Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzan
autor
28. čer 2007

Blanka zrovna ne,ale Mila s Martou tu dneska psaly,ze jsou taky malinky 🙂 A co ty,Luci? Dieta...no,trošku jsem ji dneska porušila, protože jsem si dala k obědu bramborovou kaši s uzeným...Dneska přijedu domů až večer, jdu do solné jeskyně, tak abych nebyla hladová 🙂 A pak jsem si šla koupit nějaký tričko k sukni, ale když jsem se v té kabince svlékla, tak už jsem litovala... Potřebovala bych nějakýho robota, který by mě pokaždé praštil přes ruku, když si chci dát něco do pusy ☹((

lucikpetik
28. čer 2007

je tak toho robota bych potrebovala taky a radsi dva, ruce mam taky dve 😀
ja merim, 170 rovnych a s vahou bych byla spokojena, kdybych mela tak o 10 kilo min..
uzij si solnou jeskyni, uz jsi tam nekdy byla? ja jdu dneska s kamoskou na kafco..

blanuleplus
28. čer 2007

Ahoj holky, vratila jsem se od doktora a poslal me na pozorovani do nemocnice. Takze se chci s vama rozloucit, jdu balit ☹ .
Mejte se fajn, uzijte si krasnej vikend.
Milo, at se svatba vydari podle vasich predstav a radi na ni vzpominate.
Myslete na mě. Zkusim to ukecat, aby me pustili domu... Papa.

ivusa1
28. čer 2007

Ahojky. Blani copak se stalo že musíš do nemocnice? Je mi to moc líto, snad tě hned pustí a vše bude v pořádku!! Držím moc palce!!

ivusa1
28. čer 2007

Já vážím 52 kilo a měří 167cm, skoro žádný prsa, teď jen veliké nafouklé břicho a kilčo navíc takže 53kg. Tenhle měsíc to fakt vypadá nadějně. Také mě od neděle hrozně svědí prsty u rukou a u nohou - nohy už celá chodila. Snad to přejde. Mamka říká že to fakt vypadá na těhu, zvláš%t jak se mi motá hlava. Testík bude ale až přístí týden.
Blani moc držím palce!!!

maova
28. čer 2007

Blani, jak to? Co se mu nelíbí? Nevím, jestli se tu ještě ukážeš, ale budeme na tebe všechny myslet a doufám, že se brzy vrátíš a mimísek bude v pořádku. Moc ti držím palečky a brzy se nám vrať.

maova
28. čer 2007

Já jinak holky měřím jenom 160 cm, tak proto vážím tak málo. A s prsama jsem na tom jako ivus 😀 😢 I když teď se jim chtělo malilinko povyrůst 😀
A ivus, tobě držím taky moc palečky a obdivuju, že vydržíš s testíkem do příštího týdne. Kolikátý den cyklu teď máš?

ivusa1
28. čer 2007

Marti já mám teprve 23 den ☹ je to k zbláznění, ale bříško mám nafouklé jako při prvním těhu, a to tam mimčo nebylo 😠 snad teď ale ano. Prsa už jsou týden takový nalitější, bradavky trošku větší, předtím to bylo třeba jen dva, tři dny. Ale furt to jsou jedničky 😀

lucikpetik
28. čer 2007

blani, jak nemocnice????????? moc moc moc na tebe myslim, hlavne at je vse v poradku...urcite to je jenom preventivni, aby meli jistotu, aby se to uz neopakovalo jako driv.... drzim vsechny palce co mam, brzo se nam ozvi, budeme napnute....

