Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

dennisa
4. zář 2009

Ahoooj holky.
Tak Vás zase nestíhám, práce nad hlavu, domů jezdím okolo 22 hod. Asi je ze mě magor, protože mi to vůbec nevadí a momentálně mě práce naplňuje, baví mě to, pořád mám co dělat a trošku se vymykám tomu tady, protože v podstatě na snažení poslední dobou ani nemyslím. Ne že bych nechtěla být těhotná, to né, ale nějak nemám čas na to myslet, nezaobírám se tím, nic neřeším. Ale nicméně Vám všem čekatelkám držím palce, ať to brzy vyjde 😉

Vítám nový přírůstek Luciemar. Přeju hodně síly, ať to brzy přebolí a chytneš elán jít zas dál. Všechny tu známe ty začátky a stavy těsně po laparce, není to lehký, ale dá se to překlenout, chce to čas....
Ad lázně, já jsem nebyla, ani mi to dr. sám nenabízel, ale vím, že pokud bych se zeptala, že na ně nárok je. Máš na ně nárok do půl roku od operace, pojišťovna by to bez problému schválila.
Ad pauza...já jsem tu byla snad jediná, komu v nemocnici doporučili pauzu půl roku, většině holek tuším 3 měsíce i míň. Mně půl roku. Já jsem prodělala laparoskopii 19.1. a pozvolna snažit jsme se začali přibližně v půlce dubna. Šla jsem do toho s tím, že stejně určitě neotěhotním hned první měsíc. Prostě se mi nechtělo čekat celý půl rok. Nakonec jsem otěhotněla přesně půl roku od laparky, bohužel jsem v červenci potratila, ale teď už mám zas po šestinedělí a necháváme tomu volný průběh. Tak uvidíš, záleží i jak se budeš cítit psychicky.

Dočetla jsem, ale víc si nepamatuju, jste kecalky 😅
Jo a zahlídla jsem, že Zuzka čeká slona?! 😀 😀
Zuzi, to jsem teda zvědavá, aby to fakt nebyly dvojky 😝 Holky tu do tebe pěkně šijou 😉 🙂

luciemar
5. zář 2009

Ahoj Denni,

moc děkuju za povzbuzení a za ty všechny informace a všechny tvoje zkušenosti.
Je to fajn, že máš teď práci, která tě baví a naplňuje a ani ti nedává čas na to zaobírat se snažením. To je totiž úplně nejlepší...půjde to pak samo, uvidíš... 😉

eleanthis
5. zář 2009

tak ranni test 25 DC nic... no co bych mohla chtit tak brzy - slona uz ceka zuzka :D

luciemar
5. zář 2009

Eleanthis: třeba je fakt ještě moc brzy, každý to má jinak... záleží, kdy jsi měla ovulku...

eleanthis
5. zář 2009

no spis mam hloupej cyklus 🙂 prvni byl 32 dnu, druhy 30, tak jsem si ted fandila na 28, ale asi to tak nebude 🙂 proste pockam

vinie
5. zář 2009

Tak zase trochu špiním...holky mám strach- včera večer to začalo 😒 znáte někoho kdo špinila vše dobře dopadlo?

mateta888
5. zář 2009

😉 ahoj holky sem tam na vás jukám ale proč přispívám.
Vinie : moje švagrová má tři kluky začala ve 30 skončila ted v 38 a všechny tři těhotenství první tři měsíce špinila. Vím to protože, když jsem začala špinit já tak mě to vyděsilo a svěřila jsem se a ona mi řekla, že první tří měsíce špinila normálně a pak to přestalo, že nezná těhotenství ze začátku bez špinění a má tři naprosto zdravý kluky a těhu bylo ukázkový 😀
Vím že je to těžký ale nestresuj, já se pak rozkrvácela a to bylo hotovo ale špinění VÁŽNĚ nevadí. Nekecám přísahám 😵

