Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
3. dub 2007

tak holky mate to v mejlu 😉

zuzan
autor
3. dub 2007

Luci, tak to je nádhera...byteček jak z katalogu...koupelna je dokonalá, kuchyň taky a v obýváku má pejsek i svůj pelíšek 🙂)) Jak se jmenuje? No, nemám slov, fakt krása... A v té vaně to musí být balada jak týden strávený v lázních 🙂)) Moc díky...To akvárko vypadá moc hezky...jestli jsem to z těch fotek dobře pochopila, tak odděluje obývák s kuchyní?

lucikpetik
3. dub 2007

zuzi presne tak...mas pravdu...oddeluje obyvak s kuchyni, a diky za pochvalu...
vana, no ja si te vany uzila ted dost v laznich, tak zatim preferuji sprchac, ale je to fajn
a hafan se jmenuje nikita...

zuzan
autor
3. dub 2007

To je fenka? My bychom si chtěli pořídit bernského salašnického psa, až budeme mít plot a manžel je toho názoru, že fenky jsou čistotnější... Já se psy žádné zkušenosti nemám, ale pejsci mi zase připadají chytřejší, tak nevím, jakému pohlaví dát přednost 🙂))

lucikpetik
3. dub 2007

no nasi meli psa, my mame fenku a taky uprednostnuju fenku, necura ti po stromkach, spousta stromku tak nasim umrela....a nemyslim si, ze je pes chytrejsi....fenku je zase treba hlidat, kdyz ma sve dny, to je nevyhoda...
a to chcete dost velkeho hafana, co? 😉

lucikpetik
3. dub 2007

nic, tak ja se loucim, jdu kafickovat, tak odpoledne...

zuzan
autor
3. dub 2007

Já nevím, když koukám na toho vašeho, tak mi ten bernský přijde velikostně srovnatelný 🙂)) Brácha má franc.buldočka a to pro mě není pes 🙂)) Je to spíš takový domácí prasátko 🙂)) Mám se psy špatné zkušenosti-už mě 2 pokousali, takže jsem nechtěla žádného, ale když už si manžel prosadil, že ho mít budeme, tak aspoň pořádného 🙂)) Budeme mít velkou uzavřenou zahradu, bude pobývat jenom venku, ale s plodnými dny by neměl být problém (pokud tedy k nám do zahrady přes plaňky nevklouzne nějaký pouliční toulavý chtivý oříšek, ale to snad nehrozí 🙂))

lucikpetik
3. dub 2007

no ta nase taky neni drobecek to je pravda, a taky nemusim zrovna buldocka, ma ho kamaradka a ten jeji alespon porad funi, prdi 🙂 , tecou mu sopliky, slimta, krize...to bych nemohla mit doma...jak rikas, u me je to taky prasatko domaci 😉 , ale tim nikoho nechci urazit...

lucikpetik
3. dub 2007

a se ti nedivim, me kdyby dvakrat pokousal pes, tak taky nadsena bych ze psu nebyla

zuzan
autor
3. dub 2007

Tak si kafčo hezky užij 🙂)) Buldoček je fakt taková příšerka, tím prasátkem jsem nemyslela nic hanlivýho, ale přesně jak píšeš, prdí, slintá, chrochtá apod...No, je nechutnej 🙂))

maova
3. dub 2007

😀 to je sranda s tim buldočkem 😀 Já jsem ho ještě u nikoho neviděla.
Jinak Luci, už jsem pochválila byt na mailu, je opravdu nádherný, hezké barvy a ta vana, tak ta je úžasná, to bych si lebedila 😉 U nás teda ale taky vede víc sprcha. Tak hezké kafíčko 😉

zuzan
autor
3. dub 2007

No, my jsme původně taky uvažovali jen nad sprchovým koutem, ale vzhledem k tomu, že strávím každý večer tak hoďku ve vaně, tak by mi moooc chyběla 🙂)) Mám pocit, že při večerní koupeli ze mě všechno spadne, zahodím v ní všechny starosti a do postýlku už pak jdu s "čistou hlavou" 🙂)) Nedovedu si svůj život bez vany představit 🙂)) Marti, ty příběhy z odkazu, co jsem posílala jsou fakt některý hrůzostrašný, ale většina jich byla se šťastným koncem stejně tak, jako bude ten náš 🙂)) Tak já běžím do města nakoupit zedníkům párky na sváču a za chvíli budu zpátky 🙂

maova
3. dub 2007

Ty si ty zedníky hezky rozmazluješ 😀 😉
My máme taky sprchu i vanu, původně jsme chtěli vanu se zástěnou, že nám to bude stačit a hlavně to nevypadalo, že by se tam vešlo obojí, ale zástně nakonec kvuli oknu nešla a tak jsme kombinovali tak dlouho, až jsme tam vtěsnali obojí 🙂 Ale manžel ten ve vaně ještě nebyl a já párkrát, ale taky jsem ráda, že jí máme, někdy si v ní ráda poležím.
To je pravda, že většinou to dopadlo dobře a mají už dětičky a já si ani nemyslím, že bychom my neměly, jenom to bude třeba dýl trvat. Ale třeba taky ne 😉

