Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucbra06
22. srp 2009

eleanthis tak já měla taky v květnu mimoděložní a testy zkoušim ze zvědavosti jestli to po lps funguje tak jak má 😉 už se na ně vyprdnu.Protoože manža v práci a já tady akorád plašila aby jsme to stihli atd...,ale dneska už byl první pokus o našeho dalšího drobečka 😵 😵 tak jsem tošku spokojenější 😅 😅

andree01
23. srp 2009

Holky, to je hezky, co na ty nase chlapy vsechno nevymyslime...🙂 Vypada to, ze nas spousta ma ovulajdu ve stejnym obdobi...to bude ale novyh tehulek 🙂 to by bylo, aby to i tentokrat aspon jedne nevyslo...
ja asi podle bolesti mela ovuli dneska k ranu a manzel je v haji. hned az ho uvidim odpoledne ve dverich, tak se jeste pokusim...jinak doufam, ze pulecci ze vcerejska maji vydrz... 😀

tak za 14 dni si presne takhle budeme davat info jak to vypada na testicich...🙂
musime se nad to prece nejak povznest... 😉

andree01
23. srp 2009

Elean: jasne, ze jsi chybela...jen at nas je co nejvic...🙂

lucbra06
23. srp 2009

andrea to budem testovat jedna za druhou 😉 taky věřim že se to alespon jedné povede.
Mě taky bolí dneska břicho,manža zustal po fotbale na pivku a spal u rodiču.Tak doufam že nebude mít opilé spermie 😅 .To zase bude doba do MS 😠 ted když jsem nečekala na nic tak to utíkalo a ted se to povleče.

andree01
23. srp 2009

Lucbro, to mas pravdu, ted jak budeme zvedavy jesli jo/ne, tak se nam to do ms bue pomalu tahnout...zase si tu muzeme popisovat jak se ktera citi, popr. tehu priznaky atd... stejne se to bere hned lip, kdyz vis, ze na to nejsi sama, co?! 😀

mateta888
23. srp 2009

elentis : díky, primář mi ukázal že to opravdu bylo v děloze a né mimo a cestu k děložnímu hrdlu už bylo na
cestě pryč, takže se nedalo stejně nic dělat. Najednu stranu se mi ulevilo. Mám doma princeznu a i tak
byli za mnou a docela z toho byla špatná a nedokážu si představit být tam dýl na mimo ☹

Chtěla jsem zeptat jak dlouho po revizi se může objevit MS já při první jsem špinila 4 měsíce tak si ani nějak nevybavuju. 😖

lucbra06
23. srp 2009

mateta já to dostala po 5týdnech,ale mužeš to dostat dřív anebo později.Někdo vim třeba už za 3 týdny a někdo třeba za 8týdnu.
Jinak manža mi sedí na pohotovosti na výron kotníku na fotbale ho koply nemuže ani chodit,naposled když se mu to stalo ležel na kapačkách má hustou krev ☹ ☹ tak se bojí že se mu muže kousek sraženiny muže utrhnout,tak mam strach co zase bude ☹

mateta888
23. srp 2009

lucbra : tak to je blbý ☹ , já myslela že na fotbale byl včera, jestli stím jde o den později tak z něho budou mít radost 😒 , to bude dobrý jen aby byl v pohodě, třeba mu dají něco na ředění krve a uvidíš že to bude v pohodě. Snad dá brzo vědět neboj

eleanthis
23. srp 2009

mateta - vetsinou se rika tech 6 tydnu, ja jsem to dostala po 42 dnech a to uz se doktorka ptala, jestli uz to mam nebo jestli ma vyvolavat, nastesti to prislo samo 🙂

lucbra - ty jo husty, chudak, drzim moc palce! a on hraje nebo je fanousek?

andree - ahoj ahoj, mas pravdu, za 14 dni budem vsechny testovat jak divy, ja si rikam - tentokrat nebudu jancit, ale je mi jasny,ze to nedodrzim. jediny stesti, ze uz chodim do prace... to se to ceka mnohem lip, vetsinou rano vstavam v pet a dorazim domu o pul treti, jsem vyrizena, tak si jdu lehnout nebo do posilky a je vecer nebo odpo a nez neco udelam, jdu zase spat a zitra nanovo 🙂 takze ty tydny vazne strasne leti a jsem za to rada. v podstate ani do ovu jsem se nenadala a je to zrejme tady.

