Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
23. říj 2009

ELE...... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Je mot moc líto ☹ Drž se, myslím na tebe.

kalimero11
23. říj 2009

Ele, také mne to moc mrzí. Za čas bude líp, nic nevzdávej...

andree01
23. říj 2009

Ahoj holky.
tak jsem se prihlasila, ze sem jdu napsat sve radostne zpravy z dnesni kontroly a ani se mi uz nechce.

ELE, je mi toho moc lito... to je skoda, ale musis to vzit tak, ze nez aby se to miminko narodilo nemocny, je lepsi, ze to priroda vyresila takhle. Za to vubec nikdo nemuze, proste se stala nekde chybicka a vyresilo se to samo a tak jak asi melo.

teda docela me to vzalo, je toho strasne co se muze stat a opravdu zdravych miminek, zdravych tehotenstvich je cim dal min.

jarka09
23. říj 2009

Ahoj holky, tak je mi nějak trapně po tom, co jsem tu včera psala o tom těšení se na fotečku... Vůbec jsem takovouhle možnost nebrala v úvahu, je to prostě zrada... Psala jsem teď El esemesku s pozdravama i od vás.
Andree, přes ten smutek tady, jsem strašně ráda za tvoje dobrý zprávy 🙂

andree01
23. říj 2009

Jsem z toho nejaka presla, asi sem uz nepolezu....☹
to mi nemejte za zly, nekdy mrknu, ale i s tou deniskou me to vzalo a ted ta Ele. Asi jak si postupne uvedomuju na sobe, jak ten cvrcek roste tak potom o to vic prozivam takovyhle smutny veci...

fakt se mi chce uplne brecet a jeste pred chvili jsem byla plna radosti. Cvrcek ma telicko uz 3,6 cm a vrti se krasne, dokonce se obcas objevila bila tecka, dr rikal, ze ukazuje rucicky... fakt neuveritelny. podle ms jsem dnes 10+4, ale mimi je 10+7...v 7 tydnu jsem byla na kontrole v 6+4 tt a mimi podle velikosti melo 6+1 tt, takze se ma cile k svetu. Jinak mi vzali 4 zkumavky krve, krevni obraz a testy na ten NT screening. ptala jsem se na to vysetreni a Dr rikal, ze ty tripple testy v 16 tydnu jsou casto falesne pozitivni a ze tento Nt scr je presnejsi. On si koupil ten program, aby to mohl pocitat klientkam. potrebuje do nej zadat vysledky z krve a pak vysledky podle utz, asi velikosti atd. a pocitac mu vyjede vysledek. takze az tam pujdu priste - 13.11. tak on uz vysledky z krve mit bude a udelame ten den dalsi utz a jeste ten den mi rekne co a jak. vetsinou je pry vsechno v poradku, pokud neni, tak posila na konzultaci do genet. centra. tak budu verit, ze je vsechno ok.

Holky, snad se uz v 11 tydny nemuze nic stat... zuzanko, opatruj se a tahulky, co uz citite pohyby tak zavidim, vy uz jste urcite klidnejsi.
papa

kalimero11
23. říj 2009

Andree, sem s Tvými radostnými zprávičkami z dnešní kontroly! Ať tu nemáme tak truchlivo. Potřebujeme přece i pozitivní zprávy.
Ale je to hrůza, tolik smůly.... ☹ Normálně, začínám litovat, že znám internet. Bez něj bychom si všechny ty nástrahy ani neuvědomovaly a mohly bychom se z těhu radovat bez obav a ne pořád čekat nějakou zradu a smůlu. 😢

andree01
23. říj 2009

Jo a jeste jedna vec, uz mi dela utz jen pres brisko, už nee tim vnitrnim.

zuzka.o
23. říj 2009

Taky mi to vzalo, tolik smutku....... a je moc hezký číst tady, jak jedna na druhou myslíme, jak se těšíme na výsledky kontrol, hlídáme, kdy má nebo nemá dorazit mrcha.....

