až si tělo řeklo. A taky se jedné holčině povedlo hned měsíc po LPS. 😀 Bála se, že jí doktor vynadá...... 😉 😅

Věřte tomu, že to třeba bude trvat, ale určitě se to povede!!!!!!

vannilie
14. črc 2011

@denousek no me nic nerikali.tak nevim.