hlavne se holky zamestnat!

vinie
23. srp 2009

Ahoj holky 🙂 , jsem tady poprvé. Také jsem měla( před rokem) mimoděložní t a teď jsem znova otěhotněla-bohužel hcg je strašně nízké a v děloze není nic vidět, opět podezření na mimoděložní 😢 já se bála, že se to bude opakovat..

lucbra06
23. srp 2009

Na fotbale byl včera,ale šel až dneska.Byla v poho doktorka,dostal naký léky ,mastičky a ovázaný to má.Ted usnul miminko moje 😅 má to fakt hrozný.Hlavně že ho mam doma 😵 😵
vinie to je mi líto,ale možná jsi zatim krátce těhu.Máš jít zase na krev?

mateta888
23. srp 2009

vinie : je pravda že to nemusí nic znamenat já drobečka neviděla ani jednou pořádně, nejdřív bylo moc brzo a
pak mi řekla že je to mimo a nebylo. Naděje ummírá poslední já se jí držela až do nemocnice.

Lucbra : tak to jsem ráda, ale nemusel s tím čekat až do dneška, chlapi no hlavně že je v pořádku 😉

vinie
23. srp 2009

JO jo, hned zítra jdu na krev i ultrazvuk, je tu malá šance, že jsem měla pozdější ovu a tak je těh na počátku, moc už tomu ale nevěřím, vzhledem k tomu, že občas slabě špiním 😔

vinie
23. srp 2009

mateta888: děkuji, kéž by to dobře dopadlo, mimčo si moc přejem...tak mi hojky držte palečky 😉

mateta888
23. srp 2009

vinie : to nemusí nic znamenat, já jsem krvácela na veliko ☹ . . . . . ale dokud to nebylo definitivní tak jsem tam drobka držela a hotovo. Mysli pozitivně psch dělá neuvěřitelný věci, i když je to těžký

Jinak dneska jsem vygruntovala celý byt za asistence malé, abych se trošku víc stáhla, tak kromě oken mám všechny resty hotovo, tak dneska snad budu aspon trošku spát 😒 . jsem docela unavená dvě noci nic a už by to chtělo ale tělo se nějak brání

vinie
23. srp 2009

četla jsem zpětně vaše příběhy-je mi líto co vás taky potkalo, psych dělá fakt hodně a člověk musí být silný

andree01
23. srp 2009

Ahoj.

vinii a v kolikatem tydnu bys byla? treba jsi potratila a ani o tom nevis, ale to ti rekne zitra dalsi hodnota hcg, nebo si opravdu mela ovuli posunotou a teprve se ti o rozbiha. to spineni muze byt i uhnizdovani vajicka.. . na utz je videt neco az od 5 tydne...tak se zatim snaz nedelat zavery.
pri tom mimoni pred rokem ti taky vzali vejcovod? bud silna, nejak to dopadne...rikej se, ze tu jsou doktori a i kdyby to neslo samo, tak oni nam k miminku pomuzou 🙂

Lucbro, manzilek taky praje fotbal a casto prichazi bud s kotnikem, ted ma narazeni zebro... to vzdycky uz ve dverich poznam, ze mu neco je 🙂 pak tu stena, musim mazat mastickama, masirovat, obskakovat... fakt jak mimi 😀

vinie
23. srp 2009

andree01: no ve čtvrtek jsem byla na gyndě- to bylo týden zpoždění MS, takže zhruba 3 týdny od oplodnění, mívám ale delší cyklus cca 32 dní, takže snad je to jinak...První mimoděložní bylo v rohu dělohy-měla jsem LPS i čištění, šlo to vyčistit spodem.takže mi zůstali vejcovody..tehdy mi hcg šíleně rostlo a v děloze nic

jarka.09
23. srp 2009

Čau děvčata, tak vás taky všechny zdravím! Vinie, to je mi líto, co prožíváš. Vždycky, když něco podobného slyším, tak si říkám, že ten někdo tam nahoře to neštěstí fakt neumí rozdávat s rozmyslem...
Tyjo, mimoděložní může být taky v rohu dělohy? To čučím, další nástraha, já myslela, že když už se to protáhne vejcovodem, tak je vyhráno... Ale třeba to teď přece jen bude v pořádku.
Ele: jaktože to víno přežilo? Takhle prošvihnout možná poslední šanci 😉