ANDREJKO: moooc gratuluju k úžasným zprávičkám o prťouskovi. Taky se moc opatruj a koukej se často tady ukazovat!!! Bylo by nám po tobě smutno. A jak píše KALLI, miminko ELE by nebylo v pořádku a takhle to příroda zařídila. Je to kruté a moc smutné, ale radši teď než ke konci těhu. Je mi to fakt líto, ELE to určitě zvládne, je to přece naše velká bojovnice. Měsíc dva si dá pauzičku a // si nadělí pod stromeček. 😵

JARUŠKO: vůbec neměj výčitky. Tohle se nedalo čekat. vždyť se tady všechny těšíme, s čím radostným snažilka nebo těhulka přijde 🙂

KALI: máš pravdu, internet je velký pomocník, ale v nějakých případech i nemilý informátor. 😖

pettrraa
23. říj 2009

ahojky Ele kočičko je mi to strašně líto ☹ asi to tak mělo být příroda to tak zařídila ajak píší holku lepší ted než ke konci těhu.Určitě se z toho brzo dostaneš a zase za 2 měsíce na testíku najdeš //
jaru nic si nevyčítej i já se strašně těšila na fotečku od Ele
andrejko moc gratuluji a nepřestávej sem chodit jak píše kali také potřebujem číst dobré zprávy.
Tak kočičky těhulaté pořádně se opatrujte
Snažilkám at to brzo vyjde.

larri
23. říj 2009

Ahoj holky,
Ele,strasne mne to mrzi.Davaly jste mi tady tolik nadeje.Stacilo nakouknout,zjistit,ze je vse v pohode a bylo mi dobre.

Ted mam takovy divny pocit a strach.Jeste mam mesic cas,ale stejne......

Musime bojovat cele tehotenstvi,bohuzel.Ale zadari se vsem,uvidite. 😉

eleanthis
24. říj 2009

ahoj holky ☹

ted tu brecim, protoze me vsechny ty prispevky dostali a hlavne priznam, ze ten krasnej od andree, jak se ma miminko dobre... i kdyz je to stastny a krasny, tak ja se neubranim slzam a litosti, protoze prave na tohle jsem se tak tesila a nic ☹ ☹ ☹

doktori rikali, ze je treba tak 3 mesice nebo pul roku pockat, ze je to lepsi, taky prave proto, ze ackoliv bylo tehu zmlkly uz v 6+3, tak deloha i placenta stale rostly a zakrok ackoliv byl bez problemu, tak byl vetsiho rozsahu, proste bylo tam toho moc. Obrecela jsem to cely, nejdriv to priserne ctvrtecni odpoledne a pak nez me dovezli na sal, a pak az ted... je mi jasny, ze to nejde jen tam vymazat, nejde to hodit za hlavu, hazela jsem za hlavu uz spoustu veci, zvlaste v souvislosti s tehotenstvim a ostatnim zivotem.. ted to muzu vsechno vratit, a zacit znova :(

vubec se necitim mit na to silu. zklamani je velky, i kdyz ho vetsinou skryvam nebo si ho snazim nepripoustet, stejne tam je. Vcera jsme meli 4. vyroci, planovali jsme si paradni veceri a kino a krasny fotecky miminka... misto toho jsem stravila den v nemocnici a o mimi jsme prisli... je to nespravedlivy, je to podraz a strasne to boli ☹ ☹

pres vsechno jsem za tuhle diskuzi rada, mam sice plno pratel, se kterymi si to muzu rict, ale vedomi, ze tady vzdycky nekoho najdu, nekoho, kdo ma podobny nebo stejny zkusenosti a kdo mi pomuze to zvladnout me naplnuje pocitem vetsi jistoty a rozhodne sem nechci prestat chodit ve stylu - me uz se to netyka, tady je to moc smutny a tak za tim zavru dvere.

vsechny se tu podilime na tom krasnem i na tom smutnem, otiskujeme tu svoje prani, snahy a cele zivoty. mam vas rada!