zuzan
autor
3. dub 2007

No, tak je nakonec opět všechno jinak...zedníci zalili desku betonem a teď ho musí nechat schnout, takže už odjeli...a já mám 2kg párků a celý bochník chleba ☹(( Zkusím něco narvat do mrazáku, ale moc se mi tam toho nevejde ☹(( Holky, nechcete přijet na večeři na párkovou párty? 🙂)) Marti, ty máš taky dlouhé vlasy a já si nějak nedovedu představit mýt si je ve sprše (asi to umím jen ve vaně). I když v nemocnici mi nic jiného taky nezbylo, ale ze sprchy je mám vždycky strašně zamotaný i když používám kondicionér... Taky věřím tomu, že se brzy zařadíme mezi ty šťastné maminky, co se jejich domovem rozléhá šťastný dětský smích 🙂))

maova
3. dub 2007

Tak ty vlasy to je asi o zvyk, mě se ve sprše myjou dobře a to jich mám až moc. Ale teď jsem se nechala ostříhat a hodně to prostříhat a to je najednou pohoda, úplná úleva při mytí a jak najednou rychle schnou 🙂 Párková párty? 😀 Ta by nemusela být špatná 😀 Ale snad se ti vejdou do mrazáku a příště jim je vyndáš. Takhle je rozmazluješ a oni nakonec nepřijedou 😠

zuzan
autor
3. dub 2007

Což to oni přijeli 🙂)) Ale odjeli dřív, než já se stihnu vrátit z práce 🙂)) Dostanou je příště 🙂)) Asi bych si je v té sprše taky navykla mýt, ale ze začátku bych o polovinu přišla, protože to rozčesávání po mytí ve sprše je pro mě horor 🙂)) Marti, tobě už za chvilku padla a pádíš domů?

maova
3. dub 2007

Jo jo, za chvíli končím? Ty ještě ne? V kolik končíš? Já se jdu podívat na kabelku, mám jí zamluvenou, protože minule neměli mojí barvu, tak doufám, že už bude. Koupila jsem si hnědé boty, tak abych hezky ladila 😉 Tak pa pa, zase večer a nebo zítra 🙂

zuzan
autor
3. dub 2007

Já končím až kolem 15,35 hod. 🙂)), mě ještě chvilička do konce prac. doby chybí 🙂)) Tak hezky pořiď a snad už budou mít kabelku i v tvé hnědé barvě 🙂)) Já tu budu zase až zítra, tak se měj hezky a užij si krásné odpoledne i večer 🙂)) Papa

lucikpetik
3. dub 2007

ahoj holky, tak kafco bylo fajn, dokonce jsem i necekane dostala darecek k narozeninkam, tak mi to udelalo radost...jak jinak, nez vetsinu casu jsme probirali tehotenstvi a deti...uz je to asi uchylka,
jinak marti jsem se zase pobavila...my kdyz jsme ten byt ted predelavali, tak jsme meli koupelnu uplnou maxi nudli, kombinovalo se tak dlouho, az jsme nakonec rekli, ze si dame vanu se zastenou, az na posledni chvili jsme zjistili, ze se tam ten sprchac vleze, tak jsme ho tam dali, dneska jsem moc rada, driv jsem si nedovedla koupelnu bez vany predstavit, dneska uz jo...driv jsem jenom sedela ve vane, dneska davam prednost sprchaci a dokonce i pri myti vlasu - prijde mi to dokonce i lepsi, takze vse je o zvyku...
a diky moc za pochvalu.... 😀

lucikpetik
3. dub 2007

a zase zitra ahoj...

maova
4. dub 2007

Krásné ráno holky 🙂
u nás je dneska teda zatím zataženo, ale snad se i to počasí vylepší. Kabelku jsem si včera koupila 🙂 Měli i tu mojí vyhlídnutou, ale v té hnědé už to nebylo ono, to co jsem si představovala, ale měli jinou, takovou do hněda a ta se mi tak zalíbila, že už je moje 😀 Takže mám radost a ještě potřebuju sáčko a budu zase na delší dobu spokojená 😉
Luci, koukám, že jsme na tom s těma koupelnama stejně 🙂 Taky jsem ráda, že tam teď máme obojí a i když je koupelna malá, tak to vypadá hezky 🙂

