Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

ninouch
7. zář 2007

To uz ted nema cenu resit....Uvidim jak to všechno dopadne, jinak Ti držím palečky at je vše O.K. 🙂 🙂

lucikpetik
7. zář 2007

dekuji, tobe at se brzo povede, z ktere casti republiky jsi?

ninouch
7. zář 2007

Jsem ze severu čech, z Děčína a ty

lucikpetik
7. zář 2007

no tak na opacne strane, z Ostravy

ninouch
7. zář 2007

Je, takova dalka, tam jsem nikdy nebyla, to je skoda, mohli jsme se casem nekdy sejit, ale to byl jen takovy napad, a jsi uz doma nebo jeste pracujes?

lucikpetik
7. zář 2007

holky tady poradaji srazik, ale v Praze, ja vzhledem k tomu, ze je mi ted porad blbe, tak do prahy nepojedu, ty to mas ale bliz...no a az budes nekdy pobliz ovy, tak se sejit muzeme urcite 😉

ninouch
7. zář 2007

No to nevím, jestli nekdy budu poblíž, ale když jo, tak jasan 😅

lucikpetik
7. zář 2007

nic, dneska se loucim, jdu do sprchy, do pyzamka a vyvalit se k televizi, tak zatim ahoj....

ninouch
7. zář 2007

Ahojky a hezký víkend!!!

maova
7. zář 2007

Tak jsem přišla a vy už tady asi zase nejste 😉 Chvíli jsem odpočívala, nějak mě dneska bolelo dost břicho, ale teď už je to zase lepší.

mila30
7. zář 2007

Tak jsem sem taky nakoukla a koukám pozdě... 🙂
Nino, určitě se potřetí zadaří to je jasný 😉 . Určitě pij ten čajík, to jedině všemu pomůže a pořádně se zahojíš 🙂 . Doktora si najdi určitě jiného, protože jestli ti tenhle nesedí, tak utíkej pryč 😉 .
Marti, koukla jsem do alba a vypadáš tam moc spokojeně a jsi tam zase mooooc hezkááá 🙂 .
Tak holky zase zítra tady. Pááááá 🙂 .

lucikpetik
8. zář 2007

ahoj holky, jdu vas pozdravit, prave vstavam a chystam se o vikendu vubec nic nedelat, jen lenosit...tak uzivejte vikendu, ja jdu na to. 😔

mila30
8. zář 2007

Ahoj Lucíku, ty jsi vstala před chvílí 😀 , to počasí k tomu ale láká. Já jsem dnes sama se psem doma až do zítra jelikož se přes noc sama trošku bojím, tak raději spát nebudu abych hned jak lehnu usnula 😀 .

maova
8. zář 2007

Ahoj holky, tak to já mám zase nějak opak, špatně se mi spí, tak jsem vstávala už kolem osmé. A dneska mě dost bolí břicho, jako by měla přijít MS, tak je to strašně nepříjemný ☹ Už aby to zase přešlo, asi budu taky hlavně odpočívat.

ninouch
8. zář 2007

Ahoj holky, já od rána uklízím, vařím, peru..... 🙂 Za chvíli mi přijede manžílek domu a veer zase jede pryč, tak budu taky sama ☹ navíc mě od rána bolí v krku a do toho MS, možná si pak půjdu na chvilinku lehnout, a jak se jinak máte???

lucikpetik
8. zář 2007

ahoj, ja uklidila pradlo, vytahla podzimni boty, uklidila letni, varim brambory na zitrejsi bramborovy salat...udelala jsem si generalku - nehtiky, oboci apod...jeste se chystam umyt si hlavu a vyzehlit a pak nedelat nic....