lucbra06
24. říj 2009

Ela napsala jsi to moc krásně,jsme tu jedna parta a táhnem za jeden provaz 😉 jsme tady pro dobrý i špatný zprávy.A je dobře že jsi v pořádku a už doma,to je duležité.Ten čas do dalšího snaženíčka ti uteče jako voda a budeš mít určo zase život plný radosti.Bud moc silná.

zuzka.o
24. říj 2009

ELE....teď tu zase bulím já, protože jsi ten poslední odstaveček napsala fakt nádherně 😵 😵 😵 Je vidět, že jsi fakt moc statečná a s přítelem vše zvládnete, tím jsem si jistá! Drž se ..... jsme všechny s tebou 😵

eleanthis
24. říj 2009

statecne se necitim, spis se snazim nejak to prekonat... chci si dat cas, zustat par tydnu doma, prehodnotit priority, dat se do kupy, najit novy start, chci zacit znovu cvicit, at mi cas utika a jsem na mimi v dobre forme 🙂 musim, musim neco delat, a ted, kdyz to moc nejde, pristihuju se, jak hledam nasadu od vysavace a brecim jak blba, jakobych nemela mit sanci dojit ani do toho hledaciho "cile". .. ale chce to cas, je to cerstvy, na druhou stranu si rikam - jeste chci udelat toto, jeste chci ochutnat tamto, jeste chci jit tam a tam... mela jsem sanci do toho vlitnout a nektery veci mi bylo lito, ze si dlouho nedopreju nebo nedam, ted si to chci uzit, rozmazlit se, nasytit a pak az budu uplne blazena, tak se vseho vzdat pro drobecka 🙂

do ty doby tady budu bojovat s vama i s tema, co uz "dobojovali" na prvni linii a hrnou se do druhe, te mnohem nebezpecnejsi a barvitejsi - do zivota v tehu a s miminkem 🙂

dekuju holky, jste moje zlaticka!!!

kalimero11
25. říj 2009

Ahoj holky,

Ele, jak je? Moc krásně píšeš, jde vidět, že jsi silná osobnost, je to sice hodně těžké, ale myslím si, že to zvládneš. Časem bude líp. A miminka se dočkáš, v těhotnění problém není, takže to určo vyjde.

Andree, gratuluji k hezkým výsledkům kontroly. Mimi hezky roste, po 12tt se rapidně snižuje možnost neúspěšného těhotenství, takže je fajn, že tenhle mezník již máš pomalu za sebou.

Zuzi, jak Ty? Už máš těhu kalhoty? Jak to vypadá s bydlením? psala si, že se něco rýsuje? Co miminka, jsou hodná? Posíláš jim dost jídla?

Lucbra, co nového? Nelinka je zdravá? Je podzimní sychravo a Nikču skolil zánět průdušek. Nacilů jsou plné školy a školky... Už se chystáte na dopis Ježíškovi?

Petra, práce už je jistá? Mimi necháváte tedy volný průběh?

Jarka, kdy nemá rudá teta dorazit?

Holky, dnes se mi začal psát 19tt. Jsem z toho nějaká zmatená. Poraďte: jsem tedy skutečně 18tt+1 nebo 19tt+0?

lucbra06
25. říj 2009

Ahojky
Téda to jsem zvědavá jestli dnes vyleze sluníčko,tady je mlha jako blázen.

Zuzi už by jsi nám měla vyfotit pupíček,určitě už se tlačí vpřed 😉
Andrea gratuluji ke kontrolce 😵
Kali at je Nikča brzy fit,Neli zatim válčí jen s rýmou.Týden smrká,týden dobrý a furt dokola.A ty mamino už máš pomalu pulku za sebou 😉 to,to utíká.

A ten ježíšek,no to bude těžký.Všechno má,takže Ježíšek to nebude mít jednoduchý 😀 ani ona sama neví co chce.