vinie
23. srp 2009

Tak jsme byli s manželem na procházce - musela jsem se trochu odreagovat 🙂 a na zítřek nemyslet
Jarka09: v tom rohu, že se to stane je asi 0,1 procent- to byla prostě smůla 😕

andree01
23. srp 2009

vinii, bud rada, ze jsi toho mimone mela tam kde jsi mela, aspon si o nic neprisla...☹ to my tady vetsina uz takovy "stesti" nemela... 😝
odreagovani je nejlepsi, zitra uvidis, tak dej vedet, jak jsi dopadla, zatim neves hlavu a kdyby bylo nejhur a kdyby to bylo prece jenom ve vejcovodu, tak podivej, kolik nas tady je a taky mame porad elan...a bereme to s humorem, ted uz...a muzes chodit mezi nas, si tu pomahame navzajem a spousta holek i s jednoim vejcovodem ma dneska u krasny mimi... ted dokonce jak ses asi docetla i ovuli mame podobnou, pak testime spolecne 😝 je tu fajn...

jinak holky, chtela jsem tu ovuli dneska pojistit a manzel jeste v tahu...☹

dennisa
23. srp 2009

Ahojky holky!!
Hlásím se po víkendu. Jsem utahaná jak pes, před chvilkou jsem dojela domů. Ale byl to úžasnej víkend, neskutečnej relax 😎 Dojeli za náma ještě kámoši, takže nás tam nakonec bylo osm a byla děsná sranda, od pátku jsme se v podstatě v jednom kuse tlemili, takže jsem nějaká vysmátá ještě teď 😅

Představte si, že se během toho víkendu narodili 3 miminka 🙂 V pátek nej kámošce přišla sms, že porodila její spolužačka chlapečka, v sobotu přišla mně sms, že porodila ta holčina, co se mnou v lednu při mimoni ležela v nemocnici na pokoji, ta má holčičku, no a dneska v neděli přišla švagrový sms, že její brácha mají holčičku. Ale to jsme koukali...54 cm a 4 870 g!!!
No bylo to neskutečný, každý den jedno miminko 😵

Koukala jsem, že tu někdo přibyl, ale zatím nestihnu dočíst, kecaly jste hodně 🙂
Mějte se krásně a já jdu ještě vstřebávat ten víkend, jsem nějaká v euforii 😀

vinie
23. srp 2009

Děkuji za podporu, jste skvělé 🙂 , ráda si s Váma budu psát - je fajn, že se zde můžem svěřovat...
Naštěstí mi to šlo tehdy vyčistit - kdyby né hrozilo mi, že by mě museli klasicky řezat, protože v rohu už jsou cévy a moc to krvácí - proto nestačí LPS, ale už je to pryč...
Budu myslet pozitivně! 😉 Máte stejnou ovu?. no to je supr..Nakonec budete stejně těhu 😵
Hned zítra dám vědět jak jsem dopadla - už aby to bylo za mnou 😒

lucbra06
24. srp 2009

Ahojky holky
Denis moc dobře že jsis to užila,já nakonec nešla nikam,snad pujdem ted v pátek 😉
Andrea jo manža je taky furt okopán a odřen,má naučenou nelču ta jak to vidí jde do mrazáku pro obklady 😀 😀 jsou to herci 😀
vinie mysli pozitivně,já nevěřim že jsi mimoděložně.To už neni možný přeci,srašně ti držim pěstičky.
Jinak dnes jedu na velký nákupy směr praha 😀 jedu si kupovat hadry a nakonec vždy nakoupim nelče.Než se narodila tak jsem si furt něco kupovala a ted jsi jdu něco koupit no a oči sklouznou na dětské 😅
Tak paaa,asi dočtu zítra nebo večer snad to stihnu 😵

zuzka.o
24. srp 2009

Ahoooj holky moje, japa je? Koukám, že Denni se užívala a zrelaxíkovala se....to chválííím.... a ty 3mimi jsou skvělí...třeba je to Dennisko znamení 🙂

Vinie, je mi to líto, co se děje, když už sis jedním (šťastnějším) mimoněm prošla, tak ta hrozba je tady znova..... moc bych ti přála, aby to bylo všechno v pořádku. Držím palečky.