mila30
8. zář 2007

Teeedddaaa Lucíku, prý že budeš lenošit a při tom jsi pilná jako včelička 🙂 .
Já si jdu probrat skříň, nýbrž jsem zjisila, že už hooodněěě věcí nenosím, tak půjdou pryč 😀 , pak si zkrátím kalhoty co jsem si koupila,protože na prcky holt žádný krátký nedělají 😀 .
Nino, taky mám MS a žádnej šlágr to není a do toho to hnusný počasí, kdyby alespoň bylo hezky a člověk mohl jít ven 😒 .
Marti, přeji aby tě bříško přestalo bolet a bylo zase dobře 🙂 .

ninouch
8. zář 2007

Je Mílo, kolik měříš, mám asi podobnej problém, manžel si ze mě dělá srandu že se vejdu akorát přesně pod vypínač 🙂 ale co je malý to je hezký 😉 já jsem se svýma 158cm náhodou spokojená! A taky lidi co mě neznají mi hádají 22 let a přitom v únoru oslavím 30ku ☹

mila30
8. zář 2007

Tak to jsme na to stejně 😀 , výšku mám 160 cm a je mi 30 let a taky mi všichni říkají, že vypadám tak na 25 let. 🙂 .
Můj manža má 192 cm a to je sakra rozdíl a má 110kg a já mám 50 kg, takže vedle sebe vypadáme srandovně 😀 .

ninouch
8. zář 2007

Já ani přesně nevím kolik měří ten můj, ale trošku si stoupám na špičky když mu dávám pusu 😅 Já mám 52kg, vážím pořád stejně at se cpu nebo necpu, chodím 2x týdně na spining, takže tam se vždycky parádně zpotím 😉 , hlavně mě to baví, vždycky u toho vypnu a zapomenu na všechny trable, je to super 🙂

mila30
8. zář 2007

No já až takový sportovec nejsem, chodím jen na břišní tance a to je taky super relax. 🙂 Dřív jsem chodila hodně na aerobic, ale to už mě nějak přešlo 😀 .

ivusa1
8. zář 2007

Ahoj holky.
Jak pak se máte? Vítám nově příchozí a držím palečky aby jsi byla brzy těhulka - je mi líto že tě potkalo také mimoděložní a ještě navíc na narozeniny. ☹ je to opravdu hodně ošklivý zážitek.

ninouch
8. zář 2007

Holky, já se jdu chvíli válek k telce, večer přidu pokecat, zatím pa....

maova
8. zář 2007

Teda holky, já vás koukám vždycky minu 😅
Přidávám se k vám malým 😉 Měřím 160 cm a váha taky byla v posledních tak třech letech pořád 52 kg, teď teda už o tři víc 😀 A můj věk mi nikdo taky nehádá. A kalhoty nechávám zkrátit všechny, snad jednou se mi povedlo koupit džíny, které jsem nemusela zkracovat.
ninouch, spinning, to je taky moje, chodila jsem na něj asi tři roky a strašně si ho oblíbila a už se těším až budu moc zase chodit. Člověk se zapotí, má pocit, že pro sebe něco dělá a jak píše, úplně vypne a odcházela jsem vždycky s dobrým pocitem 🙂 A jinak přes léto mě hodně baví i ježdění na kole, zrovna jsem si na jaře koupila hezkou výbavu a stihla jí vyzkoušet asi jenom dvakrát, ale pak si to zase vynahradím 🙂
Nás dneska čeká večeře s rodičema a ségrou, protože měla osmnáctiny, tak se za chvíli půjdeme chystat.

maova
8. zář 2007

Mílo, ještě jsem zapomněla, děkuju moooc za pochvalu 🙂 Myslím, že teď opravdu jsem spokojená a je mi fajn, jenom občas když zavolají z práce, tak mě naštvou 😉 A jinak bříško už je trochu lepší, tak jsem ráda 🙂

lucikpetik
8. zář 2007

ahoj holky, tak hlasim ze vse hotovo.. 😉 ale i tak to byl takovy proflakany den, jeste musim dodelat ten bramborovy salat..kdybych o tom porad nemluvila a udelala to, mohla jsem mit uz klid. za chvili prijede manzilek unaveny z chaty, tak jdu na to, at pak muzeme lenosit u telky spolu...