Ele doufam že odpočíváš,šetříš se,moc ne tebe myslíme 😉

zuzka.o
25. říj 2009

Ahoj holky 😵

ELE: bylo by divný, kdybys to neobrečela. Je to hodně těžký a smutný. Je třeba to všechno ze sebe dostat a jak píšeš, najít si nové alternativy smyslu života. Flámuj, cvič, užívej si, cestuj..... vdej se (svatba ti zabere myšlení až až) a těš se z maličkostí. Já to tak nějak podvědomě udělala po mimoděložním. Víc jsem pařila, všímala si lidí kolem, bavila se, věnovala se sobě /jinak bych asi zmagořila)..... Myslím, že u tebe nebude nutné čekat půl roku. Zkrátka až se na to začneš cítit, vlítnete na to a bude. U tebe problém nebude. Třeba budete těhulky společně s Denniskou. 🙂

Jsi taky naše zlatíčko 😵 😵 😵

KALI: Ještě těhu kalhoty nemám, mám jedny nízký, ale jsou teda plítěný, tak jestli nastane zima, musím honem na nákupy. To bydleníčko nechci zakřiknout, ale možná se nám to povede vyměnit 1+1 za 2+1. Na náš vysněný domeček zatím fakt nemáme, takže tohle bude fajn mezistupeň.
Mimísci jsou hodní, až moc.... ve čt jedu na ten NT a bojim bojim aby bylo vše v pořádku. Ráno se prostě musím najíst jinak letím blindit. A taky nemůžu česnek, jen ten smrad mi dělá zle. Baštím málo, ale častěji. Podle toho ,co sním teď, jsem vrabčák. Dřív jsem teda byla asi nějaká rozežraná. Po jídle je mi vždycky těžko.....
Jejda, zánět průdušek,....malinká....tak ať se brzo uzdravíte 🙂
Ty už jsi 19tt?????? tééééééda....to to fakt letí!!!! 😕 😲 😵 To už brzo můžeš vědět, co to bude, co? A co vycházky...už jsi na tom líp?

LUCBRA: bříško vyfotím až budu ve 2.trimestru.... ale roste.... už se děsím, co z něj bude nakonci 🤐 😲
Na tu rýmu pozor, ať z ní není chronická. Kamarádka takhle smrká celý rok a je to teda dost nepříjemný 😒

Aj aj....Ježíšek? Letos jsem absolutně bez inspirace! 😖

eleanthis
25. říj 2009

ahoj holky, dneska uz je lip 🙂 od rana koukam na telku, to se mi nepodarilo vic jak pul roku :D naposledy s mimodeloznim 🙂 vcera vecer nastala trochu krize a zaclo me hrozne bolet v podbrisku... nakonec jsem si doslova po 4 dolezla pro ibuprofen a do pul hodiny to bylo dobry, dneska se citim mnohem lip, dali mi taky antibiotika, kvuli tomu mnozstvi, co ze me museli dostat ven 🙂 takze se ty leky asi spojili a je mi fajn. uvarila jsem si supr kureci polivku a delam spizy 🙂 mezi tim se snazim lezet, nerada bych dopadla jako vcera vecer... to bylo fakt maso

ale depka uz pomalu pomiji, zadne chmurne myslenky, dokonce zvladam i reklamy na detsky plenky :D tak to beru dobre... je fakt, ze clovek se musi otrepat a jit dal 🙂

hodne myslim na Dennisku, jak vsechno zvlada a tak se snazim taky postavit na nohy a zase se rozbehnout 🙂

tak sup aspon vy - fotecky, mimisky, dojmy a pojmy, at mam co cist, kdyz mam ted tolik volnyho casu!

larri
25. říj 2009

Ele,jsi silna,je to tezke,ale musime bojovat.