lucbra06
5. zář 2009

Ahojky děvčata 😉
Tak jsem ráno utíkala pro test s těma 10jednotkama 😀 po 20 minutach tam byl duch,ale musim na něj vejrat a na světle.Takže si myslim že se to prosáklo prostě 😝 zítra ráno zkusim s 25jednotkama.Ani manžovi jsem to neřekla,protože by to snad ani neviděl 😀

eleanthis
5. zář 2009

lucbra - no tak to jsme na tom stejne - taky vim presne, kde ta carka ma byt a taky kdyz jsem hodne vejrala, jsem ji tam primo u okna videla... ale na takovy carky nehraju... dneska bych si chtela nekde koupit jeste test s 10 jednotkama nejlepe 2 v baleni a zkusit to zitra a pozitri 🙂 je to zabava :D

lucbra06
5. zář 2009

Taky na to nehraju,až mě bodne do očí ta čárka tak uvěřim.
Já právě čekam až se Nelča vzbudí a chci ject na nákup a koupim si taky 😉 .Je to zábava to máš pravdu uplně to hypnotizuju at na mě vyskočí ta čárka 😀 .Zuzka by na tom testu s 10 jednotkama měla super dálnice 😀

zuzka.o
5. zář 2009

Ahoj holky.... to máme ale hnusně, co? Léto asi nadobro skončilo a hlásí se podzim, zima.... a Vánoceeee
😕

Luci a Ele....držím palečky, ať tam ty // jsou 😵 Dejte hned vědět, ju?

Denni: tak ty se nám chceš upracovat? Ale nezapomínej, co jsme si slíbily....do Vánoc mimi 😉

A jako....slona teda nečekám.... hihihihihihihi 😀 😀 😀 😀 😀 ...když už tak slonici 😀 😀 😀 😀

eleanthis
5. zář 2009

tak jsem si koupila jeste dve baleni po dvou kusech s tema 10 jednotkama 🙂 a muzu testit kazdy den az do stredy :D bud to driv dostanu, nebo se tam ta carka proste musi objevit! asi je prijemnejsi testit kazdy den a uzivat si to, pripadne se pripravovat stalym negacem na dalsi cyklus nez cekat a trnout ...

kalimero11
5. zář 2009

Ty jo, holky, 😲

to fakt máte všechny najednou čárečky na testíku? Mne testík (mamatest) nikdy nezklamal. Tak pokud jste použili zrovna jej, začínám věřit, že tu bude megaoslava a že jste všechny otěhotněly naráz... 😵 😎

Denni, pracuj méně a více choď za námi. 😉

Holky, na marodce je to na palici. Jsem bez vycházek 😠 a potřebuji malou vodit do školy a mně také začíná semestr. 😠 Tak teď řeším, co s tím. Připadám si jak v domácím vězení. 🙄 ☹

eleanthis
5. zář 2009

kali a ty mas jako rizikac - takze neschopenku? nebo jak to mas? a doktorka ti nemuze dat vychazky? mne kdosi rikal, ze zensky na rizikaci se nekontrolujou, nikdo nemuze sedet 9 mesicu doma na zadku, ale byvaly kolegyne se lecily na hlavu a mely vychazky od 10 rana do 18 vecera, takze verim, ze to pujde i u tebe, zeptej se

jinak s tema careckama jeste pockej, s lucbrou tady plasime se stineckama, ale co prinesou dalsi dny budeme teprve referovat... zatim ma jen zuzka slona, andree tam videla stinecek, ale uvidime, az prijede a my dve taky dame vedet 🙂

lucbra06
5. zář 2009

Hm,tak já nesehnala 10 jednotek 😠 Zítra testovat nebudu no 😅 anebo mam mamatest,ale ten těžko ukáže dvě čárky 😠

zuzka.o
5. zář 2009

Kali...ahoooj těhulko - ty náš předvoji 😵 😀 On ti doktor neda vůbec žádné vycházky??? No to je děs!Tak s ním zkus promluvit, takhle by ses doma zcvokla! A co prvňáček Nikolka? Jak se jí líbí paní učitelka?