lucikpetik
28. čer 2007

ivus u tebe je to hodne pozitivni, zeby dalsi na rade, to by bylo bezva....me uz dneska odpoledne zaclo pobolivat v podbrisku, takze si myslim ze mrcha mrchouci dorazi driv nez pristi tyden, uz je asi na ceste

blanuleplus
28. čer 2007

Tak jsem zpatky 🙂 . Muj doktor nevidel nic v deloze a protoze ma ted 14 dni dovolenou a mam jeste jine zdravotni komplikace, ktere by mohli byt duvodem i opakovaneho mimodelozniho tehotenstvi, radsi me poslal do nemocnice na pozorovani. A protoze tam na lepsim UTZ uz videli "malou bublinku", mají pocit, ze bude vse OK. 🙂 Tak jsem podepsala revers a mam prijit na kontrolu za tyden. Diky za podporu holky, jsem moc rada, ze se vam tu muzu vzdycky vykecat... 😉

lucikpetik
28. čer 2007

no tak to je super, to jsem rada, ze jsi zpatky, az mi fakt zabylo zle...a v kolikatem tydnu teda jsi? a jaka byla bublinka, videla jsi ji taky???? povidej, prehanej...

blanuleplus
28. čer 2007

No teprve 4+0 😅 Bublinka byla uplne malinka, zatim nic v ni, ale je tam. Videla jsem ji!!! 😀

lucikpetik
28. čer 2007

tak to je uzasne, musi to byt krasny pocit, dobre ze nikam nejedete, moc se opatruj....

maova
28. čer 2007

Blani, hurááááá 🙂 Já jsem byla na tom prvním UZ ve 4+4 a taky byla jenom bublinka, takže je určitě všechno v pořádku a příští týden už bude bublinka zase větší 🙂

ivus, to je dobře, že to vypadá tak nadějně, doufám, že příští týden budeš hlásit // 🙂

luci, dokud MS nedorazila, tak není nic ztraceno. Mě bolelo břicho, že jsem věděla, že nejpozděj do druhého dne přijde a stejně nepřišla 😉

lucikpetik
28. čer 2007

marti kez by jsi mela pravdu...uz jsem tak zmatena, ze ani nevim, kdy bych se zpravne mela testovat...

maova
28. čer 2007

Luci, tak jestli tě bříško pobolívá, tak zbytečně netestuj, počkej třeba ještě dva dny a když MS nedorazí, tak pak testík vyzkoušej 😉 Pokud by bylo brzy, tak stejně ještě nic neukáže a budeš zklamaná a když vydržíš, tak pak budou pořádné // 😉

lucikpetik
28. čer 2007

no jo, jenze vydrz, ze...zkusim to nekdy pristi tyden...pokud teda nedorazi...je jak ja bych chtela k vam holky.... 😀

blanuleplus
28. čer 2007

No jsem fakt rada. 🙂 Ivus, ty vypadas hodne nadejne a Lucka taky. 😉 Me bolelo bricho jak tesne pred MS taky. Zkus odhadnout, kdy by mela MS prijit a otestuj se az pak.
Budu muset koncit. Cvakam tu manzilkovi u telky... 😖
Vsem preji priiiiijemnou noc... 🙂

maova
28. čer 2007

Luci, já vím, je to těžké vydržet. Já jsem věděla, že má MS přijít o víkendu, tak jsem podruhé testovala hned v pondělí po víkendu 🙂 Zkus si to spočítat podle poslední MS, kdy by asi teď měla přijít 🙂

Blani, tobě taky krásnou a klidnou noc. Určitě bude moc hezká, když už máš malinko jistotu 🙂

zuzan
autor
29. čer 2007

Holky,mám z vás radost... Blani,teda to byly nervíky...musím ti říct, že když jsem si přečetla tvůj příspěvek, tak pak ty další byly jak hodně napínavá knížka, ale jsem moc ráda, že je to všechno v pořádku a hlavně, žes neváhala a doktora navštívila...Luci a Ivuš, vám oběma držím všechny palečky, aby to VYŠLO!!! Míla má dneska svůj velký den, tak snad se jí vydaří podle jejich představ 🙂 Klidně bych si to taky zopákla 🙂 Ale vzala bych si jedině toho samýho chlapa, jinýho bych nechtěla 🙂

lucikpetik
29. čer 2007

zuzi, tak to ja taky, byl to krasny den, klidne bych si ho taky zopakovala. takze milo, myslime na tebe...
blani jaka byla noc? dobry vsechno?
mo podle posledni MS bych to mela dostat cca kolem 4.8. takze nekdy pristi tyden...ale bricho me jako pri prichodu MS boli i dneska...a ty ses marto testovala az po tom, co ti mela prijit MS? takze ten patek tenkrat, jak ses testovala byl tesne pred MS?
a ivus, ty cekas MS kdy?