Nezapomen,ze za mesic budu stimulovat na dalsi IVF,takze jsem uz minule psala,ze budu mit aspon o cem psat.

zuzka.o
25. říj 2009

ELE: tak to je skvělý, co tady píšeš..... ta potvora depka je na odchodu a ať už se nevrátí!!! Mňam.... polívčička.... já včera dělala hovězí s knedlíčky a manža se olizoval až za ušima. Teď na jeho přání peču kuře a k tomu červené zelíčko a bramborové knedlíčky. Kuře mi teda při pečení smrdí, ale co bych pro manžu neudělala, co?
Ono to trošku dýl trvá, než antibiotika zaberou, snad už se ta bolest nebude opakovat. Určo hodně odpočívej a šetři se. Doma buď co nejdýl to půjde. Dětičky hodně vyčerpávají a ještě bys mohla něco chytit a to by nebylo dobré.Teď se potřebuješ vyzdravit.

Já jedu ve čtvrtek s manžou na ten screening a pokud to půjde, budou fotečky. Pak hodím i los fotos břichos.
🙂
Děsně mi bolí záda, asi tady budu muset najít někoho, kdo dělá těhu masáže. Normálka než to vždychy rozchodím, tak kulhám na P nohu. Asi něco uskřípnutýho.

lucbra06
25. říj 2009

Zuzka,chronická snad néé,nikdy na ní netrpěla až co začla chodit do školky.Frkaj všechny 😉 snad je to o.k.Četla jsem že školkový děti maj rýmu i 15 krát za rok což je síla.Už se těšim na pupíček 😵 to už ted budeš končit 1.trimestr že?
Kali tak to je super,dostáváš se z toho a bude líp a líp.Když zvládáš i ty reklamy tak to je dobrý znamení a to je moc dobře.Není všem dnum konec,jsme mladý a plodný tak hurá dál 😀

dennisa
25. říj 2009

Ahoj holky.
Ještě jsme u bráchy v mém rodném městě, večer jedeme domů. Mám chvilku, tak nakukuju.

Ele, všechno, co jsi tu psala, jsi napsala fakt hezky, pěkná slova.
Ono ve finále zjistíš, že i když to moc bolí, budeš silná a popereš se s tím, určitě jo! Nic jinýho ani nezbyde. Miminko budeš chtít dál a to je pro nás velká motivace se otřepat, postavit se za čas zas na nohy a vrhnout se do dalšího boje, je to boj, kterej za to stojí!!!
Já díky svým neúspěchům to přece nehodím za hlavu a nebudu říkat, že dítě nechci, to přece ne, chci a moc a budu bojovat dál! A ty taky, to je přece jasný 🙂
Moc na Tebe myslím, užívej si teď doma, rozmazluj se, odpočívej a bude určitě líp, dej tomu čas.
Drž se! 😲

kalimero11
25. říj 2009

Lucbra, tak to jste na tom s rýmou dobře. To je běžná školková diagnóza. 😀 Snad to máte v nějaké snesitelné formě. U nás si děti ze školky pořád nosily kromě rýmy také vši. 😠 Jak já se vždy těšila na letní prázdniny, že si rodiče konečně své děti odvšiví. 🤐
S vánocemi budeme mít stejný problém, Niki už má snad všechno. Zkusíme asi nové kolo. Z dosavadního už vyrostla. A nějakou drobnost k tomu. Teď ji ještě musím navést na to, aby si to přála sama. 😀 😀 😀

Zuzi, dnes jsem začala 19tt. No, pěkně to letí. 😵 Taky mám dny, kdy se užírám obavami, zda je vše OK. Ale to máme a budeme mít všechny až do konce těhu. 😉 Čtrnáct dní nazpět jsem už cítila pohyby a teď nic. ☹ Ale ono je mimčo ještě malé, takže to takhle může být, jen mne to znervózňuje. Navíc mě celkem často bolí břicho a šíleně mne bolí stydká kost. (Ty kosti tam dole, mezi ... 😀) No a bolí to tak, že někdy nemůžu ani vstát a chodím jako kačena. Kosti se holt roztahují, jen mne překvapilo, že je to tak brzo. 😨 Už se těším na kontrolu, až mne Mudr. uklidní, že vše je, jak má být. Jinak vycházky mám pořád stejně mizerně. ☹
Ale teda koukám, že ještě nemusíš mít těhu kalhoty? 😲 Kde ty mimísky schováváš? 😲 Koukej je pořádně krmit a rozmazlovat! 😵