Ele: jen testi. Pokud ti je u toho líp, tak jen do toho. 🙂 Já když jsem testila a nic... vždycky mi to vzalo 😖 Takže pak jsem si testění zakázala a vždy čekala na mrchu. Teď mám před každým testem nervy, jestli je tam ta čárka znova, jak je silná,...normálka už se těším, až půjdu k doktorovi a mimíska uvidím na utz. Si tak odfouknu..... uffffff.... to budete slyšet až k vám domů.

Lucbra: To je škoda, že jsi testík nesehnala...

Moc myslím na Andree a na její stíneček 😵

kalimero11
5. zář 2009

Ele, Mudra mi vypsala neschopenku na nevolnosti, ale hlavně jsem ji dostala kvůli těch nočních směn, které těhule nemají dělat. Vycházky mi prý nějaké dá při příští kontrole, to jest za tři týdny. Já mám ale obavu, že dostanu jen 4hoďky. 😒 S Niki jsem měla těhu rizikové (krvácela jsem) a to jsem byla úplně bez vycházek 3 měsíce a dodnes na to vzpomínám se vztekem. 😠 To je fakt psycho být uvázaná půl roku u baráku. Teď navíc potřebuji v pátky chodit do školy, jenom se tam sedí a poslouchá, nic namáhavého, tak se mi kvůli té marodce nechce přerušovat studium. 🤐

Zuzka, Niki se sice do školy netěšila, ale už se ji tam líbí. Zatím se teda nic neučili a v pondělí odjíždí do školy v přírodě, ale do školy se těší. 😉 Učitelka vypadá sympaticky, líbí se i mně. 😉

Holky držím pěsti na testíkování. 😵

lucbra06
6. zář 2009

Ahojky,tak Nelinka se vzbudila rýmou a mě bolí v krku 😝 ,to nám teen školkovský rok začíná.
Dnes jsem netestovala asi zítra zkusim mamatest.Ale už si naděje nedávam,myslim že už bych tam včera měla aspon slabounkou 😕

dennisa
6. zář 2009

Ahoj holky!
Mám volnou neděli, jsem sama doma a rozhodla jsem se, že celej den proflákám, proležím a prosedím u PC a Playstationu 😀 😎 To je krásnej plán 😅

Teda tady se to zvrhlo v testovací mánii 🙂 Tak to jsem zvědavá, jak to dopadne 😉
To bude těhulí 😉
Držím moooc palce!

Kali, no to je blbý s těma vycházkama, já jak jsem byla po laparce dlouho na neschopence (měsíc a půl) měla jsem jen ty dělený vycházky 4 hodiny denně a bylo to šílený, člověk se nikam nehnul. Určitě se zkus dr. zeptat na delší vycházky. Kamarádka byla od 7 tt doma a dr. ji hned napsal vycházky od 8 do 20h. Za zeptání nic nedáš. Hlavně, když máš malou, to potřebuješ chodit ven častěji, to snad dr. pochopí.

lucbra06
6. zář 2009

Ahoj Denis,děláš dobře jen se flákej 😉
Kalimero ty vycházky určo dostaneš,ale myslim že ze začátku hned nedávaj.Já šla s Nelčou až v 7měsíci a myslim po týdnu jsem dostala hned vycházky.Přeci musíš na vzduch atd.

eleanthis
6. zář 2009

holky - byl tam duch!!! chtela jsem vam ten stinecek vyfotit, ale neni to tak dobre videt 🙂 ale fakt tam byl - uz ne vytlacovanej jako vcera, ale prisel sam a to jeste do par minut - juchu a porad tam je, slabounkej, ale je... :D ja se tesim na zitrejsi test!!! jsem 26 DC, mrchu bych cekala kolem 30DC plus minus jeden dva dny, takze jeste mam cas :D

tak psssst a jenom doufat, aby to nebylo jen biochemicky nebo nejaky blby mimon 🙂 - ale boleni tomu nenasvedcuje - jen jako na mrchu uplne vprostred a taky silene v krizi... zvlaste vecer