maova
29. čer 2007

Zuzko a Luci, tak to jsem na tom stejně, tak bych si svatbu klidně zopakovala, ale taky jedině úplně stejnou 😉

A na Mílu dneska myslím, aby jim ten dnešní den krásně vyšel a už se těším na fotky 🙂

Luci, přesně tak, ten pátek byl podle mě tak den před MS, max. dva dny a nic 😉 A jestli čekáš MS až kolem 4., tak to je ještě čas 😉

blanuleplus
29. čer 2007

Ahoj holky. Nevim, v kolik ma Mila svatbu, ale udelalo se docela hezky,tak verim, ze si ji uzije.
Ja vstavala dnes ve 4:40, ale nastesti jsem po hodine jeste usnula a spala az do 9 😅 . Spineni (snad to nezakriknu) prestalo a brisko asi jeste pobolivat bude. Asi jsem si to ho minule nejak namohla... Jen doufam, ze jsem od manzilka nic nechytla... Radeji jsem spala v pokojicku. MM dnes pracuje z domova, protoze mu neni dobre a tak nebudu mit moc pristup k pocitaci...
Tak vas vsechny moc zdravim, drzte se 😉

lucikpetik
29. čer 2007

tak blani hlavne opatrne, zadne namahani...
a marto diky za info, tak ja prece jenom budu jeste malinko doufat.... 😅

zuzan
autor
29. čer 2007

Holky,už se sem dneska asi nedostanu, tak vám všem přeji krásný, klidný a pohodový víkend 🙂
Jinak tady na jihu je zataženo a prší 🙂
Včera jsem byla v té solné jeskyni...ale jo, nebylo to špatný, ale že bych tam musela jít znovu, to asi ne...a čeká nás kulturní víkend, tak už se moc těším 🙂)) Blani, držím palečky, ať je všechno v pořádku a tak to i zůstane...Luci,ty neztrácej naději...
A Marti, ty si užívej své bezproblémové těhu 🙂

lucikpetik
29. čer 2007

holky, taky se dneska loucim, jedeme na chatu, bereme i kola, takze takovy maly aktivni vikend...
tak se mejte vsichni pohodove a v pondeli na napsanou...

romcatko
29. čer 2007

Blani, to jsou tedy děsné nervy. Držím palce aby za ten týden bylo už "něco víc" 😵 vidět a bylo vše OK.
Všem ostatním přeji hezký víkend.

mila30
29. čer 2007

Ahoj holky, tak už jsem zase tady 🙂 a od dnes za mladou paní Řežabovou 😀 . Fotky zatím nemám, ale hned jak budou, tak je sem hodím aby jste se mohly pokochat 😉 . Vyšlo nám to úplně perfektně, počásko bylo tak akorát, jen paní oddávající byla trošku mimo, pořád opakovala, že rodina je základ státu, no prostě bláboly z let hodně minulých 😀 .
Blani, tfuj tfuj, jsem šťástná, že to nakonec dopadlo takhle krásně, jsem se úplně vylekala, ale konec je super a miminko je v bříšku 🙂 .Jupíííí.
Ivuš, s tebou to vypadá také moc nadějně a Luci, ještě to nevzdávej, znáš to...naděje umírá poslední 🙂 .
Tak holky, užívejte klidný a pohodový víkend a opatrujte se 🙂 .

romcatko
29. čer 2007

MILO GRATULUJI MLADÁ PANÍ. Tak si krásně užijte "svatební noc". A nebuď u počítače 🙂