zuzan
autor
4. dub 2007

Dobré ráno všem 🙂)) Marti, tak tys měla včera úspěšný nákupní den? Tak to je super 🙂)) Taky se mi vždycky uleví, když seženu to, co potřebuju a pak zas do obchodu hodně dlouho nemusím...nějak nepochopím, jak se někdo může v nákupech vyžívat 🙂))

zuzan
autor
4. dub 2007

Milá Lucinko, přeji Ti k tvým dnešním krásným narozeninám hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody, spoustu osobních i pracovních úspěchů a hlavně splnění všech tvých snů a přání...i těch úplně nejtajnějších...užij si dnešní den-je jenom tvůj!!! A ať se ti vše daří!!!
Jinak jsem ráda, že sis včerejší kafčo užila 🙂))

maova
4. dub 2007

Ahoj Zuzko, to já sice nakupuju ráda 😅 , ale zase taky ne tak často. Prostě když něco potřebuju, tak ráda obcházím obchody, koukám jaké mají hezké věci, zkouším a tak, ale je to jednou za čas, třeba takhle na jaře mě to baví, protože už se těším, že odložím zimní věci 😉

Luci, já jsem se chtěla zeptat, kdy máš ty narozeniny, ale Zuzka už mi to prozradila přáním a protože ho tak krásně napsala, tak já se ke všemu připojuji a taky přeji všechno nejlepší a hezky narozeniny oslav 🙂

zuzan
autor
4. dub 2007

Je pravda, že to jarní období mě taky do obchůdků naláká víc, než jindy, ale nemůžu říct, že bych si to užívala (jak už jsem psala minulý týden, obzvlášť shánění kalhot je pro mě utrpení) Akorát zjistím, že bych potřebovala nějaký to kilčo shodit a mám hned po náladě 🙂)) Jinak tady u nás-na jihu je dneska taky nějak zataženo a vypadá to na déšť...dneska mi ani nevadí, aspoň nebudeme muset zalévat základovou desku 🙂)) A když stejně musíme sedět v práci, tak je to vlastně jedno, jak je venku 🙂))

maova
4. dub 2007

Já jsem čekala zalévání trávy a ona základová deska 😀 Tak to vám přeju, aby i zapršelo 😀 Tady je taky zataženo spíš na déšť, ale do odpoledne doufám, že se to vyjasní, v práci mi to je taky jedno 🙂 A kalhoty, to máš pravdu, ty taky nakupuju nerada, jedině džíny, ty my většinou sedí, ale ty ostatní vůbec. Zrovna jsme se včera bavily s kamarádkou, že nikde ani žádné hezké nemají a když už, tak mají divný střih, že ti hrozně stáhnou břicho a zvýrazňují špeky 😅 😀

lucikpetik
4. dub 2007

no zuzi dekuji moc za pranicko, krasne jsi to napsala.... 😀 , dekuji....
jinak dneska je u nas taky skarede, mozna i bude prset, tak preji, at trosku sprchne i u vas, at nemusite zalevat tu zakladovou desku 😀
a s nakupovanim, to ja teda ne vzdy, ale po obchudkach chodim rada a koukam, co je noveho, ale vetsinou chytnu nerva, protoze co se mi libi, tak se do toho nenarvu, nebo vypadam jak tucmeloun a je po nakupovaci nalade, na to jsou nejlepsi boty, do tech se nemusi hubnout... 😀
jinak dneska mam hodne prace, tak tady asi moc nebudu, tak pekne diskutujte devcatka 😀 a ja pak kouknu

zuzan
autor
4. dub 2007

🙂)) To ještě uteče vody v řece, než budeme sázet trávu 🙂)) Zatím máme na pozemku obrovské hromady hlíny ze základů (budeme mít i sklepy, takže té hlíny je fakt hodně 🙂)) a terén budeme upravovat nejdřív na podzim příštího roku 🙂)) Ale musím vám říct, jaký jsem kopyto 🙂)) Jako svatební dar od kamarádky jsme dostali v květináči krásnou převislou okrasnou trávu, kterou jsem zapomněla zalít, začala osychat a já v dobré víře, že když ji radikálně ustřihnu kousek nad zemí, omladí se a vyžene nové výhonky, jsem jí tímto zásahem zahubila ☹(( Takže velikonoční výzdobu, která se v té trávě krásně vyjímala, budu muset přemístit někam jinam... Když jsem se před manželem zmínila o akvárku, o kterém jsme se tu bavili, tak mi po příhodě s trávou na to oznámil, že ty rybičky by u nás byly chudáci, ale že to můžeme zkusit dát jim měsíc šanci a když přežijou, tak můžeme o akvárku začít uvažovat 🙂))

maova
4. dub 2007

Ahoj Luci, tak hezky pracuj a když budeš mít chvilku, tak nakoukni 😉

lucikpetik
4. dub 2007

uz snad mam celkem hotovo, to nejhorsi...co vy? hodne prace?