mar26
6. zář 2009

kuk holky,jdu jen zkontrolovat jak se tu těhulkuje

kalimero týýý jo už 12tt krása 😵

a další // na testíkách? lu,ele držím mooooc palečky 😵

dennisa
6. zář 2009

Elean, no nekeceeej 🙂 Téda, to snad ani není možný, vy tu otěhulíte všechny najednou 🙂
No tak to asi budu muset víc máknout a neflákat to tolik 😅

lucbra06
6. zář 2009

ela,to je super potichoučku držíme palečky 😵 😵

eleanthis
6. zář 2009

ja se tak bojim se pohnout,a by to ze mne nevypadlo, ze celej den nejsu schopna nic delat :D

porad mam desny tlaky v podbrisku, jakobych to mela co chvili dostat... ale rikam si - nene, to se to tam jen roztahuje pekne, mrcha neni pripustna, ale musim prezit tento tyden, pak uz to bude v klidu... bojim bojim, aby to moje telo neodvrhlo :( no... nezbyva nez cekat - zase

eleanthis
6. zář 2009

holky, jak travite vikend? ja uklizenim - vcera jsme si teda udelali asi dvou a pul hodinovej vylet po lese, ale dneska od rana jen peru, vysavam, umyvam nadobi a zeme... desny... venku taky pocasi podivuhodny... ale snad nastane jeste babi leto a bude hezky... asi se pujdu mrknout, co prodavaji hezkyho na podzimni modu 🙂 kdyz uz maji ty zmeny pocasi prijit, at je privitam v gala 😉

zuzka.o
6. zář 2009

NO teeeeedaaaa..... ELE......to je supeeeer!!!!!!! Mooooooc potichoučku gratulírujuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵
Zítra už žádný dětičky nezvedej!!!

Mám normálka husinu,holky..... jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ........srpen je sakra plodnej měsíc!!!!!!! Hurááááááááá ...... ježiš.... to je bombáááááá ...mi asi hrábne či co!

Kalli: to je sila..... 3týdny..... ale pak si o ty vycházky určo řekni! Já bych takhle zblbla. A ta škola,neměla bys jí přerušovat.

Lucbra: teda holky, co to děláte! Tak vám přeju brzké uzdraveníčko..... 🙂

Denni: krásnej plán, já to tak provozuju dneska taky....teda už by tu měl manžílek být, jdemem na oslavu babičky narozenin a svátku. Zase budu předstírat řidiče....to je už snad popátý tenhle týden!!!

Jinak jsem testila a čárka sílí...už to je skoro dálnice! 😵

zuzka.o
6. zář 2009

Ahoj Mar, jak se máte? Co Natálka?

kalimero11
6. zář 2009

Ahoj holky, 🙂

Ele, potichoučku blahopřeji. Ale pšt,ať čárku nevyplašíme. 😉

Lucbra, zítra tu hoď výsledek testíku, jak jsi mohla vydržet dnes netestovat? 😨 🙂

Zuzka, taky že za ty tři týdny zblbnu. ☹ Do školy musím, zrovna mám předměty, které jsou jen jednou za semestr. Bojím se kontroly. 😠 Nikdy jsem vycházky neporušila a teď nemám jinou možnost. 😖

Mar, ahoj! 😀 No, píše to dvanáctý týden, ale jsem 11+1tt. Jak se Vám s Natálkou vede? Koukla jsem Ti do albíčka, krásné fotky. 😉 Natálka má špatné kyčle? Chudinka... 😔

Denni, copak děláš? Užíváš si volna? Kde máš manžu?

lucbra06
6. zář 2009

Já vubec nevim jak jsem vydržela netestovat.Já totiž musim mít všechno ted a hned 😀 a když se tam neukázala čárka včera na 10jednotek tak dnes na 25 jednotek asi těžko.A už mě to ani nebere jsem smířená že nic nebude 😉 .