Ele, hezky odpočívej a lenoš. Máš volno, tak si ho užij. Beztak v práci na Tebe ředitelka žádné ohledy brát nebude, tak ať si pořádně odpočineš, než se vrhneš do práce. 😉

pettrraa
25. říj 2009

ahojky Ele moc krásně jsi vše napsala.A Holky vy také už skoro nomám co k tomu dodat.
Prostě Ele jen odpočívej rozmazluji se užívej si třeba bude i ta svatba néééé??
A také myslím že jsi moc a moc statečná a je fajn že depka pomalu odeznívá
Denniso ty jsi taky moc šikovná že to bereš takhle v pohodě no prostě rozumně ono to asi ani jinak nejde člověk se stím vším musí dřív nebo později smířit.Tak kočičky zlaté obě se moc držte a přeji at brzo miminka příjdou.
Zizi koukej pořádně miminka krmit
Kali to to fakt letí že už jsi 19tt 😲 a určitě bude vše ok
Kali práci zatím jistou nemám to se fakt dozvím až tak v prosinci nebo lednu.S mimi zatím nespěcháme fakt až podle té práce pracák mám do dubna takže kdyby práce nevyšla tak pak na mimi začneme pracovat intenzivněji 😀
Jinak s dětma když jsou ve školce je to veselo furt od podzimu do jara my oba střídavě marodí ted teda zatím jen kubík Tom se držuž je ve škole taky tam si myslím že je to snad lepší.
Včera jsem byli s dětma a s manžou a s kámošema co maj tři děičky v praze ve velkém agva parku je to tam super byli jsem tam od 10h do 18.30 a to jsem ještě děti nemohli dostat domů jak se jim tam líbilo.No a dnes jsem jeli na nákupy manže si koupil v takko modě džíny a svetr a Kubovi jsem koupili zimní bundu mě chodí slevové karty tak jsem měla celkem slevu 80% no a pak jsem klukům kupovala boty Tomkovi u deichmena za 549kč a na kubíka v bati za 799kč je to síla jak je to na ty mrnata drahé no co se dá dělat jsou kožené tak snad něco vydrží ještě oboum musím koupit sněhule ty neměli.

eleanthis
25. říj 2009

cauky cauky

holky s tou detskou rymou a skolkama - to my muzete rikat... ale fakt se podle me nejvic osvedcil nosni sprej sterimar - je to sice gejzir a je treba to decko na to psychicky pripravit, ze to nejsou normalni nosni kapky, ale pak uz si to zvladaji davat i samy a je to snad jedinej pripravek, kterej ma i preventivni ucinky. vetsinou prvni rok ve skolce je kritickej - samy nemoce, celorocni ryma a proto rikam, nez to nechat zajit k zelene - hnede, tak radsi ten sterimar a mate aspon jasny, ze jste udelali maximum. jinak vsi mame ted ve skolce taky, v me tride jeste ne, ale v obou dalsich uz jo. taktez v jedne nestovice, ale to holka asi chytla buh vi kde, protoze nikdo dalsi s tim neprisel.. kazdopadne si porad rikam, co asi mohlo za smrt myho mimiska, jestli ne nejaka nakaza tam... cloveku to nemusi nic udelat, ale mimi to dostane... :( no nic, priste budu chytrejsi a hned vemu roha

s tim, ze me rida setrit nebude mate pravdu, to me nesetrila ani jako tehuli... vsak jsem rikala, jak me hned setrela, ze jsem si dovolila na zahrade sednout...

Kali tobe to krasne naskakuje ty tydny, 🙂

Larri se uz tesim, az zacnes, vsechno nam pak popis, my nic nevime 🙂 teda ja aspon ne a vedet to budu rada.