Mateta: tak to bylo vlastně štěstí v neštěstí, že šlo o potrat a ne o mimo... takhle se rychle zotavíš a hupky šupky na snaženíčko...

zuzka.o
24. srp 2009

No a teď vámjdu holky vylíčit, jak probíhal můj víkend.... doufám, že si o mně nebudete myslet nic hroznýho ....se normálka stydím 😅 😅 😅
V pátek, jak měl kamarád narozky, jsem moc nejedla, nějak jsem to nestíhlala....no a pak jsem si řekla, že se najím u něj, mělo být gril.masíko.... jenže toho jídla bylo nějak málo, tak jsem to tam nechtěla zdlábnout všechno... tak jak jsem nebyla najezená, bumbala jsem houbu, do toho nějaký ten rumík.....no zkrátka jsem se opila jako nikdy dřív. Hnus! Celý druhý den mi bylo blbě, .... a to jsme byli na tom fesťáku. Museli jsme kvůli mě odložit hodinu odjezdu, abych to zvládla!!! 🙄 Ještě u toho kamaráda jsem blindila, švagr mě s manžou táhl do auta, ztratila jsem pantofle, tak mi dali svoje.... no skoro ve 30 poprvý takhle vypadat.... 😅
Na fesťáku to bylo super, hráli (většina) perfektně, já jsem teda už nepila....kamarád mi chtěl nalít rumíka do krku, ale to jsem se fakt nedala.....

Jo a ještě u toho kamaráda v pátek má jeho strejda jezírko(podotýkám, že jezírko je totálně brčálově zelený), jsou tam ty zlatý rybičky..... tak ty ožralý blbce nenepadlo nic jinýho než že tam začali skákat.... no a mě čapli a hodili mi tam....plný boty, rifle, triko,...... super, táhlo mi to ke dnu... tak jsem tam zbytek oslavy lítala v ručníku a půjčeným triku...bezva!

andree01
24. srp 2009

Ahoj holky.
Zuzko, to je super, ze jsi se takle vyradila...treba budes mit na 9 mesicu utrum... 😀
bylo by to fajn... nejlepsi jsou necekany akce, ale je fakt, ze to teplo, alkohol, bez jidla... to skoncit jinak ani snad nemohlo...🙂

kalimero11
24. srp 2009

Ahoj holky,

jakpak se máte? My se vrátili z dovči. Bylo fajn, ale jsem si vůbec neodpočinula. Jsem utajaná jako kotě. 😀 Byli jsme v Českém Švýcarsku, tak jsem honila rodinku po túrách, každý den zhruba patnáct kiláků do kopců a do skal. Bylo to nádherné, ale po akci jsem vždy usnula v pelechu ještě před veerníčkem... 😀

Koukám, že k nám zavítala nová děvčata. Tož Vás holky vítám mezi námi. 😉 Čo bolo, to bolo, terazky sa z teho nějak vylížem a budeme všechny maminky. Do vánoc. Dohoda už padla. 😎

Vinie, jak jsi dopadla u Mudr.? Já myslím, že máš šanci na dobře založené těhu, u Mudr. jsi byla moc brzo, takže HCG ještě mělo pprávo být nízké. 😉

Mateta, nesmutni, bude líp. Něco bylo špatně, příroda zařídila, aby se nanarodilo postižené děťátko. Příště to vyjde. Já si vždy říkám, že je lepší přijít o drobečka v ranném stadiu těhu, než potom v pokročilém těhu nedejbože po porodu. ☹

Zuzka, 😀 😀 😀 Teda, to se Ti zadařilo. 😀 Mně se jednou také něco podobného povedlo, jela jsem po noční do vinného sklípku a bez sapní a bez jídla si dala nějaké to vínko. A od té doby, co jsme vyšli ze sklípku a šli spát k známým si pamatuji jen útržky. A stydím se dodnes... 😠

Lucbra, to znám. Také už kupuji jen dcerce. Ona jak roste, tak stále něco potřebuje, kdežto já ne... 😉

Denni, ti mimísci jsou fakt jak znamení, jsi na řadě. 😉

Jinak doufám, že jste se holky náležitě činily a za čtrnáct dní sklidíme nějaký úspěch. Že tu z těch dvou čárek na testících bude stát krásný plot! 😵

kalimero11
24. srp 2009

Holky, promiňte mi ty chyby. Tolik překlepů... 😠 Těhudemence, no...

andree01
24. srp 2009

a jak se vubecv Kalimero citi krom te unavy, v kolikatem tydnu ze jsi, v 8-9? to uz leti, co?!