ninouch
8. zář 2007

Ahojky, jste tady někdo? 🙂 Všechny domácí práce mám snad hotový, ale čím dál víc mě bolí v krku, ještě že jdu do práce až v úterý, to se snad do tý doby stačim trochu otřepat 😒

maova
8. zář 2007

Tak jsme se vrátili z večeře a jsem děsně přecpaná, že z toho mám obrovský pupek 😀

luci, ty už máš salát určitě hotový a odpočíváte 🙂
ninouch, ty se hlavně hezky vylež, ať ti je do úterý dobře 🙂

mila30
9. zář 2007

Dobré ráno holčinky moje 🙂 .
Je fajn Marti, že si se tak dobře napapkala, já měla včera jen hemenex a manžílek mi volal, že měl u babičky smaženici 😵 a já nic 😒 . Jsem mu záviděla...houbičky mňam mňam 😀 .
Luci a co salátek??? Určitě bude taky vynikající 😀 . Ten bych taky klidně hnedka zbaštila 😀 😀 .
Nino a co tvůj krk??? Mě včera večer taky dost začal bolet a hrozně jsem se osypala na obličeji, tak jsem si říkala...no dobrý na ksichtu samej beďar to je z MS a teď ještě krk a rýma, to budu mít červený nos a dnes ráno..krk v poho, asi se mě bál, tak rychle přestal bolet 😀 .Ty beďary bohužel zůstaly, ty se mě už leta nebojí 😠 😀 .
Tak holky, mějte fajn neděli i když tady u nás v Praze to vypadá že budou padat trakaře 😒 .

blanuleplus
9. zář 2007

Ahoj holky 🙂 Vitam i nove prichozi 🙂 Taky se trochu predstavim. Jsem Blanka, je mi jeste porad 27 a jsem tady oproti vam pekna hrosice (176cm a o kilech radsi nemluvim 😅 a vcera jsem zjistila, ze mam v pase o 13cm vic nez na zacatku tehu, tak uz se moc nedivim, ze chodim s rozeplyma kalhotama 😖 uz mam slibeny tehu rifle). Tohle je me treti tehu, mimodelozni jsem mela na konci unora a zatim jsme s mrnousem vporadku.
Vyuzivam toho, ze MM jeste spi, abych vas aspon pozdravila... To pocasi skutecne neni nic moc, taky se mi krk ozyva, rozhodne zadne babi leto ☹ a to bylo vloni tak pekne. Cely zari i v rijnu jme jeste surfovali... Tak jsme vcera po dlouhy dobe vyrazili do Ikei, ale ten napad melo tolik lidi, ze jsme nakonec jen zreklamovali slunecnik a MM me tahnul pryc. Jeste mu neni uplne dobre. Oko je sice uz dobry, ale porad frka a kasle. Co vy, jak jste se (vcetne pejska) dali dohromady?
Luci, jeste je ti porad tak spatne?
Marti, na svatbe ti to moc sluselo 😉 Vcera vecer jsem se doma taky pekne kroutila bolesti, az do zad projizdela, ale uz je to dobry. Ja mam jeste porad sbalenou tasku do nemocnice a necham to tak, abych tam nemusela 😖
Vzpominala jsem vcera na Zuzku, jak se tesila na vyroci svatby...mi ho totiz mame pristi vikend a myslela jsem, ze pojedem na misto cinu treba na veceri nebo ze prostru doma stejne jako to bylo na svatbe... A vcera z MM vypadlo, ze pojedem k rodicum, ze nas tatinek nadsene zve na den otevrenych dveri do fabriky, myslela jsem, ze si ze me MM dela srandu 😒 Takze jsem na nase vyroci taky hodne zvedava 🙂
Musim vas docist a pak se snad zase ozvu, ale ted jdu zas sprtat, dokud je klid 😉 Uvarino nastesti mam 🙂