Dendo mas uplne pravdu, budem bojovat...

jinak ted resim co s antikoncepci... tak, jak to tehu vsechno blokovalo, tak vam reknu, ze prvni dnesni ranni myslenka byla na sex.... zajimavy ze... :D je videt, ze je tehotenstvi definitivne to tam 🙂 nicmene je mi jasny, ze ted jeste nesmime,ale za par tydnu - co budu delat? nevim, jake s tim mate zkusennosti vy, ale me se teda ho HA vubec nechce... Mrcha se ma dostavit do 6 tydnu... to uz bude prosinec. no a v dubnu je to pul roku, kdy se clovek muze teda nejak snazit... chci si tu pauzu fakt dat... no ale zacit brat HA na tri mesice a pak to narychlo vynechat a hned zkouset? to mi prijde prehnany a taky clovek nikdy nevi, co ta HA napachala... i kdyz se rika, ze nic... brala jsem ji 9 let a hned mimon a potrat... tak si to pak nespojujte... Uz vidim, jak se chudak pritel tvari na gumaky - i kdyz v cekani mezi mimonem a tehu se taky (zduraznuju ze bez zavaznejch kecu - vedel, ze mu jde o "vsechno") podvolil... ale oboum nam to neni uplne prijemne... holky jak to resite? peti - a seb - myslim taky jeste ceka. hm?

dennisa
25. říj 2009

Ahoj holky!
Právě jsme dorazili domů, jen jsem odhodila tašky, vybalím to zítra a půjdu zasednout k Superstar, stihli jsme to akorát ten návrat 🙂

Ele, s tou antikoncepcí. Já už ji sice doživotně řešit nemusím...do budoucna snad jediná výhoda, kterou jsem na tom našla...ale když jsem byla po prvním mimoni, tak jsem měla pauzu půl roku a doktor mi jí taky doporučoval. Jenže mně právě přišlo úplně zbytečný jí brát na těch pár měsíců, pak se z toho rovnat a zase ji nebrat a snažit se. Takže jsem ji odmítla.
Manžel na kondomy taky není, párkrát jsme to zkusili, ale oboum nám to nevyhovuje, takže jsme čistě jednodušše praktikovali to, že si manžel dával "pozor". Možná pro někoho riskantní metoda, ale nás nezklamala a i kdyby náhodou, tenkrát by to nebyla taková tragédie.
Takže můj názor je, že na Tvým místě bych ji na těch pár měsíců nechtěla...

lucbra06
25. říj 2009

Vši to je moje noční mura 😲 máme obě dlouhý hustý vlasy a neumim si to představit že je někdy chytíme 😖 .Každý den jí projíždim hlavu a bojim se že na mě nějaká vyskočí 😅 .Rýmu máme snesitelnou jen voda,žádné zabarvení.
Antikoncepci jsem si po mimoni taky nenechala napsat,taky myslim že je to zbytečný na pár měsícu.Já jsem měla stejnak naposledy antikoncepci před Neli a pak bez kondomu a žádná nehoda,náhoda nebyla 😉

Taky jdu koukam na superstar 😉

mateta888
25. říj 2009

lucbra : tip moje malá taky začala chodit do školky a jeden kašel a rrýmu jsme si prošli ted tam děti docela drsně soplí a pomalu lehají, jakmile tohle vidím tak jí nasadím prebiotika "echinaciový sirup" dávám jí ho obden když tam chrhlají a nemáme ani rýmu je to na povzbuzení imunity 🙂

pettrraa
25. říj 2009

Ele já antikoncepci neberu už rok a ani po mimoni jsem jí brát nezačala a nebudu jí prostě brát 😀 taky mi příjde zbytečné abys jí brala na těch pár měsíců 😉 Já taky nesnáším kondom ale občas ho použijem občas si manžel dává bacha 😵

jarka09
26. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem to dočetla... celý víkend nám nejde internet a vypadá to, že to jen tak spravený nebude... normálně jsem zjistila, jakej jsem závislák... 😉